Спартак Плевен с обрат срещу Дунав Русе в контрола
Преслав Антонов се разписа на два пъти за плевенчани

Спартак Плевен записа успех с 2:1 над Дунав Русе като домакин в приятелски мач. Двубоят бе доста интригуващ и предложи много голови възможности за двата отбора.

Дунав имаше спортен шанс през първото полувреме и успя да реализира една от ситуациите си. Йордан Димитров вкара за 1:0 след асистенция на Кристиан Тасков в средата на първото полувреме. “Драконите” се прибраха на почивка с аванс, въпреки че техният противник имаше доста ситуации за попадение.

Спартак бе по-активният тим през втората част. Преслав Антонов се разписа отново в последната контрола на тима това лято, като вкара за 1:1 в 48-ата минута. Двадесет минути по-късно отново Антонов прати топката в мрежата и направи пълния обрат за Спартак.

В 85-ата минута играчите на Дунав имаха претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена. В крайна сметка Спартак Плевен спечели срещата с 2:1.