Славия отстъпи в първата си контрола от тима на Чорбаджийски
Новото попълнение на "белите" Йон Бакеро стартира от първата минута срещу Стал.

Отборът на Славия загуби първата си контролна среща на турска земя от тима на Божидар Чорбаджийски – Стал Миелец, с 0:3.

През втората част от проверката в игра за полския тим се появи именно бившият централен защитник на ЦСКА.

И трите попадения за Стал паднаха през второто полувреме. В 64-ата минута тимът от Полша поведе в резултата от дузпа, която бе реализирана от Конрад Вржесински.

8 минути по-късно Мачей Домански получи добро извеждащо подаване в предни позиции, преодоля Георги Петков и удови аванса за своя тим.

В самия край на срещата Аркадиуш Касперкиевич оформи класиката за Стал – 3:0.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Славия: 21. Вуцов, 3. Томбак, 23. Виячки, 6. К. Иванов, 4. Соарес, 22. Тасевски, 5. Атанасов, 16. Нгуена, 19. Сораков, 10. Кирилов, 7. Бакеро

Стал Миелец: 1. Майевски, 2. Фабианович, 3. Скиба, 4. Байорек, 5. Бесчински, 6. Капелан, 7. Церпич , 8. Бак, 9. Серафински, 10. Тръжпис, 11. Мокържицки