ФА
ФА Къп
2019-2020
1
2
3
4
5
Кръг 1
6 сеп. 2019
- 20:45
Сътън Комън Роувърс
1
Бийкънсфилд Таун
3
7 сеп. 2019
- 13:30
Шолинг
3
Брадфорд Таун
0
7 сеп. 2019
- 13:30
Тачъм Таун
2
Салисбъри
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Сътън Колдфилд
1
Редич
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Стафорд Рейнджърс
3
Микълоувър
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Брумсгроув Спортинг
0
Стауърбридж
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Енфийлд Таун
1
Ръшдън енд Даймъндс
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Кингс Лангли
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Хорнчърч
6
Кемпстън Роувърс
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Чесхънт
1
Брайтлингсий Регент
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Стамфорд
1
Уитъм
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Бигълсуейд
2
Тилбъри
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Базилдън Юнайтед
2
Когсхол
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Ийст Търок Юнайтед
1
Питърбъро Спортс
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хистън
0
Молдон & Триптрий
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Уолтъм Аби
2
Канви Айлънд
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Бартън Роувърс
4
Ромфорд
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Сейнт Ивс Таун
2
Бъркхамстед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уеър
5
Лайстън
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уизбийч
1
Хичин
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Боуърс & Питси
2
Брентууд Таун
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Ст. Неотс Таун
2
Бигълсуейд Таун
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Деръм Таун
1
Нидхам Маркет
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уитстъбъл Таун
0
Фолкстоун
4
7 сеп. 2019
- 16:00
Уайтлийф
1
Мерстъм
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Чичестър Сити
2
Чалфонт Сейнт Питър
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Бракнел Таун
0
Каршолтън Атлетик
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Ледърхед
2
Луис
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Хануел Таун
2
Стейнс
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Хейстингс
3
Уърдинг
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Хейуърдс
0
Хейс & Йединг Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уесфилд
0
Чипстед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Харингей Бъро
3
Хърн Бей
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Коринтиан-Кежуълс
4
Севъноукс
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Ашфорд Юнайтед
0
Фарнбъро
3
7 сеп. 2019
- 16:00
ВКД Атлетик
1
Мънифийлдс
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Богнър Реджис Таун
3
Ситингборн
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Метрополитан Полийс
1
Хоршъм
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Съндърфорд
5
Байдфорд
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Дидкът
0
Пуул Таун
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Труро
2
Уимборн Таун
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уинчестър Сити
0
Таунтън
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Уилънд Роувърс
1
Норт Лей
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Уонтидж Таун
0
Суиндън С
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Сайрънсестър
1
Госпорт
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Манготсфийлд Юнайтед
0
Блекфийлд и Лангли
5
7 сеп. 2019
- 16:00
Торнаби
2
Осет Юнайтед
2
7 сеп. 2019
- 16:00
1874 Нортуич
2
Пикеринг Таун
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Дънстън
0
Съндърланд РКА
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Ливърседж
0
Стоктон Таун
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Нюкасъл Бенфийлд
2
Рънкорн Таун
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Чарнок Ричард
0
Ирлъм
4
7 сеп. 2019
- 16:00
Кърби Мъкслоу
0
Бостън Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хейлсоуен Таун
7
Личфийлд Сити
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Ланкастър Сити
0
Нортуич Виктория
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Малтби Мейн
1
Рамсботъм
5
7 сеп. 2019
- 16:00
Сийхям Ред Стар
0
Уитън
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Лътъруърт Таун
0
Хенсфорд Таун
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Саут Нормантон Атлетик
0
Колвил
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Лавборо
1
Хедър Сейнт Джон
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Баруел
4
Мансфийлд
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Ромулус
0
Бъкстон
4
7 сеп. 2019
- 16:00
Стратфорд Таун
6
Болдмиър Сейнт Майкълс
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уитчърч Алпорт
0
Лийк Таун
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Чейстаун
1
Стейвли Майнърс
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Уингейт и Финчли
4
Лондон К.
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Сохам Таун Рейнджърс
3
Уитон Юнайтед
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Тейкли
0
Потърс Бар Таун
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Дийпинг Рейнджърс
2
Съдбъри
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Ройстън Таун
7
Ротуелл Коринтианс
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Колни Хит
1
Корби
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Дънстъбъл Таун
3
Бишъпс
5
7 сеп. 2019
- 16:00
Грейс Атлетик
3
Марч Таун Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хадли
3
Арселеи Таун
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Луисофт Таун
2
Леингтон Тоун
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Чешъм
4
Флеет Таун
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Четси
4
Шепи Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хартли Уинтни
3
Спелтхорн
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Саут Парк
1
Бадшот Леа
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Тутинг и Мичъм Юнайтед
3
Варнденианс
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Уайтхоук
0
Аби Рейнджърс
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хароу
5
Бинфийлд
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Хорли Таун
1
Балъм
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Рамсгейт
0
Аръндел
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Сътън Атлетик
1
Флакуел Хийт
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Литъл Комън
0
Хендън
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Хоршъм YMCA
1
Маргейт
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Уестън-Супер-Меър
3
Фарехам Тоун
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Плимут Паркуаи
0
Мъртър
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Бриджуотър Юнайтед
1
Бристол Мейнър Фарм
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Бурнхам
2
Тивъртън
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Хайт и Дибден
2
Кидлингтън
4
7 сеп. 2019
- 16:00
Тависток
3
Шептън Молит
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Хайуърт Таун
4
Ексмут
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Лонглевенс
0
Портланд Юнайтед
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Стейлбридж Селтик
0
Марийн
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Глосъп Норт Енд
1
Понтефракт
3
7 сеп. 2019
- 16:00
Скарбъро
1
Марск Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Юнайтед ъф Манчестър
2
Атертън Колиърс
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Уорингтън
2
Сити ъф Ливърпул
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Уиднес
0
Уитби Таун
4
7 сеп. 2019
- 16:00
Тадкастър
2
Аштън Юнайтед
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Трафорд
3
Бамбър Бридж
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Саут Шийлдс
0
Колн
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Морпет Таун
3
Хайд Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Банбъри Юнайтед
2
Гейнсбъро Тринити
2
7 сеп. 2019
- 16:00
Матлок
2
Басфорд Юнайтед
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Ръшъл
3
Шефилд
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Тамуърт
3
Нунеатон Бъро
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Белпър Таун
1
Олвчърч
0
7 сеп. 2019
- 16:00
Нантвич
3
Грантъм Таун
1
7 сеп. 2019
- 16:00
Кидсгроув Атлетик
2
Клийторпс Таун
1
8 сеп. 2019
- 16:00
Айлсбъри Юнайтед
0
Уолтъмстоу
3
8 сеп. 2019
- 16:00
Кингстониън
2
Уолтън Кежуълс
0
8 сеп. 2019
- 16:00
Крей Уондърърс
2
Бедфонт Спортс
1
8 сеп. 2019
- 16:00
Евесхам юнайтед
0
Дорчестър
2
10 сеп. 2019
- 20:30
Шептън Молит
1
Тависток
2
10 сеп. 2019
- 20:45
Аръндел
0
Рамсгейт
4
10 сеп. 2019
- 20:45
Съдбъри
2
Дийпинг Рейнджърс
3
10 сеп. 2019
- 20:45
Флакуел Хийт
3
Сътън Атлетик
1
10 сеп. 2019
- 20:45
Осет Юнайтед
6
Торнаби
0
10 сеп. 2019
- 20:45
Питърбъро Спортс
3
Ийст Търок Юнайтед
2
10 сеп. 2019
- 20:45
Канви Айлънд
2
Уолтъм Аби
1
10 сеп. 2019
- 20:45
Уърдинг
3
Хейстингс
2
Допълнително време
10 сеп. 2019
- 20:45
Гейнсбъро Тринити
1
Банбъри Юнайтед
0
10 сеп. 2019
- 20:45
Колн
1
Саут Шийлдс
0
10 сеп. 2019
- 20:45
Редич
1
Сътън Колдфилд
3
10 сеп. 2019
- 20:45
Аштън Юнайтед
4
Тадкастър
2
10 сеп. 2019
- 20:45
Хоршъм
3
Метрополитан Полийс
2
10 сеп. 2019
- 20:45
Нидхам Маркет
2
Деръм Таун
1
10 сеп. 2019
- 20:45
Марск Юнайтед
1
Скарбъро
2
10 сеп. 2019
- 20:45
Атертън Колиърс
0
Юнайтед ъф Манчестър
1
10 сеп. 2019
- 20:45
Сити ъф Ливърпул
0
Уорингтън
4
11 сеп. 2019
- 20:30
Съндърланд РКА
0
Дънстън
5
11 сеп. 2019
- 20:45
Нортуич Виктория
1
Ланкастър Сити
2
11 сеп. 2019
- 20:45
Луис
2
Ледърхед
2
Дузпи 3-1
11 сеп. 2019
- 20:45
Бигълсуейд Таун
2
Ст. Неотс Таун
0
8 ное. 2019
- 21:55
Дълуич Хамлет
1
Карлайл
4
9 ное. 2019
- 15:00
Съндърланд
1
Джилингам
1
9 ное. 2019
- 17:00
Блекпул
4
Моркамб
1
9 ное. 2019
- 17:00
Акрингтън Станли
0
Крю
2
9 ное. 2019
- 17:00
Челтънхам
1
Суиндън Таун
1
9 ное. 2019
- 17:00
Каршолтън Атлетик
1
Бостън Юнайтед
4
9 ное. 2019
- 17:00
Транмиър
2
Уикъмб
2
9 ное. 2019
- 17:00
Мансфийлд Таун
1
Чорли
0
9 ное. 2019
- 17:00
Шросбъри
1
Брадфорд
1
9 ное. 2019
- 17:00
АФК Уимбълдън
1
Донкастър
1
9 ное. 2019
- 17:00
Гримсби
1
Нюпорт Каунти
1
9 ное. 2019
- 17:00
Уолсол
2
Дарлингтън
2
9 ное. 2019
- 17:00
Салфорд Сити
1
Бъртън Албион
1
9 ное. 2019
- 17:00
Кеймбридж Юнайтед
1
Екзитър Сити
1
9 ное. 2019
- 17:00
Мейдстоун Юнайтед
1
Торки
0
9 ное. 2019
- 17:00
Болтън
0
Плимут
1
9 ное. 2019
- 17:00
Колчестър
0
Ковънтри
2
9 ное. 2019
- 17:00
Кроули Таун
4
Скънторп
1
9 ное. 2019
- 17:00
Оксфорд Сити
1
Солихъл Муурс
5
9 ное. 2019
- 17:00
Ипсуич
1
Линкълн
1
9 ное. 2019
- 17:00
Мейдънхед
1
Родъръм
3
9 ное. 2019
- 17:00
Нантвич
0
АФК Флайд
1
9 ное. 2019
- 17:00
Форест Грийн
4
Биликъри Таун
0
9 ное. 2019
- 17:00
Ебсфлийт Юнайтед
2
Нотс Каунти
3
9 ное. 2019
- 17:00
Стауърбридж
2
Ийстли
2
9 ное. 2019
- 17:00
Стивънидж
1
Питърбъро
1
9 ное. 2019
- 17:00
Милтън Кийнс Донс
0
Порт Вейл
1
10 ное. 2019
- 14:00
Доувър
1
Саутенд
0
10 ное. 2019
- 14:45
Йорк
0
Олтринкъм
1
10 ное. 2019
- 14:45
Гейтсхед
1
Олдъм
2
10 ное. 2019
- 14:45
Лейтън Ориент
1
Молдон & Триптрий
2
10 ное. 2019
- 14:45
Чипънъм Таун
0
Нортхямптън
3
10 ное. 2019
- 14:45
Бристол Роувърс
1
Бромли
1
10 ное. 2019
- 14:45
Макълсфийлд
0
Кингстониън
4
10 ное. 2019
- 14:45
Рексъм
0
Рочдейл
0
10 ное. 2019
- 14:45
Барнет
0
Флийтууд Таун
2
10 ное. 2019
- 16:15
Хейс & Йединг Юнайтед
0
Оксфорд Юнайтед
2
11 ное. 2019
- 22:40
Харогейт Таун
1
Портсмут
2
12 ное. 2019
- 21:45
Йоувил Таун
1
Хартлипул
4
19 ное. 2019
- 21:45
Джилингам
1
Съндърланд
0
Допълнително време
19 ное. 2019
- 21:45
Екзитър Сити
1
Кеймбридж Юнайтед
0
19 ное. 2019
- 21:45
Ийстли
3
Стауърбридж
0
19 ное. 2019
- 21:45
Бъртън Албион
4
Салфорд Сити
1
19 ное. 2019
- 21:45
Донкастър
2
АФК Уимбълдън
0
19 ное. 2019
- 21:45
Брадфорд
0
Шросбъри
1
19 ное. 2019
- 21:45
Суиндън Таун
0
Челтънхам
1
19 ное. 2019
- 21:45
Рочдейл
1
Рексъм
0
19 ное. 2019
- 21:45
Питърбъро
2
Стивънидж
0
19 ное. 2019
- 21:45
Бромли
0
Бристол Роувърс
1
20 ное. 2019
- 21:45
Нюпорт Каунти
2
Гримсби
0
20 ное. 2019
- 21:45
Линкълн
0
Ипсуич
1
20 ное. 2019
- 21:45
Дарлингтън
0
Уолсол
1
20 ное. 2019
- 21:45
Уикъмб
1
Транмиър
2
Допълнително време
Кръг 2
21 сеп. 2019
- 13:30
Ирлъм
0
Йорк
2
21 сеп. 2019
- 16:00
1874 Нортуич
0
Уитби Таун
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Гайзли
1
Стоктон Таун
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Рънкорн Таун
1
Фарсли Селтик
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Флакуел Хийт
0
Слоу Таун
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Хадли
1
Рамсгейт
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бадшот Леа
0
Хейс & Йединг Юнайтед
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Портланд Юнайтед
0
Салисбъри
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Тависток
4
Хайуърт Таун
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Балъм
3
Ройстън Таун
5
21 сеп. 2019
- 16:00
Хендън
3
Дийпинг Рейнджърс
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Уолтъмстоу
1
Аби Рейнджърс
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Марийн
1
Дънстън
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Саутпорт
5
Скарбъро
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Честър
1
Олтринкъм
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Кързън Аштън
4
Блит Спартанс
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Брадфорд (Парк Авеню)
2
Морпет Таун
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Аштън Юнайтед
1
Понтефракт
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Колн
0
Осет Юнайтед
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Юнайтед ъф Манчестър
1
Уорингтън
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Трафорд
1
Дарлингтън
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Гейтсхед
6
Рамсботъм
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Алфретън Таун
1
Кингс Лин Таун
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Стамфорд
0
Бостън Юнайтед
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Лемингтън
2
Чейстаун
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Кетъринг
1
Сътън Колдфилд
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Белпър Таун
0
Уитън
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Ланкастър Сити
0
Спенимур Таун
5
21 сеп. 2019
- 16:00
Потърс Бар Таун
2
Хорнчърч
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бишъпс
1
Питърбъро Спортс
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Дълуич Хамлет
6
Богнър Реджис Таун
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Биликъри Таун
1
Базилдън Юнайтед
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Тутинг и Мичъм Юнайтед
1
Доркинг Уондърърс
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Луис
1
Боуърс & Питси
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Хароу
0
Каршолтън Атлетик
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Бигълсуейд Таун
1
Уеър
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Луисофт Таун
4
Нидхам Маркет
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бартън Роувърс
0
Хичин
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Енфийлд Таун
2
Брейнтрий
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Молдон & Триптрий
4
Уингейт и Финчли
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Мънифийлдс
0
Уайтлийф
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Хартли Уинтни
0
Чичестър Сити
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Хоршъм
0
Дартфорд
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Сейнт Олбанс Сити
2
Уърдинг
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Кингс Лангли
4
Фолкстоун
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Харингей Бъро
5
Стейнс
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Фарнбъро
0
Уийлдстоун
5
21 сеп. 2019
- 16:00
Уелинг Юнайтед
7
Чипстед
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Чешъм
1
Хемптън и Ричмънд
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Уестън-Супер-Меър
2
Мъртър
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Шолинг
0
Уеймът
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Херфорд
5
Труро
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Хавант Уотървил
2
Таунтън
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Сайрънсестър
2
Чипънъм Таун
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Тивъртън
2
Бристол Мейнър Фарм
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Пуул Таун
2
Хънгърфорд
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Суиндън С
0
Бат Сити
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Оксфорд Сити
7
Норт Лей
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Кидлингтън
5
Глостър Сити
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бракли Таун
4
Съндърфорд
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Блекфийлд и Лангли
1
Дорчестър
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Лавборо
0
Тамуърт
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Ръшъл
2
Гейнсбъро Тринити
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бостън Юнайтед
0
Лийк Таун
4
21 сеп. 2019
- 16:00
Бъкстон
5
Корби
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Матлок
1
Кидсгроув Атлетик
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Хенсфорд Таун
3
Баруел
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Колвил
1
Стауърбридж
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Сейнт Ивс Таун
0
Канви Айлънд
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Телфорд Юнайтед
0
Нантвич
3
21 сеп. 2019
- 16:00
Хейлсоуен Таун
4
Стратфорд Таун
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Кидърминстър
0
Стафорд Рейнджърс
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Бийкънсфилд Таун
1
Хемъл Хемстед
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Коринтиан-Кежуълс
2
Челмсфорд Сити
0
21 сеп. 2019
- 16:00
Тонбридж Ейнджълс
1
Ийстборн Бъро
2
21 сеп. 2019
- 16:00
Маргейт
3
Конкорд Рейнджърс
1
21 сеп. 2019
- 16:00
Мейдстоун Юнайтед
4
Чесхънт
1
22 сеп. 2019
- 16:00
Крей Уондърърс
5
Сохам Таун Рейнджърс
2
22 сеп. 2019
- 16:00
Бигълсуейд
1
Четси
3
24 сеп. 2019
- 20:45
Аби Рейнджърс
2
Уолтъмстоу
1
24 сеп. 2019
- 20:45
Чипънъм Таун
4
Сайрънсестър
3
Допълнително време
24 сеп. 2019
- 20:45
Стафорд Рейнджърс
3
Кидърминстър
0
24 сеп. 2019
- 20:45
Канви Айлънд
3
Сейнт Ивс Таун
2
Допълнително време
24 сеп. 2019
- 20:45
Чейстаун
1
Лемингтън
2
Допълнително време
24 сеп. 2019
- 20:45
Осет Юнайтед
0
Колн
4
24 сеп. 2019
- 20:45
Кингс Лин Таун
2
Алфретън Таун
1
24 сеп. 2019
- 20:45
Олтринкъм
1
Честър
0
24 сеп. 2019
- 20:45
Сътън Колдфилд
2
Кетъринг
1
24 сеп. 2019
- 20:45
Блит Спартанс
1
Кързън Аштън
0
24 сеп. 2019
- 20:45
Чичестър Сити
1
Хартли Уинтни
0
24 сеп. 2019
- 20:45
Уитън
0
Белпър Таун
1
Допълнително време
24 сеп. 2019
- 20:45
Уърдинг
1
Сейнт Олбанс Сити
3
25 сеп. 2019
- 21:00
Кингстониън
3
Марч Таун Юнайтед
0
29 ное. 2019
- 21:55
Молдон & Триптрий
0
Нюпорт Каунти
1
30 ное. 2019
- 17:00
Шросбъри
2
Мансфийлд Таун
0
30 ное. 2019
- 17:00
Уолсол
0
Оксфорд Юнайтед
1
30 ное. 2019
- 17:00
Олдъм
0
Бъртън Албион
1
30 ное. 2019
- 17:00
Челтънхам
1
Порт Вейл
3
30 ное. 2019
- 17:00
Портсмут
2
Олтринкъм
1
30 ное. 2019
- 17:00
Кингстониън
0
АФК Флайд
2
30 ное. 2019
- 17:00
Форест Грийн
2
Карлайл
2
30 ное. 2019
- 19:30
Ийстли
1
Крю
1
1 дек. 2019
- 16:00
Ковънтри
1
Ипсуич
1
1 дек. 2019
- 16:00
Екзитър Сити
2
Хартлипул
2
1 дек. 2019
- 16:00
Джилингам
3
Донкастър
0
1 дек. 2019
- 16:00
Рочдейл
0
Бостън Юнайтед
0
1 дек. 2019
- 16:00
Питърбъро
3
Доувър
0
1 дек. 2019
- 16:00
Бристол Роувърс
1
Плимут
1
1 дек. 2019
- 16:00
Блекпул
3
Мейдстоун Юнайтед
1
1 дек. 2019
- 16:00
Кроули Таун
1
Флийтууд Таун
2
1 дек. 2019
- 16:00
Нортхямптън
3
Нотс Каунти
1
1 дек. 2019
- 17:00
Транмиър
5
Чичестър Сити
1
2 дек. 2019
- 21:45
Солихъл Муурс
3
Родъръм
4
10 дек. 2019
- 21:45
Карлайл
1
Форест Грийн
0
10 дек. 2019
- 21:45
Крю
3
Ийстли
1
10 дек. 2019
- 21:45
Ипсуич
1
Ковънтри
2
10 дек. 2019
- 21:45
Хартлипул
1
Екзитър Сити
0
Допълнително време
16 дек. 2019
- 21:30
Бостън Юнайтед
1
Рочдейл
2
17 дек. 2019
- 21:30
Плимут
0
Бристол Роувърс
1
Кръг 3
5 окт. 2019
- 13:30
Хейлсоуен Таун
0
Олтринкъм
2
5 окт. 2019
- 16:00
Уелинг Юнайтед
4
Тависток
1
5 окт. 2019
- 16:00
Аби Рейнджърс
0
Уайтлийф
2
5 окт. 2019
- 16:00
Хавант Уотървил
1
Хадли
0
5 окт. 2019
- 16:00
Аштън Юнайтед
2
Спенимур Таун
6
5 окт. 2019
- 16:00
Хенсфорд Таун
4
Блит Спартанс
2
5 окт. 2019
- 16:00
Нантвич
1
Морпет Таун
0
5 окт. 2019
- 16:00
Питърбъро Спортс
1
Гайзли
0
5 окт. 2019
- 16:00
Лийк Таун
0
Кингс Лин Таун
2
5 окт. 2019
- 16:00
Уитби Таун
1
Глостър Сити
1
5 окт. 2019
- 16:00
Кидсгроув Атлетик
0
Гейтсхед
1
5 окт. 2019
- 16:00
Стауърбридж
2
Стафорд Рейнджърс
1
5 окт. 2019
- 16:00
Белпър Таун
2
Ръшъл
1
5 окт. 2019
- 16:00
Бъкстон
1
Йорк
2
5 окт. 2019
- 16:00
Тамуърт
0
Херфорд
0
5 окт. 2019
- 16:00
Дънстън
2
Колн
3
5 окт. 2019
- 16:00
Фарсли Селтик
0
Саутпорт
5
5 окт. 2019
- 16:00
Лемингтън
0
Дарлингтън
2
5 окт. 2019
- 16:00
Сътън Колдфилд
0
Бостън Юнайтед
1
5 окт. 2019
- 16:00
Бракли Таун
2
Уорингтън
0
5 окт. 2019
- 16:00
Оксфорд Сити
2
Хемптън и Ричмънд
0
5 окт. 2019
- 16:00
Луисофт Таун
1
Каршолтън Атлетик
2
5 окт. 2019
- 16:00
Дълуич Хамлет
3
Ийстборн Бъро
0
5 окт. 2019
- 16:00
Канви Айлънд
1
Боуърс & Питси
1
5 окт. 2019
- 16:00
Бристол Мейнър Фарм
0
Уийлдстоун
0
5 окт. 2019
- 16:00
Кингстониън
1
Уестън-Супер-Меър
1
5 окт. 2019
- 16:00
Харингей Бъро
1
Крей Уондърърс
0
5 окт. 2019
- 16:00
Молдон & Триптрий
6
Четси
1
5 окт. 2019
- 16:00
Чипънъм Таун
3
Слоу Таун
3
5 окт. 2019
- 16:00
Салисбъри
2
Маргейт
4
5 окт. 2019
- 16:00
Кингс Лангли
3
Коринтиан-Кежуълс
0
5 окт. 2019
- 16:00
Уеър
1
Потърс Бар Таун
2
5 окт. 2019
- 16:00
Хейс & Йединг Юнайтед
5
Хендън
4
5 окт. 2019
- 16:00
Ройстън Таун
2
Бийкънсфилд Таун
1
5 окт. 2019
- 16:00
Тутинг и Мичъм Юнайтед
0
Пуул Таун
2
5 окт. 2019
- 16:00
Биликъри Таун
4
Бат Сити
2
5 окт. 2019
- 16:00
Уеймът
4
Сейнт Олбанс Сити
1
5 окт. 2019
- 16:00
Чичестър Сити
1
Енфийлд Таун
0
5 окт. 2019
- 16:00
Мейдстоун Юнайтед
2
Хичин
1
5 окт. 2019
- 16:00
Блекфийлд и Лангли
1
Дартфорд
4
7 окт. 2019
- 20:45
Глостър Сити
1
Уитби Таун
3
8 окт. 2019
- 20:45
Херфорд
0
Тамуърт
0
Дузпи 1-3
8 окт. 2019
- 20:45
Боуърс & Питси
1
Канви Айлънд
1
Дузпи 5-3
8 окт. 2019
- 20:45
Уийлдстоун
4
Бристол Мейнър Фарм
0
8 окт. 2019
- 20:45
Уестън-Супер-Меър
1
Кингстониън
4
8 окт. 2019
- 20:45
Слоу Таун
2
Чипънъм Таун
3
4 ян. 2020
- 14:31
Рочдейл
1
Нюкасъл
1
4 ян. 2020
- 14:31
Бристъл Сити
1
Шросбъри
1
4 ян. 2020
- 14:31
Милуол
3
Нюпорт Каунти
0
4 ян. 2020
- 14:31
Родъръм
2
Хъл Сити
3
4 ян. 2020
- 14:31
Бърнли
4
Питърбъро
2
4 ян. 2020
- 14:31
Бирмингам
2
Блекбърн
1
4 ян. 2020
- 17:01
Кардиф Сити
2
Карлайл
2
4 ян. 2020
- 17:01
Оксфорд Юнайтед
4
Хартлипул
1
4 ян. 2020
- 17:01
Фулъм
2
Астън Вила
1
4 ян. 2020
- 17:01
Саутхямптън
2
Хъдърсфийлд
0
4 ян. 2020
- 17:01
Брайтън
0
Шефилд Уензди
1
4 ян. 2020
- 17:01
Рединг
2
Блекпул
2
4 ян. 2020
- 17:01
Уотфорд
3
Транмиър
3
4 ян. 2020
- 17:01
Престън Норт Енд
2
Норич
4
4 ян. 2020
- 17:01
Брентфорд
1
Стоук Сити
0
4 ян. 2020
- 19:31
Лестър
2
Уигън
0
4 ян. 2020
- 19:31
Уулвърхямптън
0
Манчестър Юнайтед
0
4 ян. 2020
- 19:31
Борнемут
4
Лутън
0
4 ян. 2020
- 19:31
Манчестър Сити
4
Порт Вейл
1
4 ян. 2020
- 19:31
Флийтууд Таун
1
Портсмут
2
5 ян. 2020
- 16:01
Бристол Роувърс
2
Ковънтри
2
5 ян. 2020
- 16:01
Крю
1
Барнзли
3
5 ян. 2020
- 16:01
Куинс Парк Рейнджърс
5
Суонзи
1
5 ян. 2020
- 16:01
Челси
2
Нотингам Форест
0
5 ян. 2020
- 16:01
Чарлтън
0
Уест Бромич Албиън
1
5 ян. 2020
- 16:01
Мидълзбро
1
Тотнъм
1
5 ян. 2020
- 16:01
Кристъл Палас
0
Дарби
1
5 ян. 2020
- 16:01
Бъртън Албион
2
Нортхямптън
4
5 ян. 2020
- 16:01
Шефилд Юнайтед
2
АФК Флайд
1
5 ян. 2020
- 18:01
Ливърпул
1
Евертън
0
5 ян. 2020
- 20:16
Джилингам
0
Уест Хем
2
6 ян. 2020
- 21:56
Арсенал
1
Лийдс
0
14 ян. 2020
- 21:45
Нюкасъл
4
Рочдейл
1
14 ян. 2020
- 21:45
Шросбъри
1
Бристъл Сити
0
14 ян. 2020
- 21:45
Ковънтри
3
Бристол Роувърс
0
14 ян. 2020
- 21:45
Блекпул
0
Рединг
2
14 ян. 2020
- 22:05
Тотнъм
2
Мидълзбро
1
15 ян. 2020
- 21:45
Манчестър Юнайтед
1
Уулвърхямптън
0
15 ян. 2020
- 21:45
Карлайл
3
Кардиф Сити
4
23 ян. 2020
- 21:45
Транмиър
2
Уотфорд
1
Допълнително време
Кръг 4
19 окт. 2019
- 13:30
Потърс Бар Таун
1
Барнет
1
19 окт. 2019
- 14:00
Честърфийлд
1
Рексъм
1
19 окт. 2019
- 16:00
Хенсфорд Таун
0
Бостън Юнайтед
1
19 окт. 2019
- 16:00
Гейтсхед
5
Колн
0
19 окт. 2019
- 16:00
Бароу
0
Солихъл Муурс
1
19 окт. 2019
- 16:00
Уитби Таун
1
Стауърбридж
1
19 окт. 2019
- 16:00
Хартлипул
1
Бракли Таун
0
19 окт. 2019
- 16:00
Нантвич
1
Кингс Лин Таун
0
19 окт. 2019
- 16:00
Чорли
2
Спенимур Таун
0
19 окт. 2019
- 16:00
Саутпорт
1
Олтринкъм
3
19 окт. 2019
- 16:00
Тамуърт
0
Дарлингтън
3
19 окт. 2019
- 16:00
Нотс Каунти
2
Белпър Таун
1
19 окт. 2019
- 16:00
Халифакс Таун
1
Харогейт Таун
2
19 окт. 2019
- 16:00
АФК Флайд
6
Питърбъро Спортс
1
19 окт. 2019
- 16:00
Уайтлийф
0
Чипънъм Таун
3
19 окт. 2019
- 16:00
Хавант Уотървил
1
Дълуич Хамлет
2
19 окт. 2019
- 16:00
Ебсфлийт Юнайтед
1
Уокинг
1
19 окт. 2019
- 16:00
Уелинг Юнайтед
0
Ийстли
0
19 окт. 2019
- 16:00
Бромли
4
Алдършот Таун
3
19 окт. 2019
- 16:00
Мейдстоун Юнайтед
4
Кингс Лангли
1
19 окт. 2019
- 16:00
Мейдънхед
1
Уийлдстоун
1
19 окт. 2019
- 16:00
Оксфорд Сити
2
Маргейт
1
19 окт. 2019
- 16:00
Боуърс & Питси
1
Чичестър Сити
2
19 окт. 2019
- 16:00
Хейс & Йединг Юнайтед
1
Пуул Таун
1
19 окт. 2019
- 16:00
Ройстън Таун
1
Молдон & Триптрий
3
19 окт. 2019
- 16:00
Торки
3
Боръм Ууд
2
19 окт. 2019
- 16:00
Сътън Юнайтед
1
Биликъри Таун
1
19 окт. 2019
- 16:00
Уеймът
1
Доувър
2
19 окт. 2019
- 16:00
Дартфорд
2
Кингстониън
3
19 окт. 2019
- 16:00
Каршолтън Атлетик
2
Дагенъм & Редбридж
1
19 окт. 2019
- 18:20
Йорк
2
Стокпорт Каунти
0
21 окт. 2019
- 20:45
Стауърбридж
3
Уитби Таун
2
22 окт. 2019
- 20:45
Рексъм
1
Честърфийлд
0
22 окт. 2019
- 20:45
Уокинг
0
Ебсфлийт Юнайтед
1
22 окт. 2019
- 20:45
Ийстли
4
Уелинг Юнайтед
2
22 окт. 2019
- 20:45
Уийлдстоун
0
Мейдънхед
2
22 окт. 2019
- 20:45
Пуул Таун
2
Хейс & Йединг Юнайтед
3
22 окт. 2019
- 20:45
Барнет
3
Потърс Бар Таун
1
22 окт. 2019
- 20:45
Биликъри Таун
5
Сътън Юнайтед
2
29 окт. 2019
- 21:45
Харингей Бъро
0
Йоувил Таун
3
24 ян. 2020
- 22:00
Куинс Парк Рейнджърс
1
Шефилд Уензди
2
24 ян. 2020
- 22:00
Нортхямптън
0
Дарби
0
25 ян. 2020
- 14:45
Брентфорд
0
Лестър
1
25 ян. 2020
- 17:00
Рединг
1
Кардиф Сити
1
25 ян. 2020
- 17:00
Ковънтри
0
Бирмингам
0
25 ян. 2020
- 17:00
Нюкасъл
0
Оксфорд Юнайтед
0
25 ян. 2020
- 17:00
Саутхямптън
1
Тотнъм
1
25 ян. 2020
- 17:00
Уест Хем
0
Уест Бромич Албиън
1
25 ян. 2020
- 17:00
Бърнли
1
Норич
2
25 ян. 2020
- 17:00
Портсмут
4
Барнзли
2
25 ян. 2020
- 17:00
Милуол
0
Шефилд Юнайтед
2
25 ян. 2020
- 19:30
Хъл Сити
1
Челси
2
26 ян. 2020
- 15:00
Манчестър Сити
4
Фулъм
0
26 ян. 2020
- 17:00
Транмиър
0
Манчестър Юнайтед
6
26 ян. 2020
- 19:00
Шросбъри
2
Ливърпул
2
27 ян. 2020
- 22:00
Борнемут
1
Арсенал
2
4 фев. 2020
- 21:45
Ливърпул
1
Шросбъри
0
4 фев. 2020
- 21:45
Кардиф Сити
3
Рединг
3
Дузпи 1-4
4 фев. 2020
- 21:45
Дарби
4
Нортхямптън
2
4 фев. 2020
- 21:45
Бирмингам
2
Ковънтри
2
Дузпи 4-1
4 фев. 2020
- 22:05
Оксфорд Юнайтед
2
Нюкасъл
3
Допълнително време
5 фев. 2020
- 21:45
Тотнъм
3
Саутхямптън
2
Кръг 5
2 мар. 2020
- 21:45
Портсмут
0
Арсенал
2
3 мар. 2020
- 21:45
Челси
2
Ливърпул
0
3 мар. 2020
- 22:00
Рединг
1
Шефилд Юнайтед
2
Допълнително време
3 мар. 2020
- 22:00
Уест Бромич Албиън
2
Нюкасъл
3
4 мар. 2020
- 21:45
Шефилд Уензди
0
Манчестър Сити
1
4 мар. 2020
- 21:45
Лестър
1
Бирмингам
0
4 мар. 2020
- 21:45
Тотнъм
1
Норич
1
Дузпи 2-3
5 мар. 2020
- 21:45
Дарби
0
Манчестър Юнайтед
3
Статистика / Играчи
ФА Къп е английският футболен турнир с най голямо значение за страната. Участват 762 отбора, а в 7sport.net можете да видите подробности за носители, резултати от мачовете и програма на предстоящите мачове. За всеки мач сме подготвили статистика, която включва жълти и червени картони, смени, стартови състави и други. Освен тях можете да прочетете и обоснована футболна прогноза от някои от нашите типстъри.