Купа на България 2020 – 2021

Купа на България 2020 Класиране

2020-2021
19 авг. 2020 6:00 pm
Марица Милево лого
Марица Милево
0 3
Марица Пловдив лого
Марица Пловдив
19 авг. 2020 6:00 pm
Марица Милево
0
3
Марица Пловдив
9 авг. 2020 6:00 pm
Бяла Река Зайчар лого
Бяла Река Зайчар
6 5
Звезденбург лого
Звезденбург
9 авг. 2020 6:00 pm
Бяла Река Зайчар
6
5
Звезденбург
19 авг. 2020 6:00 pm
Атлетик Куклен лого
Атлетик Куклен
6 0
Спартак Пловдив лого
Спартак Пловдив
19 авг. 2020 6:00 pm
Атлетик Куклен
6
0
Спартак Пловдив
2 сеп. 2020 6:00 pm
Ботев Кремен лого
Ботев Кремен
0 5
Загорец лого
Загорец
2 сеп. 2020 6:00 pm
Ботев Кремен
0
5
Загорец
19 авг. 2020 6:00 pm
Беласица лого
Беласица
4 0
Вихрен лого
Вихрен
19 авг. 2020 6:00 pm
Беласица
4
0
Вихрен
26 авг. 2020 6:00 pm
Атлетик Куклен лого
Атлетик Куклен
1 2
Марица Пловдив лого
Марица Пловдив
26 авг. 2020 6:00 pm
Атлетик Куклен
1
2
Марица Пловдив
26 авг. 2020 6:00 pm
Балкан Благоевград лого
Балкан Благоевград
0 0
Ботев Ихтиман лого
Ботев Ихтиман
26 авг. 2020 6:00 pm
Балкан Благоевград
0
0
Ботев Ихтиман
26 авг. 2020 6:00 pm
Оборище лого
Оборище
7 0
Спартак Калугерово лого
Спартак Калугерово
26 авг. 2020 6:00 pm
Оборище
7
0
Спартак Калугерово
26 авг. 2020 6:30 pm
Чавдар Троян лого
Чавдар Троян
3 2
Ботев Луковит лого
Ботев Луковит
26 авг. 2020 6:30 pm
Чавдар Троян
3
2
Ботев Луковит
16 сеп. 2020 5:00 pm
Чавдар Троян лого
Чавдар Троян
3 0
Павликени лого
Павликени
16 сеп. 2020 5:00 pm
Чавдар Троян
3
0
Павликени
2 сеп. 2020 5:00 pm
Родопа Смолян лого
Родопа Смолян
2 1
Марица Пловдив лого
Марица Пловдив
2 сеп. 2020 5:00 pm
Родопа Смолян
2
1
Марица Пловдив
9 сеп. 2020 5:00 pm
Черногорец Ноевци лого
Черногорец Ноевци
0 2
Надежда Доброславци лого
Надежда Доброславци
9 сеп. 2020 5:00 pm
Черногорец Ноевци
0
2
Надежда Доброславци
9 сеп. 2020 5:00 pm
Марек лого
Марек
0 1
Оборище лого
Оборище
9 сеп. 2020 5:00 pm
Марек
0
1
Оборище
1 окт. 2020 4:00 pm
Свети Никола Бургас лого
Свети Никола Бургас
0 4
Спортист Своге лого
Спортист Своге
1 окт. 2020 4:00 pm
Свети Никола Бургас
0
4
Спортист Своге
29 сеп. 2020 4:00 pm
Загорец лого
Загорец
2 1
Хебър 1918 лого
Хебър 1918
29 сеп. 2020 4:00 pm
Загорец
2
1
Хебър 1918
29 сеп. 2020 4:00 pm
Родопа Смолян лого
Родопа Смолян
0 2
Пирин Благоевград лого
Пирин Благоевград
29 сеп. 2020 4:00 pm
Родопа Смолян
0
2
Пирин Благоевград
30 сеп. 2020 4:00 pm
Чавдар Троян лого
Чавдар Троян
0 4
Кариана Ерден лого
Кариана Ерден
30 сеп. 2020 4:00 pm
Чавдар Троян
0
4
Кариана Ерден
30 сеп. 2020 4:00 pm
Черноморец Балчик лого
Черноморец Балчик
3 0
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
30 сеп. 2020 4:00 pm
Черноморец Балчик
3
0
Витоша Бистрица
30 сеп. 2020 4:00 pm
Ботев Ихтиман лого
Ботев Ихтиман
2 0
Нефтохимик Бургас лого
Нефтохимик Бургас
30 сеп. 2020 4:00 pm
Ботев Ихтиман
2
0
Нефтохимик Бургас
30 сеп. 2020 4:00 pm
Севлиево лого
Севлиево
6 0
Локомотив Г.Оряховица лого
Локомотив Г.Оряховица
30 сеп. 2020 4:00 pm
Севлиево
6
0
Локомотив Г.Оряховица
30 сеп. 2020 4:00 pm
Надежда Доброславци лого
Надежда Доброславци
2 1
Миньор Перник лого
Миньор Перник
30 сеп. 2020 4:00 pm
Надежда Доброславци
2
1
Миньор Перник
30 сеп. 2020 4:00 pm
Извор лого
Извор
4 2
Септември Симитли лого
Септември Симитли
30 сеп. 2020 4:00 pm
Извор
4
2
Септември Симитли
30 сеп. 2020 4:00 pm
Оборище лого
Оборище
1 0
Добруджа лого
Добруджа
30 сеп. 2020 4:00 pm
Оборище
1
0
Добруджа
30 сеп. 2020 4:00 pm
Светкавица Търговище лого
Светкавица Търговище
1 4
Созопол лого
Созопол
30 сеп. 2020 4:00 pm
Светкавица Търговище
1
4
Созопол
30 сеп. 2020 4:00 pm
Дреновец лого
Дреновец
0 0
Струмска Слава лого
Струмска Слава
30 сеп. 2020 4:00 pm
Дреновец
0
0
Струмска Слава
Допълнително време
30 сеп. 2020 6:30 pm
Дунав Русе лого
Дунав Русе
0 2
Янтра лого
Янтра
30 сеп. 2020 6:30 pm
Дунав Русе
0
2
Янтра
1 окт. 2020 4:00 pm
Беласица лого
Беласица
1 0
Литекс лого
Литекс
1 окт. 2020 4:00 pm
Беласица
1
0
Литекс
Gradski stadion 14 ное. 2020 3:45 pm
Ботев Ихтиман лого
Ботев Ихтиман
0 5
ЦСКА София лого
ЦСКА София
14 ное. 2020 3:45 pm
Gradski stadion
Ботев Ихтиман
0
5
ЦСКА София
21 окт. 2020 2:30 pm
Партизан лого
Партизан
1 4
Левски София лого
Левски София
21 окт. 2020 2:30 pm
Партизан
1
4
Левски София
21 окт. 2020 3:00 pm
Севлиево лого
Севлиево
1 5
Славия лого
Славия
21 окт. 2020 3:00 pm
Севлиево
1
5
Славия
21 окт. 2020 3:00 pm
Извор лого
Извор
1 2
Монтана лого
Монтана
21 окт. 2020 3:00 pm
Извор
1
2
Монтана
21 окт. 2020 3:00 pm
Янтра лого
Янтра
1 6
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
21 окт. 2020 3:00 pm
Янтра
1
6
Черно Море Варна
21 окт. 2020 3:00 pm
Дреновец лого
Дреновец
0 6
ЦСКА 1948 лого
ЦСКА 1948
21 окт. 2020 3:00 pm
Дреновец
0
6
ЦСКА 1948
21 окт. 2020 5:30 pm
Пирин Благоевград лого
Пирин Благоевград
3 4
Берое лого
Берое
21 окт. 2020 5:30 pm
Пирин Благоевград
3
4
Берое
22 окт. 2020 3:00 pm
Черноморец Балчик лого
Черноморец Балчик
1 0
Септември София лого
Септември София
22 окт. 2020 3:00 pm
Черноморец Балчик
1
0
Септември София
22 окт. 2020 3:00 pm
Надежда Доброславци лого
Надежда Доброславци
0 2
Ботев Враца лого
Ботев Враца
22 окт. 2020 3:00 pm
Надежда Доброславци
0
2
Ботев Враца
22 окт. 2020 3:00 pm
Оборище лого
Оборище
0 4
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
22 окт. 2020 3:00 pm
Оборище
0
4
Ботев Пловдив
22 окт. 2020 3:00 pm
Созопол лого
Созопол
0 0
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
22 окт. 2020 3:00 pm
Созопол
0
0
Етър Велико Търново
Дузпи 2-4
3 ное. 2020 1:30 pm
Загорец лого
Загорец
3 4
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
3 ное. 2020 1:30 pm
Загорец
3
4
Локомотив Пловдив
Допълнително време
4 ное. 2020 1:30 pm
Спартак Варна лого
Спартак Варна
1 2
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
4 ное. 2020 1:30 pm
Спартак Варна
1
2
Арда Кърджали
12 ное. 2020 1:30 pm
Спортист Своге лого
Спортист Своге
- -
Лудогорец лого
Лудогорец
12 ное. 2020 1:30 pm
Спортист Своге
-
-
Лудогорец
P