Efbet Лига Класиране

Efbet Лига - СТАРА Класиране

2019-2020
Кръг 26
Stadion Ivailo 11 юни 2020 8:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
5 3
Дунав Русе лого
Дунав Русе
11 юни 2020 8:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
5
3
Дунав Русе
Stadion Hristo Botev 12 юни 2020 8:30 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 1
Царско село лого
Царско село
12 юни 2020 8:30 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
0
1
Царско село
Stadion Ticha 13 юни 2020 6:45 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
13 юни 2020 6:45 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
2
0
Витоша Бистрица
Stadion Slavija 13 юни 2020 9:00 pm
Славия лого
Славия
2 4
Берое лого
Берое
13 юни 2020 9:00 pm
Stadion Slavija
Славия
2
4
Берое
Arena Arda 14 юни 2020 4:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
1 3
Левски София лого
Левски София
14 юни 2020 4:30 pm
Arena Arda
Арда Кърджали
1
3
Левски София
Ludogorets Arena 14 юни 2020 6:45 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
14 юни 2020 6:45 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
2
1
Ботев Пловдив
Stadion Bâlgarska Armija 14 юни 2020 9:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
14 юни 2020 9:00 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
1
1
Локомотив Пловдив
Кръг 25
Stadion Lokomotiv 5 юни 2020 6:45 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
2 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
5 юни 2020 6:45 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
2
0
Етър Велико Търново
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 5 юни 2020 9:00 pm
Левски София лого
Левски София
0 1
Лудогорец лого
Лудогорец
5 юни 2020 9:00 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
0
1
Лудогорец
6 юни 2020 5:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
6 юни 2020 5:00 pm
Дунав Русе
0
0
Арда Кърджали
Sporten kompleks Botev 1912 6 юни 2020 6:45 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 1
Ботев Враца лого
Ботев Враца
6 юни 2020 6:45 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
1
Ботев Враца
6 юни 2020 9:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
6 юни 2020 9:00 pm
Витоша Бистрица
0
1
ЦСКА София
Stadion Beroe 7 юни 2020 8:30 pm
Берое лого
Берое
3 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
7 юни 2020 8:30 pm
Stadion Beroe
Берое
3
0
Черно Море Варна
Tsarsko selo Complex 8 юни 2020 8:30 pm
Царско село лого
Царско село
1 3
Славия лого
Славия
8 юни 2020 8:30 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
1
3
Славия
Кръг 24
Stadion Ticha 6 мар. 2020 5:30 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 0
Царско село лого
Царско село
6 мар. 2020 5:30 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
1
0
Царско село
Stadion Ivailo 7 мар. 2020 12:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
7 мар. 2020 12:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
1
1
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 7 мар. 2020 3:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 1
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
7 мар. 2020 3:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
1
1
Витоша Бистрица
Stadion Bâlgarska Armija 7 мар. 2020 5:30 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
2 0
Берое лого
Берое
7 мар. 2020 5:30 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
2
0
Берое
Stadion Slavija 8 мар. 2020 12:30 pm
Славия лого
Славия
2 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
8 мар. 2020 12:30 pm
Stadion Slavija
Славия
2
1
Ботев Пловдив
Stadion Hristo Botev 8 мар. 2020 3:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 0
Левски София лого
Левски София
8 мар. 2020 3:00 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
0
0
Левски София
Ludogorets Arena 8 мар. 2020 5:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
5 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
8 мар. 2020 5:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
5
1
Дунав Русе
Кръг 23
Stadion Beroe 28 февр. 2020 5:30 pm
Берое лого
Берое
2 0
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
28 февр. 2020 5:30 pm
Stadion Beroe
Берое
2
0
Локомотив Пловдив
29 февр. 2020 12:30 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
29 февр. 2020 12:30 pm
Дунав Русе
0
0
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 29 февр. 2020 3:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
1 1
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
29 февр. 2020 3:00 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
1
1
Черно Море Варна
Tsarsko selo Complex 29 февр. 2020 5:30 pm
Царско село лого
Царско село
2 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
29 февр. 2020 5:30 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
2
1
ЦСКА София
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 1 мар. 2020 2:15 pm
Левски София лого
Левски София
1 2
Славия лого
Славия
1 мар. 2020 2:15 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
1
2
Славия
2 мар. 2020 5:30 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
2 6
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
2 мар. 2020 5:30 pm
Витоша Бистрица
2
6
Етър Велико Търново
Arena Arda 10 юни 2020 6:45 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
1 1
Лудогорец лого
Лудогорец
10 юни 2020 6:45 pm
Arena Arda
Арда Кърджали
1
1
Лудогорец
Кръг 22
Stadion Hristo Botev 22 февр. 2020 12:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
3 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
22 февр. 2020 12:00 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
3
1
Арда Кърджали
Stadion Ticha 22 февр. 2020 2:15 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 2
Левски София лого
Левски София
22 февр. 2020 2:15 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
2
2
Левски София
Stadion Bâlgarska Armija 22 февр. 2020 4:30 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
22 февр. 2020 4:30 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
1
0
Ботев Пловдив
23 февр. 2020 12:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
1 2
Берое лого
Берое
23 февр. 2020 12:00 pm
Витоша Бистрица
1
2
Берое
Stadion Lokomotiv 23 февр. 2020 2:15 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
4 0
Царско село лого
Царско село
23 февр. 2020 2:15 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
4
0
Царско село
Stadion Ivailo 23 февр. 2020 4:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 1
Лудогорец лого
Лудогорец
23 февр. 2020 4:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
1
1
Лудогорец
Stadion Slavija 24 февр. 2020 5:00 pm
Славия лого
Славия
3 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
24 февр. 2020 5:00 pm
Stadion Slavija
Славия
3
1
Дунав Русе
Кръг 21
Tsarsko selo Complex 14 февр. 2020 5:00 pm
Царско село лого
Царско село
1 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
14 февр. 2020 5:00 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
1
0
Витоша Бистрица
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 15 февр. 2020 2:45 pm
Левски София лого
Левски София
0 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
15 февр. 2020 2:45 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
0
0
ЦСКА София
Ludogorets Arena 15 февр. 2020 5:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
6 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
15 февр. 2020 5:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
6
0
Ботев Враца
Stadion Beroe 16 февр. 2020 12:00 pm
Берое лого
Берое
2 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
16 февр. 2020 12:00 pm
Stadion Beroe
Берое
2
0
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 16 февр. 2020 2:30 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 0
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
16 февр. 2020 2:30 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
0
Локомотив Пловдив
16 февр. 2020 5:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 2
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
16 февр. 2020 5:00 pm
Дунав Русе
0
2
Черно Море Варна
Arena Arda 17 февр. 2020 5:00 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 1
Славия лого
Славия
17 февр. 2020 5:00 pm
Arena Arda
Арда Кърджали
0
1
Славия
Кръг 20
13 дек. 2019 5:00 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 1
Ботев Враца лого
Ботев Враца
13 дек. 2019 5:00 pm
Етър Велико Търново
1
1
Ботев Враца
14 дек. 2019 12:00 pm
Берое лого
Берое
2 0
Царско село лого
Царско село
14 дек. 2019 12:00 pm
Берое
2
0
Царско село
14 дек. 2019 2:15 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
14 дек. 2019 2:15 pm
Черно Море Варна
1
1
Арда Кърджали
14 дек. 2019 4:30 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
4 0
Дунав Русе лого
Дунав Русе
14 дек. 2019 4:30 pm
ЦСКА София
4
0
Дунав Русе
15 дек. 2019 12:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 2
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
15 дек. 2019 12:00 pm
Витоша Бистрица
0
2
Ботев Пловдив
15 дек. 2019 2:15 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
0 0
Левски София лого
Левски София
15 дек. 2019 2:15 pm
Локомотив Пловдив
0
0
Левски София
15 дек. 2019 4:30 pm
Славия лого
Славия
1 1
Лудогорец лого
Лудогорец
15 дек. 2019 4:30 pm
Славия
1
1
Лудогорец
Кръг 19
6 дек. 2019 5:00 pm
Царско село лого
Царско село
2 2
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
6 дек. 2019 5:00 pm
Царско село
2
2
Етър Велико Търново
7 дек. 2019 2:15 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 1
Берое лого
Берое
7 дек. 2019 2:15 pm
Ботев Пловдив
3
1
Берое
Ludogorets Arena 7 дек. 2019 4:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
1 1
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
7 дек. 2019 4:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
1
1
Черно Море Варна
8 дек. 2019 12:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 2
Славия лого
Славия
8 дек. 2019 12:00 pm
Ботев Враца
0
2
Славия
8 дек. 2019 2:15 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
8 дек. 2019 2:15 pm
Арда Кърджали
0
0
ЦСКА София
8 дек. 2019 4:30 pm
Левски София лого
Левски София
2 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
8 дек. 2019 4:30 pm
Левски София
2
0
Витоша Бистрица
9 дек. 2019 5:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 3
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
9 дек. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
0
3
Локомотив Пловдив
Кръг 18
29 ное. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
0 2
Славия лого
Славия
29 ное. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново
0
2
Славия
30 ное. 2019 12:30 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
4 1
Ботев Враца лого
Ботев Враца
30 ное. 2019 12:30 pm
Черно Море Варна
4
1
Ботев Враца
30 ное. 2019 3:00 pm
Царско село лого
Царско село
0 3
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
30 ное. 2019 3:00 pm
Царско село
0
3
Ботев Пловдив
30 ное. 2019 5:30 pm
Берое лого
Берое
1 1
Левски София лого
Левски София
30 ное. 2019 5:30 pm
Берое
1
1
Левски София
Stadion Lokomotiv 1 дек. 2019 12:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
0 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
1 дек. 2019 12:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
0
0
Арда Кърджали
1 дек. 2019 2:30 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
1 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 дек. 2019 2:30 pm
Витоша Бистрица
1
1
Дунав Русе
1 дек. 2019 6:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
0 0
Лудогорец лого
Лудогорец
1 дек. 2019 6:00 pm
ЦСКА София
0
0
Лудогорец
Кръг 17
Stadion Lokomotiv 22 ное. 2019 5:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
2 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
22 ное. 2019 5:30 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
2
0
Витоша Бистрица
23 ное. 2019 12:30 pm
Славия лого
Славия
0 1
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
23 ное. 2019 12:30 pm
Славия
0
1
Черно Море Варна
23 ное. 2019 3:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 3
ЦСКА София лого
ЦСКА София
23 ное. 2019 3:00 pm
Ботев Враца
0
3
ЦСКА София
23 ное. 2019 5:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
23 ное. 2019 5:30 pm
Лудогорец
2
1
Локомотив Пловдив
24 ное. 2019 3:15 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 3
Берое лого
Берое
24 ное. 2019 3:15 pm
Дунав Русе
0
3
Берое
24 ное. 2019 5:45 pm
Левски София лого
Левски София
2 0
Царско село лого
Царско село
24 ное. 2019 5:45 pm
Левски София
2
0
Царско село
25 ное. 2019 5:30 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
2 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
25 ное. 2019 5:30 pm
Ботев Пловдив
2
0
Етър Велико Търново
Кръг 16
Stadion Lokomotiv 8 ное. 2019 5:30 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
2 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
8 ное. 2019 5:30 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
2
0
Ботев Враца
Stadion Ivailo 9 ное. 2019 3:00 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
9 ное. 2019 3:00 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
1
0
Черно Море Варна
Stadion Bâlgarska Armija 9 ное. 2019 5:30 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 0
Славия лого
Славия
9 ное. 2019 5:30 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
1
0
Славия
Stadion Beroe 10 ное. 2019 12:45 pm
Берое лого
Берое
0 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
10 ное. 2019 12:45 pm
Stadion Beroe
Берое
0
1
Арда Кърджали
Sporten kompleks Botev 1912 10 ное. 2019 3:15 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
1 0
Левски София лого
Левски София
10 ное. 2019 3:15 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
1
0
Левски София
10 ное. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 1
Лудогорец лого
Лудогорец
10 ное. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица
0
1
Лудогорец
Tsarsko selo Complex 11 ное. 2019 5:30 pm
Царско село лого
Царско село
1 2
Дунав Русе лого
Дунав Русе
11 ное. 2019 5:30 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
1
2
Дунав Русе
Кръг 15
Ludogorets Arena 2 ное. 2019 5:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
3 1
Берое лого
Берое
2 ное. 2019 5:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
3
1
Берое
Stadion Hristo Botev 5 ное. 2019 12:30 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
1 1
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
5 ное. 2019 12:30 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
1
1
Витоша Бистрица
Stadion Slavija 5 ное. 2019 3:00 pm
Славия лого
Славия
1 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
5 ное. 2019 3:00 pm
Stadion Slavija
Славия
1
1
Локомотив Пловдив
Stadion Ticha 5 ное. 2019 5:30 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
0 2
ЦСКА София лого
ЦСКА София
5 ное. 2019 5:30 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
0
2
ЦСКА София
6 ное. 2019 1:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 2
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
6 ное. 2019 1:00 pm
Дунав Русе
1
2
Ботев Пловдив
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 6 ное. 2019 3:30 pm
Левски София лого
Левски София
3 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
6 ное. 2019 3:30 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
3
0
Етър Велико Търново
Stadion Lokomotiv 7 ное. 2019 3:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 2
Царско село лого
Царско село
7 ное. 2019 3:30 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
0
2
Царско село
Кръг 14
Stadion Beroe 29 окт. 2019 1:30 pm
Берое лого
Берое
4 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
29 окт. 2019 1:30 pm
Stadion Beroe
Берое
4
0
Ботев Враца
Stadion Lokomotiv 29 окт. 2019 4:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
29 окт. 2019 4:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
1
0
Черно Море Варна
Tsarsko selo Complex 29 окт. 2019 6:30 pm
Царско село лого
Царско село
0 2
Лудогорец лого
Лудогорец
29 окт. 2019 6:30 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
0
2
Лудогорец
Sporten kompleks Botev 1912 30 окт. 2019 4:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
1 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
30 окт. 2019 4:00 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
1
1
Арда Кърджали
Stadion Ivailo 30 окт. 2019 6:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
0 4
ЦСКА София лого
ЦСКА София
30 окт. 2019 6:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
0
4
ЦСКА София
31 окт. 2019 4:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 1
Славия лого
Славия
31 окт. 2019 4:00 pm
Витоша Бистрица
0
1
Славия
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 31 окт. 2019 6:30 pm
Левски София лого
Левски София
2 0
Дунав Русе лого
Дунав Русе
31 окт. 2019 6:30 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
2
0
Дунав Русе
Кръг 13
18 окт. 2019 4:30 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 2
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
18 окт. 2019 4:30 pm
Витоша Бистрица
0
2
Черно Море Варна
18 окт. 2019 7:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 2
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
18 окт. 2019 7:00 pm
Дунав Русе
0
2
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 19 окт. 2019 4:30 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 1
Лудогорец лого
Лудогорец
19 окт. 2019 4:30 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
1
Лудогорец
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 19 окт. 2019 7:00 pm
Левски София лого
Левски София
2 1
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
19 окт. 2019 7:00 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
2
1
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 20 окт. 2019 4:45 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
20 окт. 2019 4:45 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
1
0
ЦСКА София
Tsarsko selo Complex 21 окт. 2019 4:30 pm
Царско село лого
Царско село
3 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
21 окт. 2019 4:30 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
3
0
Ботев Враца
Stadion Beroe 21 окт. 2019 7:00 pm
Берое лого
Берое
1 2
Славия лого
Славия
21 окт. 2019 7:00 pm
Stadion Beroe
Берое
1
2
Славия
Кръг 12
Stadion Slavija 4 окт. 2019 4:30 pm
Славия лого
Славия
1 0
Царско село лого
Царско село
4 окт. 2019 4:30 pm
Stadion Slavija
Славия
1
0
Царско село
Stadion Ticha 4 окт. 2019 7:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 0
Берое лого
Берое
4 окт. 2019 7:00 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
2
0
Берое
Stadion Hristo Botev 5 окт. 2019 2:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
3 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
5 окт. 2019 2:00 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
3
0
Ботев Пловдив
Stadion Ivailo 5 окт. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
0 5
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
5 окт. 2019 4:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
0
5
Локомотив Пловдив
Stadion Bâlgarska Armija 5 окт. 2019 7:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
4 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
5 окт. 2019 7:00 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
4
0
Витоша Бистрица
Stadion Lokomotiv 6 окт. 2019 4:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 2
Дунав Русе лого
Дунав Русе
6 окт. 2019 4:30 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
0
2
Дунав Русе
Ludogorets Arena 6 окт. 2019 7:15 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 0
Левски София лого
Левски София
6 окт. 2019 7:15 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
2
0
Левски София
Кръг 11
Tsarsko selo Complex 27 сеп. 2019 7:00 pm
Царско село лого
Царско село
1 1
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
27 сеп. 2019 7:00 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
1
1
Черно Море Варна
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 28 сеп. 2019 7:00 pm
Левски София лого
Левски София
3 1
Ботев Враца лого
Ботев Враца
28 сеп. 2019 7:00 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
3
1
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 29 сеп. 2019 3:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 1
Славия лого
Славия
29 сеп. 2019 3:00 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
1
Славия
29 сеп. 2019 5:15 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 1
Лудогорец лого
Лудогорец
29 сеп. 2019 5:15 pm
Дунав Русе
0
1
Лудогорец
Stadion Beroe 29 сеп. 2019 7:30 pm
Берое лого
Берое
2 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
29 сеп. 2019 7:30 pm
Stadion Beroe
Берое
2
1
ЦСКА София
Stadion Lokomotiv 30 сеп. 2019 4:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
2 1
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
30 сеп. 2019 4:30 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
2
1
Етър Велико Търново
30 сеп. 2019 7:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
2 3
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
30 сеп. 2019 7:00 pm
Витоша Бистрица
2
3
Локомотив Пловдив
Кръг 10
Stadion Ticha 20 сеп. 2019 4:30 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
20 сеп. 2019 4:30 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
2
0
Ботев Пловдив
Stadion Bâlgarska Armija 20 сеп. 2019 7:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
3 0
Царско село лого
Царско село
20 сеп. 2019 7:00 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
3
0
Царско село
Stadion Hristo Botev 21 сеп. 2019 4:30 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 0
Дунав Русе лого
Дунав Русе
21 сеп. 2019 4:30 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
0
0
Дунав Русе
Stadion Slavija 21 сеп. 2019 7:00 pm
Славия лого
Славия
0 2
Левски София лого
Левски София
21 сеп. 2019 7:00 pm
Stadion Slavija
Славия
0
2
Левски София
Stadion Lokomotiv 22 сеп. 2019 4:45 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
3 0
Берое лого
Берое
22 сеп. 2019 4:45 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
3
0
Берое
Ludogorets Arena 22 сеп. 2019 7:15 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
22 сеп. 2019 7:15 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
2
0
Арда Кърджали
Stadion Ivailo 23 сеп. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
23 сеп. 2019 4:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
1
0
Витоша Бистрица
Кръг 9
Stadion Slavija 13 сеп. 2019 4:30 pm
Царско село лого
Царско село
2 3
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
13 сеп. 2019 4:30 pm
Stadion Slavija
Царско село
2
3
Локомотив Пловдив
Stadion Lokomotiv 13 сеп. 2019 7:00 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
2 1
Ботев Враца лого
Ботев Враца
13 сеп. 2019 7:00 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
2
1
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 14 сеп. 2019 4:30 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
14 сеп. 2019 4:30 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
1
ЦСКА София
Ludogorets Arena 14 сеп. 2019 7:00 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
14 сеп. 2019 7:00 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
2
0
Етър Велико Търново
15 сеп. 2019 4:45 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 0
Славия лого
Славия
15 сеп. 2019 4:45 pm
Дунав Русе
0
0
Славия
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 15 сеп. 2019 7:15 pm
Левски София лого
Левски София
3 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
15 сеп. 2019 7:15 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
3
0
Черно Море Варна
Stadion Beroe 16 сеп. 2019 7:00 pm
Берое лого
Берое
1 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
16 сеп. 2019 7:00 pm
Stadion Beroe
Берое
1
0
Витоша Бистрица
Кръг 8
Stadion Ticha 30 авг. 2019 5:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
30 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
1
1
Дунав Русе
Stadion Slavija 30 авг. 2019 7:30 pm
Славия лого
Славия
2 3
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
30 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Slavija
Славия
2
3
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 31 авг. 2019 5:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
31 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
1
1
Ботев Пловдив
Stadion Ivailo 31 авг. 2019 7:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
2 1
Берое лого
Берое
31 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
2
1
Берое
1 сеп. 2019 2:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
3 2
Царско село лого
Царско село
1 сеп. 2019 2:00 pm
Витоша Бистрица
3
2
Царско село
1 сеп. 2019 4:45 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
2 2
Левски София лого
Левски София
1 сеп. 2019 4:45 pm
ЦСКА София
2
2
Левски София
Stadion Hristo Botev 1 сеп. 2019 7:30 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 1
Лудогорец лого
Лудогорец
1 сеп. 2019 7:30 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
0
1
Лудогорец
Кръг 7
Tsarsko selo Complex 23 авг. 2019 5:00 pm
Царско село лого
Царско село
2 1
Берое лого
Берое
23 авг. 2019 5:00 pm
Tsarsko selo Complex
Царско село
2
1
Берое
Stadion Lokomotiv 23 авг. 2019 7:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
23 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
0
0
Черно Море Варна
Sporten kompleks Botev 1912 24 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
2 1
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
24 авг. 2019 5:00 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
2
1
Витоша Бистрица
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 24 авг. 2019 7:30 pm
Левски София лого
Левски София
1 0
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
24 авг. 2019 7:30 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
1
0
Локомотив Пловдив
25 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
25 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
1
1
ЦСКА София
Ludogorets Arena 25 авг. 2019 7:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
0 0
Славия лого
Славия
25 авг. 2019 7:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
0
0
Славия
Stadion Hristo Botev 26 авг. 2019 7:30 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
2 1
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
26 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
2
1
Етър Велико Търново
Кръг 6
Stadion Slavija 16 авг. 2019 5:00 pm
Славия лого
Славия
2 2
Ботев Враца лого
Ботев Враца
16 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Slavija
Славия
2
2
Ботев Враца
Stadion Ivailo 16 авг. 2019 7:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 1
Царско село лого
Царско село
16 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
1
1
Царско село
Stadion Beroe 17 авг. 2019 5:00 pm
Берое лого
Берое
2 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
17 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Beroe
Берое
2
0
Ботев Пловдив
17 авг. 2019 7:30 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 4
Левски София лого
Левски София
17 авг. 2019 7:30 pm
Витоша Бистрица
0
4
Левски София
Stadion Bâlgarska Armija 18 авг. 2019 5:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
3 2
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
18 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
3
2
Арда Кърджали
Stadion Ticha 18 авг. 2019 7:30 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 2
Лудогорец лого
Лудогорец
18 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
1
2
Лудогорец
Stadion Lokomotiv 19 авг. 2019 7:30 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
3 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
19 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
3
1
Дунав Русе
Кръг 5
Stadion Hristo Botev 9 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
1 1
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
9 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
1
1
Черно Море Варна
Stadion Slavija 9 авг. 2019 7:30 pm
Славия лого
Славия
2 1
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
9 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Slavija
Славия
2
1
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 10 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
0 2
Царско село лого
Царско село
10 авг. 2019 5:00 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
0
2
Царско село
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 10 авг. 2019 7:30 pm
Левски София лого
Левски София
1 3
Берое лого
Берое
10 авг. 2019 7:30 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
1
3
Берое
Stadion Lokomotiv 11 авг. 2019 4:45 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
2 5
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
11 авг. 2019 4:45 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
2
5
Локомотив Пловдив
Ludogorets Arena 11 авг. 2019 7:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
0 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
11 авг. 2019 7:30 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
0
0
ЦСКА София
12 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
2 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
12 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
2
0
Витоша Бистрица
12 юли 2020 9:00 pm
Славия лого
Славия
3 1
Лудогорец лого
Лудогорец
12 юли 2020 9:00 pm
Славия
3
1
Лудогорец
12 юли 2020 9:00 pm
Левски София лого
Левски София
1 2
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
12 юли 2020 9:00 pm
Левски София
1
2
Локомотив Пловдив
12 юли 2020 9:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
5 0
Берое лого
Берое
12 юли 2020 9:00 pm
ЦСКА София
5
0
Берое
Кръг 4
2 авг. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
1 3
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
2 авг. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица
1
3
Арда Кърджали
Stadion Ticha 2 авг. 2019 8:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
0 0
Славия лого
Славия
2 авг. 2019 8:00 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
0
0
Славия
Stadion Ivailo 3 авг. 2019 5:45 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
2 2
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 авг. 2019 5:45 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
2
2
Ботев Пловдив
Stadion Beroe 3 авг. 2019 8:00 pm
Берое лого
Берое
2 0
Дунав Русе лого
Дунав Русе
3 авг. 2019 8:00 pm
Stadion Beroe
Берое
2
0
Дунав Русе
Stadion Bâlgarska Armija 4 авг. 2019 5:45 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 0
Ботев Враца лого
Ботев Враца
4 авг. 2019 5:45 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
1
0
Ботев Враца
Stadion Lokomotiv 4 авг. 2019 8:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 1
Лудогорец лого
Лудогорец
4 авг. 2019 8:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
1
1
Лудогорец
5 авг. 2019 8:00 pm
Царско село лого
Царско село
0 2
Левски София лого
Левски София
5 авг. 2019 8:00 pm
Царско село
0
2
Левски София
8 юли 2020 6:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
3 0
Левски София лого
Левски София
8 юли 2020 6:30 pm
Лудогорец
3
0
Левски София
8 юли 2020 9:15 pm
Берое лого
Берое
2 0
Славия лого
Славия
8 юли 2020 9:15 pm
Берое
2
0
Славия
9 юли 2020 8:30 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 2
ЦСКА София лого
ЦСКА София
9 юли 2020 8:30 pm
Локомотив Пловдив
1
2
ЦСКА София
Кръг 3
26 юли 2019 5:30 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
3 1
Царско село лого
Царско село
26 юли 2019 5:30 pm
Дунав Русе
3
1
Царско село
Stadion Ticha 27 юли 2019 5:45 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 1
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
27 юли 2019 5:45 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
1
1
Етър Велико Търново
Stadion Lokomotiv 27 юли 2019 8:00 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
3 1
Берое лого
Берое
27 юли 2019 8:00 pm
Stadion Lokomotiv
Арда Кърджали
3
1
Берое
Stadion Hristo Botev 28 юли 2019 5:45 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
1 4
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
28 юли 2019 5:45 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
1
4
Локомотив Пловдив
Stadion Slavija 28 юли 2019 8:00 pm
Славия лого
Славия
1 2
ЦСКА София лого
ЦСКА София
28 юли 2019 8:00 pm
Stadion Slavija
Славия
1
2
ЦСКА София
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 29 юли 2019 5:45 pm
Левски София лого
Левски София
3 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
29 юли 2019 5:45 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
3
1
Ботев Пловдив
Ludogorets Arena 29 юли 2019 8:00 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
29 юли 2019 8:00 pm
Ludogorets Arena
Лудогорец
2
0
Витоша Бистрица
2 юли 2020 6:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
1 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
2 юли 2020 6:30 pm
Етър Велико Търново
1
0
Витоша Бистрица
2 юли 2020 8:45 pm
Царско село лого
Царско село
1 4
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 юли 2020 8:45 pm
Царско село
1
4
Черно Море Варна
3 юли 2020 6:45 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
3 юли 2020 6:45 pm
Ботев Враца
0
0
Арда Кърджали
3 юли 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
3 юли 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив
3
1
Дунав Русе
4 юли 2020 6:00 pm
Левски София лого
Левски София
1 2
Славия лого
Славия
4 юли 2020 6:00 pm
Левски София
1
2
Славия
5 юли 2020 6:45 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
0 2
Берое лого
Берое
5 юли 2020 6:45 pm
Локомотив Пловдив
0
2
Берое
5 юли 2020 9:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 1
Лудогорец лого
Лудогорец
5 юли 2020 9:00 pm
ЦСКА София
1
1
Лудогорец
Кръг 2
Stadion Slavija 19 юли 2019 5:45 pm
Царско село лого
Царско село
0 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
19 юли 2019 5:45 pm
Stadion Slavija
Царско село
0
0
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 19 юли 2019 8:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
3 2
Славия лого
Славия
19 юли 2019 8:00 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
3
2
Славия
Stadion Bâlgarska Armija 20 юли 2019 5:45 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 3
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
20 юли 2019 5:45 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
1
3
Черно Море Варна
Stadion Beroe 20 юли 2019 8:00 pm
Берое лого
Берое
2 4
Лудогорец лого
Лудогорец
20 юли 2019 8:00 pm
Stadion Beroe
Берое
2
4
Лудогорец
Sporten kompleks Botev 1912 21 юли 2019 5:45 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
21 юли 2019 5:45 pm
Sporten kompleks Botev 1912
Ботев Пловдив
3
1
Дунав Русе
Stadion Ivailo 21 юли 2019 8:00 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
0 0
Левски София лого
Левски София
21 юли 2019 8:00 pm
Stadion Ivailo
Етър Велико Търново
0
0
Левски София
22 юли 2019 8:00 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 2
Ботев Враца лого
Ботев Враца
22 юли 2019 8:00 pm
Витоша Бистрица
0
2
Ботев Враца
26 юни 2020 6:45 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
2 2
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
26 юни 2020 6:45 pm
Черно Море Варна
2
2
Етър Велико Търново
27 юни 2020 4:30 pm
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
0 1
Царско село лого
Царско село
27 юни 2020 4:30 pm
Витоша Бистрица
0
1
Царско село
27 юни 2020 6:45 pm
Славия лого
Славия
0 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
27 юни 2020 6:45 pm
Славия
0
0
ЦСКА София
27 юни 2020 9:00 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
6 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
27 юни 2020 9:00 pm
Лудогорец
6
1
Локомотив Пловдив
28 юни 2020 9:00 pm
Берое лого
Берое
1 2
Левски София лого
Левски София
28 юни 2020 9:00 pm
Берое
1
2
Левски София
29 юни 2020 6:45 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 3
Ботев Враца лого
Ботев Враца
29 юни 2020 6:45 pm
Дунав Русе
1
3
Ботев Враца
29 юни 2020 9:00 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
1 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
29 юни 2020 9:00 pm
Арда Кърджали
1
0
Ботев Пловдив
11 юли 2020 8:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
0 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
11 юли 2020 8:00 pm
Черно Море Варна
0
1
Ботев Пловдив
Кръг 1
Stadion Hristo Botev 12 юли 2019 5:45 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
1 3
Берое лого
Берое
12 юли 2019 5:45 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
1
3
Берое
Stadion Bâlgarska Armija 12 юли 2019 8:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
2 2
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
12 юли 2019 8:00 pm
Stadion Bâlgarska Armija
ЦСКА София
2
2
Етър Велико Търново
Stadion Ivailo 13 юли 2019 8:00 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 0
Царско село лого
Царско село
13 юли 2019 8:00 pm
Stadion Ivailo
Лудогорец
2
0
Царско село
Arena Arda 14 юли 2019 5:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 0
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
14 юли 2019 5:30 pm
Arena Arda
Арда Кърджали
0
0
Ботев Пловдив
Stadion Slavija 14 юли 2019 5:45 pm
Славия лого
Славия
3 2
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
14 юли 2019 5:45 pm
Stadion Slavija
Славия
3
2
Витоша Бистрица
Stadion Ticha 14 юли 2019 8:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
3 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
14 юли 2019 8:00 pm
Stadion Ticha
Черно Море Варна
3
1
Локомотив Пловдив
15 юли 2019 7:30 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 4
Левски София лого
Левски София
15 юли 2019 7:30 pm
Дунав Русе
1
4
Левски София
19 юни 2020 6:15 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
19 юни 2020 6:15 pm
Черно Море Варна
1
0
Витоша Бистрица
20 юни 2020 4:15 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
3 3
Левски София лого
Левски София
20 юни 2020 4:15 pm
ЦСКА София
3
3
Левски София
20 юни 2020 6:45 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
0 1
Славия лого
Славия
20 юни 2020 6:45 pm
Локомотив Пловдив
0
1
Славия
20 юни 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 2
Ботев Враца лого
Ботев Враца
20 юни 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив
3
2
Ботев Враца
21 юни 2020 4:30 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
2 1
Берое лого
Берое
21 юни 2020 4:30 pm
Лудогорец
2
1
Берое
21 юни 2020 7:00 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 2
Дунав Русе лого
Дунав Русе
21 юни 2020 7:00 pm
Арда Кърджали
0
2
Дунав Русе
22 юни 2020 8:30 pm
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
0 1
Царско село лого
Царско село
22 юни 2020 8:30 pm
Етър Велико Търново
0
1
Царско село
6 юли 2020 9:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
0 0
Дунав Русе лого
Дунав Русе
6 юли 2020 9:00 pm
Ботев Враца
0
0
Дунав Русе
7 юли 2020 6:00 pm
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
1 0
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
7 юли 2020 6:00 pm
Черно Море Варна
1
0
Арда Кърджали
7 юли 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
1 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
7 юли 2020 9:00 pm
Ботев Пловдив
1
0
Етър Велико Търново
9 юли 2020 6:00 pm
Царско село лого
Царско село
0 3
Ботев Враца лого
Ботев Враца
9 юли 2020 6:00 pm
Царско село
0
3
Ботев Враца
13 юли 2020 6:15 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
1 0
Царско село лого
Царско село
13 юли 2020 6:15 pm
Дунав Русе
1
0
Царско село
19 юли 2020 8:30 pm
Славия лого
Славия
2 1
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
19 юли 2020 8:30 pm
Славия
2
1
Ботев Пловдив
Първа лига, или иначе казано Efbet Лига заради спонсорският договор е най-горната дивизия в Българският футбол. Първенството се състои от 26 кръга, след което се разделя на първа шестица и втора осмица. Първата шестица изиграва още 10 мача, с които се определя победителят в шампионата, както и участниците в евротурнирите. Вторите 8 отбора се разпределят в 2 групи и играят по 6 мача, след което започват плейофи. Първите 2 отбора от всяка група определят този, който има право на участие в Лига Европа.

История на първенството

А група се появява пре 1924г. и се играе с директни елиминации, а под формата на лига е от 1948г. В началото първенството е било съставено от 10 отбора, които са играли всеки срещу всеки на разменено гостуване. А група във вида в ккойто я познаваме е създадена през 2003г. А група класиране за настоящият сезон 2019/2020 можете да видите на нашия сайт. След 2016 името се сменя на Efbet Лига, заради спонсорският договор с едноименният букмейкър.

Кои са най-обичаните български отбори?

  • ЦСКА – ЦСКА- София е създаден през 1948 година. ЦСКА-София е бил шампион на България 31 пъти, носител е на 20 национални купи на България и е печелил Суперкупа на България 4 пъти. В момента в Efbet лига класиране се намира на 3-то място и е с еднакви точки от втория Левски. Домакински мачове ЦСКА играена стадион „Българска Армия“ и играят с червени екипи, поради което често биват наричани „армейци“ или „червените“.
  • Левски – Левски е български отбор, основан в София през 1914 година. Левски е бил 26 пъти е шампион на България, има 25 национални купи, както и 3 суперкупи. Левски е първият отбор, взел участие в Шампионската лига през 2006г. През седемдестте достига 3 пъти до четвъртфинали на европейските клубни турнири.
  • Локомотив Пловдив – Локомотив Пловдив е български футболен клуб от Пловдив. Той е основан през 1926г. и се състезава в efbet лига. Цветовете на отбора са черно бели. Пловдивският Локомотив е носител на Купата на България 2 пъти, на Суперкупата, както и е шампион на България. В моментното класиране Efbet Лига, Локомотив Пловдив се намира на пета позиция.
  • Ботев Пловдив – Ботев Пловдив държи рекорда за най-старият съществуващ футболен клуб в България. Той е основан през 1912г. Цветовете на отбора са жъто и черно. Ботев е носител на три купи на България, както и е Двукратен шампион. Във временното класиране А група за сезон 2019/2020 ще се бори на плейофи за Лига Европа.
  • Лудогорец – Лудогорец е един от най-новите футболни отбори в България. Неговото основаване става през 2001г. Цветовете на отбора са зелено и бяло, а домакинският стадион „Лудогорец Арена“ се намира в Разград. Последните годин Лудогорец е абсолютен доминант в българската ефбет лига, печелейки титлата Шампион на България 8 пъти, печели Купата на България 5 пъти, притежава 2 трофея за Суперкупата на България. Осминафиналист е в Лига Европа, а в Шампионската Лига завършва на трето място в груповата фаза.
  • Берое – Берое е старозагорски клуб и е един от най-старите в страната. Той е основан през 1916г. Цветовете на екипа са зелено и бяло. Отборът играе в А група класиране в момента е на 6-то място. Берое е носител на купата на България 2 пъти, има един трофей от Суперкупата на България, както и става шампион на България един път.

Заключение

Макар нашата страна да не разполага с клубове на европейско ниво, А група се слави с интересен и динамичен футбол. Нивото на нашите играчи не е много високо, но това се държи донякъде и на факта, че инвестициите в спорта са по-малко.
P