Украинска Висша Лига 2020 – 2021

Украинска Висша Лига 2021 Класиране

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Динамо Киев лого
р п р п п
>
12
4
1
36
13
23
40
2
Шахтьор Донецк лого
п р п з п
>
10
6
1
36
12
24
36
3
Зоря Луганск лого
п п п п п
>
9
5
2
31
11
20
32
4
Десна лого
п з р п п
>
8
6
3
27
14
13
30
5
Ворскла Полтава лого
р р р п п
>
7
7
3
24
14
10
28
6
Колос Коваливка лого
р р п з р
>
5
8
4
21
18
3
23
7
Олександрия лого
з п п з р
>
6
5
6
24
21
3
23
8
Олимпик Донецк лого
р з з з з
>
5
2
9
22
28
-6
17
9
Мариупол лого
з з з р з
>
4
5
8
16
24
-8
17
10
Днипро-1 лого
з п п р р
>
4
4
9
22
30
-8
16
11
Ингулец лого
з з р з р
>
1
10
6
15
27
-12
13
12
Минай лого
р з з п з
>
3
4
9
12
32
-20
13
13
Рух Лвов лого
п р з п з
>
2
7
8
15
31
-16
13
14
Лвов лого
р п з з з
>
3
3
10
11
37
-26
12

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Динамо Киев
Шахтьор Донецк
Зоря Луганск
Десна
Ворскла Полтава
Колос Коваливка
Олександрия
Олимпик Донецк
Мариупол
Днипро-1
Ингулец
Минай
Рух Лвов
Лвов
1 Динамо Киев 0–3 1–1 0–0 2–0 2–2 1–0 3–1 3–0 3–1
2 Шахтьор Донецк 0–1 1–1 3–1 1–1 2–0 4–1 5–1 2–0 5–1
3 Зоря Луганск 2–2 2–1 0–0 1–1 0–1 3–1 4–0 4–0
4 Десна 1–1 2–2 3–1 1–0 2–0 3–0 1–0 3–1 0–1
5 Ворскла Полтава 3–0 3–1 0–0 2–0 1–1 5–2
6 Колос Коваливка 0–0 1–1 1–1 1–2 1–0 0–0 2–2 1–2 4–0
7 Олександрия 0–2 2–2 0–2 4–1 4–1 4–3 3–0 0–0 1–0
8 Олимпик Донецк 1–4 0–1 0–2 0–1 3–2 3–3 0–2 3–0 3–1 1–1
9 Мариупол 1–2 0–1 0–1 0–1 2–2
10 Днипро-1 1–2 0–1 2–0 2–2 0–2 0–0 1–3 1–2 2–0
11 Ингулец 0–2 0–3 1–1 1–1 2–2 0–0 2–1 1–1 1–1 1–1
12 Минай 0–4 0–3 1–0 2–1 0–1 3–2 0–0 1–2
13 Рух Лвов 0–2 1–1 0–4 1–1 1–2 0–0 4–1 2–2 0–0
14 Лвов 1–4 0–5 1–0 0–2 1–3 1–3 1–1
Кръг 26
15 май 2021 12:00 am
Лвов лого
Лвов
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
15 май 2021 12:00 am
Лвов
-
-
Олимпик Донецк
15 май 2021 12:00 am
Днипро-1 лого
Днипро-1
- -
Рух Лвов лого
Рух Лвов
15 май 2021 12:00 am
Днипро-1
-
-
Рух Лвов
15 май 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Десна лого
Десна
15 май 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Десна
15 май 2021 12:00 am
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Олександрия лого
Олександрия
15 май 2021 12:00 am
Зоря Луганск
-
-
Олександрия
15 май 2021 12:00 am
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
- -
Динамо Киев лого
Динамо Киев
15 май 2021 12:00 am
Колос Коваливка
-
-
Динамо Киев
15 май 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
- -
Ингулец лого
Ингулец
15 май 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк
-
-
Ингулец
15 май 2021 12:00 am
Минай лого
Минай
- -
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
15 май 2021 12:00 am
Минай
-
-
Ворскла Полтава
Кръг 25
8 май 2021 12:00 am
Ингулец лого
Ингулец
- -
Лвов лого
Лвов
8 май 2021 12:00 am
Ингулец
-
-
Лвов
8 май 2021 12:00 am
Рух Лвов лого
Рух Лвов
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
8 май 2021 12:00 am
Рух Лвов
-
-
Олимпик Донецк
8 май 2021 12:00 am
Олександрия лого
Олександрия
- -
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
8 май 2021 12:00 am
Олександрия
-
-
Колос Коваливка
8 май 2021 12:00 am
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Десна лого
Десна
8 май 2021 12:00 am
Ворскла Полтава
-
-
Десна
8 май 2021 12:00 am
Днипро-1 лого
Днипро-1
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
8 май 2021 12:00 am
Днипро-1
-
-
Зоря Луганск
8 май 2021 12:00 am
Динамо Киев лого
Динамо Киев
- -
Мариупол лого
Мариупол
8 май 2021 12:00 am
Динамо Киев
-
-
Мариупол
8 май 2021 12:00 am
Минай лого
Минай
- -
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
8 май 2021 12:00 am
Минай
-
-
Шахтьор Донецк
Кръг 24
1 май 2021 12:00 am
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
- -
Ингулец лого
Ингулец
1 май 2021 12:00 am
Олимпик Донецк
-
-
Ингулец
1 май 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Лвов лого
Лвов
1 май 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Лвов
1 май 2021 12:00 am
Рух Лвов лого
Рух Лвов
- -
Олександрия лого
Олександрия
1 май 2021 12:00 am
Рух Лвов
-
-
Олександрия
1 май 2021 12:00 am
Десна лого
Десна
- -
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 май 2021 12:00 am
Десна
-
-
Колос Коваливка
1 май 2021 12:00 am
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Минай лого
Минай
1 май 2021 12:00 am
Зоря Луганск
-
-
Минай
1 май 2021 12:00 am
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Динамо Киев лого
Динамо Киев
1 май 2021 12:00 am
Ворскла Полтава
-
-
Динамо Киев
1 май 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
- -
Днипро-1 лого
Днипро-1
1 май 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк
-
-
Днипро-1
Кръг 23
24 апр. 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Рух Лвов лого
Рух Лвов
24 апр. 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Рух Лвов
24 апр. 2021 12:00 am
Днипро-1 лого
Днипро-1
- -
Минай лого
Минай
24 апр. 2021 12:00 am
Днипро-1
-
-
Минай
24 апр. 2021 12:00 am
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
- -
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
24 апр. 2021 12:00 am
Колос Коваливка
-
-
Ворскла Полтава
24 апр. 2021 12:00 am
Лвов лого
Лвов
- -
Десна лого
Десна
24 апр. 2021 12:00 am
Лвов
-
-
Десна
24 апр. 2021 12:00 am
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
24 апр. 2021 12:00 am
Зоря Луганск
-
-
Олимпик Донецк
24 апр. 2021 12:00 am
Динамо Киев лого
Динамо Киев
- -
Ингулец лого
Ингулец
24 апр. 2021 12:00 am
Динамо Киев
-
-
Ингулец
24 апр. 2021 12:00 am
Олександрия лого
Олександрия
- -
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
24 апр. 2021 12:00 am
Олександрия
-
-
Шахтьор Донецк
Кръг 22
17 апр. 2021 12:00 am
Ингулец лого
Ингулец
- -
Рух Лвов лого
Рух Лвов
17 апр. 2021 12:00 am
Ингулец
-
-
Рух Лвов
17 апр. 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
17 апр. 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Олимпик Донецк
17 апр. 2021 12:00 am
Лвов лого
Лвов
- -
Олександрия лого
Олександрия
17 апр. 2021 12:00 am
Лвов
-
-
Олександрия
17 апр. 2021 12:00 am
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
- -
Днипро-1 лого
Днипро-1
17 апр. 2021 12:00 am
Колос Коваливка
-
-
Днипро-1
17 апр. 2021 12:00 am
Минай лого
Минай
- -
Десна лого
Десна
17 апр. 2021 12:00 am
Минай
-
-
Десна
17 апр. 2021 12:00 am
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
17 апр. 2021 12:00 am
Ворскла Полтава
-
-
Зоря Луганск
17 апр. 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
- -
Динамо Киев лого
Динамо Киев
17 апр. 2021 12:00 am
Шахтьор Донецк
-
-
Динамо Киев
Кръг 21
10 апр. 2021 12:00 am
Динамо Киев лого
Динамо Киев
- -
Днипро-1 лого
Днипро-1
10 апр. 2021 12:00 am
Динамо Киев
-
-
Днипро-1
10 апр. 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
10 апр. 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Шахтьор Донецк
10 апр. 2021 12:00 am
Рух Лвов лого
Рух Лвов
- -
Минай лого
Минай
10 апр. 2021 12:00 am
Рух Лвов
-
-
Минай
10 апр. 2021 12:00 am
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Лвов лого
Лвов
10 апр. 2021 12:00 am
Ворскла Полтава
-
-
Лвов
10 апр. 2021 12:00 am
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
- -
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
10 апр. 2021 12:00 am
Олимпик Донецк
-
-
Колос Коваливка
10 апр. 2021 12:00 am
Десна лого
Десна
- -
Олександрия лого
Олександрия
10 апр. 2021 12:00 am
Десна
-
-
Олександрия
10 апр. 2021 12:00 am
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Ингулец лого
Ингулец
10 апр. 2021 12:00 am
Зоря Луганск
-
-
Ингулец
Кръг 20
KSK Nika 3 апр. 2021 12:00 am
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
3 апр. 2021 12:00 am
KSK Nika
Ворскла Полтава
-
-
Шахтьор Донецк
3 апр. 2021 12:00 am
Десна лого
Десна
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
3 апр. 2021 12:00 am
Десна
-
-
Олимпик Донецк
3 апр. 2021 12:00 am
Мариупол лого
Мариупол
- -
Ингулец лого
Ингулец
3 апр. 2021 12:00 am
Мариупол
-
-
Ингулец
3 апр. 2021 12:00 am
Днипро-1 лого
Днипро-1
- -
Лвов лого
Лвов
3 апр. 2021 12:00 am
Днипро-1
-
-
Лвов
3 апр. 2021 12:00 am
Минай лого
Минай
- -
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
3 апр. 2021 12:00 am
Минай
-
-
Колос Коваливка
3 апр. 2021 12:00 am
Рух Лвов лого
Рух Лвов
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
3 апр. 2021 12:00 am
Рух Лвов
-
-
Зоря Луганск
3 апр. 2021 12:00 am
Олександрия лого
Олександрия
- -
Динамо Киев лого
Динамо Киев
3 апр. 2021 12:00 am
Олександрия
-
-
Динамо Киев
Кръг 19
Stadion im. Volodymyra Boyka 20 мар. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
- -
Минай лого
Минай
20 мар. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
-
-
Минай
20 мар. 2021 5:00 pm
Десна лого
Десна
- -
Днипро-1 лого
Днипро-1
20 мар. 2021 5:00 pm
Десна
-
-
Днипро-1
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 20 мар. 2021 7:30 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
20 мар. 2021 7:30 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
-
-
Олимпик Донецк
Stadion Inhulets 21 мар. 2021 2:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
- -
Олександрия лого
Олександрия
21 мар. 2021 2:00 pm
Stadion Inhulets
Ингулец
-
-
Олександрия
NSK Olimpijs'kyj 21 мар. 2021 5:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
- -
Рух Лвов лого
Рух Лвов
21 мар. 2021 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
-
-
Рух Лвов
Stadion Ukrajina 21 мар. 2021 5:00 pm
Лвов лого
Лвов
- -
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
21 мар. 2021 5:00 pm
Stadion Ukrajina
Лвов
-
-
Шахтьор Донецк
Obolon' Arena 21 мар. 2021 7:30 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
21 мар. 2021 7:30 pm
Obolon' Arena
Колос Коваливка
-
-
Зоря Луганск
Кръг 18
Stadion Ukrajina 13 мар. 2021 12:00 am
Лвов лого
Лвов
- -
Рух Лвов лого
Рух Лвов
13 мар. 2021 12:00 am
Stadion Ukrajina
Лвов
-
-
Рух Лвов
Stadion Mynai 13 мар. 2021 2:00 pm
Минай лого
Минай
- -
Ингулец лого
Ингулец
13 мар. 2021 2:00 pm
Stadion Mynai
Минай
-
-
Ингулец
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 13 мар. 2021 5:00 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
- -
Днипро-1 лого
Днипро-1
13 мар. 2021 5:00 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
-
-
Днипро-1
Stadion im. Volodymyra Boyka 14 мар. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
- -
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
14 мар. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
-
-
Колос Коваливка
Slavutych-Arena 14 мар. 2021 5:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Динамо Киев лого
Динамо Киев
14 мар. 2021 5:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
-
-
Динамо Киев
NSK Olimpijs'kyj 14 мар. 2021 5:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
- -
Десна лого
Десна
14 мар. 2021 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
-
-
Десна
KSK Nika 14 мар. 2021 7:30 pm
Олександрия лого
Олександрия
- -
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
14 мар. 2021 7:30 pm
KSK Nika
Олександрия
-
-
Олимпик Донецк
Кръг 17
Stadion im. Volodymyra Boyka 6 мар. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
0 1
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
6 мар. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
0
1
Ворскла Полтава
6 мар. 2021 5:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
0 1
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
6 мар. 2021 5:00 pm
Олимпик Донецк
0
1
Шахтьор Донецк
NSK Olimpijs'kyj 7 мар. 2021 2:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
3 0
Минай лого
Минай
7 мар. 2021 2:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
3
0
Минай
Slavutych-Arena 7 мар. 2021 5:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
4 0
Лвов лого
Лвов
7 мар. 2021 5:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
4
0
Лвов
Stadion Inhulets 7 мар. 2021 7:30 pm
Ингулец лого
Ингулец
0 0
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
7 мар. 2021 7:30 pm
Stadion Inhulets
Ингулец
0
0
Колос Коваливка
Dnipro Arena 8 мар. 2021 2:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
0 0
Олександрия лого
Олександрия
8 мар. 2021 2:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
0
0
Олександрия
8 мар. 2021 2:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
0 4
Десна лого
Десна
8 мар. 2021 2:00 pm
Рух Лвов
0
4
Десна
Кръг 16
26 февр. 2021 7:00 pm
Десна лого
Десна
3 0
Ингулец лого
Ингулец
26 февр. 2021 7:00 pm
Десна
3
0
Ингулец
Stadion im. Volodymyra Boyka 27 февр. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
2 2
Днипро-1 лого
Днипро-1
27 февр. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
2
2
Днипро-1
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 27 февр. 2021 5:00 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
3 1
Олександрия лого
Олександрия
27 февр. 2021 5:00 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
3
1
Олександрия
Obolon' Arena 27 февр. 2021 7:30 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 2
Рух Лвов лого
Рух Лвов
27 февр. 2021 7:30 pm
Obolon' Arena
Колос Коваливка
1
2
Рух Лвов
Stadion Mynai 28 февр. 2021 2:00 pm
Минай лого
Минай
2 1
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
28 февр. 2021 2:00 pm
Stadion Mynai
Минай
2
1
Олимпик Донецк
NSK Olimpijs'kyj 28 февр. 2021 5:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
0 1
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
28 февр. 2021 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
0
1
Зоря Луганск
Stadion Ukrajina 28 февр. 2021 7:30 pm
Лвов лого
Лвов
1 4
Динамо Киев лого
Динамо Киев
28 февр. 2021 7:30 pm
Stadion Ukrajina
Лвов
1
4
Динамо Киев
Кръг 15
Stadion im. Volodymyra Boyka 20 февр. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
0 1
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
20 февр. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
0
1
Зоря Луганск
KSK Nika 20 февр. 2021 5:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
3 0
Минай лого
Минай
20 февр. 2021 5:00 pm
KSK Nika
Олександрия
3
0
Минай
Stadion Ukrajina 20 февр. 2021 7:30 pm
Лвов лого
Лвов
0 2
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
20 февр. 2021 7:30 pm
Stadion Ukrajina
Лвов
0
2
Колос Коваливка
Stadion Inhulets 21 февр. 2021 2:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
2 2
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
21 февр. 2021 2:00 pm
Stadion Inhulets
Ингулец
2
2
Ворскла Полтава
NSK Olimpijs'kyj 21 февр. 2021 5:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
2 0
Рух Лвов лого
Рух Лвов
21 февр. 2021 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
2
0
Рух Лвов
21 февр. 2021 7:30 pm
Десна лого
Десна
1 1
Динамо Киев лого
Динамо Киев
21 февр. 2021 7:30 pm
Десна
1
1
Динамо Киев
22 февр. 2021 7:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
0 2
Днипро-1 лого
Днипро-1
22 февр. 2021 7:00 pm
Олимпик Донецк
0
2
Днипро-1
Кръг 14
Stadion Mynai 13 февр. 2021 2:00 pm
Минай лого
Минай
1 2
Лвов лого
Лвов
13 февр. 2021 2:00 pm
Stadion Mynai
Минай
1
2
Лвов
Slavutych-Arena 13 февр. 2021 2:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
2 1
Десна лого
Десна
13 февр. 2021 2:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
2
1
Десна
NSK Olimpijs'kyj 13 февр. 2021 5:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
3 1
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
13 февр. 2021 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
3
1
Олимпик Донецк
Obolon' Arena 14 февр. 2021 2:00 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
0 0
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
14 февр. 2021 2:00 pm
Obolon' Arena
Колос Коваливка
0
0
Шахтьор Донецк
Stadion im. Volodymyra Boyka 14 февр. 2021 2:00 pm
Мариупол лого
Мариупол
0 1
Олександрия лого
Олександрия
14 февр. 2021 2:00 pm
Stadion im. Volodymyra Boyka
Мариупол
0
1
Олександрия
Arena L'viv 14 февр. 2021 5:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
1 1
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
14 февр. 2021 5:00 pm
Arena L'viv
Рух Лвов
1
1
Ворскла Полтава
Dnipro Arena 14 февр. 2021 5:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
2 0
Ингулец лого
Ингулец
14 февр. 2021 5:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
2
0
Ингулец
Кръг 13
11 дек. 2020 7:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
1 1
Лвов лого
Лвов
11 дек. 2020 7:00 pm
Олимпик Донецк
1
1
Лвов
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 12 дек. 2020 2:00 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
1 1
Минай лого
Минай
12 дек. 2020 2:00 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
1
1
Минай
12 дек. 2020 5:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
2 2
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
12 дек. 2020 5:00 pm
Динамо Киев
2
2
Колос Коваливка
12 дек. 2020 7:30 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
4 1
Днипро-1 лого
Днипро-1
12 дек. 2020 7:30 pm
Рух Лвов
4
1
Днипро-1
13 дек. 2020 2:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
0 3
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
13 дек. 2020 2:00 pm
Ингулец
0
3
Шахтьор Донецк
NSK Olimpijs'kyj 13 дек. 2020 5:00 pm
Десна лого
Десна
2 0
Мариупол лого
Мариупол
13 дек. 2020 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Десна
2
0
Мариупол
KSK Nika 13 дек. 2020 7:30 pm
Олександрия лого
Олександрия
0 2
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
13 дек. 2020 7:30 pm
KSK Nika
Олександрия
0
2
Зоря Луганск
Кръг 12
5 дек. 2020 2:00 pm
Лвов лого
Лвов
1 1
Ингулец лого
Ингулец
5 дек. 2020 2:00 pm
Лвов
1
1
Ингулец
NSK Olimpijs'kyj 5 дек. 2020 5:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
5 1
Минай лого
Минай
5 дек. 2020 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
5
1
Минай
5 дек. 2020 7:30 pm
Мариупол лого
Мариупол
1 2
Динамо Киев лого
Динамо Киев
5 дек. 2020 7:30 pm
Мариупол
1
2
Динамо Киев
6 дек. 2020 2:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
3 1
Рух Лвов лого
Рух Лвов
6 дек. 2020 2:00 pm
Олимпик Донецк
3
1
Рух Лвов
Slavutych-Arena 6 дек. 2020 5:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
3 1
Днипро-1 лого
Днипро-1
6 дек. 2020 5:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
3
1
Днипро-1
6 дек. 2020 5:00 pm
Десна лого
Десна
1 0
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
6 дек. 2020 5:00 pm
Десна
1
0
Ворскла Полтава
6 дек. 2020 7:30 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 1
Олександрия лого
Олександрия
6 дек. 2020 7:30 pm
Колос Коваливка
1
1
Олександрия
Кръг 11
27 ное. 2020 7:00 pm
Лвов лого
Лвов
1 3
Мариупол лого
Мариупол
27 ное. 2020 7:00 pm
Лвов
1
3
Мариупол
KSK Nika 28 ное. 2020 2:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
0 0
Рух Лвов лого
Рух Лвов
28 ное. 2020 2:00 pm
KSK Nika
Олександрия
0
0
Рух Лвов
NSK Olimpijs'kyj 28 ное. 2020 5:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
2 0
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
28 ное. 2020 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
2
0
Ворскла Полтава
Dnipro Arena 28 ное. 2020 7:30 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
0 1
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
28 ное. 2020 7:30 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
0
1
Шахтьор Донецк
29 ное. 2020 2:00 pm
Минай лого
Минай
0 3
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
29 ное. 2020 2:00 pm
Минай
0
3
Зоря Луганск
29 ное. 2020 5:00 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 1
Десна лого
Десна
29 ное. 2020 5:00 pm
Колос Коваливка
1
1
Десна
29 ное. 2020 7:30 pm
Ингулец лого
Ингулец
2 1
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
29 ное. 2020 7:30 pm
Ингулец
2
1
Олимпик Донецк
Кръг 10
20 ное. 2020 7:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
0 0
Мариупол лого
Мариупол
20 ное. 2020 7:00 pm
Рух Лвов
0
0
Мариупол
21 ное. 2020 2:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
0 2
Динамо Киев лого
Динамо Киев
21 ное. 2020 2:00 pm
Ингулец
0
2
Динамо Киев
NSK Olimpijs'kyj 21 ное. 2020 5:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
1 1
Олександрия лого
Олександрия
21 ное. 2020 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
1
1
Олександрия
21 ное. 2020 7:30 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
21 ное. 2020 7:30 pm
Олимпик Донецк
-
-
Зоря Луганск
22 ное. 2020 2:00 pm
Минай лого
Минай
3 2
Днипро-1 лого
Днипро-1
22 ное. 2020 2:00 pm
Минай
3
2
Днипро-1
22 ное. 2020 5:00 pm
Десна лого
Десна
0 1
Лвов лого
Лвов
22 ное. 2020 5:00 pm
Десна
0
1
Лвов
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 22 ное. 2020 7:30 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
3 0
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
22 ное. 2020 7:30 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
3
0
Колос Коваливка
Кръг 9
Dnipro Arena 6 ное. 2020 7:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
0 2
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
6 ное. 2020 7:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
0
2
Колос Коваливка
7 ное. 2020 2:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
3 3
Мариупол лого
Мариупол
7 ное. 2020 2:00 pm
Олимпик Донецк
3
3
Мариупол
KSK Nika 7 ное. 2020 5:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
1 0
Лвов лого
Лвов
7 ное. 2020 5:00 pm
KSK Nika
Олександрия
1
0
Лвов
Obolon' Arena 7 ное. 2020 7:30 pm
Десна лого
Десна
1 0
Минай лого
Минай
7 ное. 2020 7:30 pm
Obolon' Arena
Десна
1
0
Минай
8 ное. 2020 2:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
2 2
Ингулец лого
Ингулец
8 ное. 2020 2:00 pm
Рух Лвов
2
2
Ингулец
NSK Olimpijs'kyj 8 ное. 2020 5:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
0 3
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
8 ное. 2020 5:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
0
3
Шахтьор Донецк
Slavutych-Arena 8 ное. 2020 7:30 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
0 0
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
8 ное. 2020 7:30 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
0
0
Ворскла Полтава
Кръг 8
NSK Olimpijs'kyj 30 окт. 2020 7:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
4 1
Мариупол лого
Мариупол
30 окт. 2020 7:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
4
1
Мариупол
31 окт. 2020 2:00 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 2
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
31 окт. 2020 2:00 pm
Колос Коваливка
1
2
Олимпик Донецк
KSK Nika 31 окт. 2020 5:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
2 2
Десна лого
Десна
31 окт. 2020 5:00 pm
KSK Nika
Олександрия
2
2
Десна
NSK Olimpijs'kyj 31 окт. 2020 7:30 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
1 2
Динамо Киев лого
Динамо Киев
31 окт. 2020 7:30 pm
NSK Olimpijs'kyj
Днипро-1
1
2
Динамо Киев
1 ное. 2020 2:00 pm
Минай лого
Минай
0 0
Рух Лвов лого
Рух Лвов
1 ное. 2020 2:00 pm
Минай
0
0
Рух Лвов
1 ное. 2020 5:00 pm
Лвов лого
Лвов
1 0
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
1 ное. 2020 5:00 pm
Лвов
1
0
Ворскла Полтава
Slavutych-Arena 1 ное. 2020 7:30 pm
Ингулец лого
Ингулец
1 1
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
1 ное. 2020 7:30 pm
Slavutych-Arena
Ингулец
1
1
Зоря Луганск
Кръг 7
24 окт. 2020 1:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
1 1
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
24 окт. 2020 1:00 pm
Шахтьор Донецк
1
1
Ворскла Полтава
NSK Olimpijs'kyj 24 окт. 2020 4:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
1 0
Олександрия лого
Олександрия
24 окт. 2020 4:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
1
0
Олександрия
24 окт. 2020 4:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
0 2
Десна лого
Десна
24 окт. 2020 4:00 pm
Олимпик Донецк
0
2
Десна
24 окт. 2020 6:30 pm
Лвов лого
Лвов
1 3
Днипро-1 лого
Днипро-1
24 окт. 2020 6:30 pm
Лвов
1
3
Днипро-1
25 окт. 2020 2:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
1 1
Мариупол лого
Мариупол
25 окт. 2020 2:00 pm
Ингулец
1
1
Мариупол
25 окт. 2020 5:00 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
2 2
Минай лого
Минай
25 окт. 2020 5:00 pm
Колос Коваливка
2
2
Минай
Slavutych-Arena 25 окт. 2020 7:30 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
4 0
Рух Лвов лого
Рух Лвов
25 окт. 2020 7:30 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
4
0
Рух Лвов
Кръг 6
17 окт. 2020 1:00 pm
Минай лого
Минай
0 1
Мариупол лого
Мариупол
17 окт. 2020 1:00 pm
Минай
0
1
Мариупол
NSK Olimpijs'kyj 17 окт. 2020 4:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
5 1
Лвов лого
Лвов
17 окт. 2020 4:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
5
1
Лвов
17 окт. 2020 4:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
0 2
Динамо Киев лого
Динамо Киев
17 окт. 2020 4:00 pm
Рух Лвов
0
2
Динамо Киев
Slavutych-Arena 17 окт. 2020 6:30 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
1 1
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
17 окт. 2020 6:30 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
1
1
Колос Коваливка
18 окт. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
0 1
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
18 окт. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк
0
1
Ворскла Полтава
KSK Nika 18 окт. 2020 4:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
4 3
Ингулец лого
Ингулец
18 окт. 2020 4:00 pm
KSK Nika
Олександрия
4
3
Ингулец
Dnipro Arena 18 окт. 2020 6:30 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
2 0
Десна лого
Десна
18 окт. 2020 6:30 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
2
0
Десна
Кръг 5
Dnipro Arena 3 окт. 2020 1:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
2 2
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
3 окт. 2020 1:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
2
2
Ворскла Полтава
3 окт. 2020 4:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
0 0
Лвов лого
Лвов
3 окт. 2020 4:00 pm
Рух Лвов
0
0
Лвов
3 окт. 2020 6:30 pm
Ингулец лого
Ингулец
1 1
Минай лого
Минай
3 окт. 2020 6:30 pm
Ингулец
1
1
Минай
4 окт. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
3 2
Олександрия лого
Олександрия
4 окт. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк
3
2
Олександрия
4 окт. 2020 4:00 pm
Десна лого
Десна
2 2
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
4 окт. 2020 4:00 pm
Десна
2
2
Шахтьор Донецк
NSK Olimpijs'kyj 4 окт. 2020 4:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
1 1
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
4 окт. 2020 4:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
1
1
Зоря Луганск
4 окт. 2020 6:30 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
1 0
Мариупол лого
Мариупол
4 окт. 2020 6:30 pm
Колос Коваливка
1
0
Мариупол
Кръг 4
NSK Olimpijs'kyj 26 сеп. 2020 1:00 pm
Минай лого
Минай
0 4
Динамо Киев лого
Динамо Киев
26 сеп. 2020 1:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Минай
0
4
Динамо Киев
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 26 сеп. 2020 4:00 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
0 0
Мариупол лого
Мариупол
26 сеп. 2020 4:00 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
0
0
Мариупол
KSK Nika 26 сеп. 2020 6:30 pm
Олександрия лого
Олександрия
4 1
Днипро-1 лого
Днипро-1
26 сеп. 2020 6:30 pm
KSK Nika
Олександрия
4
1
Днипро-1
Stadion Ukrajina 27 сеп. 2020 1:00 pm
Лвов лого
Лвов
0 5
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
27 сеп. 2020 1:00 pm
Stadion Ukrajina
Лвов
0
5
Зоря Луганск
NSK Olimpijs'kyj 27 сеп. 2020 4:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
2 0
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
27 сеп. 2020 4:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
2
0
Олимпик Донецк
27 сеп. 2020 6:30 pm
Десна лого
Десна
3 1
Рух Лвов лого
Рух Лвов
27 сеп. 2020 6:30 pm
Десна
3
1
Рух Лвов
27 сеп. 2020 6:30 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
0 0
Ингулец лого
Ингулец
27 сеп. 2020 6:30 pm
Колос Коваливка
0
0
Ингулец
Кръг 3
Dnipro Arena 18 сеп. 2020 6:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
1 2
Мариупол лого
Мариупол
18 сеп. 2020 6:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
1
2
Мариупол
KSK Nika 19 сеп. 2020 1:00 pm
Олександрия лого
Олександрия
0 2
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
19 сеп. 2020 1:00 pm
KSK Nika
Олександрия
0
2
Ворскла Полтава
19 сеп. 2020 4:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
1 1
Десна лого
Десна
19 сеп. 2020 4:00 pm
Ингулец
1
1
Десна
NSK Olimpijs'kyj 19 сеп. 2020 6:30 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
3 1
Лвов лого
Лвов
19 сеп. 2020 6:30 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
3
1
Лвов
20 сеп. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
3 0
Минай лого
Минай
20 сеп. 2020 1:00 pm
Олимпик Донецк
3
0
Минай
Slavutych-Arena 20 сеп. 2020 4:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
2 2
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
20 сеп. 2020 4:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
2
2
Шахтьор Донецк
20 сеп. 2020 6:30 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
1 2
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
20 сеп. 2020 6:30 pm
Рух Лвов
1
2
Колос Коваливка
Кръг 2
NSK Olimpijs'kyj 11 сеп. 2020 6:00 pm
Динамо Киев лого
Динамо Киев
0 0
Десна лого
Десна
11 сеп. 2020 6:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Динамо Киев
0
0
Десна
Dnipro Arena 12 сеп. 2020 1:00 pm
Днипро-1 лого
Днипро-1
1 3
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
12 сеп. 2020 1:00 pm
Dnipro Arena
Днипро-1
1
3
Олимпик Донецк
12 сеп. 2020 4:00 pm
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
4 0
Лвов лого
Лвов
12 сеп. 2020 4:00 pm
Колос Коваливка
4
0
Лвов
13 сеп. 2020 1:00 pm
Минай лого
Минай
1 0
Олександрия лого
Олександрия
13 сеп. 2020 1:00 pm
Минай
1
0
Олександрия
Slavutych-Arena 13 сеп. 2020 4:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
0 1
Мариупол лого
Мариупол
13 сеп. 2020 4:00 pm
Slavutych-Arena
Зоря Луганск
0
1
Мариупол
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 13 сеп. 2020 6:30 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
2 0
Ингулец лого
Ингулец
13 сеп. 2020 6:30 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
2
0
Ингулец
23 сеп. 2020 6:00 pm
Рух Лвов лого
Рух Лвов
1 1
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
23 сеп. 2020 6:00 pm
Рух Лвов
1
1
Шахтьор Донецк
Кръг 1
21 авг. 2020 4:00 pm
Олимпик Донецк лого
Олимпик Донецк
1 4
Динамо Киев лого
Динамо Киев
21 авг. 2020 4:00 pm
Олимпик Донецк
1
4
Динамо Киев
NSK Olimpijs'kyj 21 авг. 2020 6:00 pm
Шахтьор Донецк лого
Шахтьор Донецк
3 1
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
21 авг. 2020 6:00 pm
NSK Olimpijs'kyj
Шахтьор Донецк
3
1
Колос Коваливка
22 авг. 2020 4:00 pm
Десна лого
Десна
3 1
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
22 авг. 2020 4:00 pm
Десна
3
1
Зоря Луганск
KSK Nika 22 авг. 2020 6:30 pm
Олександрия лого
Олександрия
4 1
Мариупол лого
Мариупол
22 авг. 2020 6:30 pm
KSK Nika
Олександрия
4
1
Мариупол
Dnipro Arena 23 авг. 2020 1:00 pm
Ингулец лого
Ингулец
1 1
Днипро-1 лого
Днипро-1
23 авг. 2020 1:00 pm
Dnipro Arena
Ингулец
1
1
Днипро-1
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo 23 авг. 2020 4:00 pm
Ворскла Полтава лого
Ворскла Полтава
5 2
Рух Лвов лого
Рух Лвов
23 авг. 2020 4:00 pm
Stadion Vorskla im. Oleksiya Butov'skogo
Ворскла Полтава
5
2
Рух Лвов
Stadion Ukrajina 15 ное. 2020 2:00 pm
Лвов лого
Лвов
- -
Минай лого
Минай
15 ное. 2020 2:00 pm
Stadion Ukrajina
Лвов
-
-
Минай

Статистика / Играчи

P