Свиреп Хебър наниза шест гола на Нефтохимик и оглави Втора лига
Момчетата на Николай Митов записаха най-убедителната си победа от началото на сезона срещу последния в класирането

Хебър Пазарджик разби с с 6:0 Нефтохимик в мач от осмия кръг на Втора лига. На своят стадиона момчетата на Николай Митов показаха отлична игра и заслужено водеха с 4:0 още преди почивката.

Олег Димитров откри головата фиеста в 22-ата минута, а след това между 31-ата и 39-ата минута Хебър вкара нови три гола. Два от тях вкара Живко Петков, а след това и Евгени Игнатов бе точен.

Малко преди да измине час игра Хебър вкара и пети гол чрез Георги Каракашев, а крайното 6:0 оформи Еманиул Манев в 60-ата минута.

По този начин Хебър излезе на първо място във временното класиране във Втора лига, като за 8 мача вече има събрани 19 точки.