Купа на Лигата, Англия

Купа на Лигата Класиране

2019-2020

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Портсмут лого
р п п п п
>
7
6
1
0
15
8
7
19
2
Екзитър Сити лого
п р п п з
7
5
1
1
13
5
8
16
3
Салфорд Сити лого
п п п п р
>
6
5
1
0
12
1
11
16
4
Лестър Сити U21 лого
п п п п з
6
4
1
1
10
5
5
13
5
Акрингтън Станли лого
п п п р з
6
4
1
1
15
7
8
13
6
Скънторп лого
р п п п з
6
4
1
1
13
6
7
13
7
Нюпорт Каунти лого
п р п п р
7
3
2
2
15
11
4
11
8
Порт Вейл лого
п п п р з
5
3
1
1
9
9
0
10
9
Стивънидж лого
п р п п з
6
3
1
2
5
8
-3
10
10
Питърбъро лого
п п п р
4
3
1
0
6
2
4
10
11
Уолсол лого
р п п п з
5
3
1
1
11
4
7
10
12
Манчестър Юнайтед U21 лого
п п п з
>
4
3
0
1
7
4
3
9
13
Милтън Кийнс Донс лого
п п з п з
5
3
0
2
7
5
2
9
14
Брайтън U21 лого
п п р р
4
2
2
0
5
1
4
8
15
Бристол Роувърс лого
р п п р з
5
2
2
1
5
4
1
8
16
Оксфорд Юнайтед лого
п р п р
4
2
2
0
8
4
4
8
17
Флийтууд Таун лого
з р п п р
5
2
2
1
13
7
6
8
18
Манчестър Сити U21 лого
п п з р з
5
2
1
2
7
8
-1
7
19
Колчестър лого
п р п з
4
2
1
1
6
5
1
7
20
Ипсуич лого
п п з р з
5
2
1
2
8
5
3
7
21
Шросбъри лого
з п п р
4
2
1
1
8
4
4
7
22
Мансфийлд Таун лого
р р п р
4
1
3
0
6
5
1
6
23
Транмиър лого
п з п з
4
2
0
2
6
7
-1
6
24
Челси U21 лого
п з п з
4
2
0
2
7
7
0
6
25
Блекпул лого
п з п з
4
2
0
2
8
6
2
6
26
Евертън U21 лого
р п р з
4
1
2
1
5
7
-2
5
27
Ковънтри лого
р р п з
4
1
2
1
3
4
-1
5
28
Болтън лого
р р п з
4
1
2
1
5
5
0
5
29
Лейтън Ориент лого
п з р р
4
1
2
1
4
5
-1
5
30
Рочдейл лого
з р п
3
1
1
1
3
4
-1
4
31
Моркамб лого
з р п
3
1
1
1
6
8
-2
4
32
Форест Грийн лого
п р з
3
1
1
1
3
8
-5
4
33
Плимут лого
р п з
3
1
1
1
4
2
2
4
34
Улвърхемптън U21 лого
п р з з
4
1
1
2
6
8
-2
4
35
Фулъм U21 лого
з р п
3
1
1
1
3
3
0
4
36
Нортхямптън лого
р з п з
4
1
1
2
3
5
-2
4
37
Линкълн лого
з з п
>
3
1
0
2
4
4
0
3
38
Съндърланд лого
п з з
3
1
0
2
4
7
-3
3
39
Макълсфийлд лого
п з з
3
1
0
2
5
7
-2
3
40
Джилингам лого
з з п
3
1
0
2
4
7
-3
3
41
Бъртън Албион лого
п з з
3
1
0
2
4
5
-1
3
42
АФК Уимбълдън лого
з п з
3
1
0
2
4
5
-1
3
43
Саутенд лого
з з п
3
1
0
2
3
5
-2
3
44
Олдъм лого
п з з
3
1
0
2
5
10
-5
3
45
Норич Сити U21 лого
з з п
3
1
0
2
4
6
-2
3
46
Родъръм лого
з п з
3
1
0
2
3
7
-4
3
47
Уест Хем U21 лого
п з з
3
1
0
2
9
11
-2
3
48
Уикъмб лого
з з п
3
1
0
2
3
4
-1
3
49
Карлайл лого
з п з
3
1
0
2
5
8
-3
3
50
Челтънхам лого
з п з
3
1
0
2
8
11
-3
3
51
Донкастър лого
п з з з
4
1
0
3
6
9
-3
3
52
Крю лого
з р р
3
0
2
1
4
6
-2
2
53
Арсенал U21 лого
р з р
3
0
2
1
2
3
-1
2
54
Кеймбридж Юнайтед лого
з р з
3
0
1
2
2
4
-2
1
55
Тотнъм Хотспър U21 лого
з р з
3
0
1
2
2
5
-3
1
56
Ливърпул U21 лого
з р з
3
0
1
2
5
9
-4
1
57
Брадфорд лого
р з з
3
0
1
2
3
5
-2
1
58
Гримсби лого
з з з
3
0
0
3
4
7
-3
0
59
Астън Вила U21 лого
з з
2
0
0
2
1
4
-3
0
60
Нюкасъл U21 лого
з з з
3
0
0
3
2
7
-5
0
61
Саутхямптън U21 лого
з з з
3
0
0
3
4
7
-3
0
62
Кроули Таун лого
з з з
3
0
0
3
2
7
-5
0
63
Суиндън Таун лого
з з з
3
0
0
3
2
7
-5
0

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Портсмут
Екзитър Сити
Салфорд Сити
Лестър Сити U21
Акрингтън Станли
Скънторп
Нюпорт Каунти
Порт Вейл
Стивънидж
Питърбъро
Уолсол
Манчестър Юнайтед U21
Милтън Кийнс Донс
Брайтън U21
Бристол Роувърс
Оксфорд Юнайтед
Флийтууд Таун
Манчестър Сити U21
Колчестър
Ипсуич
Шросбъри
Мансфийлд Таун
Транмиър
Челси U21
Блекпул
Евертън U21
Ковънтри
Болтън
Лейтън Ориент
Рочдейл
Моркамб
Форест Грийн
Плимут
Улвърхемптън U21
Фулъм U21
Нортхямптън
Линкълн
Съндърланд
Макълсфийлд
Джилингам
Бъртън Албион
АФК Уимбълдън
Саутенд
Олдъм
Норич Сити U21
Родъръм
Уест Хем U21
Уикъмб
Карлайл
Челтънхам
Донкастър
Крю
Арсенал U21
Кеймбридж Юнайтед
Тотнъм Хотспър U21
Ливърпул U21
Брадфорд
Гримсби
Астън Вила U21
Нюкасъл U21
Саутхямптън U21
Кроули Таун
Суиндън Таун
1 Портсмут 3–2 2–1 2–1 3–1 1–0
2 Екзитър Сити 3–0 0–0 2–1 3–1 1–0
3 Салфорд Сити 2–1 3–0 3–0 2–0
4 Лестър Сити U21
5 Акрингтън Станли 2–1 2–0 5–2
6 Скънторп 1–1 3–1 3–0
7 Нюпорт Каунти 0–2 0–0 1–0 3–0 4–5
8 Порт Вейл 2–1 2–2 2–1
9 Стивънидж 0–3 1–1
10 Питърбъро 1–1 1–0 2–1
11 Уолсол 1–2 3–2 6–0 1–0
12 Манчестър Юнайтед U21
13 Милтън Кийнс Донс 2–0 1–0 1–2
14 Брайтън U21 0–0
15 Бристол Роувърс 0–1 2–1 1–1 1–0
16 Оксфорд Юнайтед 2–2 2–1
17 Флийтууд Таун 2–2 5–2 1–1
18 Манчестър Сити U21
19 Колчестър 1–2 1–0 1–1
20 Ипсуич 4–0 2–1
21 Шросбъри 1–1 3–1 3–0
22 Мансфийлд Таун 1–1 1–1
23 Транмиър 0–2 1–2 3–2 2–1
24 Челси U21
25 Блекпул 1–3 5–1 1–0
26 Евертън U21 0–4
27 Ковънтри 0–0 3–2
28 Болтън 3–1 1–1
29 Лейтън Ориент 1–1 2–0
30 Рочдейл 0–2 1–1
31 Моркамб 2–2 3–1
32 Форест Грийн 0–0 3–2
33 Плимут 1–1 0–1
34 Улвърхемптън U21
35 Фулъм U21
36 Нортхямптън 0–2 1–1
37 Линкълн 0–1 3–0
38 Съндърланд 1–2 3–2
39 Макълсфийлд 2–3 2–1
40 Джилингам 2–3 2–0
41 Бъртън Албион 1–2 0–2
42 АФК Уимбълдън 0–2 3–0
43 Саутенд 0–2 3–1
44 Олдъм 0–3 3–2
45 Норич Сити U21
46 Родъръм 0–2 3–2
47 Уест Хем U21
48 Уикъмб 0–1 1–2
49 Карлайл 2–1 2–4
50 Челтънхам 4–7 4–3
51 Донкастър 0–3 1–2 3–1
52 Крю 2–2 1–3
53 Арсенал U21
54 Кеймбридж Юнайтед 0–1 1–1
55 Тотнъм Хотспър U21
56 Ливърпул U21
57 Брадфорд 1–2 1–2
58 Гримсби 1–2 1–2
59 Астън Вила U21
60 Нюкасъл U21
61 Саутхямптън U21
62 Кроули Таун 1–4 1–2
63 Суиндън Таун 2–3 0–3

Кръгове

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
16
Кръг 1
AESSEAL New York Stadium 6 авг. 2019 8:00 pm
Родъръм лого
Родъръм
0 2
Манчестър Юнайтед U21 лого
Манчестър Юнайтед U21
6 авг. 2019 8:00 pm
AESSEAL New York Stadium
Родъръм
0
2
Манчестър Юнайтед U21
The County Ground 6 авг. 2019 8:45 pm
Суиндън Таун лого
Суиндън Таун
2 3
Челси U21 лого
Челси U21
6 авг. 2019 8:45 pm
The County Ground
Суиндън Таун
2
3
Челси U21
Boundary Park 7 авг. 2019 8:00 pm
Олдъм лого
Олдъм
3 2
Ливърпул U21 лого
Ливърпул U21
7 авг. 2019 8:00 pm
Boundary Park
Олдъм
3
2
Ливърпул U21
Sincil Bank 18 мар. 2020 12:00 am
Линкълн лого
Линкълн
- -
Манчестър Юнайтед U21 лого
Манчестър Юнайтед U21
18 мар. 2020 12:00 am
Sincil Bank
Линкълн
-
-
Манчестър Юнайтед U21
Кръг 2
PTS Academy Stadium 27 авг. 2019 8:30 pm
Нортхямптън лого
Нортхямптън
1 1
Арсенал U21 лого
Арсенал U21
27 авг. 2019 8:30 pm
PTS Academy Stadium
Нортхямптън
1
1
Арсенал U21
Дузпи 4-3
One Call Stadium 27 авг. 2019 8:45 pm
Мансфийлд Таун лого
Мансфийлд Таун
1 1
Евертън U21 лого
Евертън U21
27 авг. 2019 8:45 pm
One Call Stadium
Мансфийлд Таун
1
1
Евертън U21
Дузпи 1-4
University of Bolton Stadium 3 сеп. 2019 8:00 pm
Болтън лого
Болтън
1 1
Брадфорд лого
Брадфорд
3 сеп. 2019 8:00 pm
University of Bolton Stadium
Болтън
1
1
Брадфорд
Дузпи 3-4
The New Lawn 3 сеп. 2019 8:00 pm
Форест Грийн лого
Форест Грийн
3 2
Саутхямптън U21 лого
Саутхямптън U21
3 сеп. 2019 8:00 pm
The New Lawn
Форест Грийн
3
2
Саутхямптън U21
Bloomfield Road 3 сеп. 2019 8:30 pm
Блекпул лого
Блекпул
5 1
Моркамб лого
Моркамб
3 сеп. 2019 8:30 pm
Bloomfield Road
Блекпул
5
1
Моркамб
Alexandra Stadium 3 сеп. 2019 8:30 pm
Крю лого
Крю
1 3
Бъртън Албион лого
Бъртън Албион
3 сеп. 2019 8:30 pm
Alexandra Stadium
Крю
1
3
Бъртън Албион
PTS Academy Stadium 3 сеп. 2019 8:30 pm
Нортхямптън лого
Нортхямптън
0 2
Питърбъро лого
Питърбъро
3 сеп. 2019 8:30 pm
PTS Academy Stadium
Нортхямптън
0
2
Питърбъро
The Cherry Red Records Stadium 3 сеп. 2019 8:30 pm
АФК Уимбълдън лого
АФК Уимбълдън
0 2
Брайтън U21 лого
Брайтън U21
3 сеп. 2019 8:30 pm
The Cherry Red Records Stadium
АФК Уимбълдън
0
2
Брайтън U21
St James Park 3 сеп. 2019 8:45 pm
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
1 0
Челтънхам лого
Челтънхам
3 сеп. 2019 8:45 pm
St James Park
Екзитър Сити
1
0
Челтънхам
The Peninsula Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Салфорд Сити лого
Салфорд Сити
2 0
Астън Вила U21 лого
Астън Вила U21
3 сеп. 2019 8:45 pm
The Peninsula Stadium
Салфорд Сити
2
0
Астън Вила U21
Goodison Park 26 ное. 2019 9:45 pm
Евертън U21 лого
Евертън U21
0 4
Флийтууд Таун лого
Флийтууд Таун
26 ное. 2019 9:45 pm
Goodison Park
Евертън U21
0
4
Флийтууд Таун
Bloomfield Road 27 ное. 2019 9:45 pm
Блекпул лого
Блекпул
1 3
Скънторп лого
Скънторп
27 ное. 2019 9:45 pm
Bloomfield Road
Блекпул
1
3
Скънторп
The American Express Community Stadium 3 дек. 2019 9:00 pm
Брайтън U21 лого
Брайтън U21
0 0
Нюпорт Каунти лого
Нюпорт Каунти
3 дек. 2019 9:00 pm
The American Express Community Stadium
Брайтън U21
0
0
Нюпорт Каунти
Дузпи 4-5
Montgomery Waters Meadow 3 дек. 2019 9:30 pm
Шросбъри лого
Шросбъри
1 1
Манчестър Сити U21 лого
Манчестър Сити U21
3 дек. 2019 9:30 pm
Montgomery Waters Meadow
Шросбъри
1
1
Манчестър Сити U21
Дузпи 5-6
JobServe Community Stadium 3 дек. 2019 9:30 pm
Колчестър лого
Колчестър
1 2
Стивънидж лого
Стивънидж
3 дек. 2019 9:30 pm
JobServe Community Stadium
Колчестър
1
2
Стивънидж
Vale Park 3 дек. 2019 9:45 pm
Порт Вейл лого
Порт Вейл
2 2
Мансфийлд Таун лого
Мансфийлд Таун
3 дек. 2019 9:45 pm
Vale Park
Порт Вейл
2
2
Мансфийлд Таун
Дузпи 4-2
The Peninsula Stadium 3 дек. 2019 9:45 pm
Салфорд Сити лого
Салфорд Сити
3 0
Улвърхемптън U21 лого
Улвърхемптън U21
3 дек. 2019 9:45 pm
The Peninsula Stadium
Салфорд Сити
3
0
Улвърхемптън U21
Banks's Stadium 3 дек. 2019 9:45 pm
Уолсол лого
Уолсол
3 2
Челси U21 лого
Челси U21
3 дек. 2019 9:45 pm
Banks's Stadium
Уолсол
3
2
Челси U21
Fratton Park 3 дек. 2019 9:45 pm
Портсмут лого
Портсмут
2 1
Нортхямптън лого
Нортхямптън
3 дек. 2019 9:45 pm
Fratton Park
Портсмут
2
1
Нортхямптън
Stadium mk 3 дек. 2019 9:45 pm
Милтън Кийнс Донс лого
Милтън Кийнс Донс
2 0
Ковънтри лого
Ковънтри
3 дек. 2019 9:45 pm
Stadium mk
Милтън Кийнс Донс
2
0
Ковънтри
St James Park 4 дек. 2019 9:00 pm
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
0 0
Оксфорд Юнайтед лого
Оксфорд Юнайтед
4 дек. 2019 9:00 pm
St James Park
Екзитър Сити
0
0
Оксфорд Юнайтед
Дузпи 3-0
Weston Homes Stadium 4 дек. 2019 9:30 pm
Питърбъро лого
Питърбъро
1 1
Ипсуич лого
Ипсуич
4 дек. 2019 9:30 pm
Weston Homes Stadium
Питърбъро
1
1
Ипсуич
Дузпи 5-6
The Keepmoat Stadium 4 дек. 2019 9:45 pm
Донкастър лого
Донкастър
0 3
Лестър Сити U21 лого
Лестър Сити U21
4 дек. 2019 9:45 pm
The Keepmoat Stadium
Донкастър
0
3
Лестър Сити U21
Prenton Park 4 дек. 2019 9:45 pm
Транмиър лого
Транмиър
3 2
Манчестър Юнайтед U21 лого
Манчестър Юнайтед U21
4 дек. 2019 9:45 pm
Prenton Park
Транмиър
3
2
Манчестър Юнайтед U21
Memorial Stadium 4 дек. 2019 9:45 pm
Бристол Роувърс лого
Бристол Роувърс
1 1
Лейтън Ориент лого
Лейтън Ориент
4 дек. 2019 9:45 pm
Memorial Stadium
Бристол Роувърс
1
1
Лейтън Ориент
Дузпи 4-2
Wham Stadium 10 дек. 2019 9:45 pm
Акрингтън Станли лого
Акрингтън Станли
2 0
Болтън лого
Болтън
10 дек. 2019 9:45 pm
Wham Stadium
Акрингтън Станли
2
0
Болтън
Кръг 3
The Keepmoat Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Донкастър лого
Донкастър
3 1
Линкълн лого
Линкълн
3 сеп. 2019 8:45 pm
The Keepmoat Stadium
Донкастър
3
1
Линкълн
Priestfield Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Джилингам лого
Джилингам
2 3
Колчестър лого
Колчестър
3 сеп. 2019 8:45 pm
Priestfield Stadium
Джилингам
2
3
Колчестър
Portman Road 3 сеп. 2019 8:45 pm
Ипсуич лого
Ипсуич
2 1
Тотнъм Хотспър U21 лого
Тотнъм Хотспър U21
3 сеп. 2019 8:45 pm
Portman Road
Ипсуич
2
1
Тотнъм Хотспър U21
The Breyer Group Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Лейтън Ориент лого
Лейтън Ориент
2 0
Саутенд лого
Саутенд
3 сеп. 2019 8:45 pm
The Breyer Group Stadium
Лейтън Ориент
2
0
Саутенд
Moss Rose Ground 3 сеп. 2019 8:45 pm
Макълсфийлд лого
Макълсфийлд
2 1
Нюкасъл U21 лого
Нюкасъл U21
3 сеп. 2019 8:45 pm
Moss Rose Ground
Макълсфийлд
2
1
Нюкасъл U21
The Kassam Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Оксфорд Юнайтед лого
Оксфорд Юнайтед
2 1
Норич Сити U21 лого
Норич Сити U21
3 сеп. 2019 8:45 pm
The Kassam Stadium
Оксфорд Юнайтед
2
1
Норич Сити U21
Home Park 3 сеп. 2019 8:45 pm
Плимут лого
Плимут
1 1
Бристол Роувърс лого
Бристол Роувърс
3 сеп. 2019 8:45 pm
Home Park
Плимут
1
1
Бристол Роувърс
Дузпи 5-3
Vale Park 3 сеп. 2019 8:45 pm
Порт Вейл лого
Порт Вейл
2 1
Шросбъри лого
Шросбъри
3 сеп. 2019 8:45 pm
Vale Park
Порт Вейл
2
1
Шросбъри
Fratton Park 3 сеп. 2019 8:45 pm
Портсмут лого
Портсмут
1 0
Кроули Таун лого
Кроули Таун
3 сеп. 2019 8:45 pm
Fratton Park
Портсмут
1
0
Кроули Таун
The Lamex Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Стивънидж лого
Стивънидж
0 3
Милтън Кийнс Донс лого
Милтън Кийнс Донс
3 сеп. 2019 8:45 pm
The Lamex Stadium
Стивънидж
0
3
Милтън Кийнс Донс
St James Park 4 ян. 2020 5:00 pm
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
2 1
Ипсуич лого
Ипсуич
4 ян. 2020 5:00 pm
St James Park
Екзитър Сити
2
1
Ипсуич
7 ян. 2020 9:30 pm
Нюпорт Каунти лого
Нюпорт Каунти
3 0
Милтън Кийнс Донс лого
Милтън Кийнс Донс
7 ян. 2020 9:30 pm
Нюпорт Каунти
3
0
Милтън Кийнс Донс
Banks's Stadium 7 ян. 2020 9:45 pm
Уолсол лого
Уолсол
1 2
Портсмут лого
Портсмут
7 ян. 2020 9:45 pm
Banks's Stadium
Уолсол
1
2
Портсмут
The Peninsula Stadium 7 ян. 2020 9:45 pm
Салфорд Сити лого
Салфорд Сити
3 0
Порт Вейл лого
Порт Вейл
7 ян. 2020 9:45 pm
The Peninsula Stadium
Салфорд Сити
3
0
Порт Вейл
Prenton Park 7 ян. 2020 9:45 pm
Транмиър лого
Транмиър
1 2
Лестър Сити U21 лого
Лестър Сити U21
7 ян. 2020 9:45 pm
Prenton Park
Транмиър
1
2
Лестър Сити U21
Highbury Stadium 7 ян. 2020 9:45 pm
Флийтууд Таун лого
Флийтууд Таун
2 2
Акрингтън Станли лого
Акрингтън Станли
7 ян. 2020 9:45 pm
Highbury Stadium
Флийтууд Таун
2
2
Акрингтън Станли
Дузпи 3-5
8 ян. 2020 9:45 pm
Скънторп лого
Скънторп
3 1
Манчестър Сити U21 лого
Манчестър Сити U21
8 ян. 2020 9:45 pm
Скънторп
3
1
Манчестър Сити U21
Memorial Stadium 8 ян. 2020 9:45 pm
Бристол Роувърс лого
Бристол Роувърс
0 1
Стивънидж лого
Стивънидж
8 ян. 2020 9:45 pm
Memorial Stadium
Бристол Роувърс
0
1
Стивънидж
Кръг 4
Blundell Park 3 сеп. 2019 8:45 pm
Гримсби лого
Гримсби
1 2
Скънторп лого
Скънторп
3 сеп. 2019 8:45 pm
Blundell Park
Гримсби
1
2
Скънторп
Wham Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Акрингтън Станли лого
Акрингтън Станли
2 1
Флийтууд Таун лого
Флийтууд Таун
3 сеп. 2019 8:45 pm
Wham Stadium
Акрингтън Станли
2
1
Флийтууд Таун
St Andrew's Trillion Trophy Stadium 3 сеп. 2019 8:45 pm
Ковънтри лого
Ковънтри
0 0
Уолсол лого
Уолсол
3 сеп. 2019 8:45 pm
St Andrew's Trillion Trophy Stadium
Ковънтри
0
0
Уолсол
Дузпи 5-4
4 сеп. 2019 8:45 pm
Нюпорт Каунти лого
Нюпорт Каунти
4 5
Уест Хем U21 лого
Уест Хем U21
4 сеп. 2019 8:45 pm
Нюпорт Каунти
4
5
Уест Хем U21
Crown Oil Arena 11 сеп. 2019 8:45 pm
Рочдейл лого
Рочдейл
0 2
Манчестър Сити U21 лого
Манчестър Сити U21
11 сеп. 2019 8:45 pm
Crown Oil Arena
Рочдейл
0
2
Манчестър Сити U21
Fratton Park 14 сеп. 2019 1:30 pm
Портсмут лого
Портсмут
3 1
Норич Сити U21 лого
Норич Сити U21
14 сеп. 2019 1:30 pm
Fratton Park
Портсмут
3
1
Норич Сити U21
Northern Commercials Stadium 24 сеп. 2019 8:30 pm
Брадфорд лого
Брадфорд
1 2
Манчестър Сити U21 лого
Манчестър Сити U21
24 сеп. 2019 8:30 pm
Northern Commercials Stadium
Брадфорд
1
2
Манчестър Сити U21
Brunton Park 24 сеп. 2019 8:45 pm
Карлайл лого
Карлайл
2 4
Улвърхемптън U21 лого
Улвърхемптън U21
24 сеп. 2019 8:45 pm
Brunton Park
Карлайл
2
4
Улвърхемптън U21
Moss Rose Ground 24 сеп. 2019 8:45 pm
Макълсфийлд лого
Макълсфийлд
2 3
Порт Вейл лого
Порт Вейл
24 сеп. 2019 8:45 pm
Moss Rose Ground
Макълсфийлд
2
3
Порт Вейл
24 сеп. 2019 8:45 pm
Скънторп лого
Скънторп
1 1
Лестър Сити U21 лого
Лестър Сити U21
24 сеп. 2019 8:45 pm
Скънторп
1
1
Лестър Сити U21
Дузпи 1-3
Кръг 5
Memorial Stadium 24 сеп. 2019 8:45 pm
Бристол Роувърс лого
Бристол Роувърс
2 1
Челси U21 лого
Челси U21
24 сеп. 2019 8:45 pm
Memorial Stadium
Бристол Роувърс
2
1
Челси U21
Highbury Stadium 25 сеп. 2019 8:45 pm
Флийтууд Таун лого
Флийтууд Таун
1 1
Ливърпул U21 лого
Ливърпул U21
25 сеп. 2019 8:45 pm
Highbury Stadium
Флийтууд Таун
1
1
Ливърпул U21
Дузпи 4-3
Banks's Stadium 1 окт. 2019 8:00 pm
Уолсол лого
Уолсол
1 0
Саутхямптън U21 лого
Саутхямптън U21
1 окт. 2019 8:00 pm
Banks's Stadium
Уолсол
1
0
Саутхямптън U21
Weston Homes Stadium 1 окт. 2019 8:30 pm
Питърбъро лого
Питърбъро
1 0
Арсенал U21 лого
Арсенал U21
1 окт. 2019 8:30 pm
Weston Homes Stadium
Питърбъро
1
0
Арсенал U21
The People's Pension Stadium 1 окт. 2019 8:45 pm
Кроули Таун лого
Кроули Таун
1 2
Норич Сити U21 лого
Норич Сити U21
1 окт. 2019 8:45 pm
The People's Pension Stadium
Кроули Таун
1
2
Норич Сити U21
Stadium mk 1 окт. 2019 8:45 pm
Милтън Кийнс Донс лого
Милтън Кийнс Донс
1 0
Фулъм U21 лого
Фулъм U21
1 окт. 2019 8:45 pm
Stadium mk
Милтън Кийнс Донс
1
0
Фулъм U21
Globe Arena 1 окт. 2019 8:45 pm
Моркамб лого
Моркамб
2 2
Улвърхемптън U21 лого
Улвърхемптън U21
1 окт. 2019 8:45 pm
Globe Arena
Моркамб
2
2
Улвърхемптън U21
Дузпи 4-5
Crown Oil Arena 1 окт. 2019 8:45 pm
Рочдейл лого
Рочдейл
1 1
Болтън лого
Болтън
1 окт. 2019 8:45 pm
Crown Oil Arena
Рочдейл
1
1
Болтън
Дузпи 5-3
Roots Hall 1 окт. 2019 8:45 pm
Саутенд лого
Саутенд
0 2
Брайтън U21 лого
Брайтън U21
1 окт. 2019 8:45 pm
Roots Hall
Саутенд
0
2
Брайтън U21
Pirelli Stadium 1 окт. 2019 8:45 pm
Бъртън Албион лого
Бъртън Албион
0 2
Евертън U21 лого
Евертън U21
1 окт. 2019 8:45 pm
Pirelli Stadium
Бъртън Албион
0
2
Евертън U21
Кръг 6
Sincil Bank 1 окт. 2019 8:45 pm
Линкълн лого
Линкълн
0 1
Манчестър Юнайтед U21 лого
Манчестър Юнайтед U21
1 окт. 2019 8:45 pm
Sincil Bank
Линкълн
0
1
Манчестър Юнайтед U21
The New Lawn 8 окт. 2019 8:00 pm
Форест Грийн лого
Форест Грийн
0 0
Ковънтри лого
Ковънтри
8 окт. 2019 8:00 pm
The New Lawn
Форест Грийн
0
0
Ковънтри
Дузпи 8-7
AESSEAL New York Stadium 8 окт. 2019 8:00 pm
Родъръм лого
Родъръм
3 2
Донкастър лого
Донкастър
8 окт. 2019 8:00 pm
AESSEAL New York Stadium
Родъръм
3
2
Донкастър
Montgomery Waters Meadow 8 окт. 2019 8:30 pm
Шросбъри лого
Шросбъри
3 0
Нюкасъл U21 лого
Нюкасъл U21
8 окт. 2019 8:30 pm
Montgomery Waters Meadow
Шросбъри
3
0
Нюкасъл U21
JobServe Community Stadium 8 окт. 2019 8:30 pm
Колчестър лого
Колчестър
1 1
Тотнъм Хотспър U21 лого
Тотнъм Хотспър U21
8 окт. 2019 8:30 pm
JobServe Community Stadium
Колчестър
1
1
Тотнъм Хотспър U21
Дузпи 5-6
Abbey Stadium 8 окт. 2019 8:30 pm
Кеймбридж Юнайтед лого
Кеймбридж Юнайтед
0 1
Нортхямптън лого
Нортхямптън
8 окт. 2019 8:30 pm
Abbey Stadium
Кеймбридж Юнайтед
0
1
Нортхямптън
The Cherry Red Records Stadium 8 окт. 2019 8:30 pm
АФК Уимбълдън лого
АФК Уимбълдън
3 0
Лейтън Ориент лого
Лейтън Ориент
8 окт. 2019 8:30 pm
The Cherry Red Records Stadium
АФК Уимбълдън
3
0
Лейтън Ориент
Adams Park 8 окт. 2019 8:45 pm
Уикъмб лого
Уикъмб
0 1
Стивънидж лого
Стивънидж
8 окт. 2019 8:45 pm
Adams Park
Уикъмб
0
1
Стивънидж
Prenton Park 8 окт. 2019 8:45 pm
Транмиър лого
Транмиър
2 1
Астън Вила U21 лого
Астън Вила U21
8 окт. 2019 8:45 pm
Prenton Park
Транмиър
2
1
Астън Вила U21
Stadium of Light 8 окт. 2019 8:45 pm
Съндърланд лого
Съндърланд
3 2
Гримсби лого
Гримсби
8 окт. 2019 8:45 pm
Stadium of Light
Съндърланд
3
2
Гримсби
Кръг 7
Jonny-Rocks Stadium 8 окт. 2019 8:45 pm
Челтънхам лого
Челтънхам
4 3
Уест Хем U21 лого
Уест Хем U21
8 окт. 2019 8:45 pm
Jonny-Rocks Stadium
Челтънхам
4
3
Уест Хем U21
Portman Road 8 окт. 2019 8:45 pm
Ипсуич лого
Ипсуич
4 0
Джилингам лого
Джилингам
8 окт. 2019 8:45 pm
Portman Road
Ипсуич
4
0
Джилингам
One Call Stadium 8 окт. 2019 8:45 pm
Мансфийлд Таун лого
Мансфийлд Таун
1 1
Крю лого
Крю
8 окт. 2019 8:45 pm
One Call Stadium
Мансфийлд Таун
1
1
Крю
Дузпи 3-4
8 окт. 2019 8:45 pm
Нюпорт Каунти лого
Нюпорт Каунти
0 2
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
8 окт. 2019 8:45 pm
Нюпорт Каунти
0
2
Екзитър Сити
Boundary Park 8 окт. 2019 8:45 pm
Олдъм лого
Олдъм
0 3
Акрингтън Станли лого
Акрингтън Станли
8 окт. 2019 8:45 pm
Boundary Park
Олдъм
0
3
Акрингтън Станли
The Kassam Stadium 8 окт. 2019 8:45 pm
Оксфорд Юнайтед лого
Оксфорд Юнайтед
2 2
Портсмут лого
Портсмут
8 окт. 2019 8:45 pm
The Kassam Stadium
Оксфорд Юнайтед
2
2
Портсмут
Дузпи 4-5
The County Ground 8 окт. 2019 8:45 pm
Суиндън Таун лого
Суиндън Таун
0 3
Плимут лого
Плимут
8 окт. 2019 8:45 pm
The County Ground
Суиндън Таун
0
3
Плимут
Brunton Park 15 окт. 2019 8:45 pm
Карлайл лого
Карлайл
2 1
Блекпул лого
Блекпул
15 окт. 2019 8:45 pm
Brunton Park
Карлайл
2
1
Блекпул
University of Bolton Stadium 29 окт. 2019 9:00 pm
Болтън лого
Болтън
3 1
Манчестър Сити U21 лого
Манчестър Сити U21
29 окт. 2019 9:00 pm
University of Bolton Stadium
Болтън
3
1
Манчестър Сити U21
Blundell Park 29 окт. 2019 9:45 pm
Гримсби лого
Гримсби
1 2
Лестър Сити U21 лого
Лестър Сити U21
29 окт. 2019 9:45 pm
Blundell Park
Гримсби
1
2
Лестър Сити U21
Кръг 8
Wham Stadium 29 окт. 2019 9:45 pm
Акрингтън Станли лого
Акрингтън Станли
5 2
Ливърпул U21 лого
Ливърпул U21
29 окт. 2019 9:45 pm
Wham Stadium
Акрингтън Станли
5
2
Ливърпул U21
The Keepmoat Stadium 29 окт. 2019 9:45 pm
Донкастър лого
Донкастър
1 2
Манчестър Юнайтед U21 лого
Манчестър Юнайтед U21
29 окт. 2019 9:45 pm
The Keepmoat Stadium
Донкастър
1
2
Манчестър Юнайтед U21
Home Park 29 окт. 2019 9:45 pm
Плимут лого
Плимут
0 1
Челси U21 лого
Челси U21
29 окт. 2019 9:45 pm
Home Park
Плимут
0
1
Челси U21
The Lamex Stadium 29 окт. 2019 9:45 pm
Стивънидж лого
Стивънидж
1 1
Фулъм U21 лого
Фулъм U21
29 окт. 2019 9:45 pm
The Lamex Stadium
Стивънидж
1
1
Фулъм U21
Дузпи 4-2
Abbey Stadium 5 ное. 2019 9:30 pm
Кеймбридж Юнайтед лого
Кеймбридж Юнайтед
1 1
Арсенал U21 лого
Арсенал U21
5 ное. 2019 9:30 pm
Abbey Stadium
Кеймбридж Юнайтед
1
1
Арсенал U21
Дузпи 3-4
Alexandra Stadium 5 ное. 2019 9:30 pm
Крю лого
Крю
2 2
Евертън U21 лого
Евертън U21
5 ное. 2019 9:30 pm
Alexandra Stadium
Крю
2
2
Евертън U21
Дузпи 5-4
Bloomfield Road 5 ное. 2019 9:45 pm
Блекпул лого
Блекпул
1 0
Улвърхемптън U21 лого
Улвърхемптън U21
5 ное. 2019 9:45 pm
Bloomfield Road
Блекпул
1
0
Улвърхемптън U21
St Andrew's Trillion Trophy Stadium 5 ное. 2019 9:45 pm
Ковънтри лого
Ковънтри
3 2
Саутхямптън U21 лого
Саутхямптън U21
5 ное. 2019 9:45 pm
St Andrew's Trillion Trophy Stadium
Ковънтри
3
2
Саутхямптън U21
Adams Park 5 ное. 2019 9:45 pm
Уикъмб лого
Уикъмб
1 2
Фулъм U21 лого
Фулъм U21
5 ное. 2019 9:45 pm
Adams Park
Уикъмб
1
2
Фулъм U21
Stadium of Light 5 ное. 2019 9:45 pm
Съндърланд лого
Съндърланд
1 2
Лестър Сити U21 лого
Лестър Сити U21
5 ное. 2019 9:45 pm
Stadium of Light
Съндърланд
1
2
Лестър Сити U21
Кръг 9
The Cherry Red Records Stadium 6 ное. 2019 9:45 pm
Лейтън Ориент лого
Лейтън Ориент
1 1
Брайтън U21 лого
Брайтън U21
6 ное. 2019 9:45 pm
The Cherry Red Records Stadium
Лейтън Ориент
1
1
Брайтън U21
Дузпи 4-2
Banks's Stadium 12 ное. 2019 9:00 pm
Уолсол лого
Уолсол
6 0
Форест Грийн лого
Форест Грийн
12 ное. 2019 9:00 pm
Banks's Stadium
Уолсол
6
0
Форест Грийн
Priestfield Stadium 12 ное. 2019 9:00 pm
Джилингам лого
Джилингам
2 0
Тотнъм Хотспър U21 лого
Тотнъм Хотспър U21
12 ное. 2019 9:00 pm
Priestfield Stadium
Джилингам
2
0
Тотнъм Хотспър U21
Northern Commercials Stadium 12 ное. 2019 9:30 pm
Брадфорд лого
Брадфорд
1 2
Рочдейл лого
Рочдейл
12 ное. 2019 9:30 pm
Northern Commercials Stadium
Брадфорд
1
2
Рочдейл
JobServe Community Stadium 12 ное. 2019 9:30 pm
Колчестър лого
Колчестър
1 0
Ипсуич лого
Ипсуич
12 ное. 2019 9:30 pm
JobServe Community Stadium
Колчестър
1
0
Ипсуич
Weston Homes Stadium 12 ное. 2019 9:30 pm
Питърбъро лого
Питърбъро
2 1
Кеймбридж Юнайтед лого
Кеймбридж Юнайтед
12 ное. 2019 9:30 pm
Weston Homes Stadium
Питърбъро
2
1
Кеймбридж Юнайтед
Pirelli Stadium 12 ное. 2019 9:45 pm
Бъртън Албион лого
Бъртън Албион
1 2
Мансфийлд Таун лого
Мансфийлд Таун
12 ное. 2019 9:45 pm
Pirelli Stadium
Бъртън Албион
1
2
Мансфийлд Таун
The People's Pension Stadium 12 ное. 2019 9:45 pm
Кроули Таун лого
Кроули Таун
1 4
Оксфорд Юнайтед лого
Оксфорд Юнайтед
12 ное. 2019 9:45 pm
The People's Pension Stadium
Кроули Таун
1
4
Оксфорд Юнайтед
Vale Park 12 ное. 2019 9:45 pm
Порт Вейл лого
Порт Вейл
2 1
Нюкасъл U21 лого
Нюкасъл U21
12 ное. 2019 9:45 pm
Vale Park
Порт Вейл
2
1
Нюкасъл U21
12 ное. 2019 9:45 pm
Скънторп лого
Скънторп
3 0
Съндърланд лого
Съндърланд
12 ное. 2019 9:45 pm
Скънторп
3
0
Съндърланд
Кръг 10
Jonny-Rocks Stadium 12 ное. 2019 9:45 pm
Челтънхам лого
Челтънхам
4 7
Нюпорт Каунти лого
Нюпорт Каунти
12 ное. 2019 9:45 pm
Jonny-Rocks Stadium
Челтънхам
4
7
Нюпорт Каунти
Sincil Bank 12 ное. 2019 9:45 pm
Линкълн лого
Линкълн
3 0
Родъръм лого
Родъръм
12 ное. 2019 9:45 pm
Sincil Bank
Линкълн
3
0
Родъръм
Stadium mk 12 ное. 2019 9:45 pm
Милтън Кийнс Донс лого
Милтън Кийнс Донс
1 2
Уикъмб лого
Уикъмб
12 ное. 2019 9:45 pm
Stadium mk
Милтън Кийнс Донс
1
2
Уикъмб
Globe Arena 12 ное. 2019 9:45 pm
Моркамб лого
Моркамб
3 1
Карлайл лого
Карлайл
12 ное. 2019 9:45 pm
Globe Arena
Моркамб
3
1
Карлайл
Prenton Park 12 ное. 2019 9:45 pm
Транмиър лого
Транмиър
0 2
Салфорд Сити лого
Салфорд Сити
12 ное. 2019 9:45 pm
Prenton Park
Транмиър
0
2
Салфорд Сити
St James Park 13 ное. 2019 9:00 pm
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
3 1
Уест Хем U21 лого
Уест Хем U21
13 ное. 2019 9:00 pm
St James Park
Екзитър Сити
3
1
Уест Хем U21
Montgomery Waters Meadow 13 ное. 2019 9:30 pm
Шросбъри лого
Шросбъри
3 1
Макълсфийлд лого
Макълсфийлд
13 ное. 2019 9:30 pm
Montgomery Waters Meadow
Шросбъри
3
1
Макълсфийлд
Memorial Stadium 13 ное. 2019 9:45 pm
Бристол Роувърс лого
Бристол Роувърс
1 0
Суиндън Таун лого
Суиндън Таун
13 ное. 2019 9:45 pm
Memorial Stadium
Бристол Роувърс
1
0
Суиндън Таун
Highbury Stadium 13 ное. 2019 9:45 pm
Флийтууд Таун лого
Флийтууд Таун
5 2
Олдъм лого
Олдъм
13 ное. 2019 9:45 pm
Highbury Stadium
Флийтууд Таун
5
2
Олдъм
Roots Hall 13 ное. 2019 9:45 pm
Саутенд лого
Саутенд
3 1
АФК Уимбълдън лого
АФК Уимбълдън
13 ное. 2019 9:45 pm
Roots Hall
Саутенд
3
1
АФК Уимбълдън
Кръг 16
Fratton Park 18 февр. 2020 9:45 pm
Портсмут лого
Портсмут
3 2
Екзитър Сити лого
Екзитър Сити
18 февр. 2020 9:45 pm
Fratton Park
Портсмут
3
2
Екзитър Сити

Статистика / Играчи

Купа на Лигата на Англия е известна още като Карабао Къп. Купата на Лигата е второстепенен турнир за националната купа, след ФА Къп. В 7sport.net ще намерите подробна програма, класиране и финал за Купа на Лигата Англия за сезон 2019/2020, статистика за всички минали и предстоящи мачове, както и най-точните футболни прогнози.
P