Звездата Андриан Краев ще подпише нов договор със "сините".

Един от най-важните футболисти на Левски – Андриан Краев, по всяка вероятност ще поднови контракта си със “сините”, след като е получил предложение от клуба, доближаващо се до исканото от него възнаграждение, съобщава “БТА.”

Очакванията са двете страни да подпишат официално договора в близките дни.

Краев отхвърли последната оферта, но от “Герена” са увеличили с близо 1/3 предложената заплата, а във въпросното споразумение има и клауза за откупуване на правата на българския национал.

Полузащитникът прави втори много силен сезон с екипа на столичния гранд и освен че си спечели място в състава на “лъвовете”, той заслужи и капитанската лента в състава на Левски.

За вековниците Анди Краев има на сметката си общо 96 мача, 6 попадения и 9 асистенции.

От началото на кампанията халфът игра 12 пъти, като записа гол и асистенция срещу Локомотив София и направи голов пас в мача с Хебър.

Андриан Краев игра от първата минута за България в европейската квалификация с Черна гора, която бе загубена с 1:2. Футболистът остана на терена до 64-та минута, когато беше заменен.