Страхотна новина за Николай Костов преди реванша с Апоел БШ
На разположение за втория мач с израелците ще бъде Жереми Петрис.

Старши треньорът на Левски – Николай Костов, получи добри новини от медицинския щаб, след като стана ясно, че на линия за реванша от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите срещу Апоел Беер Шева ще бъде крайният защитник Жереми Петрис, съобщава “Тема Спорт”.

Вторият мач между “сините” и израелците е в четвъртък от 20:00 часа на стадион “Георги Аспарухов”.

Както е известно, Петрис получи травма при визитата на Локомотив Пловдив на “Лаута” в двубой, който бе загубен с 1:2.

Тогава бранителят разтегна бедрен мускул още в началните минути на срещата и трябваше да напусне терена принудително.

Травмата го извади от гостуването на Апоел (0:0), както и от вчерашния мач с Ботев Враца (1:0).

Десният бек обаче е уверил треньорския щаб на Левски, че вече се чувства по-добре и ще излезе на инжекции срещу Апоел Беер Шева ако се наложи.

Ако родният гранд отстрани израелците, то в плейофа за попадане в груповата фаза на третия по сила европейски клубен турнир съперник на “сините” ще бъде Айнтрахт Франкфурт.

Първият мач ще се състои на 24 август на Националния стадион “Васил Левски”, а седмица по-късно е реваншът, който ще се проведе в Германия.