Английският Уулвърхемптън загуби гостуването си на Еспаньол с 2:3 в мача реванш от 1/16-та финалите на Лига Европа. “Вълците” си бяха осигурили комфортна преднина от 4 безответни гола в първата среща и без проблеми маршируват към следващата фаза на турнира.

Последният, в испанското първенство, показа характер и спечели головия спектакъл. Първия гол падна в 16-тата минута, когато Адриан Педроса центрира отляво, а Джонатан Кайери стреля в близкия ъгъл. Само 6 минути по-късно, голямата звезда на гостите – Адама Траоре успя да изравни. През втората част Кайери отбеляза още един гол в 57-мата минута, разписвайки се от единадесетметров наказателен удар. В 79-тата Мат Дохарти изравни, след асистенция на Поундерс. В 90-тата минута “папагалчетата” се добраха до успеха, след третия гол на Кайери.