Купа на Германия 2018 – 2019

Купа на Германия 2020 Класиране

2018-2019
Sportpark Ronhof Thomas Sommer 20 авг. 2018 8:45 pm
Гройтер Фюрт лого
Гройтер Фюрт
1 2
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
20 авг. 2018 8:45 pm
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
Гройтер Фюрт
1
2
Борусия Дортмунд
Допълнително време
Willy-Sachs-Stadion 17 авг. 2018 8:45 pm
Швайнфурт лого
Швайнфурт
0 2
Шалке 04 лого
Шалке 04
17 авг. 2018 8:45 pm
Willy-Sachs-Stadion
Швайнфурт
0
2
Шалке 04
MDCC-Arena 17 авг. 2018 8:45 pm
Магдебург лого
Магдебург
0 1
Дармщад 98 лого
Дармщад 98
17 авг. 2018 8:45 pm
MDCC-Arena
Магдебург
0
1
Дармщад 98
18 авг. 2018 3:30 pm
Вормс лого
Вормс
1 6
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
18 авг. 2018 3:30 pm
Вормс
1
6
Вердер Бремен
18 авг. 2018 3:30 pm
Дасендорф лого
Дасендорф
0 1
МШФ Дуисбург лого
МШФ Дуисбург
18 авг. 2018 3:30 pm
Дасендорф
0
1
МШФ Дуисбург
18 авг. 2018 3:30 pm
Родингаусен лого
Родингаусен
3 2
Динамо Дрезден лого
Динамо Дрезден
18 авг. 2018 3:30 pm
Родингаусен
3
2
Динамо Дрезден
Допълнително време
18 авг. 2018 3:30 pm
Линкс лого
Линкс
1 2
Нюрнберг лого
Нюрнберг
18 авг. 2018 3:30 pm
Линкс
1
2
Нюрнберг
18 авг. 2018 3:30 pm
Елверсберг лого
Елверсберг
0 1
Волфсбург лого
Волфсбург
18 авг. 2018 3:30 pm
Елверсберг
0
1
Волфсбург
Kehdinger Stadion 18 авг. 2018 3:30 pm
Дрохтерзен/Асел лого
Дрохтерзен/Асел
0 1
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
18 авг. 2018 3:30 pm
Kehdinger Stadion
Дрохтерзен/Асел
0
1
Байерн Мюнхен
Donaustadion 18 авг. 2018 3:30 pm
ШШФ Улм 1846 лого
ШШФ Улм 1846
2 1
Айнтрахт Франкфурт лого
Айнтрахт Франкфурт
18 авг. 2018 3:30 pm
Donaustadion
ШШФ Улм 1846
2
1
Айнтрахт Франкфурт
Fritz-Walter-Stadion 18 авг. 2018 3:30 pm
Кайзерслаутерн лого
Кайзерслаутерн
1 6
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
18 авг. 2018 3:30 pm
Fritz-Walter-Stadion
Кайзерслаутерн
1
6
1899 Хофенхайм
Stadion Holzhof 18 авг. 2018 3:30 pm
Пфорцхайм лого
Пфорцхайм
0 1
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
18 авг. 2018 3:30 pm
Stadion Holzhof
Пфорцхайм
0
1
Байер Леверкузен
18 авг. 2018 6:30 pm
Ерндтебрюк лого
Ерндтебрюк
3 5
Хамбургер ШФ лого
Хамбургер ШФ
18 авг. 2018 6:30 pm
Ерндтебрюк
3
5
Хамбургер ШФ
Stadion Niederrhein 18 авг. 2018 6:30 pm
Оберхаузен лого
Оберхаузен
0 6
Зандхаузен лого
Зандхаузен
18 авг. 2018 6:30 pm
Stadion Niederrhein
Оберхаузен
0
6
Зандхаузен
18 авг. 2018 6:30 pm
Ерцгебирге лого
Ерцгебирге
1 3
Майнц 05 лого
Майнц 05
18 авг. 2018 6:30 pm
Ерцгебирге
1
3
Майнц 05
Ostseestadion 18 авг. 2018 8:45 pm
Ханза Росток лого
Ханза Росток
2 0
Щутгарт лого
Щутгарт
18 авг. 2018 8:45 pm
Ostseestadion
Ханза Росток
2
0
Щутгарт
Manfred-Werner-Stadion 19 авг. 2018 3:30 pm
ШК Вайхе 08 лого
ШК Вайхе 08
1 0
Бохум лого
Бохум
19 авг. 2018 3:30 pm
Manfred-Werner-Stadion
ШК Вайхе 08
1
0
Бохум
Stadion Oberwerth 19 авг. 2018 3:30 pm
РВ Кобенц лого
РВ Кобенц
0 5
Фортуна Дюселдорф лого
Фортуна Дюселдорф
19 авг. 2018 3:30 pm
Stadion Oberwerth
РВ Кобенц
0
5
Фортуна Дюселдорф
19 авг. 2018 3:30 pm
Щайнбах Хайгер лого
Щайнбах Хайгер
1 2
Аугсбург лого
Аугсбург
19 авг. 2018 3:30 pm
Щайнбах Хайгер
1
2
Аугсбург
19 авг. 2018 3:30 pm
БФК Динамо лого
БФК Динамо
1 9
Кьолн лого
Кьолн
19 авг. 2018 3:30 pm
БФК Динамо
1
9
Кьолн
Alfred-Kunze-Sportpark 19 авг. 2018 3:30 pm
Хеми Лайпциг лого
Хеми Лайпциг
2 1
Регенсбург лого
Регенсбург
19 авг. 2018 3:30 pm
Alfred-Kunze-Sportpark
Хеми Лайпциг
2
1
Регенсбург
Stadion am Hölzchen 19 авг. 2018 3:30 pm
Щендал лого
Щендал
0 5
Арминия Билефелд лого
Арминия Билефелд
19 авг. 2018 3:30 pm
Stadion am Hölzchen
Щендал
0
5
Арминия Билефелд
Sportpark Höhenberg 19 авг. 2018 3:30 pm
Виктория Кьолн лого
Виктория Кьолн
1 3
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
19 авг. 2018 3:30 pm
Sportpark Höhenberg
Виктория Кьолн
1
3
РБ Лайпциг
Wildparkstadion 19 авг. 2018 3:30 pm
Карлсруе ШК лого
Карлсруе ШК
0 6
Хановер 96 лого
Хановер 96
19 авг. 2018 3:30 pm
Wildparkstadion
Карлсруе ШК
0
6
Хановер 96
19 авг. 2018 3:30 pm
Йеделох лого
Йеделох
2 5
Хайденхайм лого
Хайденхайм
19 авг. 2018 3:30 pm
Йеделох
2
5
Хайденхайм
19 авг. 2018 6:30 pm
Хащед лого
Хащед
1 11
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
19 авг. 2018 6:30 pm
Хащед
1
11
Борусия Мьонхенгладбах
Ernst-Abbe-Sportfeld 19 авг. 2018 6:30 pm
Йена лого
Йена
2 4
Унион Берлин лого
Унион Берлин
19 авг. 2018 6:30 pm
Ernst-Abbe-Sportfeld
Йена
2
4
Унион Берлин
19 авг. 2018 6:30 pm
Мюнхен 1860 лого
Мюнхен 1860
1 3
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
19 авг. 2018 6:30 pm
Мюнхен 1860
1
3
Холщайн Кил
Eintracht-Stadion 20 авг. 2018 6:30 pm
Брауншвайг лого
Брауншвайг
1 2
Херта Берлин лого
Херта Берлин
20 авг. 2018 6:30 pm
Eintracht-Stadion
Брауншвайг
1
2
Херта Берлин
Benteler-Arena 20 авг. 2018 6:30 pm
Падерборн 07 лого
Падерборн 07
2 1
Инголщат лого
Инголщат
20 авг. 2018 6:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
2
1
Инголщат
Stadion der Freundschaft 20 авг. 2018 6:30 pm
Енерги Котбус лого
Енерги Котбус
2 2
Фрайбург лого
Фрайбург
20 авг. 2018 6:30 pm
Stadion der Freundschaft
Енерги Котбус
2
2
Фрайбург
Дузпи 3-5
Red Bull Arena 31 окт. 2018 9:45 pm
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
2 0
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
31 окт. 2018 9:45 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
0
1899 Хофенхайм
Donaustadion 30 окт. 2018 7:30 pm
ШШФ Улм 1846 лого
ШШФ Улм 1846
1 5
Фортуна Дюселдорф лого
Фортуна Дюселдорф
30 окт. 2018 7:30 pm
Donaustadion
ШШФ Улм 1846
1
5
Фортуна Дюселдорф
30 окт. 2018 7:30 pm
Хановер 96 лого
Хановер 96
0 2
Волфсбург лого
Волфсбург
30 окт. 2018 7:30 pm
Хановер 96
0
2
Волфсбург
30 окт. 2018 7:30 pm
Дармщад 98 лого
Дармщад 98
0 2
Херта Берлин лого
Херта Берлин
30 окт. 2018 7:30 pm
Дармщад 98
0
2
Херта Берлин
30 окт. 2018 9:45 pm
Веен Висбаден лого
Веен Висбаден
0 3
Хамбургер ШФ лого
Хамбургер ШФ
30 окт. 2018 9:45 pm
Веен Висбаден
0
3
Хамбургер ШФ
30 окт. 2018 9:45 pm
Родингаусен лого
Родингаусен
1 2
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
30 окт. 2018 9:45 pm
Родингаусен
1
2
Байерн Мюнхен
Voith-Arena 30 окт. 2018 9:45 pm
Хайденхайм лого
Хайденхайм
3 0
Зандхаузен лого
Зандхаузен
30 окт. 2018 9:45 pm
Voith-Arena
Хайденхайм
3
0
Зандхаузен
WWK Arena 30 окт. 2018 9:45 pm
Аугсбург лого
Аугсбург
3 2
Майнц 05 лого
Майнц 05
30 окт. 2018 9:45 pm
WWK Arena
Аугсбург
3
2
Майнц 05
Допълнително време
31 окт. 2018 7:30 pm
ШК Вайхе 08 лого
ШК Вайхе 08
1 5
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
31 окт. 2018 7:30 pm
ШК Вайхе 08
1
5
Вердер Бремен
Ostseestadion 31 окт. 2018 7:30 pm
Ханза Росток лого
Ханза Росток
2 2
Нюрнберг лого
Нюрнберг
31 окт. 2018 7:30 pm
Ostseestadion
Ханза Росток
2
2
Нюрнберг
Дузпи 2-4
RheinEnergieStadion 31 окт. 2018 7:30 pm
Кьолн лого
Кьолн
1 1
Шалке 04 лого
Шалке 04
31 окт. 2018 7:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
1
Шалке 04
Дузпи 5-6
31 окт. 2018 7:30 pm
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
3 2
Унион Берлин лого
Унион Берлин
31 окт. 2018 7:30 pm
Борусия Дортмунд
3
2
Унион Берлин
Допълнително време
31 окт. 2018 9:45 pm
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
0 5
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
31 окт. 2018 9:45 pm
Борусия Мьонхенгладбах
0
5
Байер Леверкузен
Holstein-Stadion 31 окт. 2018 9:45 pm
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
2 1
Фрайбург лого
Фрайбург
31 окт. 2018 9:45 pm
Holstein-Stadion
Холщайн Кил
2
1
Фрайбург
31 окт. 2018 9:45 pm
Арминия Билефелд лого
Арминия Билефелд
0 3
МШФ Дуисбург лого
МШФ Дуисбург
31 окт. 2018 9:45 pm
Арминия Билефелд
0
3
МШФ Дуисбург
6 февр. 2019 9:45 pm
Херта Берлин лого
Херта Берлин
2 3
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
6 февр. 2019 9:45 pm
Херта Берлин
2
3
Байерн Мюнхен
Допълнително време
Volksparkstadion 5 февр. 2019 7:30 pm
Хамбургер ШФ лого
Хамбургер ШФ
1 0
Нюрнберг лого
Нюрнберг
5 февр. 2019 7:30 pm
Volksparkstadion
Хамбургер ШФ
1
0
Нюрнберг
5 февр. 2019 9:45 pm
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
3 3
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
5 февр. 2019 9:45 pm
Борусия Дортмунд
3
3
Вердер Бремен
Дузпи 2-4
Schauinsland-Reisen-Arena 5 февр. 2019 9:45 pm
МШФ Дуисбург лого
МШФ Дуисбург
1 3
Падерборн 07 лого
Падерборн 07
5 февр. 2019 9:45 pm
Schauinsland-Reisen-Arena
МШФ Дуисбург
1
3
Падерборн 07
Holstein-Stadion 6 февр. 2019 7:30 pm
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
0 1
Аугсбург лого
Аугсбург
6 февр. 2019 7:30 pm
Holstein-Stadion
Холщайн Кил
0
1
Аугсбург
Red Bull Arena 6 февр. 2019 7:30 pm
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
1 0
Волфсбург лого
Волфсбург
6 февр. 2019 7:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
0
Волфсбург
VELTINS-Arena 6 февр. 2019 9:45 pm
Шалке 04 лого
Шалке 04
4 1
Фортуна Дюселдорф лого
Фортуна Дюселдорф
6 февр. 2019 9:45 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
4
1
Фортуна Дюселдорф
VELTINS-Arena 3 апр. 2019 8:45 pm
Шалке 04 лого
Шалке 04
0 2
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
3 апр. 2019 8:45 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
2
Вердер Бремен
WWK Arena 2 апр. 2019 8:45 pm
Аугсбург лого
Аугсбург
1 2
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
2 апр. 2019 8:45 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
2
РБ Лайпциг
Допълнително време
Allianz Arena 3 апр. 2019 6:30 pm
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
5 4
Хайденхайм лого
Хайденхайм
3 апр. 2019 6:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
5
4
Хайденхайм
24 апр. 2019 8:45 pm
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
2 3
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
24 апр. 2019 8:45 pm
Вердер Бремен
2
3
Байерн Мюнхен
25 май 2019 8:00 pm
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
0 3
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
25 май 2019 8:00 pm
РБ Лайпциг
0
3
Байерн Мюнхен

Статистика / Играчи

P