Купа на Германия 2020 – 2021

Купа на Германия 2020 Класиране

2020-2021
VELTINS-Arena 3 ное. 2020 5:30 pm
Швайнфурт лого
Швайнфурт
1 4
Шалке 04 лого
Шалке 04
3 ное. 2020 5:30 pm
VELTINS-Arena
Швайнфурт
1
4
Шалке 04
OPEL ARENA 11 сеп. 2020 8:45 pm
Хафелсе лого
Хафелсе
1 5
Майнц 05 лого
Майнц 05
11 сеп. 2020 8:45 pm
OPEL ARENA
Хафелсе
1
5
Майнц 05
Max-Morlock-Stadion 12 сеп. 2020 3:30 pm
Нюрнберг лого
Нюрнберг
0 3
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
12 сеп. 2020 3:30 pm
Max-Morlock-Stadion
Нюрнберг
0
3
РБ Лайпциг
Sportpark Ronhof Thomas Sommer 12 сеп. 2020 3:30 pm
РШФ Майнерцхаген лого
РШФ Майнерцхаген
1 6
Гройтер Фюрт лого
Гройтер Фюрт
12 сеп. 2020 3:30 pm
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
РШФ Майнерцхаген
1
6
Гройтер Фюрт
Допълнително време
WWK Arena 12 сеп. 2020 3:30 pm
Айнтрахт Целе лого
Айнтрахт Целе
0 7
Аугсбург лого
Аугсбург
12 сеп. 2020 3:30 pm
WWK Arena
Айнтрахт Целе
0
7
Аугсбург
RheinEnergieStadion 12 сеп. 2020 3:30 pm
Алтглинике лого
Алтглинике
0 6
Кьолн лого
Кьолн
12 сеп. 2020 3:30 pm
RheinEnergieStadion
Алтглинике
0
6
Кьолн
Stadion im BORUSSIA-PARK 12 сеп. 2020 3:30 pm
Обернойланд лого
Обернойланд
0 8
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
12 сеп. 2020 3:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Обернойланд
0
8
Борусия Мьонхенгладбах
Vonovia Ruhrstadion 12 сеп. 2020 3:30 pm
Енгерс лого
Енгерс
0 3
Бохум лого
Бохум
12 сеп. 2020 3:30 pm
Vonovia Ruhrstadion
Енгерс
0
3
Бохум
Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße 12 сеп. 2020 3:30 pm
Мюнхен 1860 лого
Мюнхен 1860
1 2
Айнтрахт Франкфурт лого
Айнтрахт Франкфурт
12 сеп. 2020 3:30 pm
Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße
Мюнхен 1860
1
2
Айнтрахт Франкфурт
12 сеп. 2020 3:30 pm
Тодесфелде лого
Тодесфелде
0 1
ВФЛ Оснабрюк лого
ВФЛ Оснабрюк
12 сеп. 2020 3:30 pm
Тодесфелде
0
1
ВФЛ Оснабрюк
12 сеп. 2020 3:30 pm
Фюрстенвалде лого
Фюрстенвалде
1 4
Волфсбург лого
Волфсбург
12 сеп. 2020 3:30 pm
Фюрстенвалде
1
4
Волфсбург
Wildparkstadion 12 сеп. 2020 6:30 pm
Карлсруе ШК лого
Карлсруе ШК
0 1
Унион Берлин лого
Унион Берлин
12 сеп. 2020 6:30 pm
Wildparkstadion
Карлсруе ШК
0
1
Унион Берлин
Audi-Sportpark 12 сеп. 2020 6:30 pm
Инголщат лого
Инголщат
0 1
Фортуна Дюселдорф лого
Фортуна Дюселдорф
12 сеп. 2020 6:30 pm
Audi-Sportpark
Инголщат
0
1
Фортуна Дюселдорф
Donaustadion 12 сеп. 2020 6:30 pm
ШШФ Улм 1846 лого
ШШФ Улм 1846
2 0
Ерцгебирге лого
Ерцгебирге
12 сеп. 2020 6:30 pm
Donaustadion
ШШФ Улм 1846
2
0
Ерцгебирге
Ernst-Abbe-Sportfeld 12 сеп. 2020 8:45 pm
Йена лого
Йена
0 2
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
12 сеп. 2020 8:45 pm
Ernst-Abbe-Sportfeld
Йена
0
2
Вердер Бремен
Jahnstadion 13 сеп. 2020 3:30 pm
Виденбрюк лого
Виденбрюк
0 5
Падерборн 07 лого
Падерборн 07
13 сеп. 2020 3:30 pm
Jahnstadion
Виденбрюк
0
5
Падерборн 07
Ostseestadion 13 сеп. 2020 3:30 pm
Ханза Росток лого
Ханза Росток
0 1
Щутгарт лого
Щутгарт
13 сеп. 2020 3:30 pm
Ostseestadion
Ханза Росток
0
1
Щутгарт
URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde 13 сеп. 2020 3:30 pm
Елверсберг лого
Елверсберг
4 2
Санкт Паули лого
Санкт Паули
13 сеп. 2020 3:30 pm
URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde
Елверсберг
4
2
Санкт Паули
Stadion Chemnitz 13 сеп. 2020 3:30 pm
Кемницер лого
Кемницер
2 2
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
13 сеп. 2020 3:30 pm
Stadion Chemnitz
Кемницер
2
2
1899 Хофенхайм
Дузпи 2-3
Holstein-Stadion 13 сеп. 2020 3:30 pm
Рилазинген-Арлен лого
Рилазинген-Арлен
1 7
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
13 сеп. 2020 3:30 pm
Holstein-Stadion
Рилазинген-Арлен
1
7
Холщайн Кил
BayArena 13 сеп. 2020 3:30 pm
Нордерщед лого
Нордерщед
0 7
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
13 сеп. 2020 3:30 pm
BayArena
Нордерщед
0
7
Байер Леверкузен
Fritz-Walter-Stadion 13 сеп. 2020 3:30 pm
Кайзерслаутерн лого
Кайзерслаутерн
1 1
Регенсбург лого
Регенсбург
13 сеп. 2020 3:30 pm
Fritz-Walter-Stadion
Кайзерслаутерн
1
1
Регенсбург
Дузпи 3-4
SIBRE Sportzentrum Haarwasen Haiger 13 сеп. 2020 3:30 pm
Щайнбах Хайгер лого
Щайнбах Хайгер
1 2
Зандхаузен лого
Зандхаузен
13 сеп. 2020 3:30 pm
SIBRE Sportzentrum Haarwasen Haiger
Щайнбах Хайгер
1
2
Зандхаузен
Carl-Benz-Stadion 13 сеп. 2020 6:30 pm
Валдхоф лого
Валдхоф
1 2
Фрайбург лого
Фрайбург
13 сеп. 2020 6:30 pm
Carl-Benz-Stadion
Валдхоф
1
2
Фрайбург
BRITA-Arena 13 сеп. 2020 6:30 pm
Веен Висбаден лого
Веен Висбаден
1 0
Хайденхайм лого
Хайденхайм
13 сеп. 2020 6:30 pm
BRITA-Arena
Веен Висбаден
1
0
Хайденхайм
MDCC-Arena 13 сеп. 2020 6:30 pm
Магдебург лого
Магдебург
2 3
Дармщад 98 лого
Дармщад 98
13 сеп. 2020 6:30 pm
MDCC-Arena
Магдебург
2
3
Дармщад 98
Допълнително време
14 сеп. 2020 6:30 pm
Динамо Дрезден лого
Динамо Дрезден
4 1
Хамбургер ШФ лого
Хамбургер ШФ
14 сеп. 2020 6:30 pm
Динамо Дрезден
4
1
Хамбургер ШФ
14 сеп. 2020 6:30 pm
Есен лого
Есен
1 0
Арминия Билефелд лого
Арминия Билефелд
14 сеп. 2020 6:30 pm
Есен
1
0
Арминия Билефелд
flyeralarm-Arena 14 сеп. 2020 6:30 pm
Вюрцбургер Кикерс лого
Вюрцбургер Кикерс
2 3
Хановер 96 лого
Хановер 96
14 сеп. 2020 6:30 pm
flyeralarm-Arena
Вюрцбургер Кикерс
2
3
Хановер 96
Schauinsland-Reisen-Arena 14 сеп. 2020 8:45 pm
МШФ Дуисбург лого
МШФ Дуисбург
0 5
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
14 сеп. 2020 8:45 pm
Schauinsland-Reisen-Arena
МШФ Дуисбург
0
5
Борусия Дортмунд
Allianz Arena 15 окт. 2020 8:45 pm
Дюрен лого
Дюрен
0 3
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
15 окт. 2020 8:45 pm
Allianz Arena
Дюрен
0
3
Байерн Мюнхен
Holstein-Stadion 13 ян. 2021 9:45 pm
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
2 2
Байерн Мюнхен лого
Байерн Мюнхен
13 ян. 2021 9:45 pm
Holstein-Stadion
Холщайн Кил
2
2
Байерн Мюнхен
Дузпи 6-5
PreZero Arena 22 дек. 2020 7:30 pm
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
2 2
Гройтер Фюрт лого
Гройтер Фюрт
22 дек. 2020 7:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
2
2
Гройтер Фюрт
Дузпи 6-7
WWK Arena 22 дек. 2020 7:30 pm
Аугсбург лого
Аугсбург
0 3
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
22 дек. 2020 7:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
0
3
РБ Лайпциг
RheinEnergieStadion 22 дек. 2020 7:30 pm
Кьолн лого
Кьолн
1 0
ВФЛ Оснабрюк лого
ВФЛ Оснабрюк
22 дек. 2020 7:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
0
ВФЛ Оснабрюк
Eintracht-Stadion 22 дек. 2020 9:00 pm
Брауншвайг лого
Брауншвайг
0 2
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
22 дек. 2020 9:00 pm
Eintracht-Stadion
Брауншвайг
0
2
Борусия Дортмунд
Stadion An der Alten Försterei 22 дек. 2020 9:45 pm
Унион Берлин лого
Унион Берлин
2 3
Падерборн 07 лого
Падерборн 07
22 дек. 2020 9:45 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
3
Падерборн 07
URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde 22 дек. 2020 9:45 pm
Елверсберг лого
Елверсберг
0 5
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
22 дек. 2020 9:45 pm
URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde
Елверсберг
0
5
Борусия Мьонхенгладбах
22 дек. 2020 9:45 pm
Динамо Дрезден лого
Динамо Дрезден
0 3
Дармщад 98 лого
Дармщад 98
22 дек. 2020 9:45 pm
Динамо Дрезден
0
3
Дармщад 98
VOLKSWAGEN ARENA 23 дек. 2020 7:30 pm
Волфсбург лого
Волфсбург
4 0
Зандхаузен лого
Зандхаузен
23 дек. 2020 7:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
4
0
Зандхаузен
Stadion Essen 23 дек. 2020 7:30 pm
Есен лого
Есен
3 2
Фортуна Дюселдорф лого
Фортуна Дюселдорф
23 дек. 2020 7:30 pm
Stadion Essen
Есен
3
2
Фортуна Дюселдорф
HDI-Arena 23 дек. 2020 9:45 pm
Хановер 96 лого
Хановер 96
0 3
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
23 дек. 2020 9:45 pm
HDI-Arena
Хановер 96
0
3
Вердер Бремен
OPEL ARENA 23 дек. 2020 9:45 pm
Майнц 05 лого
Майнц 05
2 2
Бохум лого
Бохум
23 дек. 2020 9:45 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
2
2
Бохум
Дузпи 0-3
Mercedes-Benz-Arena 23 дек. 2020 9:45 pm
Щутгарт лого
Щутгарт
1 0
Фрайбург лого
Фрайбург
23 дек. 2020 9:45 pm
Mercedes-Benz-Arena
Щутгарт
1
0
Фрайбург
BRITA-Arena 23 дек. 2020 9:45 pm
Веен Висбаден лого
Веен Висбаден
0 0
Регенсбург лого
Регенсбург
23 дек. 2020 9:45 pm
BRITA-Arena
Веен Висбаден
0
0
Регенсбург
Дузпи 2-4
BayArena 12 ян. 2021 9:45 pm
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
4 1
Айнтрахт Франкфурт лого
Айнтрахт Франкфурт
12 ян. 2021 9:45 pm
BayArena
Байер Леверкузен
4
1
Айнтрахт Франкфурт
Mercedes-Benz-Arena 3 февр. 2021 9:45 pm
Щутгарт лого
Щутгарт
1 2
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
3 февр. 2021 9:45 pm
Mercedes-Benz-Arena
Щутгарт
1
2
Борусия Мьонхенгладбах
Holstein-Stadion 2 февр. 2021 7:30 pm
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
1 1
Дармщад 98 лого
Дармщад 98
2 февр. 2021 7:30 pm
Holstein-Stadion
Холщайн Кил
1
1
Дармщад 98
Дузпи 7-6
Signal-Iduna-Park 2 февр. 2021 9:45 pm
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
3 2
Падерборн 07 лого
Падерборн 07
2 февр. 2021 9:45 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
3
2
Падерборн 07
Допълнително време
2 февр. 2021 9:45 pm
Вердер Бремен лого
Вердер Бремен
2 0
Гройтер Фюрт лого
Гройтер Фюрт
2 февр. 2021 9:45 pm
Вердер Бремен
2
0
Гройтер Фюрт
Red Bull Arena 3 февр. 2021 7:30 pm
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
4 0
Бохум лого
Бохум
3 февр. 2021 7:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
4
0
Бохум
VOLKSWAGEN ARENA 3 февр. 2021 7:30 pm
Волфсбург лого
Волфсбург
1 0
Шалке 04 лого
Шалке 04
3 февр. 2021 7:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
0
Шалке 04
3 февр. 2021 9:45 pm
Регенсбург лого
Регенсбург
2 2
Кьолн лого
Кьолн
3 февр. 2021 9:45 pm
Регенсбург
2
2
Кьолн
Дузпи 4-3
Red Bull Arena 3 мар. 2021 9:45 pm
РБ Лайпциг лого
РБ Лайпциг
2 0
Волфсбург лого
Волфсбург
3 мар. 2021 9:45 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
0
Волфсбург
Stadion im BORUSSIA-PARK 2 мар. 2021 9:45 pm
Борусия Мьонхенгладбах лого
Борусия Мьонхенгладбах
0 1
Борусия Дортмунд лого
Борусия Дортмунд
2 мар. 2021 9:45 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
0
1
Борусия Дортмунд
Stadion Essen 3 мар. 2021 7:30 pm
Есен лого
Есен
0 3
Холщайн Кил лого
Холщайн Кил
3 мар. 2021 7:30 pm
Stadion Essen
Есен
0
3
Холщайн Кил

Статистика / Играчи

P