Шампионска Лига Класиране

Шампионска Лига Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п п
11
0
0
43
8
35
33
2
з п п п з
8
1
2
25
6
19
25
3
р п п п з
9
6
2
1
21
9
12
20
4
р п п п з
6
2
2
16
12
4
20
5
з з з з п
6
2
4
21
15
6
20
6
з р р з з
5
4
3
23
15
8
19
7
п п п з п
8
6
1
1
14
6
8
19
8
п п р п з
9
5
3
1
15
14
1
18
9
п з р п з
5
3
2
19
10
9
18
10
п п п з р
8
5
1
2
16
7
9
16
11
з п п п з
9
5
1
3
13
9
4
16
12
р п з п з
4
2
4
14
14
0
14
13
п з з з з
3
5
6
13
28
-15
14
14
п п п п з
9
4
1
4
17
18
-1
13
15
р р п р з
8
3
4
1
13
8
5
13
16
р з з р з
3
4
3
11
16
-5
13
17
п з п п з
8
4
1
3
10
11
-1
13
18
п п п р з
6
4
1
1
16
7
9
13
19
п р п з з
8
4
1
3
15
12
3
13
20
п п р р з
6
3
2
1
10
10
0
11
21
р р п з з
8
3
2
3
11
10
1
11
22
п р п з з
8
3
2
3
13
15
-2
11
23
п р п з з
8
3
2
3
16
12
4
11
24
п р п п з
6
3
2
1
8
4
4
11
25
р р п з з
8
3
2
3
12
16
-4
11
26
п п з з з
8
3
1
4
18
18
0
10
27
п з п р з
6
3
1
2
7
4
3
10
28
п п з з з
6
3
0
3
11
10
1
9
29
з з р з з
8
2
2
4
6
10
-4
8
30
п п р р
4
2
2
0
5
2
3
8
31
п з з п з
6
2
1
3
7
9
-2
7
32
п р з п
4
2
1
1
7
5
2
7
33
з п з п з
6
2
1
3
10
9
1
7
34
з п з р п
6
2
1
3
10
11
-1
7
35
р п п з
4
2
1
1
5
5
0
7
36
з з р п з
6
2
1
3
16
13
3
7
37
п п р з
4
2
1
1
5
4
1
7
38
з з п п з
6
2
0
4
5
9
-4
6
39
з п з п
4
2
0
2
8
7
1
6
40
п п з з
4
2
0
2
6
5
1
6
41
п р р р з
6
1
3
2
8
13
-5
6
42
р п з з
4
1
1
2
3
5
-2
4
43
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
44
з п з з
4
1
0
3
2
9
-7
3
45
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
46
з п з з
4
1
0
3
6
9
-3
3
47
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
48
з п
2
1
0
1
3
4
-1
3
49
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
50
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
51
р р р з
4
0
3
1
1
4
-3
3
52
п з з з
4
1
0
3
4
8
-4
3
53
р р з р
4
0
3
1
5
7
-2
3
54
з з з з з
6
1
0
5
4
11
-7
3
55
з п з з
4
1
0
3
4
9
-5
3
56
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
57
з з з р з
6
0
2
4
1
14
-13
2
58
р р з з
4
0
2
2
2
6
-4
2
60
р р
2
0
2
0
0
0
0
2
61
р р
2
0
2
0
3
3
0
2
62
р р
2
0
2
0
3
3
0
2
63
р з
2
0
1
1
2
3
-1
1
64
з р
2
0
1
1
3
4
-1
1
65
р з
2
0
1
1
0
4
-4
1
66
з р з з з
6
0
1
5
4
14
-10
1
67
р з
2
0
1
1
0
2
-2
1
68
з р
2
0
1
1
2
3
-1
1
69
з р
2
0
1
1
2
5
-3
1
70
р з
2
0
1
1
4
5
-1
1
71
р з з з з
6
0
1
5
5
20
-15
1
72
р з
2
0
1
1
1
2
-1
1
73
з з
2
0
0
2
0
5
-5
0
74
з з
2
0
0
2
2
5
-3
0
75
з з
2
0
0
2
0
6
-6
0
76
з з
2
0
0
2
3
5
-2
0
79
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
покажи на цял екран
Байерн Мюнхен
ПСЖ
Манчестър Сити
РБ Лайпциг
Олимпиакос
Динамо Загреб
Ювентус
Барселона
Аякс
Розенборг
Атлетико Мадрид
Лион
Цървена Звезда
Аталанта
Наполи
Клуб Брюж
Борусия Дортмунд
Селтик
Ливърпул
Ференцварош
ЧФР Клуж
Валенсия
Реал Мадрид
ФК Карабах
Челси
Тотнъм
АПОЕЛ
Марибор
Славия Прага
Копенхаген
Зенит
ХЯК Хелзинки
Интер
Бенфика
Бате Борисов
Ред Бул Залцбург
Фероникели
Байер Леверкузен
АИК Футбол
ЛАСК Линц
Шахтьор Донецк
Дъ Ню Сейнтс
Санта Колома
Нъме Калю
Шкендия
Базел
ПСВ Айндховен
Шериф
Астана
Арарат-Армения
Дъндолк
Сабуртало
Валета
Локомотив Москва
Краснодар
Порто
Галатасарай
Сутиеска
Слован Братислава
Рига
Йънг Бойс
Ф91 Дюделанж
Пяст Гливице
Динамо Киев
Виктория Пилзен
Лил
Партизани
Макаби Тел Авив
ХБ Торсхавн
ПАОК
Генк
Судува
Валур
Сараево
Линфийлд
Лудогорец
Истанбул Башакшехир
Линкълн Ред Импс
Тре Пене
1Байерн Мюнхен 2–0 3–0 4–1 3–1
2ПСЖ 0–1 1–0 2–0 3–0 5–0
3Манчестър Сити 2–0 1–3 5–1 2–1 1–1
4РБ Лайпциг 0–3 2–1 0–2 3–0 2–1 2–2
5Олимпиакос 2–3 1–0 2–2 4–0 4–0 2–0
6Динамо Загреб 1–4 2–0 4–0 1–1 3–3 3–0
7Ювентус 1–0 2–1 3–0 2–1
8Барселона 2–8 3–1 3–1 0–0 2–1
9Аякс 0–1 0–1 2–0 3–0 3–2
10Розенборг 1–1 3–1 2–0 4–0
11Атлетико Мадрид 2–2 1–0 1–0 2–0
12Лион 0–3 2–2 1–0 1–1 3–1
13Цървена Звезда 0–6 3–1 0–4 1–1 2–0 1–1 2–1
14Аталанта 1–2 1–1 2–0 4–1 1–2
15Наполи 1–1 2–0 1–1 4–0
16Клуб Брюж 0–5 1–3 2–1 0–0 1–0
17Борусия Дортмунд 2–1 0–0 2–1 3–2
18Селтик 3–4 5–0 2–1
19Ливърпул 2–3 1–1 4–3 2–1
20Ференцварош 0–4 3–1 2–1
21ЧФР Клуж 1–1 0–1 3–1 1–0
22Валенсия 0–3 3–4 2–2 4–1
23Реал Мадрид 2–2 1–2 2–2 6–0
24ФК Карабах 0–2 3–0 2–0
25Челси 0–3 4–4 0–1 2–1
26Тотнъм 2–7 0–1 4–2 5–0
27АПОЕЛ 0–0 1–2 3–0
28Марибор 1–3 2–1 2–0
29Славия Прага 1–2 0–2 1–0 1–3
30Копенхаген 1–1 1–0
31Зенит 0–2 2–0 3–1
32ХЯК Хелзинки 2–1 3–0
33Интер 1–2 2–0 1–1
34Бенфика 1–2 2–1 3–0
35Бате Борисов 2–1 1–1
36Ред Бул Залцбург 2–3 0–2 6–2
37Фероникели 0–1 2–1 1–0
38Байер Леверкузен 0–2 2–1 1–2
39АИК Футбол 3–2 3–1
40ЛАСК Линц 0–1 3–1
41Шахтьор Донецк 0–3 2–2 0–3
42Дъ Ню Сейнтс 0–2 2–2
43Санта Колома
44Нъме Калю 0–2 0–1
45Шкендия 1–2
46Базел 1–2 2–1
47ПСВ Айндховен 3–2
48Шериф 0–3
49Астана 1–0
50Арарат-Армения 2–1
51Дъндолк 1–1 0–0
52Сабуртало 0–2 1–3
53Валета 1–1 1–1
54Локомотив Москва 1–2 0–2 0–2
55Краснодар 1–2 0–1
56Порто 2–3
57Галатасарай 0–1 1–1 0–1
58Сутиеска 0–1 1–1
59Слован Братислава 1–1
60Рига 0–0
61Йънг Бойс 2–2
62Ф91 Дюделанж 2–2
63Пяст Гливице 1–2
64Динамо Киев 3–3
65Виктория Пилзен 0–0
66Лил 0–2 1–1 1–2
67Партизани 0–0
68Макаби Тел Авив 2–2
69ХБ Торсхавн 2–2
70ПАОК 2–2
71Генк 0–0 1–4 1–4
72Судува 0–0
73Валур 0–3
74Сараево 1–3
75Линфийлд 0–2
76Лудогорец 2–3
77Истанбул Башакшехир 0–1
78Линкълн Ред Импс
79Тре Пене 0–1
Кръг 8
18 февр. 202010:00 pm
Борусия Дортмунд
2 1
ПСЖ
18 февр. 2020 10:00 pm
Борусия Дортмунд
2
1
ПСЖ
Estadio Wanda Metropolitano 18 февр. 202010:00 pm
Атлетико Мадрид
1 0
Ливърпул
18 февр. 2020 10:00 pm
Estadio Wanda Metropolitano
Атлетико Мадрид
1
0
Ливърпул
19 февр. 202010:00 pm
Аталанта
4 1
Валенсия
19 февр. 2020 10:00 pm
Аталанта
4
1
Валенсия
19 февр. 202010:00 pm
Тотнъм
0 1
РБ Лайпциг
19 февр. 2020 10:00 pm
Тотнъм
0
1
РБ Лайпциг
25 февр. 202010:00 pm
Челси
0 3
Байерн Мюнхен
25 февр. 2020 10:00 pm
Челси
0
3
Байерн Мюнхен
25 февр. 202010:00 pm
Наполи
1 1
Барселона
25 февр. 2020 10:00 pm
Наполи
1
1
Барселона
26 февр. 202010:00 pm
Реал Мадрид
1 2
Манчестър Сити
26 февр. 2020 10:00 pm
Реал Мадрид
1
2
Манчестър Сити
26 февр. 202010:00 pm
Лион
1 0
Ювентус
26 февр. 2020 10:00 pm
Лион
1
0
Ювентус
Estadio de Mestalla 10 мар. 202010:00 pm
Валенсия
3 4
Аталанта
10 мар. 2020 10:00 pm
Estadio de Mestalla
Валенсия
3
4
Аталанта
Red Bull Arena 10 мар. 202010:00 pm
РБ Лайпциг
3 0
Тотнъм
10 мар. 2020 10:00 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
3
0
Тотнъм
Parc des Princes 11 мар. 202010:00 pm
ПСЖ
2 0
Борусия Дортмунд
11 мар. 2020 10:00 pm
Parc des Princes
ПСЖ
2
0
Борусия Дортмунд
Anfield 11 мар. 202010:00 pm
Ливърпул
2 3
Атлетико Мадрид
11 мар. 2020 10:00 pm
Anfield
Ливърпул
2
3
Атлетико Мадрид
Допълнително време
7 авг. 202010:00 pm
Манчестър Сити
2 1
Реал Мадрид
7 авг. 2020 10:00 pm
Манчестър Сити
2
1
Реал Мадрид
7 авг. 202010:00 pm
Ювентус
2 1
Лион
7 авг. 2020 10:00 pm
Ювентус
2
1
Лион
8 авг. 202010:00 pm
Байерн Мюнхен
4 1
Челси
8 авг. 2020 10:00 pm
Байерн Мюнхен
4
1
Челси
8 авг. 202010:00 pm
Барселона
3 1
Наполи
8 авг. 2020 10:00 pm
Барселона
3
1
Наполи
Кръг 6
Stadio San Paolo 10 дек. 20197:55 pm
Наполи
4 0
Генк
10 дек. 2019 7:55 pm
Stadio San Paolo
Наполи
4
0
Генк
10 дек. 20197:55 pm
Ред Бул Залцбург
0 2
Ливърпул
10 дек. 2019 7:55 pm
Ред Бул Залцбург
0
2
Ливърпул
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 10 дек. 201910:00 pm
Бенфика
3 0
Зенит
10 дек. 2019 10:00 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
3
0
Зенит
Groupama Stadium 10 дек. 201910:00 pm
Лион
2 2
РБ Лайпциг
10 дек. 2019 10:00 pm
Groupama Stadium
Лион
2
2
РБ Лайпциг
Signal-Iduna-Park 10 дек. 201910:00 pm
Борусия Дортмунд
2 1
Славия Прага
10 дек. 2019 10:00 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
2
1
Славия Прага
Stadio Giuseppe Meazza 10 дек. 201910:00 pm
Интер
1 2
Барселона
10 дек. 2019 10:00 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Интер
1
2
Барселона
Stamford Bridge 10 дек. 201910:00 pm
Челси
2 1
Лил
10 дек. 2019 10:00 pm
Stamford Bridge
Челси
2
1
Лил
Johan Cruijff Arena 10 дек. 201910:00 pm
Аякс
0 1
Валенсия
10 дек. 2019 10:00 pm
Johan Cruijff Arena
Аякс
0
1
Валенсия
11 дек. 20197:55 pm
Шахтьор Донецк
0 3
Аталанта
11 дек. 2019 7:55 pm
Шахтьор Донецк
0
3
Аталанта
Stadion Maksimir 11 дек. 20197:55 pm
Динамо Загреб
1 4
Манчестър Сити
11 дек. 2019 7:55 pm
Stadion Maksimir
Динамо Загреб
1
4
Манчестър Сити
Parc des Princes 11 дек. 201910:00 pm
ПСЖ
5 0
Галатасарай
11 дек. 2019 10:00 pm
Parc des Princes
ПСЖ
5
0
Галатасарай
Jan Breydelstadion 11 дек. 201910:00 pm
Клуб Брюж
1 3
Реал Мадрид
11 дек. 2019 10:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
1
3
Реал Мадрид
Allianz Arena 11 дек. 201910:00 pm
Байерн Мюнхен
3 1
Тотнъм
11 дек. 2019 10:00 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
3
1
Тотнъм
11 дек. 201910:00 pm
Олимпиакос
1 0
Цървена Звезда
11 дек. 2019 10:00 pm
Олимпиакос
1
0
Цървена Звезда
Estadio Wanda Metropolitano 11 дек. 201910:00 pm
Атлетико Мадрид
2 0
Локомотив Москва
11 дек. 2019 10:00 pm
Estadio Wanda Metropolitano
Атлетико Мадрид
2
0
Локомотив Москва
BayArena 11 дек. 201910:00 pm
Байер Леверкузен
0 2
Ювентус
11 дек. 2019 10:00 pm
BayArena
Байер Леверкузен
0
2
Ювентус
Кръг 5
Türk Telekom Stadyumu 26 ное. 20197:55 pm
Галатасарай
1 1
Клуб Брюж
26 ное. 2019 7:55 pm
Türk Telekom Stadyumu
Галатасарай
1
1
Клуб Брюж
RZD Arena 26 ное. 20197:55 pm
Локомотив Москва
0 2
Байер Леверкузен
26 ное. 2019 7:55 pm
RZD Arena
Локомотив Москва
0
2
Байер Леверкузен
Estadio Santiago Bernabéu 26 ное. 201910:00 pm
Реал Мадрид
2 2
ПСЖ
26 ное. 2019 10:00 pm
Estadio Santiago Bernabéu
Реал Мадрид
2
2
ПСЖ
Tottenham Hotspur Stadium 26 ное. 201910:00 pm
Тотнъм
4 2
Олимпиакос
26 ное. 2019 10:00 pm
Tottenham Hotspur Stadium
Тотнъм
4
2
Олимпиакос
Stadion Rajko Mitić 26 ное. 201910:00 pm
Цървена Звезда
0 6
Байерн Мюнхен
26 ное. 2019 10:00 pm
Stadion Rajko Mitić
Цървена Звезда
0
6
Байерн Мюнхен
Etihad Stadium 26 ное. 201910:00 pm
Манчестър Сити
1 1
Шахтьор Донецк
26 ное. 2019 10:00 pm
Etihad Stadium
Манчестър Сити
1
1
Шахтьор Донецк
Stadio Giuseppe Meazza 26 ное. 201910:00 pm
Аталанта
2 0
Динамо Загреб
26 ное. 2019 10:00 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Аталанта
2
0
Динамо Загреб
Allianz Stadium 26 ное. 201910:00 pm
Ювентус
1 0
Атлетико Мадрид
26 ное. 2019 10:00 pm
Allianz Stadium
Ювентус
1
0
Атлетико Мадрид
27 ное. 20197:55 pm
Зенит
2 0
Лион
27 ное. 2019 7:55 pm
Зенит
2
0
Лион
Estadio de Mestalla 27 ное. 20197:55 pm
Валенсия
2 2
Челси
27 ное. 2019 7:55 pm
Estadio de Mestalla
Валенсия
2
2
Челси
Anfield 27 ное. 201910:00 pm
Ливърпул
1 1
Наполи
27 ное. 2019 10:00 pm
Anfield
Ливърпул
1
1
Наполи
Luminus Arena 27 ное. 201910:00 pm
Генк
1 4
Ред Бул Залцбург
27 ное. 2019 10:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
4
Ред Бул Залцбург
Red Bull Arena 27 ное. 201910:00 pm
РБ Лайпциг
2 2
Бенфика
27 ное. 2019 10:00 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
2
Бенфика
Camp Nou 27 ное. 201910:00 pm
Барселона
3 1
Борусия Дортмунд
27 ное. 2019 10:00 pm
Camp Nou
Барселона
3
1
Борусия Дортмунд
Sinobo Stadium 27 ное. 201910:00 pm
Славия Прага
1 3
Интер
27 ное. 2019 10:00 pm
Sinobo Stadium
Славия Прага
1
3
Интер
27 ное. 201910:00 pm
Лил
0 2
Аякс
27 ное. 2019 10:00 pm
Лил
0
2
Аякс
Кръг 4
5 ное. 20197:55 pm
Зенит
0 2
РБ Лайпциг
5 ное. 2019 7:55 pm
Зенит
0
2
РБ Лайпциг
Camp Nou 5 ное. 20197:55 pm
Барселона
0 0
Славия Прага
5 ное. 2019 7:55 pm
Camp Nou
Барселона
0
0
Славия Прага
Anfield 5 ное. 201910:00 pm
Ливърпул
2 1
Генк
5 ное. 2019 10:00 pm
Anfield
Ливърпул
2
1
Генк
Stadio San Paolo 5 ное. 201910:00 pm
Наполи
1 1
Ред Бул Залцбург
5 ное. 2019 10:00 pm
Stadio San Paolo
Наполи
1
1
Ред Бул Залцбург
Groupama Stadium 5 ное. 201910:00 pm
Лион
3 1
Бенфика
5 ное. 2019 10:00 pm
Groupama Stadium
Лион
3
1
Бенфика
Signal-Iduna-Park 5 ное. 201910:00 pm
Борусия Дортмунд
3 2
Интер
5 ное. 2019 10:00 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
3
2
Интер
Stamford Bridge 5 ное. 201910:00 pm
Челси
4 4
Аякс
5 ное. 2019 10:00 pm
Stamford Bridge
Челси
4
4
Аякс
Estadio de Mestalla 5 ное. 201910:00 pm
Валенсия
4 1
Лил
5 ное. 2019 10:00 pm
Estadio de Mestalla
Валенсия
4
1
Лил
Allianz Arena 6 ное. 20197:55 pm
Байерн Мюнхен
2 0
Олимпиакос
6 ное. 2019 7:55 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
2
0
Олимпиакос
RZD Arena 6 ное. 20197:55 pm
Локомотив Москва
1 2
Ювентус
6 ное. 2019 7:55 pm
RZD Arena
Локомотив Москва
1
2
Ювентус
Parc des Princes 6 ное. 201910:00 pm
ПСЖ
1 0
Клуб Брюж
6 ное. 2019 10:00 pm
Parc des Princes
ПСЖ
1
0
Клуб Брюж
Estadio Santiago Bernabéu 6 ное. 201910:00 pm
Реал Мадрид
6 0
Галатасарай
6 ное. 2019 10:00 pm
Estadio Santiago Bernabéu
Реал Мадрид
6
0
Галатасарай
Stadion Rajko Mitić 6 ное. 201910:00 pm
Цървена Звезда
0 4
Тотнъм
6 ное. 2019 10:00 pm
Stadion Rajko Mitić
Цървена Звезда
0
4
Тотнъм
Stadion Maksimir 6 ное. 201910:00 pm
Динамо Загреб
3 3
Шахтьор Донецк
6 ное. 2019 10:00 pm
Stadion Maksimir
Динамо Загреб
3
3
Шахтьор Донецк
Stadio Giuseppe Meazza 6 ное. 201910:00 pm
Аталанта
1 1
Манчестър Сити
6 ное. 2019 10:00 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Аталанта
1
1
Манчестър Сити
BayArena 6 ное. 201910:00 pm
Байер Леверкузен
2 1
Атлетико Мадрид
6 ное. 2019 10:00 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
1
Атлетико Мадрид
Кръг 3
6 авг. 20197:00 pm
АПОЕЛ
1 2
ФК Карабах
6 авг. 2019 7:00 pm
АПОЕЛ
1
2
ФК Карабах
Stadio Toumbas 6 авг. 20197:00 pm
ПАОК
2 2
Аякс
6 авг. 2019 7:00 pm
Stadio Toumbas
ПАОК
2
2
Аякс
Stadion Maksimir 6 авг. 20198:00 pm
Динамо Загреб
1 1
Ференцварош
6 авг. 2019 8:00 pm
Stadion Maksimir
Динамо Загреб
1
1
Ференцварош
Jan Breydelstadion 6 авг. 20198:30 pm
Клуб Брюж
1 0
Динамо Киев
6 авг. 2019 8:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
1
0
Динамо Киев
Stadion Rajko Mitić 6 авг. 20198:45 pm
Цървена Звезда
1 1
Копенхаген
6 авг. 2019 8:45 pm
Stadion Rajko Mitić
Цървена Звезда
1
1
Копенхаген
Stadion FK Krasnodar 7 авг. 20197:00 pm
Краснодар
0 1
Порто
7 авг. 2019 7:00 pm
Stadion FK Krasnodar
Краснодар
0
1
Порто
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu 7 авг. 20197:45 pm
Истанбул Башакшехир
0 1
Олимпиакос
7 авг. 2019 7:45 pm
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Истанбул Башакшехир
0
1
Олимпиакос
St. Jakob-Park 7 авг. 20198:00 pm
Базел
1 2
ЛАСК Линц
7 авг. 2019 8:00 pm
St. Jakob-Park
Базел
1
2
ЛАСК Линц
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu 7 авг. 20198:00 pm
ЧФР Клуж
1 1
Селтик
7 авг. 2019 8:00 pm
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
ЧФР Клуж
1
1
Селтик
Ljudski vrt 7 авг. 20198:15 pm
Марибор
1 3
Розенборг
7 авг. 2019 8:15 pm
Ljudski vrt
Марибор
1
3
Розенборг
13 авг. 20196:30 pm
ФК Карабах
0 2
АПОЕЛ
13 авг. 2019 6:30 pm
ФК Карабах
0
2
АПОЕЛ
Lerkendal Stadion 13 авг. 20197:00 pm
Розенборг
3 1
Марибор
13 авг. 2019 7:00 pm
Lerkendal Stadion
Розенборг
3
1
Марибор
13 авг. 20197:30 pm
Динамо Киев
3 3
Клуб Брюж
13 авг. 2019 7:30 pm
Динамо Киев
3
3
Клуб Брюж
Groupama Aréna 13 авг. 20198:00 pm
Ференцварош
0 4
Динамо Загреб
13 авг. 2019 8:00 pm
Groupama Aréna
Ференцварош
0
4
Динамо Загреб
Telia Parken 13 авг. 20198:00 pm
Копенхаген
1 1
Цървена Звезда
13 авг. 2019 8:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
1
Цървена Звезда
Дузпи 6-7
13 авг. 20198:30 pm
Олимпиакос
2 0
Истанбул Башакшехир
13 авг. 2019 8:30 pm
Олимпиакос
2
0
Истанбул Башакшехир
13 авг. 20198:30 pm
ЛАСК Линц
3 1
Базел
13 авг. 2019 8:30 pm
ЛАСК Линц
3
1
Базел
Johan Cruijff Arena 13 авг. 20198:30 pm
Аякс
3 2
ПАОК
13 авг. 2019 8:30 pm
Johan Cruijff Arena
Аякс
3
2
ПАОК
Celtic Park 13 авг. 20198:45 pm
Селтик
3 4
ЧФР Клуж
13 авг. 2019 8:45 pm
Celtic Park
Селтик
3
4
ЧФР Клуж
Estádio Do Dragão 13 авг. 20199:00 pm
Порто
2 3
Краснодар
13 авг. 2019 9:00 pm
Estádio Do Dragão
Порто
2
3
Краснодар
22 окт. 20196:55 pm
Шахтьор Донецк
2 2
Динамо Загреб
22 окт. 2019 6:55 pm
Шахтьор Донецк
2
2
Динамо Загреб
Estadio Wanda Metropolitano 22 окт. 20196:55 pm
Атлетико Мадрид
1 0
Байер Леверкузен
22 окт. 2019 6:55 pm
Estadio Wanda Metropolitano
Атлетико Мадрид
1
0
Байер Леверкузен
Allianz Stadium 22 окт. 20199:00 pm
Ювентус
2 1
Локомотив Москва
22 окт. 2019 9:00 pm
Allianz Stadium
Ювентус
2
1
Локомотив Москва
Jan Breydelstadion 22 окт. 20199:00 pm
Клуб Брюж
0 5
ПСЖ
22 окт. 2019 9:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
0
5
ПСЖ
Türk Telekom Stadyumu 22 окт. 20199:00 pm
Галатасарай
0 1
Реал Мадрид
22 окт. 2019 9:00 pm
Türk Telekom Stadyumu
Галатасарай
0
1
Реал Мадрид
Tottenham Hotspur Stadium 22 окт. 20199:00 pm
Тотнъм
5 0
Цървена Звезда
22 окт. 2019 9:00 pm
Tottenham Hotspur Stadium
Тотнъм
5
0
Цървена Звезда
22 окт. 20199:00 pm
Олимпиакос
2 3
Байерн Мюнхен
22 окт. 2019 9:00 pm
Олимпиакос
2
3
Байерн Мюнхен
Etihad Stadium 22 окт. 20199:00 pm
Манчестър Сити
5 1
Аталанта
22 окт. 2019 9:00 pm
Etihad Stadium
Манчестър Сити
5
1
Аталанта
Red Bull Arena 23 окт. 20196:55 pm
РБ Лайпциг
2 1
Зенит
23 окт. 2019 6:55 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
1
Зенит
Johan Cruijff Arena 23 окт. 20196:55 pm
Аякс
0 1
Челси
23 окт. 2019 6:55 pm
Johan Cruijff Arena
Аякс
0
1
Челси
23 окт. 20199:00 pm
Ред Бул Залцбург
2 3
Наполи
23 окт. 2019 9:00 pm
Ред Бул Залцбург
2
3
Наполи
Luminus Arena 23 окт. 20199:00 pm
Генк
1 4
Ливърпул
23 окт. 2019 9:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
4
Ливърпул
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 23 окт. 20199:00 pm
Бенфика
2 1
Лион
23 окт. 2019 9:00 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
2
1
Лион
Stadio Giuseppe Meazza 23 окт. 20199:00 pm
Интер
2 0
Борусия Дортмунд
23 окт. 2019 9:00 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Интер
2
0
Борусия Дортмунд
Sinobo Stadium 23 окт. 20199:00 pm
Славия Прага
1 2
Барселона
23 окт. 2019 9:00 pm
Sinobo Stadium
Славия Прага
1
2
Барселона
23 окт. 20199:00 pm
Лил
1 1
Валенсия
23 окт. 2019 9:00 pm
Лил
1
1
Валенсия
Кръг 2
Doosan Aréna 23 юли 20197:00 pm
Виктория Пилзен
0 0
Олимпиакос
23 юли 2019 7:00 pm
Doosan Aréna
Виктория Пилзен
0
0
Олимпиакос
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni 23 юли 20197:30 pm
Сабуртало
0 2
Динамо Загреб
23 юли 2019 7:30 pm
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
Сабуртало
0
2
Динамо Загреб
Park Hall Stadium 23 юли 20198:00 pm
Дъ Ню Сейнтс
0 2
Копенхаген
23 юли 2019 8:00 pm
Park Hall Stadium
Дъ Ню Сейнтс
0
2
Копенхаген
Philips Stadion 23 юли 20198:00 pm
ПСВ Айндховен
3 2
Базел
23 юли 2019 8:00 pm
Philips Stadion
ПСВ Айндховен
3
2
Базел
Stadion Kraj Bistrice 23 юли 20198:15 pm
Сутиеска
0 1
АПОЕЛ
23 юли 2019 8:15 pm
Stadion Kraj Bistrice
Сутиеска
0
1
АПОЕЛ
24 юли 20197:00 pm
Бате Борисов
2 1
Розенборг
24 юли 2019 7:00 pm
Бате Борисов
2
1
Розенборг
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu 24 юли 20198:00 pm
ЧФР Клуж
1 0
Макаби Тел Авив
24 юли 2019 8:00 pm
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
ЧФР Клуж
1
0
Макаби Тел Авив
Groupama Aréna 24 юли 20198:00 pm
Ференцварош
3 1
Валета
24 юли 2019 8:00 pm
Groupama Aréna
Ференцварош
3
1
Валета
Ljudski vrt 24 юли 20198:15 pm
Марибор
2 1
АИК Футбол
24 юли 2019 8:15 pm
Ljudski vrt
Марибор
2
1
АИК Футбол
Stadion Rajko Mitić 24 юли 20198:45 pm
Цървена Звезда
2 0
ХЯК Хелзинки
24 юли 2019 8:45 pm
Stadion Rajko Mitić
Цървена Звезда
2
0
ХЯК Хелзинки
Celtic Park 24 юли 20198:45 pm
Селтик
5 0
Нъме Калю
24 юли 2019 8:45 pm
Celtic Park
Селтик
5
0
Нъме Калю
Oriel Park 24 юли 20198:45 pm
Дъндолк
1 1
ФК Карабах
24 юли 2019 8:45 pm
Oriel Park
Дъндолк
1
1
ФК Карабах
30 юли 20197:00 pm
АПОЕЛ
3 0
Сутиеска
30 юли 2019 7:00 pm
АПОЕЛ
3
0
Сутиеска
Winner Stadium 30 юли 20197:00 pm
Макаби Тел Авив
2 2
ЧФР Клуж
30 юли 2019 7:00 pm
Winner Stadium
Макаби Тел Авив
2
2
ЧФР Клуж
A. Le Coq Arena 30 юли 20197:00 pm
Нъме Калю
0 2
Селтик
30 юли 2019 7:00 pm
A. Le Coq Arena
Нъме Калю
0
2
Селтик
Stadion Maksimir 30 юли 20198:00 pm
Динамо Загреб
3 0
Сабуртало
30 юли 2019 8:00 pm
Stadion Maksimir
Динамо Загреб
3
0
Сабуртало
St. Jakob-Park 30 юли 20198:00 pm
Базел
2 1
ПСВ Айндховен
30 юли 2019 8:00 pm
St. Jakob-Park
Базел
2
1
ПСВ Айндховен
30 юли 20198:00 pm
Валета
1 1
Ференцварош
30 юли 2019 8:00 pm
Валета
1
1
Ференцварош
30 юли 20198:30 pm
Олимпиакос
4 0
Виктория Пилзен
30 юли 2019 8:30 pm
Олимпиакос
4
0
Виктория Пилзен
Telia 5G -areena 31 юли 20196:00 pm
ХЯК Хелзинки
2 1
Цървена Звезда
31 юли 2019 6:00 pm
Telia 5G -areena
ХЯК Хелзинки
2
1
Цървена Звезда
Lerkendal Stadion 31 юли 20197:00 pm
Розенборг
2 0
Бате Борисов
31 юли 2019 7:00 pm
Lerkendal Stadion
Розенборг
2
0
Бате Борисов
Friends Arena 31 юли 20197:00 pm
АИК Футбол
3 2
Марибор
31 юли 2019 7:00 pm
Friends Arena
АИК Футбол
3
2
Марибор
Допълнително време
31 юли 20197:00 pm
ФК Карабах
3 0
Дъндолк
31 юли 2019 7:00 pm
ФК Карабах
3
0
Дъндолк
Telia Parken 31 юли 20197:45 pm
Копенхаген
1 0
Дъ Ню Сейнтс
31 юли 2019 7:45 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
0
Дъ Ню Сейнтс
Estadio Santiago Bernabéu 1 окт. 20196:55 pm
Реал Мадрид
2 2
Клуб Брюж
1 окт. 2019 6:55 pm
Estadio Santiago Bernabéu
Реал Мадрид
2
2
Клуб Брюж
Stadio Giuseppe Meazza 1 окт. 20196:55 pm
Аталанта
1 2
Шахтьор Донецк
1 окт. 2019 6:55 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Аталанта
1
2
Шахтьор Донецк
Türk Telekom Stadyumu 1 окт. 20199:00 pm
Галатасарай
0 1
ПСЖ
1 окт. 2019 9:00 pm
Türk Telekom Stadyumu
Галатасарай
0
1
ПСЖ
Tottenham Hotspur Stadium 1 окт. 20199:00 pm
Тотнъм
2 7
Байерн Мюнхен
1 окт. 2019 9:00 pm
Tottenham Hotspur Stadium
Тотнъм
2
7
Байерн Мюнхен
Stadion Rajko Mitić 1 окт. 20199:00 pm
Цървена Звезда
3 1
Олимпиакос
1 окт. 2019 9:00 pm
Stadion Rajko Mitić
Цървена Звезда
3
1
Олимпиакос
Etihad Stadium 1 окт. 20199:00 pm
Манчестър Сити
2 0
Динамо Загреб
1 окт. 2019 9:00 pm
Etihad Stadium
Манчестър Сити
2
0
Динамо Загреб
Allianz Stadium 1 окт. 20199:00 pm
Ювентус
3 0
Байер Леверкузен
1 окт. 2019 9:00 pm
Allianz Stadium
Ювентус
3
0
Байер Леверкузен
RZD Arena 1 окт. 20199:00 pm
Локомотив Москва
0 2
Атлетико Мадрид
1 окт. 2019 9:00 pm
RZD Arena
Локомотив Москва
0
2
Атлетико Мадрид
Luminus Arena 2 окт. 20196:55 pm
Генк
0 0
Наполи
2 окт. 2019 6:55 pm
Luminus Arena
Генк
0
0
Наполи
Sinobo Stadium 2 окт. 20196:55 pm
Славия Прага
0 2
Борусия Дортмунд
2 окт. 2019 6:55 pm
Sinobo Stadium
Славия Прага
0
2
Борусия Дортмунд
Anfield 2 окт. 20199:00 pm
Ливърпул
4 3
Ред Бул Залцбург
2 окт. 2019 9:00 pm
Anfield
Ливърпул
4
3
Ред Бул Залцбург
2 окт. 20199:00 pm
Зенит
3 1
Бенфика
2 окт. 2019 9:00 pm
Зенит
3
1
Бенфика
Red Bull Arena 2 окт. 20199:00 pm
РБ Лайпциг
0 2
Лион
2 окт. 2019 9:00 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
0
2
Лион
Camp Nou 2 окт. 20199:00 pm
Барселона
2 1
Интер
2 окт. 2019 9:00 pm
Camp Nou
Барселона
2
1
Интер
Estadio de Mestalla 2 окт. 20199:00 pm
Валенсия
0 3
Аякс
2 окт. 2019 9:00 pm
Estadio de Mestalla
Валенсия
0
3
Аякс
2 окт. 20199:00 pm
Лил
1 2
Челси
2 окт. 2019 9:00 pm
Лил
1
2
Челси
Кръг 1
Astana Arena 9 юли 20193:00 pm
Астана
1 0
ЧФР Клуж
9 юли 2019 3:00 pm
Astana Arena
Астана
1
0
ЧФР Клуж
9 юли 20194:00 pm
Арарат-Армения
2 1
АИК Футбол
9 юли 2019 4:00 pm
Арарат-Армения
2
1
АИК Футбол
9 юли 20196:00 pm
Нъме Калю
0 1
Шкендия
9 юли 2019 6:00 pm
Нъме Калю
0
1
Шкендия
Telia 5G -areena 9 юли 20196:00 pm
ХЯК Хелзинки
3 0
ХБ Торсхавн
9 юли 2019 6:00 pm
Telia 5G -areena
ХЯК Хелзинки
3
0
ХБ Торсхавн
Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase 9 юли 20197:45 pm
Сараево
1 3
Селтик
9 юли 2019 7:45 pm
Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase
Сараево
1
3
Селтик
Park Hall Stadium 9 юли 20198:00 pm
Дъ Ню Сейнтс
2 2
Фероникели
9 юли 2019 8:00 pm
Park Hall Stadium
Дъ Ню Сейнтс
2
2
Фероникели
Marijampolės sporto centro stadione 9 юли 20198:00 pm
Судува
0 0
Цървена Звезда
9 юли 2019 8:00 pm
Marijampolės sporto centro stadione
Судува
0
0
Цървена Звезда
9 юли 20198:00 pm
Ф91 Дюделанж
2 2
Валета
9 юли 2019 8:00 pm
Ф91 Дюделанж
2
2
Валета
10 юли 20195:30 pm
Партизани
0 0
ФК Карабах
10 юли 2019 5:30 pm
Партизани
0
0
ФК Карабах
10 юли 20197:00 pm
Бате Борисов
1 1
Пяст Гливице
10 юли 2019 7:00 pm
Бате Борисов
1
1
Пяст Гливице
Bolshaya Sportivnaya Arena 10 юли 20197:00 pm
Шериф
0 3
Сабуртало
10 юли 2019 7:00 pm
Bolshaya Sportivnaya Arena
Шериф
0
3
Сабуртало
Groupama Aréna 10 юли 20198:00 pm
Ференцварош
2 1
Лудогорец
10 юли 2019 8:00 pm
Groupama Aréna
Ференцварош
2
1
Лудогорец
Národný Futbalový Štadión 10 юли 20198:15 pm
Слован Братислава
1 1
Сутиеска
10 юли 2019 8:15 pm
Národný Futbalový Štadión
Слован Братислава
1
1
Сутиеска
Windsor Park 10 юли 20198:45 pm
Линфийлд
0 2
Розенборг
10 юли 2019 8:45 pm
Windsor Park