Юпилер лига 2020 – 2021

Юпилер лига 2021 Класиране

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Клуб Брюж лого
п п п п п
>
20
3
4
58
18
40
63
2
Антверп лого
п п р р з
>
14
6
9
44
38
6
48
3
Генк лого
р з з з п
>
13
7
9
54
41
13
46
4
Остенде лого
з п п р п
>
13
7
9
45
36
9
46
5
Андерлехт лого
р п р з п
>
11
12
6
39
30
9
45
6
Льовен лого
з р п з п
>
12
7
10
46
46
0
43
7
Варегем лого
п р п п п
>
13
4
12
46
50
-4
43
8
Беершот лого
п з з п р
>
12
5
12
52
55
-3
41
9
Стандарт Лиеж лого
з р р з з
>
10
10
9
41
37
4
40
10
Мехелен лого
р п п р з
>
11
7
11
42
46
-4
40
11
Шарлероа лого
р п р р з
>
11
6
11
41
38
3
39
12
Гент лого
р р р п р
>
10
7
11
41
34
7
37
13
Кортрийк лого
з п з п з
>
10
6
13
36
42
-6
36
14
Ойпен лого
р р з р п
>
8
12
9
35
44
-9
36
15
Синт Тройден лого
п з з р з
>
8
7
14
35
44
-9
31
16
Серакъл Брюж лого
з з р п п
>
9
2
18
34
46
-12
29
17
Мускрон лого
р з з з р
>
6
9
14
26
45
-19
27
18
Ваасланд-Беверен лого
з з п р з
>
6
7
16
34
59
-25
25

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Клуб Брюж
Антверп
Генк
Остенде
Андерлехт
Льовен
Варегем
Беершот
Стандарт Лиеж
Мехелен
Шарлероа
Гент
Кортрийк
Ойпен
Синт Тройден
Серакъл Брюж
Мускрон
Ваасланд-Беверен
1 Клуб Брюж 3–2 2–1 3–0 3–0 0–1 3–1 2–2 0–1 0–1 1–0 3–0 1–0 2–1 4–1
2 Антверп 0–2 1–2 3–2 0–1 3–2 1–1 4–1 2–1 1–0 2–2 0–0 1–0 1–1 3–2
3 Генк 1–2 4–2 2–2 1–2 1–1 3–2 1–2 3–1 2–1 1–1 2–0 4–0 4–1 1–1
4 Остенде 1–3 1–1 3–1 2–2 3–1 3–0 1–2 2–2 2–0 3–2 2–1 2–1 1–1 3–1 3–0
5 Андерлехт 1–0 1–0 2–1 2–2 2–0 0–0 3–0 0–0 0–2 1–1 3–1 2–0 1–1 0–0
6 Льовен 2–1 2–0 1–2 1–0 2–1 0–1 1–0 1–2 1–3 0–3 3–1 1–1 2–2 2–1 2–0
7 Варегем 0–6 1–3 1–2 2–1 2–2 2–3 0–3 3–2 1–2 0–2 1–1 0–2 1–0 1–0 4–1
8 Беершот 0–3 1–2 5–2 2–1 4–2 3–1 0–3 1–2 1–1 0–0 0–1 6–3 1–1 2–2 3–2
9 Стандарт Лиеж 1–1 1–1 0–0 1–0 1–3 1–1 2–2 2–2 3–2 2–1 2–2 1–2 1–0 0–1 3–1
10 Мехелен 0–3 3–0 0–0 0–1 2–2 2–3 0–4 3–3 1–1 1–2 3–0 2–0 2–3 2–1 2–3
11 Шарлероа 2–0 1–2 1–0 1–0 1–1 1–1 3–1 1–2 0–1 0–1 0–0 3–0 0–2
12 Гент 0–1 1–2 1–1 2–3 0–3 5–1 2–1 1–0 1–2 2–2 1–1 4–0 3–0
13 Кортрийк 1–3 2–1 3–1 1–3 0–3 1–2 5–5 2–1 1–3 1–0 0–0 0–2 1–2 3–0 1–3
14 Ойпен 0–4 0–2 1–4 1–1 2–0 2–3 3–1 1–1 3–1 2–1 1–1 1–2 1–1 1–1
15 Синт Тройден 1–2 2–3 1–2 0–0 3–1 1–2 1–0 2–0 1–2 2–1 0–0 0–2 3–0 0–2 1–1
16 Серакъл Брюж 1–2 2–1 1–5 0–1 0–0 1–3 0–1 0–1 3–4 5–2 0–1 1–2 3–0 1–2 2–0
17 Мускрон 0–0 2–0 1–1 2–2 0–1 3–1 0–1 1–1 0–1 0–3 0–2 3–2 1–2 1–1
18 Ваасланд-Беверен 0–2 0–3 1–1 2–0 2–4 1–3 1–5 1–2 2–3 1–1 1–4 1–0 0–2 2–0

Кръгове

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
Jan Breydelstadion 8 авг. 2020 4:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
0 1
Шарлероа лого
Шарлероа
8 авг. 2020 4:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
0
1
Шарлероа
Bosuilstadion 8 авг. 2020 7:00 pm
Антверп лого
Антверп
1 1
Мускрон лого
Мускрон
8 авг. 2020 7:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
1
Мускрон
Stade Maurice Dufrasne 8 авг. 2020 7:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
8 авг. 2020 7:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
0
Серакъл Брюж
Stayen 9 авг. 2020 1:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 1
Гент лого
Гент
9 авг. 2020 1:30 pm
Stayen
Синт Тройден
2
1
Гент
Regenboogstadion 9 авг. 2020 4:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 2
Генк лого
Генк
9 авг. 2020 4:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
2
Генк
AFAS-stadion Achter de Kazerne 9 авг. 2020 6:15 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 2
Андерлехт лого
Андерлехт
9 авг. 2020 6:15 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
2
Андерлехт
Guldensporenstadion 9 авг. 2020 8:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
9 авг. 2020 8:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Ваасланд-Беверен
King Power at Den Dreef Stadion 10 авг. 2020 7:00 pm
Льовен лого
Льовен
1 1
Ойпен лого
Ойпен
10 авг. 2020 7:00 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
1
1
Ойпен
Diaz Arena 10 авг. 2020 7:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 2
Беершот лого
Беершот
10 авг. 2020 7:00 pm
Diaz Arena
Остенде
1
2
Беершот
Кръг 2
Stade Le Canonnier 14 авг. 2020 7:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Мехелен лого
Мехелен
14 авг. 2020 7:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Мехелен
Luminus Arena 15 авг. 2020 4:30 pm
Генк лого
Генк
1 1
Льовен лого
Льовен
15 авг. 2020 4:30 pm
Luminus Arena
Генк
1
1
Льовен
GHELAMCO-arena 15 авг. 2020 7:00 pm
Гент лого
Гент
1 2
Кортрийк лого
Кортрийк
15 авг. 2020 7:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
1
2
Кортрийк
Stade du Pays de Charleroi 15 авг. 2020 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Остенде лого
Остенде
15 авг. 2020 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Остенде
Jan Breydelstadion 16 авг. 2020 1:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
2 1
Антверп лого
Антверп
16 авг. 2020 1:30 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
2
1
Антверп
Olympisch Stadion 16 авг. 2020 4:00 pm
Беершот лого
Беершот
3 1
Варегем лого
Варегем
16 авг. 2020 4:00 pm
Olympisch Stadion
Беершот
3
1
Варегем
Stadion am Kehrweg 16 авг. 2020 4:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 4
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
16 авг. 2020 4:00 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
0
4
Клуб Брюж
Lotto Park 16 авг. 2020 6:15 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
16 авг. 2020 6:15 pm
Lotto Park
Андерлехт
3
1
Синт Тройден
Freethielstadion 17 авг. 2020 7:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
17 авг. 2020 7:00 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
2
Стандарт Лиеж
Кръг 3
Guldensporenstadion 21 авг. 2020 7:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 0
Ойпен лого
Ойпен
21 авг. 2020 7:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
0
Ойпен
Regenboogstadion 22 авг. 2020 4:15 pm
Варегем лого
Варегем
4 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
22 авг. 2020 4:15 pm
Regenboogstadion
Варегем
4
1
Ваасланд-Беверен
AFAS-stadion Achter de Kazerne 22 авг. 2020 6:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
22 авг. 2020 6:30 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
3
Серакъл Брюж
King Power at Den Dreef Stadion 22 авг. 2020 6:30 pm
Льовен лого
Льовен
1 3
Шарлероа лого
Шарлероа
22 авг. 2020 6:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
1
3
Шарлероа
Bosuilstadion 22 авг. 2020 8:45 pm
Антверп лого
Антверп
1 0
Гент лого
Гент
22 авг. 2020 8:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
0
Гент
Stade Maurice Dufrasne 23 авг. 2020 1:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 0
Генк лого
Генк
23 авг. 2020 1:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
0
Генк
Jan Breydelstadion 23 авг. 2020 4:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
0 1
Беершот лого
Беершот
23 авг. 2020 4:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
0
1
Беершот
Lotto Park 23 авг. 2020 6:15 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 1
Мускрон лого
Мускрон
23 авг. 2020 6:15 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
1
Мускрон
Stayen 24 авг. 2020 8:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 0
Остенде лого
Остенде
24 авг. 2020 8:45 pm
Stayen
Синт Тройден
0
0
Остенде
Кръг 4
Diaz Arena 28 авг. 2020 8:45 pm
Остенде лого
Остенде
2 2
Андерлехт лого
Андерлехт
28 авг. 2020 8:45 pm
Diaz Arena
Остенде
2
2
Андерлехт
Stadion am Kehrweg 29 авг. 2020 4:15 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
29 авг. 2020 4:15 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
1
Синт Тройден
Jan Breydelstadion 29 авг. 2020 6:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 1
Кортрийк лого
Кортрийк
29 авг. 2020 6:30 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
0
1
Кортрийк
Freethielstadion 29 авг. 2020 6:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 3
Льовен лого
Льовен
29 авг. 2020 6:30 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
3
Льовен
Stade Le Canonnier 29 авг. 2020 8:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Варегем лого
Варегем
29 авг. 2020 8:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Варегем
Luminus Arena 30 авг. 2020 1:30 pm
Генк лого
Генк
1 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
30 авг. 2020 1:30 pm
Luminus Arena
Генк
1
2
Клуб Брюж
Olympisch Stadion 30 авг. 2020 4:00 pm
Беершот лого
Беершот
0 3
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
30 авг. 2020 4:00 pm
Olympisch Stadion
Беершот
0
3
Стандарт Лиеж
Stade du Pays de Charleroi 30 авг. 2020 6:15 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 0
Антверп лого
Антверп
30 авг. 2020 6:15 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
0
Антверп
GHELAMCO-arena 30 авг. 2020 8:45 pm
Гент лого
Гент
1 0
Мехелен лого
Мехелен
30 авг. 2020 8:45 pm
GHELAMCO-arena
Гент
1
0
Мехелен
Кръг 5
Stadion am Kehrweg 11 сеп. 2020 8:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 1
Гент лого
Гент
11 сеп. 2020 8:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
2
1
Гент
AFAS-stadion Achter de Kazerne 12 сеп. 2020 4:15 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 1
Остенде лого
Остенде
12 сеп. 2020 4:15 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
0
1
Остенде
King Power at Den Dreef Stadion 12 сеп. 2020 6:30 pm
Льовен лого
Льовен
1 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
12 сеп. 2020 6:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
1
0
Стандарт Лиеж
Jan Breydelstadion 12 сеп. 2020 8:45 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
4 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
12 сеп. 2020 8:45 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
4
1
Ваасланд-Беверен
Lotto Park 13 сеп. 2020 1:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
13 сеп. 2020 1:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
0
Серакъл Брюж
Stayen 13 сеп. 2020 4:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 3
Антверп лого
Антверп
13 сеп. 2020 4:00 pm
Stayen
Синт Тройден
2
3
Антверп
Regenboogstadion 13 сеп. 2020 6:15 pm
Варегем лого
Варегем
0 2
Шарлероа лого
Шарлероа
13 сеп. 2020 6:15 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
2
Шарлероа
Guldensporenstadion 13 сеп. 2020 8:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
3 0
Мускрон лого
Мускрон
13 сеп. 2020 8:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
3
0
Мускрон
Olympisch Stadion 14 сеп. 2020 8:45 pm
Беершот лого
Беершот
5 2
Генк лого
Генк
14 сеп. 2020 8:45 pm
Olympisch Stadion
Беершот
5
2
Генк
Кръг 6
Stade du Pays de Charleroi 18 сеп. 2020 8:45 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
3 1
Беершот лого
Беершот
18 сеп. 2020 8:45 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
3
1
Беершот
Diaz Arena 19 сеп. 2020 4:15 pm
Остенде лого
Остенде
3 1
Льовен лого
Льовен
19 сеп. 2020 4:15 pm
Diaz Arena
Остенде
3
1
Льовен
Stade Le Canonnier 19 сеп. 2020 6:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Гент лого
Гент
19 сеп. 2020 6:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Гент
Freethielstadion 19 сеп. 2020 8:45 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 4
Андерлехт лого
Андерлехт
19 сеп. 2020 8:45 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
2
4
Андерлехт
Regenboogstadion 20 сеп. 2020 1:30 pm
Варегем лого
Варегем
0 6
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
20 сеп. 2020 1:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
6
Клуб Брюж
Stade Maurice Dufrasne 20 сеп. 2020 4:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
20 сеп. 2020 4:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
1
Кортрийк
Luminus Arena 20 сеп. 2020 6:15 pm
Генк лого
Генк
3 1
Мехелен лого
Мехелен
20 сеп. 2020 6:15 pm
Luminus Arena
Генк
3
1
Мехелен
Bosuilstadion 20 сеп. 2020 8:45 pm
Антверп лого
Антверп
2 2
Ойпен лого
Ойпен
20 сеп. 2020 8:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
2
Ойпен
Jan Breydelstadion 21 сеп. 2020 8:45 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
21 сеп. 2020 8:45 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
3
0
Синт Тройден
Кръг 7
Guldensporenstadion 25 сеп. 2020 8:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Антверп лого
Антверп
25 сеп. 2020 8:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Антверп
Olympisch Stadion 26 сеп. 2020 4:15 pm
Беершот лого
Беершот
3 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
26 сеп. 2020 4:15 pm
Olympisch Stadion
Беершот
3
2
Ваасланд-Беверен
AFAS-stadion Achter de Kazerne 26 сеп. 2020 6:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
26 сеп. 2020 6:30 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
0
Синт Тройден
GHELAMCO-arena 26 сеп. 2020 8:45 pm
Гент лого
Гент
2 3
Льовен лого
Льовен
26 сеп. 2020 8:45 pm
GHELAMCO-arena
Гент
2
3
Льовен
Stade Maurice Dufrasne 27 сеп. 2020 1:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 2
Варегем лого
Варегем
27 сеп. 2020 1:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
2
Варегем
Lotto Park 27 сеп. 2020 4:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 1
Ойпен лого
Ойпен
27 сеп. 2020 4:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
1
Ойпен
Jan Breydelstadion 27 сеп. 2020 6:15 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
27 сеп. 2020 6:15 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
2
1
Серакъл Брюж
Stade Le Canonnier 27 сеп. 2020 8:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
27 сеп. 2020 8:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
1
Шарлероа
Luminus Arena 28 сеп. 2020 8:45 pm
Генк лого
Генк
2 2
Остенде лого
Остенде
28 сеп. 2020 8:45 pm
Luminus Arena
Генк
2
2
Остенде
Кръг 8
Bosuilstadion 2 окт. 2020 8:45 pm
Антверп лого
Антверп
4 1
Мехелен лого
Мехелен
2 окт. 2020 8:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
4
1
Мехелен
Freethielstadion 3 окт. 2020 4:15 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Генк лого
Генк
3 окт. 2020 4:15 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
1
Генк
Stadion am Kehrweg 3 окт. 2020 6:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 2
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 окт. 2020 6:30 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
2
Серакъл Брюж
King Power at Den Dreef Stadion 3 окт. 2020 6:30 pm
Льовен лого
Льовен
2 1
Варегем лого
Варегем
3 окт. 2020 6:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
2
1
Варегем
Stayen 3 окт. 2020 8:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 0
Кортрийк лого
Кортрийк
3 окт. 2020 8:45 pm
Stayen
Синт Тройден
0
0
Кортрийк
Jan Breydelstadion 4 окт. 2020 1:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 0
Андерлехт лого
Андерлехт
4 окт. 2020 1:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
3
0
Андерлехт
GHELAMCO-arena 4 окт. 2020 4:00 pm
Гент лого
Гент
5 1
Беершот лого
Беершот
4 окт. 2020 4:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
5
1
Беершот
Stade du Pays de Charleroi 4 окт. 2020 6:15 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 окт. 2020 6:15 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
2
Стандарт Лиеж
Diaz Arena 4 окт. 2020 8:45 pm
Остенде лого
Остенде
3 0
Мускрон лого
Мускрон
4 окт. 2020 8:45 pm
Diaz Arena
Остенде
3
0
Мускрон
Кръг 9
Jan Breydelstadion 17 окт. 2020 4:15 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
5 2
Гент лого
Гент
17 окт. 2020 4:15 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
5
2
Гент
AFAS-stadion Achter de Kazerne 17 окт. 2020 6:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 2
Кортрийк лого
Кортрийк
17 окт. 2020 6:30 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
1
2
Кортрийк
Olympisch Stadion 17 окт. 2020 6:30 pm
Беершот лого
Беершот
6 3
Синт Тройден лого
Синт Тройден
17 окт. 2020 6:30 pm
Olympisch Stadion
Беершот
6
3
Синт Тройден
Stade Maurice Dufrasne 17 окт. 2020 8:45 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
17 окт. 2020 8:45 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
1
Клуб Брюж
Regenboogstadion 18 окт. 2020 1:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 3
Антверп лого
Антверп
18 окт. 2020 1:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
3
Антверп
Stade Le Canonnier 18 окт. 2020 4:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 2
Ойпен лого
Ойпен
18 окт. 2020 4:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
2
Ойпен
Luminus Arena 18 окт. 2020 6:15 pm
Генк лого
Генк
2 1
Шарлероа лого
Шарлероа
18 окт. 2020 6:15 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Шарлероа
Lotto Park 18 окт. 2020 8:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 2
Льовен лого
Льовен
18 окт. 2020 8:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
2
Льовен
Freethielstadion 24 ное. 2020 6:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 0
Остенде лого
Остенде
24 ное. 2020 6:00 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
2
0
Остенде
Кръг 10
Guldensporenstadion 23 окт. 2020 8:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Андерлехт лого
Андерлехт
23 окт. 2020 8:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Андерлехт
King Power at Den Dreef Stadion 24 окт. 2020 8:45 pm
Льовен лого
Льовен
2 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
24 окт. 2020 8:45 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
2
1
Клуб Брюж
Bosuilstadion 25 окт. 2020 2:30 pm
Антверп лого
Антверп
3 2
Беершот лого
Беершот
25 окт. 2020 2:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
2
Беершот
Diaz Arena 25 окт. 2020 5:00 pm
Остенде лого
Остенде
3 0
Варегем лого
Варегем
25 окт. 2020 5:00 pm
Diaz Arena
Остенде
3
0
Варегем
Stayen 25 окт. 2020 7:15 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
25 окт. 2020 7:15 pm
Stayen
Синт Тройден
2
0
Стандарт Лиеж
GHELAMCO-arena 26 окт. 2020 9:45 pm
Гент лого
Гент
1 2
Генк лого
Генк
26 окт. 2020 9:45 pm
GHELAMCO-arena
Гент
1
2
Генк
Jan Breydelstadion 25 ное. 2020 6:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Мускрон лого
Мускрон
25 ное. 2020 6:00 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
1
2
Мускрон
Stade du Pays de Charleroi 2 дек. 2020 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 дек. 2020 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
2
Ваасланд-Беверен
Stadion am Kehrweg 3 дек. 2020 6:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Мехелен лого
Мехелен
3 дек. 2020 6:00 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
1
Мехелен
Кръг 11
Luminus Arena 30 окт. 2020 9:45 pm
Генк лого
Генк
4 0
Ойпен лого
Ойпен
30 окт. 2020 9:45 pm
Luminus Arena
Генк
4
0
Ойпен
Olympisch Stadion 31 окт. 2020 5:15 pm
Беершот лого
Беершот
4 2
Льовен лого
Льовен
31 окт. 2020 5:15 pm
Olympisch Stadion
Беершот
4
2
Льовен
Stade du Pays de Charleroi 31 окт. 2020 7:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
3 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
31 окт. 2020 7:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
3
0
Серакъл Брюж
Jan Breydelstadion 31 окт. 2020 9:45 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 2
Мехелен лого
Мехелен
31 окт. 2020 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
2
2
Мехелен
Lotto Park 1 ное. 2020 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 0
Антверп лого
Антверп
1 ное. 2020 2:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
0
Антверп
Stade Maurice Dufrasne 1 ное. 2020 7:15 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 0
Остенде лого
Остенде
1 ное. 2020 7:15 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
0
Остенде
Freethielstadion 1 ное. 2020 9:45 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 4
Гент лого
Гент
1 ное. 2020 9:45 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
4
Гент
Regenboogstadion 2 ное. 2020 9:45 pm
Варегем лого
Варегем
1 1
Кортрийк лого
Кортрийк
2 ное. 2020 9:45 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
1
Кортрийк
Stade Le Canonnier 1 дек. 2020 6:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
3 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 дек. 2020 6:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
3
2
Синт Тройден
Кръг 12
AFAS-stadion Achter de Kazerne 6 ное. 2020 9:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 3
Шарлероа лого
Шарлероа
6 ное. 2020 9:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
3
3
Шарлероа
Guldensporenstadion 7 ное. 2020 5:15 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
5 5
Беершот лого
Беершот
7 ное. 2020 5:15 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
5
5
Беершот
Stadion am Kehrweg 7 ное. 2020 7:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
7 ное. 2020 7:30 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
1
Ваасланд-Беверен
Stayen 7 ное. 2020 9:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 2
Генк лого
Генк
7 ное. 2020 9:45 pm
Stayen
Синт Тройден
1
2
Генк
Bosuilstadion 8 ное. 2020 2:30 pm
Антверп лого
Антверп
1 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
8 ное. 2020 2:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
1
Стандарт Лиеж
Diaz Arena 8 ное. 2020 5:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
8 ное. 2020 5:00 pm
Diaz Arena
Остенде
1
3
Клуб Брюж
GHELAMCO-arena 8 ное. 2020 7:15 pm
Гент лого
Гент
1 1
Андерлехт лого
Андерлехт
8 ное. 2020 7:15 pm
GHELAMCO-arena
Гент
1
1
Андерлехт
Jan Breydelstadion 8 ное. 2020 9:45 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 3
Варегем лого
Варегем
8 ное. 2020 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
1
3
Варегем
King Power at Den Dreef Stadion 8 дек. 2020 6:00 pm
Льовен лого
Льовен
2 0
Мускрон лого
Мускрон
8 дек. 2020 6:00 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
2
0
Мускрон
Кръг 13
Stade Maurice Dufrasne 21 ное. 2020 5:15 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 2
Ойпен лого
Ойпен
21 ное. 2020 5:15 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
2
Ойпен
Diaz Arena 21 ное. 2020 7:30 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Антверп лого
Антверп
21 ное. 2020 7:30 pm
Diaz Arena
Остенде
1
1
Антверп
Freethielstadion 21 ное. 2020 7:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 2
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
21 ное. 2020 7:30 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
0
2
Серакъл Брюж
Jan Breydelstadion 21 ное. 2020 9:45 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Кортрийк лого
Кортрийк
21 ное. 2020 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
1
0
Кортрийк
Olympisch Stadion 22 ное. 2020 2:30 pm
Беершот лого
Беершот
2 1
Андерлехт лого
Андерлехт
22 ное. 2020 2:30 pm
Olympisch Stadion
Беершот
2
1
Андерлехт
Regenboogstadion 22 ное. 2020 5:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 2
Мехелен лого
Мехелен
22 ное. 2020 5:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
2
Мехелен
Stade du Pays de Charleroi 22 ное. 2020 7:15 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 1
Гент лого
Гент
22 ное. 2020 7:15 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
1
Гент
Luminus Arena 22 ное. 2020 9:45 pm
Генк лого
Генк
4 1
Мускрон лого
Мускрон
22 ное. 2020 9:45 pm
Luminus Arena
Генк
4
1
Мускрон
King Power at Den Dreef Stadion 23 ное. 2020 9:45 pm
Льовен лого
Льовен
2 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
23 ное. 2020 9:45 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
2
2
Синт Тройден
Кръг 14
Stadion am Kehrweg 27 ное. 2020 9:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
3 1
Шарлероа лого
Шарлероа
27 ное. 2020 9:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
3
1
Шарлероа
Stayen 28 ное. 2020 5:15 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
28 ное. 2020 5:15 pm
Stayen
Синт Тройден
1
1
Ваасланд-Беверен
Jan Breydelstadion 28 ное. 2020 7:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 5
Генк лого
Генк
28 ное. 2020 7:30 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
1
5
Генк
Stade Le Canonnier 28 ное. 2020 9:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
28 ное. 2020 9:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
0
Клуб Брюж
AFAS-stadion Achter de Kazerne 29 ное. 2020 2:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Беершот лого
Беершот
29 ное. 2020 2:30 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
3
Беершот
GHELAMCO-arena 29 ное. 2020 5:00 pm
Гент лого
Гент
0 3
Варегем лого
Варегем
29 ное. 2020 5:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
0
3
Варегем
Lotto Park 29 ное. 2020 7:15 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
29 ное. 2020 7:15 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Стандарт Лиеж
Guldensporenstadion 29 ное. 2020 9:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
3 1
Остенде лого
Остенде
29 ное. 2020 9:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
3
1
Остенде
Bosuilstadion 30 ное. 2020 9:45 pm
Антверп лого
Антверп
3 2
Льовен лого
Льовен
30 ное. 2020 9:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
2
Льовен
Кръг 15
Regenboogstadion 4 дек. 2020 9:45 pm
Варегем лого
Варегем
2 2
Андерлехт лого
Андерлехт
4 дек. 2020 9:45 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
2
Андерлехт
Freethielstadion 5 дек. 2020 5:15 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 0
Мускрон лого
Мускрон
5 дек. 2020 5:15 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
2
0
Мускрон
King Power at Den Dreef Stadion 5 дек. 2020 7:30 pm
Льовен лого
Льовен
2 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
5 дек. 2020 7:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
2
1
Серакъл Брюж
Jan Breydelstadion 5 дек. 2020 9:45 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
5 дек. 2020 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
1
0
Синт Тройден
Luminus Arena 6 дек. 2020 2:30 pm
Генк лого
Генк
4 2
Антверп лого
Антверп
6 дек. 2020 2:30 pm
Luminus Arena
Генк
4
2
Антверп
Olympisch Stadion 6 дек. 2020 5:00 pm
Беершот лого
Беершот
0 1
Ойпен лого
Ойпен
6 дек. 2020 5:00 pm
Olympisch Stadion
Беершот
0
1
Ойпен
Stade Maurice Dufrasne 6 дек. 2020 7:15 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 2
Мехелен лого
Мехелен
6 дек. 2020 7:15 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
2
Мехелен
Diaz Arena 6 дек. 2020 9:45 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Гент лого
Гент
6 дек. 2020 9:45 pm
Diaz Arena
Остенде
2
1
Гент
Stade du Pays de Charleroi 7 дек. 2020 9:45 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 0
Кортрийк лого
Кортрийк
7 дек. 2020 9:45 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
0
Кортрийк
Кръг 16
Lotto Park 11 дек. 2020 9:45 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 0
Генк лого
Генк
11 дек. 2020 9:45 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
0
Генк
Stade Le Canonnier 12 дек. 2020 5:15 pm
Мускрон лого
Мускрон
3 1
Беершот лого
Беершот
12 дек. 2020 5:15 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
3
1
Беершот
Jan Breydelstadion 12 дек. 2020 7:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 1
Остенде лого
Остенде
12 дек. 2020 7:30 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
0
1
Остенде
Guldensporenstadion 12 дек. 2020 7:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 3
Льовен лого
Льовен
12 дек. 2020 7:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
3
Льовен
Stayen 12 дек. 2020 9:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 2
Шарлероа лого
Шарлероа
12 дек. 2020 9:45 pm
Stayen
Синт Тройден
1
2
Шарлероа
Bosuilstadion 13 дек. 2020 2:30 pm
Антверп лого
Антверп
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
13 дек. 2020 2:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
0
2
Клуб Брюж
GHELAMCO-arena 13 дек. 2020 7:15 pm
Гент лого
Гент
2 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
13 дек. 2020 7:15 pm
GHELAMCO-arena
Гент
2
1
Стандарт Лиеж
AFAS-stadion Achter de Kazerne 13 дек. 2020 9:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
13 дек. 2020 9:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
3
Ваасланд-Беверен
Stadion am Kehrweg 29 дек. 2020 9:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 3
Варегем лого
Варегем
29 дек. 2020 9:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
2
3
Варегем
Кръг 17
Stade du Pays de Charleroi 18 дек. 2020 9:45 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Андерлехт лого
Андерлехт
18 дек. 2020 9:45 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Андерлехт
Regenboogstadion 19 дек. 2020 7:30 pm
Варегем лого
Варегем
0 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
19 дек. 2020 7:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
2
Синт Тройден
Luminus Arena 19 дек. 2020 9:45 pm
Генк лого
Генк
2 0
Кортрийк лого
Кортрийк
19 дек. 2020 9:45 pm
Luminus Arena
Генк
2
0
Кортрийк
Jan Breydelstadion 20 дек. 2020 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
0 1
Гент лого
Гент
20 дек. 2020 2:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
0
1
Гент
King Power at Den Dreef Stadion 20 дек. 2020 5:00 pm
Льовен лого
Льовен
1 2
Мехелен лого
Мехелен
20 дек. 2020 5:00 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
1
2
Мехелен
Stade Maurice Dufrasne 20 дек. 2020 7:15 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 1
Мускрон лого
Мускрон
20 дек. 2020 7:15 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
1
Мускрон
Freethielstadion 20 дек. 2020 9:45 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 3
Антверп лого
Антверп
20 дек. 2020 9:45 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
0
3
Антверп
Diaz Arena 12 ян. 2021 9:45 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Ойпен лого
Ойпен
12 ян. 2021 9:45 pm
Diaz Arena
Остенде
1
1
Ойпен
Olympisch Stadion 13 ян. 2021 7:30 pm
Беершот лого
Беершот
1 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
13 ян. 2021 7:30 pm
Olympisch Stadion
Беершот
1
1
Серакъл Брюж
Кръг 18
Stade Le Canonnier 15 дек. 2020 7:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 2
Льовен лого
Льовен
15 дек. 2020 7:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
2
Льовен
Jan Breydelstadion 15 дек. 2020 7:45 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 4
Шарлероа лого
Шарлероа
15 дек. 2020 7:45 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
3
4
Шарлероа
Lotto Park 15 дек. 2020 10:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 1
Остенде лого
Остенде
15 дек. 2020 10:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
1
Остенде
Bosuilstadion 16 дек. 2020 7:45 pm
Антверп лого
Антверп
0 1
Варегем лого
Варегем
16 дек. 2020 7:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
0
1
Варегем
GHELAMCO-arena 16 дек. 2020 10:00 pm
Гент лого
Гент
3 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
16 дек. 2020 10:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
3
0
Ваасланд-Беверен
Guldensporenstadion 16 дек. 2020 10:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
16 дек. 2020 10:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
1
Стандарт Лиеж
AFAS-stadion Achter de Kazerne 17 дек. 2020 9:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
17 дек. 2020 9:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
0
3
Клуб Брюж
Stayen 30 дек. 2020 9:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 0
Беершот лого
Беершот
30 дек. 2020 9:45 pm
Stayen
Синт Тройден
1
0
Беершот
Stadion am Kehrweg 6 ян. 2021 9:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 4
Генк лого
Генк
6 ян. 2021 9:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
4
Генк
Кръг 19
Jan Breydelstadion 26 дек. 2020 3:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 0
Ойпен лого
Ойпен
26 дек. 2020 3:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
3
0
Ойпен
Regenboogstadion 26 дек. 2020 5:15 pm
Варегем лого
Варегем
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
26 дек. 2020 5:15 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
0
Серакъл Брюж
Guldensporenstadion 26 дек. 2020 7:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 0
Гент лого
Гент
26 дек. 2020 7:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
0
Гент
King Power at Den Dreef Stadion 26 дек. 2020 7:30 pm
Льовен лого
Льовен
1 2
Остенде лого
Остенде
26 дек. 2020 7:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
1
2
Остенде
Stade Maurice Dufrasne 26 дек. 2020 9:45 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
26 дек. 2020 9:45 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
2
Синт Тройден
Bosuilstadion 27 дек. 2020 2:30 pm
Антверп лого
Антверп
2 1
Шарлероа лого
Шарлероа
27 дек. 2020 2:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
1
Шарлероа
Luminus Arena 27 дек. 2020 5:00 pm
Генк лого
Генк
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
27 дек. 2020 5:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
1
Ваасланд-Беверен
Lotto Park 27 дек. 2020 7:15 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Беершот лого
Беершот
27 дек. 2020 7:15 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
0
Беершот
AFAS-stadion Achter de Kazerne 27 дек. 2020 9:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 1
Мускрон лого
Мускрон
27 дек. 2020 9:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
2
1
Мускрон
Кръг 20
Stadion am Kehrweg 15 ян. 2021 9:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 0
Андерлехт лого
Андерлехт
15 ян. 2021 9:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
2
0
Андерлехт
Diaz Arena 16 ян. 2021 5:15 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
16 ян. 2021 5:15 pm
Diaz Arena
Остенде
2
1
Кортрийк
Stade Le Canonnier 16 ян. 2021 7:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 0
Генк лого
Генк
16 ян. 2021 7:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
0
Генк
Freethielstadion 16 ян. 2021 7:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 5
Варегем лого
Варегем
16 ян. 2021 7:30 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
5
Варегем
Stade du Pays de Charleroi 16 ян. 2021 9:45 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 1
Мехелен лого
Мехелен
16 ян. 2021 9:45 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
1
Мехелен
GHELAMCO-arena 17 ян. 2021 2:30 pm
Гент лого
Гент
0 1
Антверп лого
Антверп
17 ян. 2021 2:30 pm
GHELAMCO-arena
Гент
0
1
Антверп
Jan Breydelstadion 17 ян. 2021 5:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
17 ян. 2021 5:00 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
0
1
Стандарт Лиеж
Olympisch Stadion 17 ян. 2021 7:15 pm
Беершот лого
Беершот
0 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
17 ян. 2021 7:15 pm
Olympisch Stadion
Беершот
0
3
Клуб Брюж
Stayen 17 ян. 2021 9:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
3 1
Льовен лого
Льовен
17 ян. 2021 9:45 pm
Stayen
Синт Тройден
3
1
Льовен
Кръг 21
Lotto Park 22 ян. 2021 9:45 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
22 ян. 2021 9:45 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Ваасланд-Беверен
AFAS-stadion Achter de Kazerne 23 ян. 2021 5:15 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 0
Ойпен лого
Ойпен
23 ян. 2021 5:15 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
3
0
Ойпен
Guldensporenstadion 23 ян. 2021 7:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 2
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
23 ян. 2021 7:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
2
Серакъл Брюж
Stayen 23 ян. 2021 7:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 2
Мускрон лого
Мускрон
23 ян. 2021 7:30 pm
Stayen
Синт Тройден
0
2
Мускрон
Bosuilstadion 23 ян. 2021 9:45 pm
Антверп лого
Антверп
1 2
Остенде лого
Остенде
23 ян. 2021 9:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
2
Остенде
Jan Breydelstadion 24 ян. 2021 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 2
Генк лого
Генк
24 ян. 2021 2:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
3
2
Генк
Regenboogstadion 24 ян. 2021 5:00 pm
Варегем лого
Варегем
0 3
Беершот лого
Беершот
24 ян. 2021 5:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
3
Беершот
Stade Maurice Dufrasne 24 ян. 2021 7:15 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 2
Шарлероа лого
Шарлероа
24 ян. 2021 7:15 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
3
2
Шарлероа
King Power at Den Dreef Stadion 24 ян. 2021 9:45 pm
Льовен лого
Льовен
0 3
Гент лого
Гент
24 ян. 2021 9:45 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
0
3
Гент
Кръг 22
Stadion am Kehrweg 26 ян. 2021 7:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 2
Антверп лого
Антверп
26 ян. 2021 7:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
0
2
Антверп
Freethielstadion 26 ян. 2021 7:45 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 3
Мехелен лого
Мехелен
26 ян. 2021 7:45 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
2
3
Мехелен
Stade Le Canonnier 26 ян. 2021 10:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 1
Андерлехт лого
Андерлехт
26 ян. 2021 10:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
1
Андерлехт
Luminus Arena 27 ян. 2021 7:45 pm
Генк лого
Генк
3 2
Варегем лого
Варегем
27 ян. 2021 7:45 pm
Luminus Arena
Генк
3
2
Варегем
Olympisch Stadion 27 ян. 2021 7:45 pm
Беершот лого
Беершот
0 0
Кортрийк лого
Кортрийк
27 ян. 2021 7:45 pm
Olympisch Stadion
Беершот
0
0
Кортрийк
GHELAMCO-arena 27 ян. 2021 10:00 pm
Гент лого
Гент
1 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
27 ян. 2021 10:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
1
1
Синт Тройден
Stade du Pays de Charleroi 27 ян. 2021 10:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 1
Льовен лого
Льовен
27 ян. 2021 10:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
1
Льовен
Jan Breydelstadion 28 ян. 2021 7:45 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
28 ян. 2021 7:45 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
1
2
Клуб Брюж
Diaz Arena 28 ян. 2021 10:00 pm
Остенде лого
Остенде
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
28 ян. 2021 10:00 pm
Diaz Arena
Остенде
2
2
Стандарт Лиеж
Кръг 23
Bosuilstadion 29 ян. 2021 9:45 pm
Антверп лого
Антверп
3 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
29 ян. 2021 9:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
2
Ваасланд-Беверен
30 ян. 2021 5:15 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 0
Генк лого
Генк
30 ян. 2021 5:15 pm
Мехелен
0
0
Генк
Stadion am Kehrweg 30 ян. 2021 7:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Мускрон лого
Мускрон
30 ян. 2021 7:30 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
1
Мускрон
King Power at Den Dreef Stadion 30 ян. 2021 7:30 pm
Льовен лого
Льовен
0 1
Беершот лого
Беершот
30 ян. 2021 7:30 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
0
1
Беершот
Guldensporenstadion 30 ян. 2021 9:45 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Шарлероа лого
Шарлероа
30 ян. 2021 9:45 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Шарлероа
Jan Breydelstadion 31 ян. 2021 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
31 ян. 2021 2:30 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
3
1
Стандарт Лиеж
Regenboogstadion 31 ян. 2021 5:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 1
Остенде лого
Остенде
31 ян. 2021 5:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
1
Остенде
Lotto Park 31 ян. 2021 7:15 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Гент лого
Гент
31 ян. 2021 7:15 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Гент
31 ян. 2021 9:45 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
3 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
31 ян. 2021 9:45 pm
Синт Тройден
3
0
Серакъл Брюж
Кръг 24
Stade Le Canonnier 5 февр. 2021 9:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 3
Кортрийк лого
Кортрийк
5 февр. 2021 9:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
3
Кортрийк
Diaz Arena 6 февр. 2021 5:15 pm
Остенде лого
Остенде
3 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
6 февр. 2021 5:15 pm
Diaz Arena
Остенде
3
1
Синт Тройден
Jan Breydelstadion 6 февр. 2021 7:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 1
Мехелен лого
Мехелен
6 февр. 2021 7:30 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
0
1
Мехелен
Freethielstadion 6 февр. 2021 7:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
6 февр. 2021 7:30 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
0
2
Клуб Брюж
Stade Maurice Dufrasne 6 февр. 2021 9:45 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Льовен лого
Льовен
6 февр. 2021 9:45 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
1
Льовен
Olympisch Stadion 7 февр. 2021 2:30 pm
Беершот лого
Беершот
1 2
Антверп лого
Антверп
7 февр. 2021 2:30 pm
Olympisch Stadion
Беершот
1
2
Антверп
Stade du Pays de Charleroi 7 февр. 2021 5:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 1
Варегем лого
Варегем
7 февр. 2021 5:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
1
Варегем
Luminus Arena 7 февр. 2021 7:15 pm
Генк лого
Генк
1 2
Андерлехт лого
Андерлехт
7 февр. 2021 7:15 pm
Luminus Arena
Генк
1
2
Андерлехт
GHELAMCO-arena 7 февр. 2021 9:45 pm
Гент лого
Гент
2 2
Ойпен лого
Ойпен
7 февр. 2021 9:45 pm
GHELAMCO-arena
Гент
2
2
Ойпен
Кръг 25
Stade Le Canonnier 19 ян. 2021 7:45 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
19 ян. 2021 7:45 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
1
Ваасланд-Беверен
Lotto Park 19 ян. 2021 10:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 0
Шарлероа лого
Шарлероа
19 ян. 2021 10:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
3
0
Шарлероа
Guldensporenstadion 20 ян. 2021 5:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
20 ян. 2021 5:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
2
Синт Тройден
Stadion am Kehrweg 20 ян. 2021 7:45 pm
Ойпен лого
Ойпен
3 1
Беершот лого
Беершот
20 ян. 2021 7:45 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
3
1
Беершот
AFAS-stadion Achter de Kazerne 20 ян. 2021 7:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 4
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
20 ян. 2021 7:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
0
4
Стандарт Лиеж
Jan Breydelstadion 20 ян. 2021 10:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Остенде лого
Остенде
20 ян. 2021 10:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
2
1
Остенде
Bosuilstadion 20 ян. 2021 10:00 pm
Антверп лого
Антверп
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
20 ян. 2021 10:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
0
Серакъл Брюж
Regenboogstadion 21 ян. 2021 7:45 pm
Варегем лого
Варегем
2 3
Льовен лого
Льовен
21 ян. 2021 7:45 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
3
Льовен
Luminus Arena 21 ян. 2021 10:00 pm
Генк лого
Генк
1 1
Гент лого
Гент
21 ян. 2021 10:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
1
Гент
Кръг 26
King Power at Den Dreef Stadion 12 февр. 2021 9:45 pm
Льовен лого
Льовен
3 1
Кортрийк лого
Кортрийк
12 февр. 2021 9:45 pm
King Power at Den Dreef Stadion
Льовен
3
1
Кортрийк
Stayen 13 февр. 2021 7:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 2
Варегем лого
Варегем
13 февр. 2021 7:30 pm
Stayen
Синт Тройден
1
2
Варегем
Stade Maurice Dufrasne 14 февр. 2021 2:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Антверп лого
Антверп
14 февр. 2021 2:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
1
Антверп
Olympisch Stadion 14 февр. 2021 5:00 pm
Беершот лого
Беершот
1 2
Мехелен лого
Мехелен
14 февр. 2021 5:00 pm
Olympisch Stadion
Беершот
1
2
Мехелен
Stade du Pays de Charleroi 14 февр. 2021 7:15 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
- -
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
14 февр. 2021 7:15 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
-
-
Клуб Брюж
Jan Breydelstadion 14 февр. 2021 9:45 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
14 февр. 2021 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
0
0
Андерлехт
GHELAMCO-arena 15 февр. 2021 9:45 pm
Гент лого
Гент
4 0
Мускрон лого
Мускрон
15 февр. 2021 9:45 pm
GHELAMCO-arena
Гент
4
0
Мускрон
Freethielstadion 17 февр. 2021 6:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 0
Ойпен лого
Ойпен
17 февр. 2021 6:00 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
0
Ойпен
Diaz Arena 17 февр. 2021 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
3 1
Генк лого
Генк
17 февр. 2021 8:00 pm
Diaz Arena
Остенде
3
1
Генк
Кръг 27
AFAS-stadion Achter de Kazerne 19 февр. 2021 9:45 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 1
Гент лого
Гент
19 февр. 2021 9:45 pm
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Мехелен
1
1
Гент
Stadion am Kehrweg 20 февр. 2021 5:15 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Остенде лого
Остенде
20 февр. 2021 5:15 pm
Stadion am Kehrweg
Ойпен
1
1
Остенде
Stade Le Canonnier 20 февр. 2021 7:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 2
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
20 февр. 2021 7:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
2
Серакъл Брюж
Freethielstadion 20 февр. 2021 9:45 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
20 февр. 2021 9:45 pm
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
1
1
Шарлероа
Lotto Park 21 февр. 2021 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 2
Кортрийк лого
Кортрийк
21 февр. 2021 2:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
2
Кортрийк
Regenboogstadion 21 февр. 2021 5:00 pm
Варегем лого
Варегем
3 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
21 февр. 2021 5:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
3
2
Стандарт Лиеж
Luminus Arena 21 февр. 2021 7:15 pm
Генк лого
Генк
1 2
Беершот лого
Беершот
21 февр. 2021 7:15 pm
Luminus Arena
Генк
1
2
Беершот
Bosuilstadion 21 февр. 2021 9:45 pm
Антверп лого
Антверп
0 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
21 февр. 2021 9:45 pm
Bosuilstadion
Антверп
0
0
Синт Тройден
Jan Breydelstadion 22 февр. 2021 9:45 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 0
Льовен лого
Льовен
22 февр. 2021 9:45 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
3
0
Льовен
Кръг 28
Stade du Pays de Charleroi 26 февр. 2021 9:45 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 2
Генк лого
Генк
26 февр. 2021 9:45 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
2
Генк
Jan Breydelstadion 27 февр. 2021 5:15 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
27 февр. 2021 5:15 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
2
0
Ваасланд-Беверен
Diaz Arena 27 февр. 2021 7:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 0
Мехелен лого
Мехелен
27 февр. 2021 7:30 pm
Diaz Arena
Остенде
2
0