Алсвенскан лига 2019 – 2020

Алсвенскан лига 2020-1 Класиране

2019-2020

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Малмьо ФФ лого
п п р з п
17
9
4
64
30
34
60
2
Елфсборг лого
п п п р р
12
15
3
49
38
11
51
3
Хекен лого
р п р п р
12
13
5
45
29
16
49
4
Дюргарденс лого
з з п з п
14
6
10
48
33
15
48
5
Мялби лого
п п п п п
13
8
9
48
44
4
47
6
ИФК Норшьопинг лого
з з п п з
13
7
10
60
46
14
46
7
Йоребро лого
п з п з п
12
6
12
37
41
-4
42
8
Хамарби лого
р з р з з
10
11
9
47
47
0
41
9
АИК Футбол лого
п п з з р
10
9
11
30
33
-3
39
10
Сириус лого
р з з р з
9
11
10
43
51
-8
38
11
Варберг лого
з п п п з
10
7
13
45
44
1
37
12
ИФК Гьотеборг лого
з п р п п
7
13
10
35
41
-6
34
13
Йостерсунд лого
з з з з з
8
9
13
27
46
-19
33
14
Калмар лого
р п з п р
6
10
14
30
49
-19
28
15
Хелзингборг лого
з з з р п
5
11
14
33
48
-15
26
16
Фалкенберис лого
п з з р з
5
9
16
33
54
-21
24

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Малмьо ФФ
Елфсборг
Хекен
Дюргарденс
Мялби
ИФК Норшьопинг
Йоребро
Хамарби
АИК Футбол
Сириус
Варберг
ИФК Гьотеборг
Йостерсунд
Калмар
Хелзингборг
Фалкенберис
1 Малмьо ФФ 1–1 3–0 1–0 2–0 1–1 2–1 3–0 0–0 4–0 2–2 3–1 4–0 2–1 4–1 2–1
2 Елфсборг 1–0 1–1 1–0 2–2 2–1 1–1 2–2 2–2 3–3 3–3 0–0 0–1 3–1 2–1 4–2
3 Хекен 1–1 6–0 0–2 2–2 2–1 3–0 3–0 4–0 1–1 2–1 0–0 2–1 0–2 1–0 3–0
4 Дюргарденс 3–2 1–1 3–1 2–1 1–2 1–2 1–2 0–1 4–0 1–0 2–2 0–0 5–0 2–2 1–0
5 Мялби 2–2 0–5 3–1 2–1 2–0 1–0 2–1 3–1 1–1 2–3 1–1 3–0 2–2 3–2 0–1
6 ИФК Норшьопинг 1–1 1–1 0–1 3–0 1–1 2–0 1–2 2–2 1–2 2–0 3–1 2–2 2–1 3–4 4–1
7 Йоребро 3–2 3–2 0–0 0–3 3–1 4–3 2–1 0–2 2–1 1–0 1–1 0–0 0–1 3–2 1–2
8 Хамарби 2–2 2–2 1–1 1–1 4–2 0–1 3–0 0–2 0–0 1–0 1–1 2–0 3–3 2–2 1–1
9 АИК Футбол 2–2 1–2 0–1 0–1 1–0 1–4 0–2 3–0 1–0 1–0 2–0 0–1 0–1 2–0 1–1
10 Сириус 2–5 1–1 2–2 0–2 0–1 4–2 2–1 3–1 0–0 3–3 2–2 2–3 2–2 3–1 2–1
11 Варберг 3–2 0–0 1–3 1–2 1–0 1–3 2–1 5–2 2–2 2–0 1–2 1–1 1–0 1–3 3–1
12 ИФК Гьотеборг 0–3 0–1 1–1 1–2 2–2 1–3 0–1 0–4 1–0 2–0 1–0 2–2 1–2 1–1 2–2
13 Йостерсунд 1–2 0–1 2–2 1–1 0–1 2–4 0–0 1–3 1–2 0–2 0–4 0–4 2–0 0–0 2–1
14 Калмар 0–4 1–2 0–0 0–3 1–4 0–2 0–3 1–2 0–0 1–1 1–1 1–1 1–2 4–0 0–0
15 Хелзингборг 0–1 0–0 0–0 3–1 0–1 3–2 1–1 1–1 2–0 1–2 0–3 0–1 0–1 1–1 0–0
16 Фалкенберис 0–1 1–3 1–1 3–2 2–3 3–3 2–1 1–3 1–1 1–2 2–0 0–3 0–1 0–2 2–2
Кръг 30
6 дек. 2020 3:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 0
Сириус лого
Сириус
6 дек. 2020 3:30 pm
ИФК Гьотеборг
2
0
Сириус
Östgötaporten 6 дек. 2020 3:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
3 4
Хелзингборг лого
Хелзингборг
6 дек. 2020 3:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
3
4
Хелзингборг
Borås Arena 6 дек. 2020 3:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
6 дек. 2020 3:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
2
АИК Футбол
Tele2 Arena 6 дек. 2020 3:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 0
Варберг лого
Варберг
6 дек. 2020 3:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
0
Варберг
Guldfågeln Arena 6 дек. 2020 3:30 pm
Калмар лого
Калмар
0 0
Хекен лого
Хекен
6 дек. 2020 3:30 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
0
Хекен
Behrn Arena 6 дек. 2020 3:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 1
Хамарби лого
Хамарби
6 дек. 2020 3:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
1
Хамарби
Falcon Alkoholfri Arena 6 дек. 2020 3:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 3
Мялби лого
Мялби
6 дек. 2020 3:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
3
Мялби
Eleda Stadion 6 дек. 2020 3:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
6 дек. 2020 3:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
4
0
Йостерсунд
Кръг 29
Jämtkraft Arena 29 ное. 2020 3:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 4
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
29 ное. 2020 3:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
4
ИФК Гьотеборг
Olympia 29 ное. 2020 3:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
29 ное. 2020 3:30 pm
Olympia
Хелзингборг
0
0
Фалкенберис
Varberg Energi Arena 29 ное. 2020 3:30 pm
Варберг лого
Варберг
3 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
29 ное. 2020 3:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
3
2
Малмьо ФФ
Bravida Arena 29 ное. 2020 6:30 pm
Хекен лого
Хекен
3 0
Йоребро лого
Йоребро
29 ное. 2020 6:30 pm
Bravida Arena
Хекен
3
0
Йоребро
Studenternas IP 29 ное. 2020 6:30 pm
Сириус лого
Сириус
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
29 ное. 2020 6:30 pm
Studenternas IP
Сириус
1
1
Елфсборг
Strandvallen 29 ное. 2020 6:30 pm
Мялби лого
Мялби
2 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
29 ное. 2020 6:30 pm
Strandvallen
Мялби
2
1
Дюргарденс
Tele2 Arena 30 ное. 2020 8:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
0 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
30 ное. 2020 8:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
0
1
ИФК Норшьопинг
Friends Arena 30 ное. 2020 8:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 1
Калмар лого
Калмар
30 ное. 2020 8:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
1
Калмар
Кръг 28
Borås Arena 22 ное. 2020 3:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
22 ное. 2020 3:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
1
Хелзингборг
Friends Arena 22 ное. 2020 3:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 2
Йоребро лого
Йоребро
22 ное. 2020 3:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
2
Йоребро
Guldfågeln Arena 22 ное. 2020 3:30 pm
Калмар лого
Калмар
0 3
Дюргарденс лого
Дюргарденс
22 ное. 2020 3:30 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
3
Дюргарденс
Tele2 Arena 22 ное. 2020 6:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
22 ное. 2020 6:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
2
Малмьо ФФ
Jämtkraft Arena 22 ное. 2020 6:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 4
Варберг лого
Варберг
22 ное. 2020 6:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
4
Варберг
Studenternas IP 23 ное. 2020 8:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 1
Мялби лого
Мялби
23 ное. 2020 8:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
1
Мялби
Östgötaporten 23 ное. 2020 8:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
4 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
23 ное. 2020 8:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
4
1
Фалкенберис
23 ное. 2020 8:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 1
Хекен лого
Хекен
23 ное. 2020 8:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
1
Хекен
Кръг 27
Falcon Alkoholfri Arena 7 ное. 2020 4:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 3
Елфсборг лого
Елфсборг
7 ное. 2020 4:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
3
Елфсборг
Bravida Arena 7 ное. 2020 4:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
7 ное. 2020 4:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
1
Йостерсунд
Strandvallen 7 ное. 2020 4:00 pm
Мялби лого
Мялби
2 0
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
7 ное. 2020 4:00 pm
Strandvallen
Мялби
2
0
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 8 ное. 2020 3:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
0 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
8 ное. 2020 3:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
0
1
АИК Футбол
Behrn Arena 8 ное. 2020 3:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 1
Калмар лого
Калмар
8 ное. 2020 3:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
1
Калмар
Varberg Energi Arena 8 ное. 2020 3:30 pm
Варберг лого
Варберг
5 2
Хамарби лого
Хамарби
8 ное. 2020 3:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
5
2
Хамарби
Olympia 8 ное. 2020 6:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
8 ное. 2020 6:30 pm
Olympia
Хелзингборг
0
1
ИФК Гьотеборг
Eleda Stadion 8 ное. 2020 6:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 0
Сириус лого
Сириус
8 ное. 2020 6:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
4
0
Сириус
Кръг 26
Borås Arena 1 ное. 2020 3:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 ное. 2020 3:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
1
ИФК Норшьопинг
Studenternas IP 1 ное. 2020 3:30 pm
Сириус лого
Сириус
2 2
Калмар лого
Калмар
1 ное. 2020 3:30 pm
Studenternas IP
Сириус
2
2
Калмар
Strandvallen 1 ное. 2020 3:30 pm
Мялби лого
Мялби
3 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 ное. 2020 3:30 pm
Strandvallen
Мялби
3
0
Йостерсунд
Tele2 Arena 1 ное. 2020 6:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 1
Хекен лого
Хекен
1 ное. 2020 6:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
1
Хекен
1 ное. 2020 6:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 1
Йоребро лого
Йоребро
1 ное. 2020 6:30 pm
ИФК Гьотеборг
0
1
Йоребро
Falcon Alkoholfri Arena 1 ное. 2020 6:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
3 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 ное. 2020 6:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
3
2
Дюргарденс
Olympia 2 ное. 2020 8:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 ное. 2020 8:00 pm
Olympia
Хелзингборг
0
1
Малмьо ФФ
Friends Arena 2 ное. 2020 8:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
Варберг лого
Варберг
2 ное. 2020 8:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
Варберг
Кръг 25
Tele2 Arena 24 окт. 2020 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
4 0
Сириус лого
Сириус
24 окт. 2020 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
4
0
Сириус
Bravida Arena 24 окт. 2020 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 2
Мялби лого
Мялби
24 окт. 2020 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
2
Мялби
Guldfågeln Arena 25 окт. 2020 3:30 pm
Калмар лого
Калмар
0 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
25 окт. 2020 3:30 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
0
Фалкенберис
Jämtkraft Arena 25 окт. 2020 3:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 3
Хамарби лого
Хамарби
25 окт. 2020 3:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
3
Хамарби
Behrn Arena 25 окт. 2020 6:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
3 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
25 окт. 2020 6:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
3
2
Хелзингборг
Eleda Stadion 25 окт. 2020 6:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
3 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
25 окт. 2020 6:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
3
1
ИФК Гьотеборг
Östgötaporten 26 окт. 2020 8:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
26 окт. 2020 8:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
2
АИК Футбол
Varberg Energi Arena 26 окт. 2020 8:00 pm
Варберг лого
Варберг
0 0
Елфсборг лого
Елфсборг
26 окт. 2020 8:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
0
0
Елфсборг
Кръг 24
Falcon Alkoholfri Arena 17 окт. 2020 3:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 1
Йоребро лого
Йоребро
17 окт. 2020 3:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
1
Йоребро
Borås Arena 18 окт. 2020 2:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
3 1
Калмар лого
Калмар
18 окт. 2020 2:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
3
1
Калмар
Tele2 Arena 18 окт. 2020 2:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
4 2
Мялби лого
Мялби
18 окт. 2020 2:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
4
2
Мялби
Studenternas IP 18 окт. 2020 2:30 pm
Сириус лого
Сириус
2 3
Йостерсунд лого
Йостерсунд
18 окт. 2020 2:30 pm
Studenternas IP
Сириус
2
3
Йостерсунд
Friends Arena 18 окт. 2020 5:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
18 окт. 2020 5:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
ИФК Гьотеборг
Varberg Energi Arena 18 окт. 2020 5:30 pm
Варберг лого
Варберг
1 3
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
18 окт. 2020 5:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
3
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 19 окт. 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
3 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
19 окт. 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
3
2
Малмьо ФФ
Olympia 19 окт. 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 0
Хекен лого
Хекен
19 окт. 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
0
0
Хекен
Кръг 23
Bravida Arena 3 окт. 2020 3:00 pm
Хекен лого
Хекен
3 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
3 окт. 2020 3:00 pm
Bravida Arena
Хекен
3
0
Фалкенберис
Behrn Arena 3 окт. 2020 3:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
3 2
Елфсборг лого
Елфсборг
3 окт. 2020 3:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
3
2
Елфсборг
Tele2 Arena 4 окт. 2020 2:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
4 окт. 2020 2:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
1
Дюргарденс
Jämtkraft Arena 4 окт. 2020 2:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
4 окт. 2020 2:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
АИК Футбол
Strandvallen 4 окт. 2020 2:30 pm
Мялби лого
Мялби
3 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
4 окт. 2020 2:30 pm
Strandvallen
Мялби
3
2
Хелзингборг
Östgötaporten 4 окт. 2020 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 2
Сириус лого
Сириус
4 окт. 2020 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
2
Сириус
4 окт. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 0
Варберг лого
Варберг
4 окт. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг
1
0
Варберг
Guldfågeln Arena 4 окт. 2020 5:30 pm
Калмар лого
Калмар
0 4
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 окт. 2020 5:30 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
4
Малмьо ФФ
Кръг 22
Behrn Arena 26 сеп. 2020 3:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
2 1
Сириус лого
Сириус
26 сеп. 2020 3:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
2
1
Сириус
Falcon Alkoholfri Arena 27 сеп. 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 3
Хамарби лого
Хамарби
27 сеп. 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
3
Хамарби
Olympia 27 сеп. 2020 2:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
27 сеп. 2020 2:30 pm
Olympia
Хелзингборг
0
1
Йостерсунд
Eleda Stadion 27 сеп. 2020 2:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
3 0
Хекен лого
Хекен
27 сеп. 2020 2:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
3
0
Хекен
Tele2 Arena 27 сеп. 2020 5:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
27 сеп. 2020 5:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
2
ИФК Норшьопинг
Borås Arena 27 сеп. 2020 5:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
27 сеп. 2020 5:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
0
ИФК Гьотеборг
Guldfågeln Arena 28 сеп. 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Варберг лого
Варберг
28 сеп. 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Варберг
Friends Arena 28 сеп. 2020 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
Мялби лого
Мялби
28 сеп. 2020 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
Мялби
Кръг 21
Friends Arena 20 сеп. 2020 2:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
3 0
Хамарби лого
Хамарби
20 сеп. 2020 2:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
3
0
Хамарби
Jämtkraft Arena 20 сеп. 2020 2:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
20 сеп. 2020 2:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
1
Дюргарденс
Östgötaporten 20 сеп. 2020 5:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
20 сеп. 2020 5:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
1
Малмьо ФФ
20 сеп. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 2
Калмар лого
Калмар
20 сеп. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг
1
2
Калмар
Borås Arena 21 сеп. 2020 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
Хекен лого
Хекен
21 сеп. 2020 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
Хекен
Studenternas IP 21 сеп. 2020 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
21 сеп. 2020 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
1
Фалкенберис
Strandvallen 21 сеп. 2020 7:00 pm
Мялби лого
Мялби
1 0
Йоребро лого
Йоребро
21 сеп. 2020 7:00 pm
Strandvallen
Мялби
1
0
Йоребро
Varberg Energi Arena 21 сеп. 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
1 3
Хелзингборг лого
Хелзингборг
21 сеп. 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
3
Хелзингборг
Кръг 20
Tele2 Arena 12 сеп. 2020 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
12 сеп. 2020 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
1
Елфсборг
Tele2 Arena 13 сеп. 2020 2:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
13 сеп. 2020 2:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
2
Хелзингборг
Falcon Alkoholfri Arena 13 сеп. 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 3
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
13 сеп. 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
3
ИФК Гьотеборг
Eleda Stadion 13 сеп. 2020 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
0 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
13 сеп. 2020 5:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
0
0
АИК Футбол
Strandvallen 13 сеп. 2020 5:30 pm
Мялби лого
Мялби
2 3
Варберг лого
Варберг
13 сеп. 2020 5:30 pm
Strandvallen
Мялби
2
3
Варберг
Bravida Arena 14 сеп. 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 1
Сириус лого
Сириус
14 сеп. 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
1
Сириус
Guldfågeln Arena 14 сеп. 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
14 сеп. 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
2
ИФК Норшьопинг
Jämtkraft Arena 14 сеп. 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 0
Йоребро лого
Йоребро
14 сеп. 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
0
Йоребро
Кръг 19
Olympia 9 сеп. 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Калмар лого
Калмар
9 сеп. 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Калмар
Östgötaporten 10 сеп. 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 2
Йостерсунд лого
Йостерсунд
10 сеп. 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
2
Йостерсунд
10 сеп. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 4
Хамарби лого
Хамарби
10 сеп. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
0
4
Хамарби
Behrn Arena 10 сеп. 2020 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
3 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
10 сеп. 2020 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
3
2
Малмьо ФФ
Borås Arena 17 сеп. 2020 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 2
Мялби лого
Мялби
17 сеп. 2020 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
2
Мялби
Falcon Alkoholfri Arena 17 сеп. 2020 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 0
Варберг лого
Варберг
17 сеп. 2020 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
0
Варберг
Bravida Arena 28 окт. 2020 8:00 pm
Хекен лого
Хекен
0 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
28 окт. 2020 8:00 pm
Bravida Arena
Хекен
0
2
Дюргарденс
Studenternas IP 29 окт. 2020 8:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
29 окт. 2020 8:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
0
АИК Футбол
Кръг 18
Jämtkraft Arena 29 авг. 2020 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
29 авг. 2020 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
1
Фалкенберис
Varberg Energi Arena 29 авг. 2020 3:00 pm
Варберг лого
Варберг
2 0
Сириус лого
Сириус
29 авг. 2020 3:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
2
0
Сириус
Friends Arena 30 авг. 2020 2:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 1
Хекен лого
Хекен
30 авг. 2020 2:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
1
Хекен
Olympia 30 авг. 2020 2:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
3 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
30 авг. 2020 2:30 pm
Olympia
Хелзингборг
3
1
Дюргарденс
Strandvallen 30 авг. 2020 2:30 pm
Мялби лого
Мялби
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
30 авг. 2020 2:30 pm
Strandvallen
Мялби
1
1
ИФК Гьотеборг
Behrn Arena 30 авг. 2020 5:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
4 3
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
30 авг. 2020 5:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
4
3
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 30 авг. 2020 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
3 3
Калмар лого
Калмар
30 авг. 2020 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
3
3
Калмар
Eleda Stadion 30 авг. 2020 5:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
30 авг. 2020 5:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
1
1
Елфсборг
Кръг 17
Studenternas IP 22 авг. 2020 3:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 1
Хамарби лого
Хамарби
22 авг. 2020 3:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
1
Хамарби
Tele2 Arena 22 авг. 2020 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
22 авг. 2020 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
2
ИФК Гьотеборг
Borås Arena 23 авг. 2020 2:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
0 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
23 авг. 2020 2:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
0
1
Йостерсунд
Eleda Stadion 23 авг. 2020 2:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
23 авг. 2020 2:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
2
1
Фалкенберис
Friends Arena 23 авг. 2020 5:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
23 авг. 2020 5:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
0
Хелзингборг
Varberg Energi Arena 23 авг. 2020 5:30 pm
Варберг лого
Варберг
2 1
Йоребро лого
Йоребро
23 авг. 2020 5:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
2
1
Йоребро
Östgötaporten 24 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
0 1
Хекен лого
Хекен
24 авг. 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
0
1
Хекен
Guldfågeln Arena 24 авг. 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 4
Мялби лого
Мялби
24 авг. 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
4
Мялби
Кръг 16
Behrn Arena 15 авг. 2020 3:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 3
Дюргарденс лого
Дюргарденс
15 авг. 2020 3:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
3
Дюргарденс
Tele2 Arena 16 авг. 2020 2:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 2
Елфсборг лого
Елфсборг
16 авг. 2020 2:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
2
Елфсборг
Falcon Alkoholfri Arena 16 авг. 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
16 авг. 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
1
АИК Футбол
Strandvallen 16 авг. 2020 5:30 pm
Мялби лого
Мялби
2 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
16 авг. 2020 5:30 pm
Strandvallen
Мялби
2
2
Малмьо ФФ
17 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 3
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
17 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
3
ИФК Норшьопинг
Bravida Arena 17 авг. 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 1
Варберг лого
Варберг
17 авг. 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
1
Варберг
Olympia 17 авг. 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 2
Сириус лого
Сириус
17 авг. 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
2
Сириус
Jämtkraft Arena 17 авг. 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 0
Калмар лого
Калмар
17 авг. 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
0
Калмар
Кръг 15
Tele2 Arena 12 авг. 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 1
Мялби лого
Мялби
12 авг. 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
1
Мялби
Eleda Stadion 12 авг. 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 1
Йоребро лого
Йоребро
12 авг. 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
2
1
Йоребро
Östgötaporten 13 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 2
Хамарби лого
Хамарби
13 авг. 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
2
Хамарби
Borås Arena 13 авг. 2020 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
4 2
Фалкенберис лого
Фалкенберис
13 авг. 2020 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
4
2
Фалкенберис
Studenternas IP 13 авг. 2020 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
13 авг. 2020 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
1
Хелзингборг
Guldfågeln Arena 13 авг. 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
13 авг. 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
ИФК Гьотеборг
Friends Arena 13 авг. 2020 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
13 авг. 2020 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
1
Йостерсунд
Varberg Energi Arena 13 авг. 2020 7:30 pm
Варберг лого
Варберг
1 3
Хекен лого
Хекен
13 авг. 2020 7:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
3
Хекен
Кръг 14
Bravida Arena 9 авг. 2020 2:30 pm
Хекен лого
Хекен
0 2
Калмар лого
Калмар
9 авг. 2020 2:30 pm
Bravida Arena
Хекен
0
2
Калмар
Falcon Alkoholfri Arena 9 авг. 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
9 авг. 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
1
Малмьо ФФ
Behrn Arena 9 авг. 2020 2:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
9 авг. 2020 2:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
1
ИФК Гьотеборг
Tele2 Arena 9 авг. 2020 5:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 2
Хамарби лого
Хамарби
9 авг. 2020 5:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
2
Хамарби
Jämtkraft Arena 9 авг. 2020 5:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 1
Елфсборг лого
Елфсборг
9 авг. 2020 5:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
1
Елфсборг
Strandvallen 9 авг. 2020 5:30 pm
Мялби лого
Мялби
3 1
АИК Футбол лого
АИК Футбол
9 авг. 2020 5:30 pm
Strandvallen
Мялби
3
1
АИК Футбол
Studenternas IP 10 авг. 2020 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
3 3
Варберг лого
Варберг
10 авг. 2020 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
3
3
Варберг
Olympia 10 авг. 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
3 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
10 авг. 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
3
2
ИФК Норшьопинг
Кръг 13
Tele2 Arena 5 авг. 2020 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
5 авг. 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
1
Фалкенберис
Eleda Stadion 5 авг. 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
4 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
5 авг. 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
4
1
Хелзингборг
Varberg Energi Arena 5 авг. 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
1 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
5 авг. 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
2
Дюргарденс
6 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 2
Йостерсунд лого
Йостерсунд
6 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
2
2
Йостерсунд
Bravida Arena 6 авг. 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
2 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
6 авг. 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
2
1
ИФК Норшьопинг
Guldfågeln Arena 6 авг. 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 3
Йоребро лого
Йоребро
6 авг. 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
3
Йоребро
Friends Arena 6 авг. 2020 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 2
Елфсборг лого
Елфсборг
6 авг. 2020 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
2
Елфсборг
Strandvallen 6 авг. 2020 7:00 pm
Мялби лого
Мялби
1 1
Сириус лого
Сириус
6 авг. 2020 7:00 pm
Strandvallen
Мялби
1
1
Сириус
Кръг 12
Tele2 Arena 1 авг. 2020 3:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
3 1
Хекен лого
Хекен
1 авг. 2020 3:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
3
1
Хекен
Behrn Arena 1 авг. 2020 3:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 2
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 авг. 2020 3:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
2
Фалкенберис
Olympia 2 авг. 2020 2:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Хамарби лого
Хамарби
2 авг. 2020 2:30 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Хамарби
2 авг. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 3
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 авг. 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг
0
3
Малмьо ФФ
Varberg Energi Arena 2 авг. 2020 5:30 pm
Варберг лого
Варберг
1 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 авг. 2020 5:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
1
Йостерсунд
Guldfågeln Arena 2 авг. 2020 6:00 pm
Калмар лого
Калмар
0 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 авг. 2020 6:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
0
0
АИК Футбол
Östgötaporten 3 авг. 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 1
Мялби лого
Мялби
3 авг. 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
1
Мялби
Borås Arena 3 авг. 2020 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
3 3
Сириус лого
Сириус
3 авг. 2020 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
3
3
Сириус
Кръг 11
Borås Arena 26 юли 2020 2:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
3 3
Варберг лого
Варберг
26 юли 2020 2:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
3
3
Варберг
Bravida Arena 26 юли 2020 2:30 pm
Хекен лого
Хекен
0 0
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
26 юли 2020 2:30 pm
Bravida Arena
Хекен
0
0
ИФК Гьотеборг
Falcon Alkoholfri Arena 26 юли 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
3 3
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
26 юли 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
3
3
ИФК Норшьопинг
Studenternas IP 26 юли 2020 5:30 pm
Сириус лого
Сириус
2 5
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
26 юли 2020 5:30 pm
Studenternas IP
Сириус
2
5
Малмьо ФФ
Friends Arena 26 юли 2020 5:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
0 1
Дюргарденс лого
Дюргарденс
26 юли 2020 5:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
0
1
Дюргарденс
Tele2 Arena 27 юли 2020 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
3 0
Йоребро лого
Йоребро
27 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
3
0
Йоребро
Jämtkraft Arena 27 юли 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
27 юли 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
0
Хелзингборг
Strandvallen 27 юли 2020 7:00 pm
Мялби лого
Мялби
2 2
Калмар лого
Калмар
27 юли 2020 7:00 pm
Strandvallen
Мялби
2
2
Калмар
Кръг 10
Östgötaporten 22 юли 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 0
Варберг лого
Варберг
22 юли 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
0
Варберг
Bravida Arena 22 юли 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
4 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
22 юли 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
4
0
АИК Футбол
Tele2 Arena 22 юли 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
0 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
22 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
0
0
Йостерсунд
23 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 2
Фалкенберис лого
Фалкенберис
23 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
2
2
Фалкенберис
Guldfågeln Arena 23 юли 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 1
Сириус лого
Сириус
23 юли 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
1
Сириус
Eleda Stadion 23 юли 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
3 0
Хамарби лого
Хамарби
23 юли 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
3
0
Хамарби
Olympia 23 юли 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
1 1
Йоребро лого
Йоребро
23 юли 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
1
1
Йоребро
Strandvallen 23 юли 2020 7:00 pm
Мялби лого
Мялби
0 5
Елфсборг лого
Елфсборг
23 юли 2020 7:00 pm
Strandvallen
Мялби
0
5
Елфсборг
Кръг 9
Studenternas IP 19 юли 2020 2:30 pm
Сириус лого
Сириус
4 2
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
19 юли 2020 2:30 pm
Studenternas IP
Сириус
4
2
ИФК Норшьопинг
Eleda Stadion 19 юли 2020 2:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 1
Калмар лого
Калмар
19 юли 2020 2:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
2
1
Калмар
Varberg Energi Arena 19 юли 2020 2:30 pm
Варберг лого
Варберг
2 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
19 юли 2020 2:30 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
2
2
АИК Футбол
Borås Arena 19 юли 2020 5:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 0
Дюргарденс лого
Дюргарденс
19 юли 2020 5:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
0
Дюргарденс
Falcon Alkoholfri Arena 19 юли 2020 5:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
2 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
19 юли 2020 5:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
2
2
Хелзингборг
Jämtkraft Arena 19 юли 2020 5:30 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 2
Хекен лого
Хекен
19 юли 2020 5:30 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
2
Хекен
Tele2 Arena 20 юли 2020 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
20 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
1
ИФК Гьотеборг
Behrn Arena 20 юли 2020 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
3 1
Мялби лого
Мялби
20 юли 2020 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
3
1
Мялби
Кръг 8
15 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 1
Хелзингборг лого
Хелзингборг
15 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
1
Хелзингборг
Tele2 Arena 15 юли 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 0
Фалкенберис лого
Фалкенберис
15 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
0
Фалкенберис
Friends Arena 15 юли 2020 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 0
Сириус лого
Сириус
15 юли 2020 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
0
Сириус
Östgötaporten 16 юли 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 0
Йоребро лого
Йоребро
16 юли 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
0
Йоребро
Bravida Arena 16 юли 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
6 0
Елфсборг лого
Елфсборг
16 юли 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
6
0
Елфсборг
Guldfågeln Arena 16 юли 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 2
Хамарби лого
Хамарби
16 юли 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
2
Хамарби
Jämtkraft Arena 16 юли 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
16 юли 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
1
2
Малмьо ФФ
Varberg Energi Arena 16 юли 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
1 0
Мялби лого
Мялби
16 юли 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
0
Мялби
Кръг 7
Tele2 Arena 11 юли 2020 3:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
0 0
Сириус лого
Сириус
11 юли 2020 3:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
0
0
Сириус
Falcon Alkoholfri Arena 11 юли 2020 3:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 1
Йостерсунд лого
Йостерсунд
11 юли 2020 3:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
1
Йостерсунд
Behrn Arena 12 юли 2020 2:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
1 0
Варберг лого
Варберг
12 юли 2020 2:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
1
0
Варберг
Olympia 12 юли 2020 2:30 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
2 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
12 юли 2020 2:30 pm
Olympia
Хелзингборг
2
0
АИК Футбол
12 юли 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
12 юли 2020 5:30 pm
ИФК Гьотеборг
1
2
Дюргарденс
Strandvallen 12 юли 2020 5:30 pm
Мялби лого
Мялби
3 1
Хекен лого
Хекен
12 юли 2020 5:30 pm
Strandvallen
Мялби
3
1
Хекен
Guldfågeln Arena 13 юли 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 2
Елфсборг лого
Елфсборг
13 юли 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
2
Елфсборг
Eleda Stadion 13 юли 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 1
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
13 юли 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
1
1
ИФК Норшьопинг
Кръг 6
Borås Arena 5 юли 2020 2:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 0
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
5 юли 2020 2:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
0
Малмьо ФФ
Friends Arena 5 юли 2020 2:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
5 юли 2020 2:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
1
Фалкенберис
Studenternas IP 5 юли 2020 5:30 pm
Сириус лого
Сириус
2 1
Йоребро лого
Йоребро
5 юли 2020 5:30 pm
Studenternas IP
Сириус
2
1
Йоребро
Bravida Arena 5 юли 2020 5:30 pm
Хекен лого
Хекен
3 0
Хамарби лого
Хамарби
5 юли 2020 5:30 pm
Bravida Arena
Хекен
3
0
Хамарби
Östgötaporten 6 юли 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
3 1
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
6 юли 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
3
1
ИФК Гьотеборг
Tele2 Arena 6 юли 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 2
Хелзингборг лого
Хелзингборг
6 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
2
2
Хелзингборг
Jämtkraft Arena 6 юли 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 1
Мялби лого
Мялби
6 юли 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
1
Мялби
Varberg Energi Arena 6 юли 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
1 0
Калмар лого
Калмар
6 юли 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
0
Калмар
Кръг 5
Östgötaporten 1 юли 2020 7:00 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
1 1
Елфсборг лого
Елфсборг
1 юли 2020 7:00 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
1
1
Елфсборг
Guldfågeln Arena 1 юли 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
1 2
Йостерсунд лого
Йостерсунд
1 юли 2020 7:00 pm
Guldfågeln Arena
Калмар
1
2
Йостерсунд
Eleda Stadion 1 юли 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 0
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 юли 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
1
0
Дюргарденс
Tele2 Arena 2 юли 2020 7:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
1 0
Варберг лого
Варберг
2 юли 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Хамарби
1
0
Варберг
2 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 0
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 юли 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
0
АИК Футбол
Falcon Alkoholfri Arena 2 юли 2020 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 2
Сириус лого
Сириус
2 юли 2020 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
2
Сириус
Behrn Arena 2 юли 2020 7:00 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 0
Хекен лого
Хекен
2 юли 2020 7:00 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
0
Хекен
Olympia 2 юли 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 1
Мялби лого
Мялби
2 юли 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
0
1
Мялби
Кръг 4
Jämtkraft Arena 27 юни 2020 3:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
2 4
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
27 юни 2020 3:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
2
4
ИФК Норшьопинг
Studenternas IP 28 юни 2020 2:30 pm
Сириус лого
Сириус
2 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
28 юни 2020 2:30 pm
Studenternas IP
Сириус
2
2
ИФК Гьотеборг
Tele2 Arena 28 юни 2020 2:30 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
5 0
Калмар лого
Калмар
28 юни 2020 2:30 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
5
0
Калмар
Strandvallen 28 юни 2020 2:30 pm
Мялби лого
Мялби
2 1
Хамарби лого
Хамарби
28 юни 2020 2:30 pm
Strandvallen
Мялби
2
1
Хамарби
Borås Arena 28 юни 2020 5:30 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
1 1
Йоребро лого
Йоребро
28 юни 2020 5:30 pm
Borås Arena
Елфсборг
1
1
Йоребро
Friends Arena 28 юни 2020 5:30 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
2 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
28 юни 2020 5:30 pm
Friends Arena
АИК Футбол
2
2
Малмьо ФФ
Bravida Arena 29 юни 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
29 юни 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
0
Хелзингборг
Varberg Energi Arena 29 юни 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
3 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
29 юни 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
3
1
Фалкенберис
Кръг 3
Falcon Alkoholfri Arena 21 юни 2020 2:30 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
0 2
Калмар лого
Калмар
21 юни 2020 2:30 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
0
2
Калмар
Eleda Stadion 21 юни 2020 2:30 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 2
Варберг лого
Варберг
21 юни 2020 2:30 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
2
2
Варберг
Östgötaporten 21 юни 2020 2:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
3 0
Дюргарденс лого
Дюргарденс
21 юни 2020 2:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
3
0
Дюргарденс
Tele2 Arena 21 юни 2020 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
0 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
21 юни 2020 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
0
2
АИК Футбол
Behrn Arena 21 юни 2020 5:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
21 юни 2020 5:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
0
Йостерсунд
Olympia 22 юни 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 0
Елфсборг лого
Елфсборг
22 юни 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
0
0
Елфсборг
Studenternas IP 22 юни 2020 7:00 pm
Сириус лого
Сириус
2 2
Хекен лого
Хекен
22 юни 2020 7:00 pm
Studenternas IP
Сириус
2
2
Хекен
22 юни 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
2 2
Мялби лого
Мялби
22 юни 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
2
2
Мялби
Кръг 2
Borås Arena 17 юни 2020 7:00 pm
Елфсборг лого
Елфсборг
2 2
Хамарби лого
Хамарби
17 юни 2020 7:00 pm
Borås Arena
Елфсборг
2
2
Хамарби
Friends Arena 17 юни 2020 7:00 pm
АИК Футбол лого
АИК Футбол
1 4
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
17 юни 2020 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
1
4
ИФК Норшьопинг
Tele2 Arena 17 юни 2020 7:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
1 2
Йоребро лого
Йоребро
17 юни 2020 7:00 pm
Tele2 Arena
Дюргарденс
1
2
Йоребро
Strandvallen 18 юни 2020 7:00 pm
Мялби лого
Мялби
0 1
Фалкенберис лого
Фалкенберис
18 юни 2020 7:00 pm
Strandvallen
Мялби
0
1
Фалкенберис
Jämtkraft Arena 18 юни 2020 7:00 pm
Йостерсунд лого
Йостерсунд
0 2
Сириус лого
Сириус
18 юни 2020 7:00 pm
Jämtkraft Arena
Йостерсунд
0
2
Сириус
18 юни 2020 7:00 pm
Калмар лого
Калмар
4 0
Хелзингборг лого
Хелзингборг
18 юни 2020 7:00 pm
Калмар
4
0
Хелзингборг
Varberg Energi Arena 18 юни 2020 7:00 pm
Варберг лого
Варберг
1 2
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
18 юни 2020 7:00 pm
Varberg Energi Arena
Варберг
1
2
ИФК Гьотеборг
Bravida Arena 18 юни 2020 7:00 pm
Хекен лого
Хекен
1 1
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
18 юни 2020 7:00 pm
Bravida Arena
Хекен
1
1
Малмьо ФФ
Кръг 1
Studenternas IP 14 юни 2020 12:00 pm
Сириус лого
Сириус
0 2
Дюргарденс лого
Дюргарденс
14 юни 2020 12:00 pm
Studenternas IP
Сириус
0
2
Дюргарденс
14 юни 2020 2:30 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
0 1
Елфсборг лого
Елфсборг
14 юни 2020 2:30 pm
ИФК Гьотеборг
0
1
Елфсборг
Östgötaporten 14 юни 2020 2:30 pm
ИФК Норшьопинг лого
ИФК Норшьопинг
2 1
Калмар лого
Калмар
14 юни 2020 2:30 pm
Östgötaporten
ИФК Норшьопинг
2
1
Калмар
Behrn Arena 14 юни 2020 5:30 pm
Йоребро лого
Йоребро
0 2
АИК Футбол лого
АИК Футбол
14 юни 2020 5:30 pm
Behrn Arena
Йоребро
0
2
АИК Футбол
Tele2 Arena 14 юни 2020 5:30 pm
Хамарби лого
Хамарби
2 0
Йостерсунд лого
Йостерсунд
14 юни 2020 5:30 pm
Tele2 Arena
Хамарби
2
0
Йостерсунд
Olympia 15 юни 2020 7:00 pm
Хелзингборг лого
Хелзингборг
0 3
Варберг лого
Варберг
15 юни 2020 7:00 pm
Olympia
Хелзингборг
0
3
Варберг
Falcon Alkoholfri Arena 15 юни 2020 7:00 pm
Фалкенберис лого
Фалкенберис
1 1
Хекен лого
Хекен
15 юни 2020 7:00 pm
Falcon Alkoholfri Arena
Фалкенберис
1
1
Хекен
Eleda Stadion 15 юни 2020 7:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 0
Мялби лого
Мялби
15 юни 2020 7:00 pm
Eleda Stadion
Малмьо ФФ
2
0
Мялби

Статистика / Играчи