Уотфорд и Тотнъм завършиха наравно

Срещата от 23-ия кръг на английската Премиерна лига между отборите на Тотнъм и Уотфорд завърши с резултат 0:0.
В 70-та минута от двубоя Трой Дийни не можа да вкара от дузпа за домакините и така те се простиха с възможността да получат 3-те точки.
Засега Тотъм остават на седма позиция, а Уотфорд имат актив от 23 точки и остават на 16-та.

Въпреки, че стояха видимо по-добре на терена, Тотъм така и не сполучиха да притеснят поне малко Бен Фостър. Дори точно обратно – домакините бяха тези, които предизвикаха повечето голови ситуации, като най-вече в това отношение заслугите бяха на Исмаила Сар, Дукуре и Трой Дийни.
Лукас Моура дори успя да се позиционира сам срещу Фостър, но топката попадна в ръцете на вратаря.
През второто полувреме от мача, Уотфорд записаха две възможности, но гол така и не бе отбелязан. Първият път топката, която изстреля Дукуре се блъсна в Гасинга, а при втория опит Исмаила Сар пропусна възможността да стреля, въпреки, че бе много близо до вратата. Тотъм контраатакуваха и след като получи коженото кълбо от центъра, Деле Али не можа да се нагласи добре и ударът му с глава не бе успешен. По късно Хюн-Мин Сон изтърва още едно положение като засили топката над вратата на Фостър.