Торино и Монца поделиха точките
Торино и Монца не успяха да се победят

Отборите на Торино и Монца завършиха наравно при резултат 1:1 в среща от 34-ия кръг в шампионата на Италия. Попадение на руснака Алексей Миранчук в 37-ата минута беше отменен след намеса на ВАР, заради игра с ръка при изграждането на атаката.

Въпреки това Антонио Санабрия успя да открие резултата в самото начало на втората част, но Джанлука Капрари спечели точката за своите четири минути преди изтичане на редовното време.

Монца няма нито едно поражение в последните си пет срещи и се намира на девето място в Серия А, докато Торино е на десетата позиция.

По-късно в днешния ден шампионът Наполи приема Фиорентина, а еуфорията в Неапол както се очаква още часове преди мача бе невероятна, докато Лече е домакин на Верона, а трите точки са задължителни и за двата тима в борбата им за оцеляване.