Тв-камери “хванаха” скандален призив на Бензема
Френският таран поиска съотборниците му в Реал да не подават на Винисиус

Френският нападател на Реал (Мадрид) Карим Бензема очевидно недолюбва съотборника си Винисиус Жуниор.

Дали има основание да е недоволен от отношението на бразилеца е трудно да се докаже, но е факт, че Бензема не иска да комбинира с него.

Тв-каналът Telefoot разпространи озадачаващи кадри по време на почивката на двете полувремена в снощния мач на Кралския клуб с Борусия (Мьонхенгладбах) в Шампионската лига.

Във видеото се виждат няколко от играчите на Реал в тунела на “Борусия Парк”, а Бензема се обръща към сънародника си Ферлан Менди с призив топката да не се подава на Винисиус.

“Той прави каквото си иска,” казва Бензема. “Не му подавайте, братко. Кълна се, че той играе срещу нас.”

След мача обаче статистиката показа, че Менди е осъществил 3 паса към Винисиус, докато бразилецът е комбинирал с френския защитник в 9 случая.

Винисиус остана на терена до 70-ата минута, когато бе заменен от белгийската звезда Еден Азар. В този момент Реал изоставаше в резултата с 0:2, но с късни голове на Бензема и Каземиро се добра до точката.