Примейра Лига, Португалия Класиране

Примейра Лига Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п з
26
4
4
74
22
52
82
2
п р п п п
24
5
5
71
26
45
77
3
п п р з п
18
6
10
61
40
21
60
4
р п з р з
18
6
10
49
34
15
60
5
з п р р п
15
10
9
48
36
12
55
6
п р п р р
14
12
8
53
51
2
54
7
п з з п р
13
11
10
53
38
15
50
8
п п п з р
11
10
13
40
44
-4
43
9
р п р з з
10
13
11
42
44
-2
43
10
з з п р р
11
10
13
36
41
-5
43
11
п п р з р
9
12
13
34
42
-8
39
12
п з р п р
11
6
17
36
52
-16
39
13
з з з р з
10
9
15
28
39
-11
39
14
з з з п п
9
9
16
30
44
-14
36
15
з з р п з
9
8
17
27
54
-27
35
16
з з з р п
7
13
14
27
43
-16
34
17
з з п з п
7
12
15
30
45
-15
33
18
з п з з з
5
2
27
24
68
-44
17
покажи на цял екран
Порто
Бенфика
Брага
Спортинг Лисабон
Рио Аве
Фамаликао
Гимараеш
Жил Висенте
Морейренсе
Санта Клара
Маритимо
Пасош Ферейра
Боавища
Тондела
Белененсеш
Витория Сетубал
Портимоненсе
Авеш
1Порто 3–2 1–2 2–0 1–1 3–0 3–0 2–1 6–1 2–0 1–0 2–0 4–0 3–0 5–0 4–0 1–0 1–0
2Бенфика 0–2 0–1 2–1 2–0 4–0 2–0 2–0 1–1 3–4 4–0 5–0 3–1 0–0 3–2 1–0 4–0 2–1
3Брага 2–1 0–4 1–0 2–0 2–2 3–2 2–2 3–1 2–0 2–2 0–1 0–1 2–1 1–1 3–1 3–1 4–0
4Спортинг Лисабон 1–2 0–2 2–1 2–3 1–2 3–1 2–1 1–0 1–0 1–0 1–0 2–0 2–0 2–0 0–0 2–1 2–0
5Рио Аве 0–1 1–2 4–3 1–1 2–2 1–1 1–0 1–1 2–2 0–1 2–3 2–0 2–4 0–0 1–0 2–1 5–1
6Фамаликао 2–1 1–1 0–0 3–1 1–0 0–7 2–1 3–3 0–1 1–1 4–2 2–2 2–3 3–1 3–0 0–1 1–1
7Гимараеш 1–2 0–1 0–2 2–2 1–2 1–1 1–2 1–1 1–0 1–0 1–0 1–1 2–0 5–0 2–0 2–0 5–1
8Жил Висенте 2–1 0–1 1–1 3–1 1–0 1–3 2–2 1–5 1–1 2–0 3–3 0–0 3–2 2–0 0–0 1–1 3–0
9Морейренсе 2–4 1–2 1–2 0–0 0–1 1–1 1–1 3–0 2–1 2–0 1–1 1–1 1–2 2–1 1–1 1–0 3–2
10Санта Клара 0–2 1–2 3–2 0–4 0–1 0–2 2–2 1–0 2–0 0–1 2–1 1–2 1–0 0–0 1–1 1–1 3–0
11Маритимо 1–1 2–0 1–2 1–1 0–0 3–3 0–0 2–1 2–1 2–2 3–0 1–0 2–3 1–3 1–1 1–1 1–2
12Пасош Ферейра 0–1 0–2 1–5 1–2 0–0 2–1 1–2 0–0 1–0 0–1 0–1 0–1 1–0 2–1 2–3 2–1 2–1
13Боавища 0–1 1–4 2–0 1–1 0–2 0–1 2–0 0–1 0–1 1–0 0–1 1–1 0–0 1–2 3–1 1–1 2–1
14Тондела 1–3 0–1 1–0 1–0 1–2 0–1 1–3 1–1 1–1 0–0 0–0 1–3 1–1 0–1 0–3 1–2 2–0
15Белененсеш 1–1 0–2 1–7 1–3 0–2 0–0 1–1 1–0 0–1 0–2 1–0 1–0 0–1 1–1 0–1 2–1 3–2
16Витория Сетубал 0–4 1–1 1–0 1–3 1–2 1–2 1–1 1–2 0–0 2–2 0–0 2–3 1–0 0–0 2–0 0–0 1–0
17Портимоненсе 2–3 2–2 0–1 1–3 1–1 2–1 0–1 1–0 1–1 1–1 3–2 0–0 2–1 0–1 0–0 0–0 2–0
18Авеш 0–0 0–4 1–0 0–1 0–4 2–3 0–2 1–2 0–1 0–1 3–1 1–3 0–1 0–1 0–2 1–0 3–0
Кръг 34
Estádio de São Miguel 24 юли 20209:00 pm
Санта Клара
2 2
Гимараеш
24 юли 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
2
2
Гимараеш
Estádio Cidade de Barcelos 24 юли 202011:15 pm
Жил Висенте
3 3
Пасош Ферейра
24 юли 2020 11:15 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
3
Пасош Ферейра
25 юли 20209:00 pm
Маритимо
3 3
Фамаликао
25 юли 2020 9:00 pm
Маритимо
3
3
Фамаликао
Estádio do Bessa Século XXI 25 юли 20209:00 pm
Боавища
0 2
Рио Аве
25 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
2
Рио Аве
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 25 юли 202011:15 pm
Бенфика
2 1
Спортинг Лисабон
25 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
2
1
Спортинг Лисабон
Estádio Municipal de Braga 25 юли 202011:15 pm
Брага
2 1
Порто
25 юли 2020 11:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
1
Порто
Estádio Municipal de Portimão 26 юли 20209:30 pm
Портимоненсе
2 0
Авеш
26 юли 2020 9:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
0
Авеш
Estádio do Bonfim 26 юли 20209:30 pm
Витория Сетубал
2 0
Белененсеш
26 юли 2020 9:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
0
Белененсеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 26 юли 20209:30 pm
Морейренсе
1 2
Тондела
26 юли 2020 9:30 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
2
Тондела
Кръг 33
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 18 юли 20209:00 pm
Рио Аве
2 2
Санта Клара
18 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
2
Санта Клара
Estádio Municipal 22 de Junho 18 юли 202011:15 pm
Фамаликао
2 2
Боавища
18 юли 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
2
2
Боавища
Estádio Nacional 19 юли 20209:00 pm
Белененсеш
1 0
Жил Висенте
19 юли 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
0
Жил Висенте
Estádio Dom Afonso Henriques 19 юли 202011:15 pm
Гимараеш
1 0
Маритимо
19 юли 2020 11:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
0
Маритимо
Estádio da Capital do Móvel 20 юли 20207:00 pm
Пасош Ферейра
2 1
Портимоненсе
20 юли 2020 7:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 20 юли 20209:15 pm
Тондела
1 0
Брага
20 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
0
Брага
Estádio Do Dragão 20 юли 202011:15 pm
Порто
6 1
Морейренсе
20 юли 2020 11:15 pm
Estádio Do Dragão
Порто
6
1
Морейренсе
Estádio José Alvalade 21 юли 20209:00 pm
Спортинг Лисабон
0 0
Витория Сетубал
21 юли 2020 9:00 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
0
0
Витория Сетубал
Estádio Clube Desportivo das Aves 21 юли 202011:15 pm
Авеш
0 4
Бенфика
21 юли 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
4
Бенфика
Кръг 32
13 юли 20209:00 pm
Маритимо
0 0
Рио Аве
13 юли 2020 9:00 pm
Маритимо
0
0
Рио Аве
Estádio do Bonfim 13 юли 202011:15 pm
Витория Сетубал
1 2
Фамаликао
13 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Фамаликао
Estádio de São Miguel 14 юли 20207:00 pm
Санта Клара
3 0
Авеш
14 юли 2020 7:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
3
0
Авеш
Estádio Municipal de Portimão 14 юли 20209:15 pm
Портимоненсе
2 1
Боавища
14 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
1
Боавища
Estádio Cidade de Barcelos 14 юли 202011:30 pm
Жил Висенте
3 2
Тондела
14 юли 2020 11:30 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
2
Тондела
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 14 юли 202011:30 pm
Бенфика
2 0
Гимараеш
14 юли 2020 11:30 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
2
0
Гимараеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 15 юли 20207:00 pm
Морейренсе
1 1
Пасош Ферейра
15 юли 2020 7:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 15 юли 20209:15 pm
Брага
1 1
Белененсеш
15 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
1
1
Белененсеш
Estádio Do Dragão 15 юли 202011:30 pm
Порто
2 0
Спортинг Лисабон
15 юли 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
2
0
Спортинг Лисабон
Кръг 31
Estádio do Bessa Século XXI 8 юли 20209:00 pm
Боавища
0 1
Маритимо
8 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Маритимо
Estádio Clube Desportivo das Aves 8 юли 202011:15 pm
Авеш
1 0
Витория Сетубал
8 юли 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
1
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 9 юли 20207:00 pm
Рио Аве
2 1
Портимоненсе
9 юли 2020 7:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 9 юли 20209:15 pm
Тондела
1 3
Порто
9 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 9 юли 202011:30 pm
Фамаликао
1 1
Бенфика
9 юли 2020 11:30 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
1
1
Бенфика
Estádio Dom Afonso Henriques 10 юли 20207:00 pm
Гимараеш
1 2
Жил Висенте
10 юли 2020 7:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
2
Жил Висенте
Estádio José Alvalade 10 юли 20209:15 pm
Спортинг Лисабон
1 0
Санта Клара
10 юли 2020 9:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
1
0
Санта Клара
Estádio da Capital do Móvel 10 юли 202011:30 pm
Пасош Ферейра
1 5
Брага
10 юли 2020 11:30 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
1
5
Брага
Estádio Nacional 11 юли 20209:15 pm
Белененсеш
0 1
Морейренсе
11 юли 2020 9:15 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
1
Морейренсе
Кръг 30
Estádio de São Miguel 3 юли 20209:15 pm
Санта Клара
0 1
Маритимо
3 юли 2020 9:15 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
0
1
Маритимо
Estádio do Bonfim 4 юли 20207:00 pm
Витория Сетубал
2 3
Пасош Ферейра
4 юли 2020 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
3
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Portimão 4 юли 20209:15 pm
Портимоненсе
0 1
Гимараеш
4 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Гимараеш
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 4 юли 202011:15 pm
Бенфика
3 1
Боавища
4 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
3
1
Боавища
Estádio Municipal de Braga 4 юли 202011:30 pm
Брага
4 0
Авеш
4 юли 2020 11:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
4
0
Авеш
Estádio Cidade de Barcelos 5 юли 20207:00 pm
Жил Висенте
1 0
Рио Аве
5 юли 2020 7:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
0
Рио Аве
Estádio João Cardoso 5 юли 20209:15 pm
Тондела
0 1
Фамаликао
5 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Фамаликао
Estádio Do Dragão 5 юли 202011:30 pm
Порто
5 0
Белененсеш
5 юли 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
5
0
Белененсеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 6 юли 202011:00 pm
Морейренсе
0 0
Спортинг Лисабон
6 юли 2020 11:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
0
0
Спортинг Лисабон
Кръг 29
Estádio do Bessa Século XXI 28 юни 202011:00 pm
Боавища
1 0
Санта Клара
28 юни 2020 11:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
1
0
Санта Клара
Estádio Clube Desportivo das Aves 29 юни 20207:00 pm
Авеш
0 1
Морейренсе
29 юни 2020 7:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
1
Морейренсе
29 юни 20208:00 pm
Маритимо
2 0
Бенфика
29 юни 2020 8:00 pm
Маритимо
2
0
Бенфика
Estádio da Capital do Móvel 29 юни 202011:15 pm
Пасош Ферейра
0 1
Порто
29 юни 2020 11:15 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
0
1
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 30 юни 20207:00 pm
Фамаликао
0 1
Портимоненсе
30 юни 2020 7:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
1
Портимоненсе
Estádio Dom Afonso Henriques 30 юни 20209:15 pm
Гимараеш
2 0
Витория Сетубал
30 юни 2020 9:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 30 юни 202011:30 pm
Рио Аве
4 3
Брага
30 юни 2020 11:30 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
4
3
Брага
Estádio Nacional 1 юли 20209:00 pm
Белененсеш
1 1
Тондела
1 юли 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
1
Тондела
Estádio José Alvalade 1 юли 202011:15 pm
Спортинг Лисабон
2 1
Жил Висенте
1 юли 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
1
Жил Висенте
Кръг 28
Estádio Cidade de Barcelos 21 юни 202011:00 pm
Жил Висенте
3 0
Авеш
21 юни 2020 11:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
0
Авеш
Estádio Municipal de Portimão 22 юни 202011:00 pm
Портимоненсе
3 2
Маритимо
22 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
3
2
Маритимо
Estádio do Bonfim 23 юни 20209:00 pm
Витория Сетубал
1 2
Рио Аве
23 юни 2020 9:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Рио Аве
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 23 юни 20209:15 pm
Бенфика
3 4
Санта Клара
23 юни 2020 9:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
3
4
Санта Клара
Estádio Do Dragão 23 юни 202011:15 pm
Порто
4 0
Боавища
23 юни 2020 11:15 pm
Estádio Do Dragão
Порто
4
0
Боавища
Estádio João Cardoso 24 юни 20209:00 pm
Тондела
1 3
Пасош Ферейра
24 юни 2020 9:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Пасош Ферейра
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 24 юни 202011:15 pm
Морейренсе
1 1
Фамаликао
24 юни 2020 11:15 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Фамаликао
Estádio Municipal de Braga 25 юни 202011:00 pm
Брага
3 2
Гимараеш
25 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
2
Гимараеш
Estádio Nacional 26 юни 20209:15 pm
Белененсеш
1 3
Спортинг Лисабон
26 юни 2020 9:15 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
3
Спортинг Лисабон
Кръг 27
15 юни 20209:00 pm
Маритимо
2 1
Жил Висенте
15 юни 2020 9:00 pm
Маритимо
2
1
Жил Висенте
Estádio de São Miguel 16 юни 20209:00 pm
Санта Клара
1 1
Портимоненсе
16 юни 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
1
1
Портимоненсе
Estádio Clube Desportivo das Aves 16 юни 202011:15 pm
Авеш
0 0
Порто
16 юни 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
0
Порто
Estádio da Capital do Móvel 17 юни 20209:00 pm
Пасош Ферейра
2 1
Белененсеш
17 юни 2020 9:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Белененсеш
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 17 юни 202011:15 pm
Рио Аве
1 2
Бенфика
17 юни 2020 11:15 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
1
2
Бенфика
Estádio do Bessa Século XXI 18 юни 20209:00 pm
Боавища
3 1
Витория Сетубал
18 юни 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
3
1
Витория Сетубал
Estádio José Alvalade 18 юни 202011:15 pm
Спортинг Лисабон
2 0
Тондела
18 юни 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Тондела
Estádio Dom Afonso Henriques 19 юни 20209:00 pm
Гимараеш
1 1
Морейренсе
19 юни 2020 9:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
1
Морейренсе
Estádio Municipal 22 de Junho 19 юни 202011:15 pm
Фамаликао
0 0
Брага
19 юни 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
0
Брага
Кръг 26
Estádio Cidade de Barcelos 9 юни 202011:00 pm
Жил Висенте
1 3
Фамаликао
9 юни 2020 11:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
3
Фамаликао
Estádio do Bonfim 10 юни 20207:00 pm
Витория Сетубал
2 2
Санта Клара
10 юни 2020 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
2
Санта Клара
Estádio Municipal de Portimão 10 юни 20209:15 pm
Портимоненсе
2 2
Бенфика
10 юни 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
2
Бенфика
Estádio Do Dragão 10 юни 202011:30 pm
Порто
1 0
Маритимо
10 юни 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
0
Маритимо
Estádio Nacional 11 юни 20209:00 pm
Белененсеш
1 1
Гимараеш
11 юни 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
1
Гимараеш
Estádio João Cardoso 11 юни 202011:15 pm
Тондела
2 0
Авеш
11 юни 2020 11:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
2
0
Авеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 12 юни 20209:00 pm
Морейренсе
0 1
Рио Аве
12 юни 2020 9:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
0
1
Рио Аве
Estádio José Alvalade 12 юни 202011:15 pm
Спортинг Лисабон
1 0
Пасош Ферейра
12 юни 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
1
0
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 13 юни 202011:00 pm
Брага
0 1
Боавища
13 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
0
1
Боавища
Кръг 25
Estádio Municipal de Portimão 3 юни 20209:00 pm
Портимоненсе
1 0
Жил Висенте
3 юни 2020 9:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
0
Жил Висенте
Estádio Municipal 22 de Junho 3 юни 202011:15 pm
Фамаликао
2 1
Порто
3 юни 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
2
1
Порто
4 юни 20208:00 pm
Маритимо
1 1
Витория Сетубал
4 юни 2020 8:00 pm
Маритимо
1
1
Витория Сетубал
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 4 юни 20209:15 pm
Бенфика
0 0
Тондела
4 юни 2020 9:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
0
0
Тондела
Estádio Dom Afonso Henriques 4 юни 202011:15 pm
Гимараеш
2 2
Спортинг Лисабон
4 юни 2020 11:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
2
Спортинг Лисабон
Estádio de São Miguel 5 юни 20209:00 pm
Санта Клара
3 2
Брага
5 юни 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
3
2
Брага
Estádio Clube Desportivo das Aves 5 юни 202011:15 pm
Авеш
0 2
Белененсеш
5 юни 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
2
Белененсеш
Estádio do Bessa Século XXI 6 юни 202011:15 pm
Боавища
0 1
Морейренсе
6 юни 2020 11:15 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Морейренсе
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 7 юни 202011:00 pm
Рио Аве
2 3
Пасош Ферейра
7 юни 2020 11:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
3
Пасош Ферейра
Кръг 24
Estádio Municipal de Braga 6 мар. 202010:30 pm
Брага
3 1
Портимоненсе
6 мар. 2020 10:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 7 мар. 20205:30 pm
Тондела
1 1
Боавища
7 мар. 2020 5:30 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Боавища
Estádio do Bonfim 7 мар. 20208:00 pm
Витория Сетубал
1 1
Бенфика
7 мар. 2020 8:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
1
Бенфика
Estádio Do Dragão 7 мар. 202010:30 pm
Порто
1 1
Рио Аве
7 мар. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
1
Рио Аве
Estádio Nacional 8 мар. 20205:00 pm
Белененсеш
0 0
Фамаликао
8 мар. 2020 5:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
0
Фамаликао
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 8 мар. 20205:00 pm
Морейренсе
2 0
Маритимо
8 мар. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
2
0
Маритимо
Estádio Cidade de Barcelos 8 мар. 20207:00 pm
Жил Висенте
1 1
Санта Клара
8 мар. 2020 7:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
1
Санта Клара
Estádio José Alvalade 8 мар. 20207:30 pm
Спортинг Лисабон
2 0
Авеш
8 мар. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Авеш
Estádio da Capital do Móvel 8 мар. 202010:00 pm
Пасош Ферейра
1 2
Гимараеш
8 мар. 2020 10:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
1
2
Гимараеш
Кръг 23
Estádio Municipal de Portimão 28 февр. 202010:30 pm
Портимоненсе
0 0
Витория Сетубал
28 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 29 февр. 20208:00 pm
Рио Аве
0 0
Белененсеш
29 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
0
0
Белененсеш
Estádio do Bessa Século XXI 29 февр. 202010:30 pm
Боавища
0 1
Жил Висенте
29 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Жил Висенте
Estádio Clube Desportivo das Aves 1 мар. 20205:00 pm
Авеш
1 3
Пасош Ферейра
1 мар. 2020 5:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
1
3
Пасош Ферейра
1 мар. 20207:30 pm
Маритимо
1 2
Брага
1 мар. 2020 7:30 pm
Маритимо
1
2
Брага
Estádio Dom Afonso Henriques 1 мар. 202010:00 pm
Гимараеш
2 0
Тондела
1 мар. 2020 10:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
0
Тондела
Estádio de São Miguel 2 мар. 20209:30 pm
Санта Клара
0 2
Порто
2 мар. 2020 9:30 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
0
2
Порто
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 2 мар. 202010:45 pm
Бенфика
1 1
Морейренсе
2 мар. 2020 10:45 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
1
1
Морейренсе
Estádio Municipal 22 de Junho 3 мар. 202010:00 pm
Фамаликао
3 1
Спортинг Лисабон
3 мар. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
3
1
Спортинг Лисабон
Кръг 22
Estádio Clube Desportivo das Aves 21 февр. 202010:30 pm
Авеш
0 2
Гимараеш
21 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
2
Гимараеш
Estádio João Cardoso 22 февр. 20208:00 pm
Тондела
1 2
Рио Аве
22 февр. 2020 8:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
2
Рио Аве
Estádio Nacional 22 февр. 202010:30 pm
Белененсеш
1 0
Маритимо
22 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
0
Маритимо
Estádio da Capital do Móvel 23 февр. 20205:00 pm
Пасош Ферейра
2 1
Фамаликао
23 февр. 2020 5:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Фамаликао
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 23 февр. 20205:00 pm
Морейренсе
2 1
Санта Клара
23 февр. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
2
1
Санта Клара
Estádio José Alvalade 23 февр. 20207:30 pm
Спортинг Лисабон
2 0
Боавища
23 февр. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Боавища
Estádio Municipal de Braga 23 февр. 202010:00 pm
Брага
3 1
Витория Сетубал
23 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
1
Витория Сетубал
Estádio Do Dragão 23 февр. 202010:30 pm
Порто
1 0
Портимоненсе
23 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
0
Портимоненсе
Estádio Cidade de Barcelos 24 февр. 20209:30 pm
Жил Висенте
0 1
Бенфика
24 февр. 2020 9:30 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
0
1
Бенфика
Кръг 21
Estádio do Bonfim 14 февр. 202010:30 pm
Витория Сетубал
1 2
Жил Висенте
14 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Жил Висенте
Estádio Municipal de Portimão 15 февр. 20205:30 pm
Портимоненсе
1 1
Морейренсе
15 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Морейренсе
Estádio de São Miguel 15 февр. 20205:30 pm
Санта Клара
1 0
Тондела
15 февр. 2020 5:30 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
1
0
Тондела
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 15 февр. 20208:00 pm
Бенфика
0 1
Брага
15 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
0
1
Брага
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 15 февр. 202010:30 pm
Рио Аве
1 1
Спортинг Лисабон
15 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
1
1
Спортинг Лисабон
16 февр. 20205:00 pm
Маритимо
3 0
Пасош Ферейра
16 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо
3
0
Пасош Ферейра
Estádio do Bessa Século XXI 16 февр. 20205:00 pm
Боавища
1 2
Белененсеш
16 февр. 2020 5:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
1
2
Белененсеш
Estádio Dom Afonso Henriques 16 февр. 20207:30 pm
Гимараеш
1 2
Порто
16 февр. 2020 7:30 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
2
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 16 февр. 202010:00 pm
Фамаликао
1 1
Авеш
16 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
1
1
Авеш
Кръг 20
Estádio da Capital do Móvel 7 февр. 202010:30 pm
Пасош Ферейра
0 1
Боавища
7 февр. 2020 10:30 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
0
1
Боавища
Estádio Municipal 22 de Junho 8 февр. 20205:30 pm
Фамаликао
0 7
Гимараеш
8 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
7
Гимараеш
Estádio Nacional 8 февр. 20205:30 pm
Белененсеш
0 2
Санта Клара
8 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
2
Санта Клара
Estádio Municipal de Braga 8 февр. 20208:00 pm
Брага
2 2
Жил Висенте
8 февр. 2020 8:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Жил Висенте
Estádio Do Dragão 8 февр. 202010:30 pm
Порто
3 2
Бенфика
8 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
3
2
Бенфика
Estádio João Cardoso 9 февр. 20205:00 pm
Тондела
0 0
Маритимо
9 февр. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
0
Маритимо
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 9 февр. 20205:00 pm
Морейренсе
1 1
Витория Сетубал
9 февр. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Витория Сетубал
Estádio José Alvalade 9 февр. 20207:30 pm
Спортинг Лисабон
2 1
Портимоненсе
9 февр. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
1
Портимоненсе
Estádio Clube Desportivo das Aves 9 февр. 202010:00 pm
Авеш
0 4
Рио Аве
9 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
4
Рио Аве
Кръг 19
31 ян. 20209:00 pm
Бенфика
3 2
Белененсеш
31 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика
3
2
Белененсеш
31 ян. 202011:15 pm
Рио Аве
2 2
Фамаликао
31 ян. 2020 11:15 pm
Рио Аве
2
2
Фамаликао
Estádio Municipal de Portimão 1 февр. 20205:30 pm
Портимоненсе
0 1
Тондела
1 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Тондела
Estádio do Bonfim 1 февр. 20208:00 pm
Витория Сетубал
0 4
Порто
1 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
4
Порто
2 февр. 20205:00 pm
Маритимо
1 2
Авеш
2 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо
1
2
Авеш
2 февр. 20205:00 pm
Жил Висенте
1 5
Морейренсе
2 февр. 2020 5:00 pm
Жил Висенте
1
5
Морейренсе
2 февр. 20207:30 pm
Санта Клара
2 1
Пасош Ферейра
2 февр. 2020 7:30 pm
Санта Клара
2
1
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 2 февр. 20207:30 pm
Брага
1 0
Спортинг Лисабон
2 февр. 2020 7:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
1
0
Спортинг Лисабон
2 февр. 202010:00 pm
Боавища
2 0
Гимараеш
2 февр. 2020 10:00 pm
Боавища
2
0
Гимараеш
Кръг 18
Estádio João Cardoso 26 ян. 20205:00 pm
Тондела
0 3
Витория Сетубал
26 ян. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
3
Витория Сетубал
26 ян. 20205:00 pm
Фамаликао
0 1
Санта Клара
26 ян. 2020 5:00 pm
Фамаликао
0
1
Санта Клара
26 ян. 20205:00 pm
Белененсеш
2 1
Портимоненсе
26 ян. 2020 5:00 pm
Белененсеш
2
1
Портимоненсе
26 ян. 20207:30 pm
Пасош Ферейра
0 2
Бенфика
26 ян. 2020 7:30 pm
Пасош Ферейра
0
2
Бенфика
26 ян. 202010:00 pm
Авеш
0 1
Боавища
26 ян. 2020 10:00 pm
Авеш
0
1
Боавища
27 ян. 20208:45 pm
Гимараеш
1 2
Рио Аве
27 ян. 2020 8:45 pm
Гимараеш
1
2
Рио Аве
27 ян. 202011:00 pm
Спортинг Лисабон
1 0
Маритимо
27 ян. 2020 11:00 pm
Спортинг Лисабон
1
0
Маритимо
28 ян. 202010:15 pm
Порто
2 1
Жил Висенте
28 ян. 2020 10:15 pm
Порто
2
1
Жил Висенте
29 ян. 202010:15 pm
Морейренсе
1 2
Брага
29 ян. 2020 10:15 pm
Морейренсе
1
2
Брага
Кръг 17
17 ян. 20209:00 pm
Порто
1 2
Брага
17 ян. 2020 9:00 pm
Порто
1
2
Брага
17 ян. 202011:15 pm
Спортинг Лисабон
0 2
Бенфика
17 ян. 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон
0
2
Бенфика
18 ян. 20205:30 pm
Авеш
3 0
Портимоненсе
18 ян. 2020 5:30 pm
Авеш
3
0
Портимоненсе
18 ян. 20205:30 pm
Гимараеш
1 0
Санта Клара
18 ян. 2020 5:30 pm
Гимараеш
1
0
Санта Клара
Estádio João Cardoso 18 ян. 20208:00 pm
Тондела
1 1
Морейренсе
18 ян. 2020 8:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Морейренсе
18 ян. 202010:30 pm
Белененсеш
0 1
Витория Сетубал
18 ян. 2020 10:30 pm
Белененсеш
0
1
Витория Сетубал
19 ян. 20205:00 pm
Пасош Ферейра
0 0
Жил Висенте
19 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра
0
0
Жил Висенте
19 ян. 20207:30 pm
Фамаликао
1 1
Маритимо
19 ян. 2020 7:30 pm
Фамаликао
1
1
Маритимо
19 ян. 202010:00 pm
Рио Аве
2 0
Боавища
19 ян. 2020 10:00 pm
Рио Аве
2
0
Боавища
Кръг 16
10 ян. 20209:00 pm
Санта Клара
0 1
Рио Аве
10 ян. 2020 9:00 pm
Санта Клара
0
1
Рио Аве
10 ян. 20209:00 pm
Бенфика
2 1
Авеш
10 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика
2
1
Авеш
10 ян. 202011:15 pm
Морейренсе
2 4
Порто
10 ян. 2020 11:15 pm
Морейренсе
2
4
Порто
Estádio Municipal de Portimão 11 ян. 20205:30 pm
Портимоненсе
0 0
Пасош Ферейра
11 ян. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
0
Пасош Ферейра
11 ян. 20208:00 pm
Боавища
0 1
Фамаликао
11 ян. 2020 8:00 pm
Боавища
0
1
Фамаликао
Estádio do Bonfim 11 ян. 202010:30 pm
Витория Сетубал
1 3
Спортинг Лисабон
11 ян. 2020 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
3
Спортинг Лисабон
12 ян. 20205:00 pm
Жил Висенте
2 0
Белененсеш
12 ян. 2020 5:00 pm
Жил Висенте
2
0
Белененсеш
12 ян. 20207:30 pm
Маритимо
0 0
Гимараеш
12 ян. 2020 7:30 pm
Маритимо
0
0
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 12 ян. 202010:00 pm
Брага
2 1
Тондела
12 ян. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
1
Тондела
Кръг 15
4 ян. 20205:30 pm
Авеш
0 1
Санта Клара
4 ян. 2020 5:30 pm
Авеш
0
1
Санта Клара
4 ян. 20205:30 pm
Боавища
1 1
Портимоненсе
4 ян. 2020 5:30 pm
Боавища
1
1
Портимоненсе
4 ян. 20208:00 pm
Белененсеш
1 7
Брага
4 ян. 2020 8:00 pm
Белененсеш
1
7
Брага
4 ян. 202010:30 pm
Гимараеш
0 1
Бенфика
4 ян. 2020 10:30 pm
Гимараеш
0
1
Бенфика
5 ян. 20205:00 pm
Пасош Ферейра
1 0
Морейренсе
5 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра
1
0
Морейренсе
Estádio João Cardoso 5 ян. 20205:00 pm
Тондела
1 1
Жил Висенте
5 ян. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Жил Висенте
5 ян. 20205:00 pm
Рио Аве
0 1
Маритимо
5 ян. 2020 5:00 pm
Рио Аве
0
1
Маритимо
5 ян. 20207:30 pm
Спортинг Лисабон
1 2
Порто
5 ян. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон
1
2
Порто
5 ян. 202010:00 pm
Фамаликао
3 0
Витория Сетубал
5 ян. 2020 10:00 pm
Фамаликао
3
0
Витория Сетубал
Кръг 14
Estádio Municipal de Portimão 13 дек. 201910:30 pm
Портимоненсе
1 1
Рио Аве
13 дек. 2019 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Рио Аве
14 дек. 20195:30 pm
Маритимо
1 0
Боавища
14 дек. 2019 5:30 pm
Маритимо
1
0
Боавища
14 дек. 20198:00 pm
Бенфика
4 0
Фамаликао
14 дек. 2019 8:00 pm
Бенфика
4
0
Фамаликао
Estádio do Bonfim 14 дек. 201910:30 pm
Витория Сетубал
1 0
Авеш
14 дек. 2019 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Авеш
15 дек. 20195:00 pm
Морейренсе
2 1
Белененсеш
15 дек. 2019 5:00 pm
Морейренсе
2
1
Белененсеш
15 дек. 20197:30 pm
Жил Висенте
2 2
Гимараеш
15 дек. 2019 7:30 pm
Жил Висенте
2
2
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 15 дек. 201910:00 pm
Брага
0 1
Пасош Ферейра
15 дек. 2019 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
0
1
Пасош Ферейра
16 дек. 20199:00 pm
Санта Клара
0 4
Спортинг Лисабон
16 дек. 2019 9:00 pm
Санта Клара
0
4
Спортинг Лисабон
16 дек. 201910:15 pm
Порто
3 0
Тондела
16 дек. 2019 10:15 pm
Порто
3
0
Тондела
Кръг 13
6 дек. 201910:30 pm
Боавища
1 4
Бенфика
6 дек. 2019 10:30 pm
Боавища
1
4
Бенфика
7 дек. 20195:00 pm
Маритимо
2 2
Санта Клара
7 дек. 2019 5:00 pm
Маритимо
2
2
Санта Клара
7 дек. 20198:00 pm
Фамаликао
2 3
Тондела
7 дек. 2019 8:00 pm
Фамаликао
2
3
Тондела
7 дек. 201910:30 pm
Авеш
1 0
Брага
7 дек. 2019 10:30 pm
Авеш
1
0
Брага
8 дек. 20195:00 pm
Пасош Ферейра
2 3
Витория Сетубал
8 дек. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра
2
3
Витория Сетубал
8 дек. 20195:00 pm
Гимараеш
2 0
Портимоненсе
8 дек. 2019 5:00 pm
Гимараеш
2
0
Портимоненсе
8 дек. 20197:30 pm
Спортинг Лисабон
1 0
Морейренсе
8 дек. 2019 7:30 pm
Спортинг Лисабон
1
0
Морейренсе
8 дек. 201910:00 pm
Белененсеш
1 1
Порто
8 дек. 2019 10:00 pm
Белененсеш
1
1
Порто
9 дек. 201910:15 pm
Рио Аве
1 0
Жил Висенте
9 дек. 2019 10:15 pm
Рио Аве
1
0
Жил Висенте
Кръг 12
29 ное. 201910:30 pm
Санта Клара
1 2
Боавища
29 ное. 2019 10:30 pm
Санта Клара
1
2
Боавища
30 ное. 20195:30 pm
Морейренсе
3 2
Авеш
30 ное. 2019 5:30 pm
Морейренсе
3
2
Авеш
30 ное. 20198:00 pm
Бенфика
4 0
Маритимо
30 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика
4
0
Маритимо
Estádio Municipal de Portimão 30 ное. 201910:30 pm
Портимоненсе
2 1
Фамаликао
30 ное. 2019 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
1
Фамаликао
Estádio João Cardoso 1 дек. 20195:00 pm
Тондела
0 1
Белененсеш
1 дек. 2019 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Белененсеш
Estádio do Bonfim 1 дек. 20197:30 pm
Витория Сетубал
1 1
Гимараеш
1 дек. 2019 7:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
1
Гимараеш
1 дек. 201910:00 pm
Жил Висенте
3 1
Спортинг Лисабон
1 дек. 2019 10:00 pm
Жил Висенте
3
1
Спортинг Лисабон
Estádio Municipal de Braga 2 дек. 20198:45 pm
Брага
2 0
Рио Аве
2 дек. 2019 8:45 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
0
Рио Аве
2 дек. 201910:45 pm
Порто
2 0
Пасош Ферейра
2 дек. 2019 10:45 pm
Порто
2
0
Пасош Ферейра
Кръг 11
8 ное. 201910:30 pm
Авеш
1 2
Жил Висенте
8 ное. 2019 10:30 pm
Авеш
1
2
Жил Висенте
9 ное. 20195:30 pm
Рио Аве
1 0
Витория Сетубал
9 ное. 2019 5:30 pm
Рио Аве
1
0
Витория Сетубал
9 ное. 20198:00 pm
Санта Клара
1 2
Бенфика
9 ное. 2019 8:00 pm
Санта Клара
1
2
Бенфика
9 ное. 201910:30 pm
Фамаликао
3 3
Морейренсе
9 ное. 2019 10:30 pm
Фамаликао
3
3
Морейренсе
10 ное. 20195:00 pm
Пасош Ферейра
1 0
Тондела
10 ное. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра
1
0
Тондела
10 ное. 20195:00 pm
Маритимо
1 1
Портимоненсе
10 ное. 2019 5:00 pm
Маритимо
1
1
Портимоненсе
10 ное. 20198:30 pm
Спортинг Лисабон
2 0
Белененсеш
10 ное. 2019 8:30 pm
Спортинг Лисабон
2
0
Белененсеш
10 ное. 201910:00 pm
Гимараеш
0 2
Брага
10 ное. 2019 10:00 pm
Гимараеш
0
2
Брага
10 ное. 201911:00 pm
Боавища
0 1
Порто
10 ное. 2019 11:00 pm
Боавища
0
1
Порто
Кръг 10
2 ное. 20198:00 pm
Бенфика
2 0
Рио Аве
2 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика
2
0
Рио Аве
2 ное. 201910:30 pm
Морейренсе
1 1
Гимараеш
2 ное. 2019 10:30 pm
Морейренсе
1
1
Гимараеш
3 ное. 20195:00 pm
Жил Висенте
2 0
Маритимо
3 ное. 2019 5:00 pm
Жил Висенте
2
0
Маритимо
Estádio João Cardoso 3 ное. 20197:30 pm
Тондела
1 0
Спортинг Лисабон
3 ное. 2019 7:30 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
0
Спортинг Лисабон
3 ное. 201910:00 pm
Порто
1 0
Авеш
3 ное. 2019 10:00 pm
Порто
1
0
Авеш
Estádio Municipal de Braga 3 ное. 201910:15 pm
Брага
2 2
Фамаликао
3 ное. 2019 10:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Фамаликао
4 ное. 20199:00 pm
Белененсеш
1 0
Пасош Ферейра
4 ное. 2019 9:00 pm
Белененсеш
1
0
Пасош Ферейра
Estádio do Bonfim 4 ное. 201911:00 pm
Витория Сетубал
1 0
Боавища
4 ное. 2019 11:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Боавища
Estádio Municipal de Portimão 4 ное. 201911:00 pm
Портимоненсе
1 1
Санта Клара
4 ное. 2019 11:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Санта Клара
Кръг 9
5 окт. 20194:30 pm
Авеш
0 1
Тондела
5 окт. 2019 4:30 pm
Авеш
0
1
Тондела
30 окт. 20197:00 pm
Рио Аве
1 1
Морейренсе
30 окт. 2019 7:00 pm
Рио Аве
1
1
Морейренсе
30 окт. 20198:45 pm
Маритимо
1 1
Порто
30 окт. 2019 8:45 pm
Маритимо
1
1
Порто
30 окт. 201910:00 pm
Гимараеш
5 0
Белененсеш
30 окт. 2019 10:00 pm
Гимараеш
5
0
Белененсеш
30 окт. 201910:15 pm
Бенфика
4 0
Портимоненсе
30 окт. 2019 10:15 pm
Бенфика
4
0
Портимоненсе
30 окт. 201911:00 pm
Фамаликао
2 1
Жил Висенте
30 окт. 2019 11:00 pm
Фамаликао
2
1
Жил Висенте
31 окт. 20199:45 pm
Пасош Ферейра
1 2
Спортинг Лисабон
31 окт. 2019 9:45 pm
Пасош Ферейра
1
2
Спортинг Лисабон
31 окт. 201910:15 pm
Боавища
2 0
Брага
31 окт. 2019 10:15 pm
Боавища
2
0
Брага
31 окт. 201910:15 pm
Санта Клара
1 1
Витория Сетубал
31 окт. 2019 10:15 pm
Санта Клара
1
1
Витория Сетубал
Кръг 8
25 окт. 20199:30 pm
Пасош Ферейра
0 0
Рио Аве
25 окт. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра
0
0
Рио Аве
26 окт. 20194:30 pm
Жил Висенте
1 1
Портимоненсе
26 окт. 2019 4:30 pm
Жил Висенте
1
1
Портимоненсе
26 окт. 20194:30 pm
Белененсеш
3 2
Авеш
26 окт. 2019 4:30 pm
Белененсеш
3
2
Авеш
Estádio do Bonfim 26 окт. 20197:00 pm
Витория Сетубал
0 0
Маритимо
26 окт. 2019 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
0
Маритимо
26 окт. 20199:30 pm
Морейренсе
1 1
Боавища
26 окт. 2019 9:30 pm
Морейренсе
1
1
Боавища
Estádio João Cardoso 27 окт. 20195:00 pm
Тондела
0 1
Бенфика
27 окт. 2019 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Бенфика
27 окт. 20197:30 pm
Порто
3 0
Фамаликао
27 окт. 2019 7:30 pm
Порто
3
0
Фамаликао
27 окт. 201910:00 pm
Спортинг Лисабон
3 1
Гимараеш
27 окт. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон
3
1
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 28 окт. 201910:15 pm
Брага
2 0
Санта Клара
28 окт. 2019 10:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
0
Санта Клара
Кръг 7
27 сеп. 20199:30 pm
Боавища
0 0
Тондела
27 сеп. 2019 9:30 pm
Боавища
0
0
Тондела
28 сеп. 20195:30 pm
Маритимо
2 1
Морейренсе
28 сеп. 2019 5:30 pm
Маритимо
2
1
Морейренсе
28 сеп. 20198:00 pm
Бенфика
1 0
Витория Сетубал
28 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика
1
0
Витория Сетубал
28 сеп. 201910:30 pm
Фамаликао
3 1
Белененсеш
28 сеп. 2019 10:30 pm
Фамаликао
3
1
Белененсеш
29 сеп. 20195:00 pm
Санта Клара
1 0
Жил Висенте
29 сеп. 2019 5:00 pm
Санта Клара
1
0
Жил Висенте
29 сеп. 20195:00 pm
Гимараеш
1 0
Пасош Ферейра
29 сеп. 2019 5:00 pm
Гимараеш
1
0
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Portimão 29 сеп. 20197:00 pm
Портимоненсе
0 1
Брага
29 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Брага
29 сеп. 20199:00 pm
Рио Аве
0 1
Порто
29 сеп. 2019 9:00 pm
Рио Аве
0
1
Порто
30 сеп. 20199:15 pm
Авеш
0 1
Спортинг Лисабон
30 сеп. 2019 9:15 pm
Авеш
0
1
Спортинг Лисабон
Кръг 6
20 сеп. 20199:30 pm
Пасош Ферейра
2 1
Авеш
20 сеп. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра
2
1
Авеш
21 сеп. 20197:00 pm
Белененсеш
0 2
Рио Аве
21 сеп. 2019 7:00 pm
Белененсеш
0
2
Рио Аве
21 сеп. 20199:30 pm
Морейренсе
1 2
Бенфика
21 сеп. 2019 9:30 pm
Морейренсе
1
2
Бенфика
22 сеп. 20194:30 pm
Жил Висенте
0 0
Боавища
22 сеп. 2019 4:30 pm
Жил Висенте
0
0
Боавища
Estádio João Cardoso 22 сеп. 20197:00 pm
Тондела
1 3
Гимараеш
22 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Гимараеш
Estádio do Bonfim 22 сеп. 20197:00 pm
Витория Сетубал
0 0
Портимоненсе
22 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
0
Портимоненсе
22 сеп. 20199:30 pm
Порто
2 0
Санта Клара
22 сеп. 2019 9:30 pm
Порто
2
0
Санта Клара
Estádio Municipal de Braga 23 сеп. 20198:00 pm
Брага
2 2
Маритимо
23 сеп. 2019 8:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Маритимо
23 сеп. 201910:00 pm
Спортинг Лисабон
1 2
Фамаликао
23 сеп. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон
1
2
Фамаликао
Кръг 5
Estádio do Bonfim 13 сеп. 20199:30 pm
Витория Сетубал
1 0
Брага
13 сеп. 2019 9:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Брага
14 сеп. 20195:30 pm
Фамаликао
4 2
Пасош Ферейра
14 сеп. 2019 5:30 pm
Фамаликао
4
2
Пасош Ферейра
14 сеп. 20198:00 pm
Бенфика
2 0
Жил Висенте
14 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика
2
0
Жил Висенте
14 сеп. 201910:30 pm
Гимараеш
5 1
Авеш
14 сеп. 2019 10:30 pm
Гимараеш
5
1
Авеш
15 сеп. 20195:00 pm
Санта Клара
2 0
Морейренсе
15 сеп. 2019 5:00 pm
Санта Клара
2
0
Морейренсе
15 сеп. 20195:00 pm
Рио Аве
2 4
Тондела
15 сеп. 2019 5:00 pm
Рио Аве
2
4
Тондела
15 сеп. 20195:00 pm
Маритимо
1 3
Белененсеш
15 сеп. 2019 5:00 pm
Маритимо
1
3
Белененсеш
Estádio Municipal de Portimão 15 сеп. 20197:00 pm
Портимоненсе
2 3
Порто
15 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
3
Порто
15 сеп. 20199:00 pm
Боавища
1 1
Спортинг Лисабон
15 сеп. 2019 9:00 pm
Боавища
1
1
Спортинг Лисабон
Кръг 4
30 авг. 20198:00 pm
Морейренсе
1 0
Портимоненсе
30 авг. 2019 8:00 pm
Морейренсе
1
0
Портимоненсе
30 авг. 201910:15 pm
Белененсеш
0 1
Боавища
30 авг. 2019 10:15 pm
Белененсеш
0
1
Боавища
31 авг. 20195:30 pm
Пасош Ферейра
0 1
Маритимо
31 авг. 2019 5:30 pm
Пасош Ферейра
0
1
Маритимо
31 авг. 20195:30 pm
Авеш
2 3
Фамаликао