Алсвенскан лига 2018 – 2019

Алсвенскан лига 2019 Класиране

2018-2019

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Дюргарденс лого
п з п п р
20
6
4
53
19
34
66
2
Малмьо ФФ лого
п п з п п
19
8
3
56
16
40
65
3
Хамарби лого
п п п п п
20
5
5
75
38
37
65
4
АИК Футбол лого
р п п з п
19
5
6
47
24
23
62
5
ИФК Норшьопинг лого
п р п п р
16
9
5
54
26
28
57
6
Хекен лого
р р п з з
14
7
9
44
29
15
49
7
ИФК Гьотеборг лого
р з з з п
13
9
8
46
31
15
48
8
Елфсборг лого
р п р п п
11
10
9
44
45
-1
43
9
Йоребро лого
з з р з з
9
6
15
40
56
-16
33
10
Хелзингборг лого
п з з п з
8
6
16
29
49
-20
30
11
Сириус лого
з п з р п
8
5
17
34
51
-17
29
12
Йостерсунд лого
з р п з з
5
10
15
27
52
-25
25
13
Фалкенберис лого
з з з п п
6
7
17
25
62
-37
25
14
Калмар лого
з р з з з
4
11
15
22
47
-25
23
15
Сундсвал лого
п р з з з
4
8
18
31
50
-19
20
16
АФК Юнайтед лого
з р п р з
4
8
18
23
55
-32
20

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Дюргарденс
Малмьо ФФ
Хамарби
АИК Футбол
ИФК Норшьопинг
Хекен
ИФК Гьотеборг
Елфсборг
Йоребро
Хелзингборг
Сириус
Йостерсунд
Фалкенберис
Калмар
Сундсвал
АФК Юнайтед
1 Дюргарденс 1–1 1–2 0–2 1–1 2–0 2–1 2–0 3–0 2–0 4–0 3–1 1–0 2–0 2–2 3–0
2 Малмьо ФФ 0–1 4–1 2–0 1–0 1–1 1–0 4–1 2–1 3–0 1–1 2–0 5–0 1–0 2–1 5–0
3 Хамарби 2–1 2–0 2–1 2–2 4–1 6–2 5–2 5–1 2–1 2–0 4–0 6–2 1–1 3–0 3–1
4 АИК Футбол 1–0 0–0 2–0 0–2 1–0 1–0 3–0 2–0 2–0 2–1 0–0 2–0 1–2 2–1 2–1
5 ИФК Норшьопинг 2–2 1–1 2–0 0–0 2–1 1–2 2–0 3–0 5–0 0–1 3–0 4–3 1–0 2–0 4–0
6 Хекен 0–1 1–1 2–0 1–2 0–1 1–2 1–2 3–0 2–1 4–1 1–1 4–1 1–0 1–0 3–0
7 ИФК Гьотеборг 0–1 0–0 0–0 3–0 0–0 0–0 3–0 0–1 3–1 2–1 7–1 1–1 4–0 2–1 1–0
8 Елфсборг 0–1 0–3 1–1 1–1 0–0 0–0 2–0 4–2 1–1 1–1 4–1 4–0 2–1 3–1 1–0
9 Йоребро 0–3 0–5 2–3 2–1 1–2 1–2 2–2 2–2 0–1 0–2 2–0 4–0 1–1 0–0 3–1
10 Хелзингборг 1–1 0–1 2–1 1–3 3–1 0–2 1–2 1–2 1–4 1–0 2–0 1–1 2–0 1–1 2–1
11 Сириус 0–2 0–1 1–3 0–2 0–2 3–4 2–4 2–4 3–4 2–1 1–1 2–0 3–0 1–0 3–2
12 Йостерсунд 1–2 0–0 1–2 1–3 2–1 1–1 0–0 1–1 1–3 3–0 2–0 3–2 1–2 1–1 1–2
13 Фалкенберис 0–3 1–2 0–2 1–5 0–2 0–3 1–1 2–1 1–0 1–1 0–0 1–0 0–0 2–0 1–0
14 Калмар 0–1 0–5 2–2 0–1 2–2 1–1 1–1 1–1 1–1 1–0 0–2 1–1 2–3 0–2 0–0
15 Сундсвал 1–4 3–1 2–3 1–1 4–4 0–1 0–2 1–2 1–2 1–2 2–1 1–1 3–1 1–2 0–0
16 АФК Юнайтед 1–1 0–1 1–6 2–4 0–2 0–2 3–1 2–2 1–1 1–1 0–0 0–1 0–0 3–1 1–0
Кръг 30
Friends Arena 2 ное. 2019 2:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 1
Сундсвал лого
Сундсвал
2 ное. 2019 2:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
1
Сундсвал
Falcon Alkoholfri Arena 2 ное. 2019 2:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
2 ное. 2019 2:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
0
АФК Юнайтед
Tele2 Arena 2 ное. 2019 2:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
4 1
Хекен лого
Хекен
2 ное. 2019 2:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
4
1
Хекен
Olympia 2 ное. 2019 2:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 2
Елфсборг лого
Елфсборг
2 ное. 2019 2:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
2
Елфсборг
2 ное. 2019 2:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
7 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 ное. 2019 2:00 pm
ИФК Гьотеборг
7
1
Йостерсунд
Östgötaporten 2 ное. 2019 2:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 ное. 2019 2:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
2
Дюргарденс
Behrn Arena 2 ное. 2019 2:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 5
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 ное. 2019 2:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
5
Малмьо ФФ
Studenternas IP 2 ное. 2019 2:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 0
Калмар лого
Калмар
2 ное. 2019 2:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
0
Калмар
Кръг 29
NP3 Arena 26 окт. 2019 1:30 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
26 окт. 2019 1:30 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
2
Хелзингборг
Guldfågeln Arena 26 окт. 2019 4:00 pm
Калмар лого
Калмар
2 3
Фалкенберис лого
Фалкенберис
26 окт. 2019 4:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
2
3
Фалкенберис
Bravida Arena 27 окт. 2019 4:00 pm
Хекен лого
Хекен
0 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
27 окт. 2019 4:00 pm
Bravida Arena
Хекен
0
1
ИФК Норшьопинг
Tunavallen 27 окт. 2019 4:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 0
Сириус лого
Сириус
27 окт. 2019 4:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
0
Сириус
Jämtkraft Arena 27 окт. 2019 6:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
Хамарби лого
Хамарби
27 окт. 2019 6:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
Хамарби
Tele2 Arena 28 окт. 2019 8:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
3 0
Йоребро лого
Йоребро
28 окт. 2019 8:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
3
0
Йоребро
Borås Arena 28 окт. 2019 8:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
28 окт. 2019 8:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
0
ИФК Гьотеборг
28 окт. 2019 8:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
28 окт. 2019 8:00 pm
Малмьо ФФ
2
0
АИК Футбол
Кръг 28
Tunavallen 18 окт. 2019 7:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
1 0
Сундсвал лого
Сундсвал
18 окт. 2019 7:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
1
0
Сундсвал
Olympia 19 окт. 2019 1:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 2
Хекен лого
Хекен
19 окт. 2019 1:30 pm
Olympia
Хелзингборг
0
2
Хекен
Jämtkraft Arena 19 окт. 2019 4:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 0
Сириус лого
Сириус
19 окт. 2019 4:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
0
Сириус
Falcon Alkoholfri Arena 20 окт. 2019 3:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 5
АИК Футбол лого
АИК Футбол
20 окт. 2019 3:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
5
АИК Футбол
Tele2 Arena 20 окт. 2019 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 0
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
20 окт. 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
0
Малмьо ФФ
Östgötaporten 20 окт. 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 0
Калмар лого
Калмар
20 окт. 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
0
Калмар
21 окт. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
21 окт. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
1
Дюргарденс
Behrn Arena 21 окт. 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 2
Елфсборг лого
Елфсборг
21 окт. 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
2
Елфсборг
Кръг 27
NP3 Arena 5 окт. 2019 1:30 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
4 4
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
5 окт. 2019 1:30 pm
NP3 Arena
Сундсвал
4
4
ИФК Норшьопинг
Friends Arena 5 окт. 2019 4:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
Йоребро лого
Йоребро
5 окт. 2019 4:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
Йоребро
Studenternas IP 5 окт. 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
5 окт. 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
1
Хелзингборг
Bravida Arena 6 окт. 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
6 окт. 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
1
Йостерсунд
Tele2 Arena 6 окт. 2019 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 2
Хамарби лого
Хамарби
6 окт. 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
2
Хамарби
Guldfågeln Arena 6 окт. 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
6 окт. 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
0
АФК Юнайтед
Borås Arena 6 окт. 2019 5:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
4 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
6 окт. 2019 5:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
4
0
Фалкенберис
6 окт. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
6 окт. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
1
0
ИФК Гьотеборг
Кръг 26
NP3 Arena 29 сеп. 2019 3:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
2 1
Сириус лого
Сириус
29 сеп. 2019 3:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
2
1
Сириус
Borås Arena 29 сеп. 2019 3:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
29 сеп. 2019 3:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
АИК Футбол
29 сеп. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 0
Хекен лого
Хекен
29 сеп. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
0
Хекен
Falcon Alkoholfri Arena 29 сеп. 2019 5:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
29 сеп. 2019 5:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
2
ИФК Норшьопинг
Tunavallen 29 сеп. 2019 5:30 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
29 сеп. 2019 5:30 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
1
Малмьо ФФ
Tele2 Arena 30 сеп. 2019 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
5 1
Йоребро лого
Йоребро
30 сеп. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
5
1
Йоребро
Olympia 30 сеп. 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
2 0
Калмар лого
Калмар
30 сеп. 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
2
0
Калмар
Jämtkraft Arena 30 сеп. 2019 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
30 сеп. 2019 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
Дюргарденс
Кръг 25
Tele2 Arena 24 сеп. 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
24 сеп. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
0
Фалкенберис
Guldfågeln Arena 24 сеп. 2019 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 2
Сундсвал лого
Сундсвал
24 сеп. 2019 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
2
Сундсвал
Friends Arena 25 сеп. 2019 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
25 сеп. 2019 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
ИФК Гьотеборг
Bravida Arena 25 сеп. 2019 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 2
Елфсборг лого
Елфсборг
25 сеп. 2019 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
2
Елфсборг
Behrn Arena 25 сеп. 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
25 сеп. 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
0
Йостерсунд
Studenternas IP 25 сеп. 2019 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
1 3
Хамарби лого
Хамарби
25 сеп. 2019 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
1
3
Хамарби
Östgötaporten 26 сеп. 2019 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
4 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
26 сеп. 2019 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
4
0
АФК Юнайтед
26 сеп. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
3 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
26 сеп. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ
3
0
Хелзингборг
Кръг 24
NP3 Arena 20 сеп. 2019 7:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 4
Дюргарденс лого
Дюргарденс
20 сеп. 2019 7:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
4
Дюргарденс
Falcon Alkoholfri Arena 21 сеп. 2019 1:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
21 сеп. 2019 1:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
0
Йостерсунд
Östgötaporten 21 сеп. 2019 4:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
3 0
Йоребро лого
Йоребро
21 сеп. 2019 4:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
3
0
Йоребро
Guldfågeln Arena 21 сеп. 2019 4:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Хекен лого
Хекен
21 сеп. 2019 4:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Хекен
21 сеп. 2019 6:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 1
Сириус лого
Сириус
21 сеп. 2019 6:00 pm
ИФК Гьотеборг
2
1
Сириус
Tele2 Arena 22 сеп. 2019 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
22 сеп. 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
1
АИК Футбол
Olympia 22 сеп. 2019 5:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
2 1
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
22 сеп. 2019 5:30 pm
Olympia
Хелзингборг
2
1
АФК Юнайтед
Borås Arena 22 сеп. 2019 5:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 3
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
22 сеп. 2019 5:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
3
Малмьо ФФ
Кръг 23
Studenternas IP 13 сеп. 2019 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
13 сеп. 2019 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
0
Фалкенберис
Behrn Arena 14 сеп. 2019 1:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 0
Сундсвал лого
Сундсвал
14 сеп. 2019 1:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
0
Сундсвал
Jämtkraft Arena 14 сеп. 2019 4:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
Калмар лого
Калмар
14 сеп. 2019 4:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
Калмар
Bravida Arena 15 сеп. 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
15 сеп. 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
2
АИК Футбол
Tele2 Arena 15 сеп. 2019 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
6 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
15 сеп. 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
6
2
ИФК Гьотеборг
15 сеп. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 0
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
15 сеп. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
1
0
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 16 сеп. 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
16 сеп. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
0
Хелзингборг
Tunavallen 16 сеп. 2019 7:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
2 2
Елфсборг лого
Елфсборг
16 сеп. 2019 7:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
2
2
Елфсборг
Кръг 22
Olympia 30 авг. 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
2 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
30 авг. 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
2
0
Йостерсунд
Borås Arena 31 авг. 2019 1:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
Сириус лого
Сириус
31 авг. 2019 1:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
Сириус
Behrn Arena 31 авг. 2019 4:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
3 1
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
31 авг. 2019 4:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
3
1
АФК Юнайтед
Friends Arena 1 сеп. 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 сеп. 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
Дюргарденс
NP3 Arena 1 сеп. 2019 3:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
0 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 сеп. 2019 3:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
0
2
ИФК Гьотеборг
Guldfågeln Arena 1 сеп. 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 5
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 сеп. 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
5
Малмьо ФФ
Bravida Arena 1 сеп. 2019 5:30 pm
Хекен лого
Хекен
4 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 сеп. 2019 5:30 pm
Bravida Arena
Хекен
4
1
Фалкенберис
Östgötaporten 1 сеп. 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 0
Хамарби лого
Хамарби
1 сеп. 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
0
Хамарби
Кръг 21
Studenternas IP 24 авг. 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 4
Йоребро лого
Йоребро
24 авг. 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
4
Йоребро
Östgötaporten 25 авг. 2019 3:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
5 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
25 авг. 2019 3:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
5
0
Хелзингборг
Jämtkraft Arena 25 авг. 2019 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 3
АИК Футбол лого
АИК Футбол
25 авг. 2019 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
3
АИК Футбол
Tunavallen 25 авг. 2019 3:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 2
Хекен лого
Хекен
25 авг. 2019 3:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
2
Хекен
25 авг. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
25 авг. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
0
1
Дюргарденс
Falcon Alkoholfri Arena 26 авг. 2019 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 2
Хамарби лого
Хамарби
26 авг. 2019 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
2
Хамарби
NP3 Arena 26 авг. 2019 7:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 2
Елфсборг лого
Елфсборг
26 авг. 2019 7:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
2
Елфсборг
26 авг. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
4 0
Калмар лого
Калмар
26 авг. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
4
0
Калмар
Кръг 20
Tele2 Arena 17 авг. 2019 4:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
3 0
Сундсвал лого
Сундсвал
17 авг. 2019 4:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
3
0
Сундсвал
Friends Arena 18 авг. 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 2
Калмар лого
Калмар
18 авг. 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
2
Калмар
Behrn Arena 18 авг. 2019 3:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 2
Хекен лого
Хекен
18 авг. 2019 3:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
2
Хекен
Studenternas IP 18 авг. 2019 3:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
18 авг. 2019 3:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
2
ИФК Норшьопинг
18 авг. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
5 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
18 авг. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
5
0
Фалкенберис
Tele2 Arena 19 авг. 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
3 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
19 авг. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
3
0
АФК Юнайтед
Olympia 19 авг. 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
19 авг. 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
2
ИФК Гьотеборг
Borås Arena 19 авг. 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
4 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
19 авг. 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
4
1
Йостерсунд
Кръг 19
Tele2 Arena 10 авг. 2019 4:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
4 0
Сириус лого
Сириус
10 авг. 2019 4:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
4
0
Сириус
NP3 Arena 10 авг. 2019 6:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
10 авг. 2019 6:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
1
Йостерсунд
Bravida Arena 11 авг. 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
11 авг. 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
1
Малмьо ФФ
Tunavallen 11 авг. 2019 3:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
2 4
АИК Футбол лого
АИК Футбол
11 авг. 2019 3:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
2
4
АИК Футбол
Tele2 Arena 11 авг. 2019 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
11 авг. 2019 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
1
Хелзингборг
Östgötaporten 11 авг. 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 0
Елфсборг лого
Елфсборг
11 авг. 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
0
Елфсборг
12 авг. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
12 авг. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
1
Фалкенберис
Guldfågeln Arena 12 авг. 2019 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Йоребро лого
Йоребро
12 авг. 2019 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Йоребро
Кръг 18
28 май 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 1
Сундсвал лого
Сундсвал
28 май 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ
2
1
Сундсвал
Friends Arena 25 юни 2019 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
25 юни 2019 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
2
ИФК Норшьопинг
Jämtkraft Arena 3 авг. 2019 4:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
3 авг. 2019 4:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
АФК Юнайтед
Falcon Alkoholfri Arena 3 авг. 2019 6:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
3 авг. 2019 6:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
1
Хелзингборг
Guldfågeln Arena 4 авг. 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
2 2
Хамарби лого
Хамарби
4 авг. 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
2
2
Хамарби
Bravida Arena 4 авг. 2019 5:30 pm
Хекен лого
Хекен
4 1
Сириус лого
Сириус
4 авг. 2019 5:30 pm
Bravida Arena
Хекен
4
1
Сириус
Borås Arena 5 авг. 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
5 авг. 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
1
Дюргарденс
Behrn Arena 5 авг. 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
5 авг. 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
2
ИФК Гьотеборг
Кръг 17
Falcon Alkoholfri Arena 27 юли 2019 4:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 0
Сундсвал лого
Сундсвал
27 юли 2019 4:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
0
Сундсвал
Studenternas IP 27 юли 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
27 юли 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
2
АИК Футбол
Tunavallen 27 юли 2019 6:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
1 6
Хамарби лого
Хамарби
27 юли 2019 6:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
1
6
Хамарби
Tele2 Arena 28 юли 2019 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 0
Хекен лого
Хекен
28 юли 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
0
Хекен
Jämtkraft Arena 28 юли 2019 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 0
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
28 юли 2019 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
0
Малмьо ФФ
28 юли 2019 5:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 0
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
28 юли 2019 5:30 pm
ИФК Гьотеборг
0
0
ИФК Норшьопинг
Olympia 29 юли 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 4
Йоребро лого
Йоребро
29 юли 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
4
Йоребро
Borås Arena 29 юли 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 1
Калмар лого
Калмар
29 юли 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
1
Калмар
Кръг 16
Friends Arena 20 юли 2019 4:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
20 юли 2019 4:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
Хелзингборг
Behrn Arena 20 юли 2019 4:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
4 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
20 юли 2019 4:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
4
0
Фалкенберис
NP3 Arena 20 юли 2019 6:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
0 1
Хекен лого
Хекен
20 юли 2019 6:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
0
1
Хекен
21 юли 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
21 юли 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
0
АФК Юнайтед
21 юли 2019 3:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 1
Сириус лого
Сириус
21 юли 2019 3:00 pm
Малмьо ФФ
1
1
Сириус
Östgötaporten 21 юли 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
3 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
21 юли 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
3
0
Йостерсунд
Tele2 Arena 22 юли 2019 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
5 2
Елфсборг лого
Елфсборг
22 юли 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
5
2
Елфсборг
Guldfågeln Arena 22 юли 2019 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
22 юли 2019 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
1
Дюргарденс
Кръг 15
Friends Arena 13 юли 2019 4:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
3 0
Елфсборг лого
Елфсборг
13 юли 2019 4:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
3
0
Елфсборг
Falcon Alkoholfri Arena 13 юли 2019 4:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
13 юли 2019 4:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
1
ИФК Гьотеборг
Tunavallen 13 юли 2019 6:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
3 1
Калмар лого
Калмар
13 юли 2019 6:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
3
1
Калмар
Bravida Arena 14 юли 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
3 0
Йоребро лого
Йоребро
14 юли 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
3
0
Йоребро
Jämtkraft Arena 14 юли 2019 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
14 юли 2019 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
1
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 14 юли 2019 5:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
14 юли 2019 5:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
1
Малмьо ФФ
NP3 Arena 15 юли 2019 7:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
2 3
Хамарби лого
Хамарби
15 юли 2019 7:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
2
3
Хамарби
Olympia 15 юли 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 0
Сириус лого
Сириус
15 юли 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
0
Сириус
Кръг 14
Guldfågeln Arena 6 юли 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
6 юли 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
1
АИК Футбол
Studenternas IP 6 юли 2019 3:00 pm
Сириус лого
Сириус
1 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
6 юли 2019 3:00 pm
Studenternas IP
Сириус
1
1
Йостерсунд
6 юли 2019 4:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 1
Сундсвал лого
Сундсвал
6 юли 2019 4:00 pm
ИФК Гьотеборг
2
1
Сундсвал
6 юли 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 1
Йоребро лого
Йоребро
6 юли 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ
2
1
Йоребро
Tele2 Arena 7 юли 2019 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
6 2
Фалкенберис лого
Фалкенберис
7 юли 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
6
2
Фалкенберис
Östgötaporten 7 юли 2019 3:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 1
Хекен лого
Хекен
7 юли 2019 3:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
1
Хекен
Borås Arena 8 юли 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
8 юли 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
Хелзингборг
Tunavallen 8 юли 2019 7:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
1 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
8 юли 2019 7:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
1
1
Дюргарденс
Кръг 13
Behrn Arena 28 юни 2019 6:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
28 юни 2019 6:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
1
Хелзингборг
Jämtkraft Arena 29 юни 2019 4:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
29 юни 2019 4:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
0
ИФК Гьотеборг
Falcon Alkoholfri Arena 29 юни 2019 6:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 1
Елфсборг лого
Елфсборг
29 юни 2019 6:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
1
Елфсборг
NP3 Arena 29 юни 2019 11:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
0 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
29 юни 2019 11:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
0
0
АФК Юнайтед
Friends Arena 30 юни 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 0
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
30 юни 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
0
Малмьо ФФ
Östgötaporten 30 юни 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
0 1
Сириус лого
Сириус
30 юни 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
0
1
Сириус
Bravida Arena 1 юли 2019 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 0
Хамарби лого
Хамарби
1 юли 2019 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
0
Хамарби
Tele2 Arena 1 юли 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 0
Калмар лого
Калмар
1 юли 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
0
Калмар
Кръг 12
1 юни 2019 4:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 1
Йоребро лого
Йоребро
1 юни 2019 4:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
1
Йоребро
Studenternas IP 1 юни 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 юни 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
2
Дюргарденс
Falcon Alkoholfri Arena 1 юни 2019 6:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 0
Калмар лого
Калмар
1 юни 2019 6:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
0
Калмар
Jämtkraft Arena 1 юни 2019 6:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 1
Сундсвал лого
Сундсвал
1 юни 2019 6:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
1
Сундсвал
Friends Arena 2 юни 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
Хамарби лого
Хамарби
2 юни 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
Хамарби
Borås Arena 2 юни 2019 3:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 0
Хекен лого
Хекен
2 юни 2019 3:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
0
Хекен
Tunavallen 2 юни 2019 3:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 юни 2019 3:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
2
ИФК Норшьопинг
Olympia 2 юни 2019 5:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 юни 2019 5:30 pm
Olympia
Хелзингборг
0
1
Малмьо ФФ
Кръг 11
NP3 Arena 24 май 2019 7:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
24 май 2019 7:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
1
АИК Футбол
Bravida Arena 25 май 2019 4:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
25 май 2019 4:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
2
ИФК Гьотеборг
25 май 2019 4:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
5 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
25 май 2019 4:00 pm
Малмьо ФФ
5
0
АФК Юнайтед
Olympia 25 май 2019 6:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
25 май 2019 6:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Фалкенберис
Tele2 Arena 26 май 2019 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
3 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
26 май 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
3
1
Йостерсунд
Guldfågeln Arena 26 май 2019 5:30 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
26 май 2019 5:30 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Елфсборг
Tele2 Arena 27 май 2019 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
27 май 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
2
ИФК Норшьопинг
Behrn Arena 27 май 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 2
Сириус лого
Сириус
27 май 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
2
Сириус
Кръг 10
Tunavallen 18 май 2019 4:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
1 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
18 май 2019 4:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
1
1
Хелзингборг
19 май 2019 3:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 0
Калмар лого
Калмар
19 май 2019 3:00 pm
Малмьо ФФ
1
0
Калмар
Studenternas IP 19 май 2019 3:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 4
Хекен лого
Хекен
19 май 2019 3:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
4
Хекен
Tele2 Arena 19 май 2019 5:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 0
Елфсборг лого
Елфсборг
19 май 2019 5:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
0
Елфсборг
Friends Arena 20 май 2019 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
20 май 2019 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
Фалкенберис
20 май 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 0
Хамарби лого
Хамарби
20 май 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
0
Хамарби
Östgötaporten 20 май 2019 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 0
Сундсвал лого
Сундсвал
20 май 2019 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
0
Сундсвал
Jämtkraft Arena 20 май 2019 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 3
Йоребро лого
Йоребро
20 май 2019 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
3
Йоребро
Кръг 9
Tele2 Arena 14 май 2019 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
4 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
14 май 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
4
0
Йостерсунд
Bravida Arena 15 май 2019 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 0
Калмар лого
Калмар
15 май 2019 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
0
Калмар
Falcon Alkoholfri Arena 15 май 2019 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 3
Дюргарденс лого
Дюргарденс
15 май 2019 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
3
Дюргарденс
Olympia 15 май 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 3
АИК Футбол лого
АИК Футбол
15 май 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
3
АИК Футбол
Borås Arena 15 май 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
15 май 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
0
АФК Юнайтед
Studenternas IP 15 май 2019 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
1 0
Сундсвал лого
Сундсвал
15 май 2019 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
1
0
Сундсвал
16 май 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 0
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
16 май 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
0
Малмьо ФФ
Behrn Arena 16 май 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
16 май 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
2
ИФК Норшьопинг
Кръг 8
Tele2 Arena 10 май 2019 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 0
Сириус лого
Сириус
10 май 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
0
Сириус
Jämtkraft Arena 11 май 2019 1:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 1
Хекен лого
Хекен
11 май 2019 1:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
1
Хекен
Guldfågeln Arena 11 май 2019 4:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
11 май 2019 4:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
0
Хелзингборг
Tunavallen 11 май 2019 4:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
11 май 2019 4:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
0
Фалкенберис
NP3 Arena 11 май 2019 6:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 2
Йоребро лого
Йоребро
11 май 2019 6:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
2
Йоребро
Tele2 Arena 12 май 2019 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
0 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
12 май 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
0
2
АИК Футбол
12 май 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 1
Елфсборг лого
Елфсборг
12 май 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
4
1
Елфсборг
Östgötaporten 13 май 2019 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
13 май 2019 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
2
ИФК Гьотеборг
Кръг 7
Friends Arena 4 май 2019 1:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 1
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
4 май 2019 1:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
1
АФК Юнайтед
Studenternas IP 4 май 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 4
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
4 май 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
4
ИФК Гьотеборг
Bravida Arena 5 май 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 0
Сундсвал лого
Сундсвал
5 май 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
0
Сундсвал
Falcon Alkoholfri Arena 5 май 2019 3:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
5 май 2019 3:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
2
Малмьо ФФ
Guldfågeln Arena 5 май 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
5 май 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Йостерсунд
Behrn Arena 5 май 2019 5:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 3
Хамарби лого
Хамарби
5 май 2019 5:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
3
Хамарби
Olympia 6 май 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
6 май 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Дюргарденс
Borås Arena 6 май 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 0
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
6 май 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
0
ИФК Норшьопинг
Кръг 6
Studenternas IP 27 апр. 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 4
Елфсборг лого
Елфсборг
27 апр. 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
4
Елфсборг
Bravida Arena 28 апр. 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
3 0
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
28 апр. 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
3
0
АФК Юнайтед
Tele2 Arena 28 апр. 2019 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
28 апр. 2019 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
1
Дюргарденс
Östgötaporten 28 апр. 2019 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
28 апр. 2019 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
1
Малмьо ФФ
NP3 Arena 29 апр. 2019 7:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
3 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
29 апр. 2019 7:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
3
1
Фалкенберис
29 апр. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
3 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
29 апр. 2019 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
3
0
АИК Футбол
Behrn Arena 29 апр. 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 1
Калмар лого
Калмар
29 апр. 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
1
Калмар
Jämtkraft Arena 29 апр. 2019 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
3 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
29 апр. 2019 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
3
0
Хелзингборг
Кръг 5
Friends Arena 24 апр. 2019 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
Хекен лого
Хекен
24 апр. 2019 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
Хекен
Falcon Alkoholfri Arena 24 апр. 2019 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 0
Сириус лого
Сириус
24 апр. 2019 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
0
Сириус
Borås Arena 24 апр. 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
4 2
Йоребро лого
Йоребро
24 апр. 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
4
2
Йоребро
24 апр. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 1
Хамарби лого
Хамарби
24 апр. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ
4
1
Хамарби
Tunavallen 24 апр. 2019 7:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
0 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
24 апр. 2019 7:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
0
1
Йостерсунд
Tele2 Arena 25 апр. 2019 6:45 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
25 апр. 2019 6:45 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
1
ИФК Норшьопинг
Olympia 25 апр. 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Сундсвал лого
Сундсвал
25 апр. 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Сундсвал
Guldfågeln Arena 25 апр. 2019 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
25 апр. 2019 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
ИФК Гьотеборг
Кръг 4
Jämtkraft Arena 19 апр. 2019 1:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
19 апр. 2019 1:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
1
Елфсборг
Östgötaporten 19 апр. 2019 4:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
4 3
Фалкенберис лого
Фалкенберис
19 апр. 2019 4:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
4
3
Фалкенберис
Behrn Arena 19 апр. 2019 4:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
19 апр. 2019 4:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
1
АИК Футбол
NP3 Arena 20 апр. 2019 1:30 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
1 2
Калмар лого
Калмар
20 апр. 2019 1:30 pm
NP3 Arena
Сундсвал
1
2
Калмар
Studenternas IP 20 апр. 2019 4:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
20 апр. 2019 4:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
1
Малмьо ФФ
Bravida Arena 21 апр. 2019 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
21 апр. 2019 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
0
1
Дюргарденс
Tele2 Arena 21 апр. 2019 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
3 1
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
21 апр. 2019 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
3
1
АФК Юнайтед
22 апр. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
3 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
22 апр. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг
3
1
Хелзингборг
Кръг 3
Tunavallen 12 апр. 2019 7:00 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
1 1
Йоребро лого
Йоребро
12 апр. 2019 7:00 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
1
1
Йоребро
Falcon Alkoholfri Arena 13 апр. 2019 1:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 3
Хекен лого
Хекен
13 апр. 2019 1:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
3
Хекен
Guldfågeln Arena 13 апр. 2019 4:00 pm
Калмар лого
Калмар
2 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
13 апр. 2019 4:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
2
2
ИФК Норшьопинг
Friends Arena 14 апр. 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 1
Сириус лого
Сириус
14 апр. 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
1
Сириус
Borås Arena 14 апр. 2019 3:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
3 1
Сундсвал лого
Сундсвал
14 апр. 2019 3:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
3
1
Сундсвал
14 апр. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
14 апр. 2019 5:30 pm
Малмьо ФФ
2
0
Йостерсунд
Tele2 Arena 15 апр. 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
15 апр. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
1
ИФК Гьотеборг
Olympia 15 апр. 2019 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
2 1
Хамарби лого
Хамарби
15 апр. 2019 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
2
1
Хамарби
Кръг 2
Bravida Arena 6 апр. 2019 4:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
6 апр. 2019 4:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
1
Хелзингборг
NP3 Arena 6 апр. 2019 4:00 pm
Сундсвал лого
Сундсвал
3 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
6 апр. 2019 4:00 pm
NP3 Arena
Сундсвал
3
1
Малмьо ФФ
7 апр. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
3 0
Елфсборг лого
Елфсборг
7 апр. 2019 3:00 pm
ИФК Гьотеборг
3
0
Елфсборг
Jämtkraft Arena 7 апр. 2019 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
3 2
Фалкенберис лого
Фалкенберис
7 апр. 2019 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
3
2
Фалкенберис
Tele2 Arena 7 апр. 2019 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 1
Калмар лого
Калмар
7 апр. 2019 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
1
Калмар
Östgötaporten 8 апр. 2019 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
0 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
8 апр. 2019 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
0
0
АИК Футбол
Behrn Arena 8 апр. 2019 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 3
Дюргарденс лого
Дюргарденс
8 апр. 2019 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
3
Дюргарденс
Studenternas IP 8 апр. 2019 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 2
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
8 апр. 2019 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
2
АФК Юнайтед
Кръг 1
Friends Arena 31 мар. 2019 3:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
31 мар. 2019 3:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
0
Йостерсунд
Falcon Alkoholfri Arena 31 мар. 2019 3:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 0
Йоребро лого
Йоребро
31 мар. 2019 3:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
0
Йоребро
Guldfågeln Arena 31 мар. 2019 3:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 2
Сириус лого
Сириус
31 мар. 2019 3:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
2
Сириус
Olympia 31 мар. 2019 5:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
3 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
31 мар. 2019 5:30 pm
Olympia
Хелзингборг
3
1
ИФК Норшьопинг
Tunavallen 31 мар. 2019 5:30 pm
АФК Юнайтед лого
АФК Юнайтед
3 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
31 мар. 2019 5:30 pm
Tunavallen
АФК Юнайтед
3
1
ИФК Гьотеборг
Tele2 Arena 1 апр. 2019 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 2
Сундсвал лого
Сундсвал
1 апр. 2019 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
2
Сундсвал
Borås Arena 1 апр. 2019 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
Хамарби лого
Хамарби
1 апр. 2019 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
Хамарби
1 апр. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 1
Хекен лого
Хекен
1 апр. 2019 7:00 pm
Малмьо ФФ
1
1
Хекен

Статистика / Играчи