Точни за лондончани бяха халфовете Джеймс Мадисън и Деян Кулушевски.

Тотнъм постигна успех с 2:0 над Борнемут при гостуването си на “Виталити Стейдиъм” и поне за няколко часа ще бъде на върха в класирането на Висшата лига.

“Шпорите” постигнаха втория си пореден успех под ръководството на новия мениджър Ангелос Постекоглу и с актив от 7 точки изпреварват с една Брайтън, Манчестър Сити и Арсенал, които обаче имат и мач по-малко.

Точни за лондончани бяха халфовете Джеймс Мадисън и Деян Кулушевски. Мадисън откри резултата в 17-ата минута след блестящо извеждащо подаване на Папе Сар. За бившия футболист на Лестър това бе първо попадение с фланелката на “белите”. Кулушевски пък сложи точка на спора в 63-тата минута, когато засече ниско центриране на Дестени Удоджи.

За “черешките” поражението бе второ поредно и с актив от една точка, те заемат 15-о място във временното класиране.