
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Ювентус записа важен успех с 3:1 при визитата си на Сасуоло в среща от 36-ия кръг на Серия А. По едно попадение за “бианконерите” реализираха Рабио, Роналдо и Дибала, а точен за домакините бе Распадори.
Въпреки доброто представяне и победата на “Мапей Стейдиъм”, тимът на Андреа Пирло остава извън топ 4. Ювентус събра актив от 72 точки и е с една по-малко от четвъртия Наполи, като остана на три точки зад Аталанта и Милан, които не допуснаха грешни стъпки тази вечер.
Първата опасност в мача бе пред вратата на гостите, като Траоре отправи удар след подаване на Толян, но не успя да намери целта. Сасуоло бе малко по-активният отбор в началото на срещата и имаше повече напрежение пред вратата на Джанлуиджи Буфон. В 15-ата минута стражът на Ювентус отрази удар от бялата точка на Доменико Берарди, след като Сасуоло получи дузпа за нарушение на Бонучи срещу Распадори.
В 28-ата минута Адриен Рабио отбеляза много красиво попадение, след като с удар от средна дистанция прати топкат в долния десен ъгъл – 0:1.
Малко след това Траоре имаше отличен шанс да изравни, но ударът му бе неточен. В 45-ата минута Рабио комбинира с Кристиано Роналдо, който с прецизен удар прати топката за втори път в мрежата на Сасуоло – 0:2, като по този начин торинци се прибраха със солиден аванс на почивка.
Rabiot's & Ronaldo's goals are the difference at the break! 🚀🔥#SassuoloJuve #FinoAllaFine #ForzaJuve pic.twitter.com/FZecqPPa3y
— JuventusFC (@juventusfcen) May 12, 2021
Две минути след подновяването на играта Федерико Киеза отправи силен удар към вратата на Консили, но стражът на Сасуоло се намеси добре.
В 59-ата минута Мануел Локатели пусна отличен пас към Джакомо Распадори, който с удар в наказателното поле преодоля Джиджи Буфон – 1:2.
В 66-ата минута Деян Кулушевски пусна извеждащ пас за Пауло Дибала, който с техничен удар вкара топката във вратата на съперника за 1:3.
В 73-ата минута аржентинецът имаше шанс да отбележи втори гол, но Консили спаси неговият шут. Малко след това удар на Роналдо срещна гредата и резултатът остана непроменен.
В крайна сметка двубоят завърши с успех с два гола разлика за торинци, които запазиха шансове за класиране в Шампионска лига.