Ребин Сулака пропусна последните мачове на "сините" заради контузия
Централният защитник на Левски Ребин Сулака, ще бъде готов за игра след прекъсването на efbet Лига за националните отбори.
Вчера той сподели в една от социалните мрежи кадри от тренировка и написа: “Скоро ще се завърна”. Защитникът пристигна на “Герена” от Арда, но получи контузия и пропусна последните мачове на “сините”.
Гготови за игра след паузата в шампионата ще са още Андриан Краев и Матео Стаматов.
Агентът на футболист на Левски: Той оставя наследство в България
Левски срази безпомощен Ботев Пловдив на “Герена”
Ботев Пловдив не признава плащането от Левски за Армстронг Око-Флекс 