България: Трета лига – Югоизточна 2021 – 2022

България: Трета лига - Югоизточна 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
33
23
8
2
98
14
84
77
2
33
21
9
3
60
14
46
72
3
33
19
11
3
51
19
32
68
4
Загорец
п п з п з
>
33
21
4
8
68
25
43
67
5
Асеновец
з п з п р
>
33
16
9
8
56
45
11
57
6
Несебър
п з п з п
>
33
15
5
13
54
43
11
50
7
33
14
7
12
42
38
4
49
8
33
13
8
12
42
38
4
47
9
33
13
7
13
39
42
-3
46
10
33
12
8
13
31
35
-4
44
11
33
10
9
14
44
44
0
39
12
33
9
10
14
37
51
-14
37
13
33
9
9
15
38
45
-7
36
14
33
8
8
17
35
68
-33
32
15
Карнобат
з з п з р
>
33
8
5
20
31
75
-44
29
16
Борислав 2009
з з з з р
>
33
6
7
20
35
79
-44
25
17
Берое II
з з з п р
>
33
5
8
20
29
66
-37
23
18
Ямбол 1915
з з з з з
>
33
4
10
19
15
64
-49
22
покажи на цял екран
Левски Крумовград
Саяна Хасково
Черноморец 1919 Бургас
Загорец
Асеновец
Несебър
Левски Карлово
Родопа Смолян
Димитровград
Гигант Съединение
Розова Долина
Атлетик Куклен
Локомотив Пловдив II
Сокол Марково
Карнобат
Борислав 2009
Берое II
Ямбол 1915
1 Левски Крумовград 4–0 0–0 6–1 3–0 3–0 2–3 2–0 3–0 0–0 5–0 5–0 0–0 8–0 8–0 4–1 1–2
2 Саяна Хасково 0–0 0–0 2–0 3–1 1–0 2–0 2–0 0–0 1–0 0–0 4–1 4–0 5–0 5–2 3–0 6–0 3–0
3 Черноморец 1919 Бургас 0–1 0–0 0–0 2–2 0–0 3–1 2–0 1–0 1–0 4–0 2–1 1–0 3–0 4–0 3–2 4–0 3–0
4 Загорец 1–3 2–0 1–1 3–1 1–2 3–0 4–0 3–1 4–0 5–0 0–0 3–0 5–0 7–0 2–0 1–0
5 Асеновец 0–3 1–0 0–0 1–0 4–2 4–0 2–0 1–0 1–0 2–0 7–3 1–0 2–1 2–2 1–0 2–2
6 Несебър 1–5 0–1 1–0 1–3 3–2 2–1 1–0 9–2 4–2 0–0 4–1 1–0 4–0 1–4 2–0 3–0 3–0
7 Левски Карлово 0–2 0–2 0–1 0–2 1–1 2–1 2–2 3–0 1–0 1–0 4–1 1–0 2–0 2–1 3–3 2–0 3–0
8 Родопа Смолян 0–5 0–0 1–2 2–0 0–0 0–0 0–0 1–3 1–0 3–1 2–2 1–0 4–0 3–0 3–0 2–2 3–0
9 Димитровград 0–1 0–1 2–2 2–1 3–1 0–0 0–1 1–0 2–2 1–0 0–0 1–0 5–1 2–1 3–0 0–0
10 Гигант Съединение 1–1 1–2 0–0 2–1 1–1 1–0 1–0 2–1 1–0 1–2 2–0 1–0 1–0 0–0 1–0 2–1 3–1
11 Розова Долина 1–1 1–1 0–2 5–0 2–3 1–2 0–0 0–2 1–3 0–2 2–3 2–1 4–1 4–1 6–0 1–2 3–0
12 Атлетик Куклен 0–0 0–0 0–1 0–2 3–2 2–1 2–0 1–2 1–1 0–2 0–0 0–2 0–0 2–2 4–0 5–0
13 Локомотив Пловдив II 1–1 2–0 1–2 0–0 1–0 2–1 0–2 3–0 1–1 4–2 0–0 2–4 0–0 4–1 4–1 0–1
14 Сокол Марково 0–5 1–3 2–2 0–2 3–0 2–1 1–2 2–0 1–1 0–0 1–1 0–2 3–2 4–2 1–1 1–1
15 Карнобат 0–5 0–1 0–2 0–1 0–4 0–5 2–6 0–0 2–0 1–0 0–1 0–2 2–2 3–1 2–0 1–4 3–0
16 Борислав 2009 1–3 1–4 0–0 1–3 0–3 4–0 0–3 2–1 0–4 3–0 0–0 0–1 2–0 1–2 4–2 1–1 2–0
17 Берое II 1–5 1–1 1–2 0–3 1–2 1–2 0–0 0–1 0–0 0–1 3–1 0–4 5–2 0–1 0–0 0–0
18 Ямбол 1915 0–3 0–3 0–3 0–3 1–1 0–0 0–0 3–2 0–3 1–0 2–2 0–3 1–1 0–0 0–1 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
7 авг. 2021
- 18:00
Сокол Марково
1 1
Ямбол 1915
Сокол Марково - Ямбол 1915
7 авг. 2021
- 18:00
Асеновец
4 0
Левски Карлово
Асеновец - Левски Карлово
7 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Пловдив II
4 2
Розова Долина
Локомотив Пловдив II - Розова Долина
7 авг. 2021
- 18:00
Димитровград
2 2
Черноморец 1919 Бургас
Димитровград - Черноморец 1919 Бургас
7 авг. 2021
- 18:00
Атлетик Куклен
2 1
Несебър
Атлетик Куклен - Несебър
7 авг. 2021
- 18:00
Левски Крумовград
2 3
Родопа Смолян
Левски Крумовград - Родопа Смолян
7 авг. 2021
- 18:00
Борислав 2009
3 0
Гигант Съединение
Борислав 2009 - Гигант Съединение
7 авг. 2021
- 18:30
Загорец
5 0
Карнобат
Загорец - Карнобат
8 авг. 2021
- 18:00
Берое II
1 1
Саяна Хасково
Берое II - Саяна Хасково
Кръг 2
14 авг. 2021
- 18:00
Ямбол 1915
1 0
Гигант Съединение
Ямбол 1915 - Гигант Съединение
14 авг. 2021
- 18:00
Родопа Смолян
2 2
Берое II
Родопа Смолян - Берое II
14 авг. 2021
- 18:00
Несебър
1 5
Левски Крумовград
Несебър - Левски Крумовград
14 авг. 2021
- 18:00
Карнобат
0 2
Атлетик Куклен
Карнобат - Атлетик Куклен
14 авг. 2021
- 18:00
Розова Долина
1 3
Димитровград
Розова Долина - Димитровград
14 авг. 2021
- 18:00
Левски Карлово
1 0
Локомотив Пловдив II
Левски Карлово - Локомотив Пловдив II
14 авг. 2021
- 18:00
Сокол Марково
3 0
Асеновец
Сокол Марково - Асеновец
14 авг. 2021
- 18:30
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Загорец
Черноморец 1919 Бургас - Загорец
15 авг. 2021
- 18:00
Саяна Хасково
3 0
Борислав 2009
Саяна Хасково - Борислав 2009
Кръг 3
21 авг. 2021
- 18:00
Асеновец
2 2
Ямбол 1915
Асеновец - Ямбол 1915
21 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Пловдив II
2 4
Сокол Марково
Локомотив Пловдив II - Сокол Марково
21 авг. 2021
- 18:00
Димитровград
0 1
Левски Карлово
Димитровград - Левски Карлово
21 авг. 2021
- 18:00
Загорец
4 0
Розова Долина
Загорец - Розова Долина
21 авг. 2021
- 18:00
Атлетик Куклен
0 1
Черноморец 1919 Бургас
Атлетик Куклен - Черноморец 1919 Бургас
21 авг. 2021
- 18:00
Левски Крумовград
8 0
Карнобат
Левски Крумовград - Карнобат
21 авг. 2021
- 18:00
Борислав 2009
2 1
Родопа Смолян
Борислав 2009 - Родопа Смолян
21 авг. 2021
- 18:00
Гигант Съединение
1 2
Саяна Хасково
Гигант Съединение - Саяна Хасково
22 авг. 2021
- 18:00
Берое II
1 2
Несебър
Берое II - Несебър
Кръг 4
28 авг. 2021
- 18:00
Борислав 2009
4 0
Несебър
Борислав 2009 - Несебър
28 авг. 2021
- 18:00
Карнобат
1 4
Берое II
Карнобат - Берое II
28 авг. 2021
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
0 1
Левски Крумовград
Черноморец 1919 Бургас - Левски Крумовград
28 авг. 2021
- 18:00
Розова Долина
2 3
Атлетик Куклен
Розова Долина - Атлетик Куклен
28 авг. 2021
- 18:00
Левски Карлово
0 2
Загорец
Левски Карлово - Загорец
28 авг. 2021
- 18:00
Сокол Марково
2 0
Димитровград
Сокол Марково - Димитровград
28 авг. 2021
- 18:00
Асеновец
7 3
Локомотив Пловдив II
Асеновец - Локомотив Пловдив II
29 авг. 2021
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Саяна Хасково
Ямбол 1915 - Саяна Хасково
27 окт. 2021
- 16:00
Родопа Смолян
1 0
Гигант Съединение
Родопа Смолян - Гигант Съединение
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Ямбол 1915
Локомотив Пловдив II - Ямбол 1915
4 сеп. 2021
- 17:00
Загорец
3 0
Сокол Марково
Загорец - Сокол Марково
4 сеп. 2021
- 17:00
Атлетик Куклен
2 0
Левски Карлово
Атлетик Куклен - Левски Карлово
4 сеп. 2021
- 17:00
Берое II
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Берое II - Черноморец 1919 Бургас
4 сеп. 2021
- 17:00
Борислав 2009
4 2
Карнобат
Борислав 2009 - Карнобат
5 сеп. 2021
- 17:00
Димитровград
3 1
Асеновец
Димитровград - Асеновец
5 сеп. 2021
- 17:00
Саяна Хасково
2 0
Родопа Смолян
Саяна Хасково - Родопа Смолян
29 сеп. 2021
- 17:00
Левски Крумовград
0 0
Розова Долина
Левски Крумовград - Розова Долина
3 ное. 2021
- 14:30
Гигант Съединение
1 0
Несебър
Гигант Съединение - Несебър
Кръг 6
11 сеп. 2021
- 17:00
Ямбол 1915
3 2
Родопа Смолян
Ямбол 1915 - Родопа Смолян
11 сеп. 2021
- 17:00
Несебър
0 1
Саяна Хасково
Несебър - Саяна Хасково
11 сеп. 2021
- 17:00
Карнобат
1 0
Гигант Съединение
Карнобат - Гигант Съединение
11 сеп. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
3 2
Борислав 2009
Черноморец 1919 Бургас - Борислав 2009
11 сеп. 2021
- 17:00
Розова Долина
1 2
Берое II
Розова Долина - Берое II
11 сеп. 2021
- 17:00
Левски Карлово
0 2
Левски Крумовград
Левски Карлово - Левски Крумовград
11 сеп. 2021
- 17:00
Сокол Марково
1 1
Атлетик Куклен
Сокол Марково - Атлетик Куклен
11 сеп. 2021
- 17:00
Асеновец
1 0
Загорец
Асеновец - Загорец
11 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Пловдив II
3 0
Димитровград
Локомотив Пловдив II - Димитровград
Кръг 7
18 сеп. 2021
- 17:00
Димитровград
0 0
Ямбол 1915
Димитровград - Ямбол 1915
18 сеп. 2021
- 17:00
Загорец
0 0
Локомотив Пловдив II
Загорец - Локомотив Пловдив II
18 сеп. 2021
- 17:00
Левски Крумовград
0 0
Сокол Марково
Левски Крумовград - Сокол Марково
18 сеп. 2021
- 17:00
Берое II
0 0
Левски Карлово
Берое II - Левски Карлово
18 сеп. 2021
- 17:00
Борислав 2009
0 0
Розова Долина
Борислав 2009 - Розова Долина
18 сеп. 2021
- 17:00
Гигант Съединение
0 0
Черноморец 1919 Бургас
Гигант Съединение - Черноморец 1919 Бургас
18 сеп. 2021
- 17:00
Родопа Смолян
0 0
Несебър
Родопа Смолян - Несебър
19 сеп. 2021
- 17:00
Саяна Хасково
5 2
Карнобат
Саяна Хасково - Карнобат
20 окт. 2021
- 16:00
Атлетик Куклен
3 2
Асеновец
Атлетик Куклен - Асеновец
Кръг 8
25 сеп. 2021
- 17:00
Ямбол 1915
0 0
Несебър
Ямбол 1915 - Несебър
25 сеп. 2021
- 17:00
Карнобат
0 0
Родопа Смолян
Карнобат - Родопа Смолян
25 сеп. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Саяна Хасково
Черноморец 1919 Бургас - Саяна Хасково
25 сеп. 2021
- 17:00
Розова Долина
0 2
Гигант Съединение
Розова Долина - Гигант Съединение
25 сеп. 2021
- 17:00
Левски Карлово
3 3
Борислав 2009
Левски Карлово - Борислав 2009
25 сеп. 2021
- 17:00
Сокол Марково
1 1
Берое II
Сокол Марково - Берое II
25 сеп. 2021
- 17:00
Димитровград
2 1
Загорец
Димитровград - Загорец
27 окт. 2021
- 16:00
Асеновец
0 3
Левски Крумовград
Асеновец - Левски Крумовград
27 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Пловдив II
0 0
Атлетик Куклен
Локомотив Пловдив II - Атлетик Куклен
Кръг 9
2 окт. 2021
- 16:00
Загорец
1 0
Ямбол 1915
Загорец - Ямбол 1915
2 окт. 2021
- 16:00
Атлетик Куклен
1 2
Димитровград
Атлетик Куклен - Димитровград
2 окт. 2021
- 16:00
Левски Крумовград
5 0
Локомотив Пловдив II
Левски Крумовград - Локомотив Пловдив II
2 окт. 2021
- 16:00
Берое II
1 2
Асеновец
Берое II - Асеновец
2 окт. 2021
- 16:00
Борислав 2009
1 2
Сокол Марково
Борислав 2009 - Сокол Марково
2 окт. 2021
- 16:00
Гигант Съединение
1 0
Левски Карлово
Гигант Съединение - Левски Карлово
2 окт. 2021
- 16:00
Родопа Смолян
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Родопа Смолян - Черноморец 1919 Бургас
2 окт. 2021
- 16:00
Несебър
1 4
Карнобат
Несебър - Карнобат
3 окт. 2021
- 16:00
Саяна Хасково
0 0
Розова Долина
Саяна Хасково - Розова Долина
Кръг 10
9 окт. 2021
- 16:00
Ямбол 1915
0 1
Карнобат
Ямбол 1915 - Карнобат
9 окт. 2021
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Несебър
Черноморец 1919 Бургас - Несебър
9 окт. 2021
- 16:00
Левски Карлово
0 2
Саяна Хасково
Левски Карлово - Саяна Хасково
9 окт. 2021
- 16:00
Асеновец
2 2
Борислав 2009
Асеновец - Борислав 2009
9 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Пловдив II
4 1
Берое II
Локомотив Пловдив II - Берое II
9 окт. 2021
- 16:00
Димитровград
0 1
Левски Крумовград
Димитровград - Левски Крумовград
9 окт. 2021
- 16:00
Загорец
5 0
Атлетик Куклен
Загорец - Атлетик Куклен
10 окт. 2021
- 16:00
Сокол Марково
1 1
Гигант Съединение
Сокол Марково - Гигант Съединение
3 ное. 2021
- 14:30
Розова Долина
0 2
Родопа Смолян
Розова Долина - Родопа Смолян
Кръг 11
16 окт. 2021
- 16:00
Левски Крумовград
0 0
Загорец
Левски Крумовград - Загорец
16 окт. 2021
- 16:00
Берое II
0 0
Димитровград
Берое II - Димитровград
16 окт. 2021
- 16:00
Несебър
0 0
Розова Долина
Несебър - Розова Долина
17 окт. 2021
- 16:00
Саяна Хасково
5 0
Сокол Марково
Саяна Хасково - Сокол Марково
20 окт. 2021
- 16:00
Борислав 2009
2 0
Локомотив Пловдив II
Борислав 2009 - Локомотив Пловдив II
27 окт. 2021
- 16:00
Карнобат
0 2
Черноморец 1919 Бургас
Карнобат - Черноморец 1919 Бургас
3 ное. 2021
- 14:30
Атлетик Куклен
5 0
Ямбол 1915
Атлетик Куклен - Ямбол 1915
24 ное. 2021
- 14:30
Родопа Смолян
0 0
Левски Карлово
Родопа Смолян - Левски Карлово
25 ное. 2021
- 14:30
Гигант Съединение
1 1
Асеновец
Гигант Съединение - Асеновец
Кръг 12
23 окт. 2021
- 15:00
Димитровград
2 1
Борислав 2009
Димитровград - Борислав 2009
23 окт. 2021
- 15:00
Атлетик Куклен
0 0
Левски Крумовград
Атлетик Куклен - Левски Крумовград
23 окт. 2021
- 16:00
Ямбол 1915
0 3
Черноморец 1919 Бургас
Ямбол 1915 - Черноморец 1919 Бургас
23 окт. 2021
- 16:00
Розова Долина
4 1
Карнобат
Розова Долина - Карнобат
23 окт. 2021
- 16:00
Левски Карлово
2 1
Несебър
Левски Карлово - Несебър
23 окт. 2021
- 16:00
Сокол Марково
1 2
Родопа Смолян
Сокол Марково - Родопа Смолян
23 окт. 2021
- 16:00
Асеновец
1 0
Саяна Хасково
Асеновец - Саяна Хасково
23 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Гигант Съединение
Локомотив Пловдив II - Гигант Съединение
23 окт. 2021
- 16:00
Загорец
2 0
Берое II
Загорец - Берое II
Кръг 13
30 окт. 2021
- 15:00
Родопа Смолян
0 0
Асеновец
Родопа Смолян - Асеновец
30 окт. 2021
- 15:00
Левски Крумовград
1 2
Ямбол 1915
Левски Крумовград - Ямбол 1915
30 окт. 2021
- 15:00
Берое II
3 1
Атлетик Куклен
Берое II - Атлетик Куклен
30 окт. 2021
- 15:00
Борислав 2009
1 3
Загорец
Борислав 2009 - Загорец
30 окт. 2021
- 15:00
Гигант Съединение
1 0
Димитровград
Гигант Съединение - Димитровград
30 окт. 2021
- 15:00
Несебър
4 0
Сокол Марково
Несебър - Сокол Марково
30 окт. 2021
- 15:00
Карнобат
2 6
Левски Карлово
Карнобат - Левски Карлово
30 окт. 2021
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Розова Долина
Черноморец 1919 Бургас - Розова Долина
31 окт. 2021
- 14:30
Саяна Хасково
4 0
Локомотив Пловдив II
Саяна Хасково - Локомотив Пловдив II
Кръг 14
6 ное. 2021
- 14:30
Асеновец
4 2
Несебър
Асеновец - Несебър
6 ное. 2021
- 14:30
Ямбол 1915
2 2
Розова Долина
Ямбол 1915 - Розова Долина
6 ное. 2021
- 14:30
Левски Карлово
0 1
Черноморец 1919 Бургас
Левски Карлово - Черноморец 1919 Бургас
6 ное. 2021
- 14:30
Сокол Марково
3 2
Карнобат
Сокол Марково - Карнобат
6 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Пловдив II
0 2
Родопа Смолян
Локомотив Пловдив II - Родопа Смолян
6 ное. 2021
- 14:30
Димитровград
0 1
Саяна Хасково
Димитровград - Саяна Хасково
6 ное. 2021
- 14:30
Загорец
3 1
Гигант Съединение
Загорец - Гигант Съединение
6 ное. 2021
- 14:30
Атлетик Куклен
2 2
Борислав 2009
Атлетик Куклен - Борислав 2009
3 дек. 2021
- 14:00
Левски Крумовград
4 1
Берое II
Левски Крумовград - Берое II
Кръг 15
12 ное. 2021
- 14:30
Борислав 2009
1 3
Левски Крумовград
Борислав 2009 - Левски Крумовград
12 ное. 2021
- 14:30
Гигант Съединение
2 0
Атлетик Куклен
Гигант Съединение - Атлетик Куклен
12 ное. 2021
- 14:30
Родопа Смолян
1 3
Димитровград
Родопа Смолян - Димитровград
12 ное. 2021
- 14:30
Несебър
1 0
Локомотив Пловдив II
Несебър - Локомотив Пловдив II
12 ное. 2021
- 14:30
Карнобат
0 4
Асеновец
Карнобат - Асеновец
12 ное. 2021
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Сокол Марково
Черноморец 1919 Бургас - Сокол Марково
12 ное. 2021
- 14:30
Розова Долина
0 0
Левски Карлово
Розова Долина - Левски Карлово
12 ное. 2021
- 14:30
Саяна Хасково
2 0
Загорец
Саяна Хасково - Загорец
24 ное. 2021
- 14:30
Берое II
0 0
Ямбол 1915
Берое II - Ямбол 1915
Кръг 16
17 ное. 2021
- 14:30
Загорец
3 0
Родопа Смолян
Загорец - Родопа Смолян
19 ное. 2021
- 14:30
Ямбол 1915
0 0
Левски Карлово
Ямбол 1915 - Левски Карлово
19 ное. 2021
- 14:30
Сокол Марково
0 0
Розова Долина
Сокол Марково - Розова Долина
19 ное. 2021
- 14:30
Асеновец
0 0
Черноморец 1919 Бургас
Асеновец - Черноморец 1919 Бургас
19 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Пловдив II
0 0
Карнобат
Локомотив Пловдив II - Карнобат
19 ное. 2021
- 14:30
Димитровград
0 0
Несебър
Димитровград - Несебър
19 ное. 2021
- 14:30
Атлетик Куклен
0 0
Саяна Хасково
Атлетик Куклен - Саяна Хасково
19 ное. 2021
- 14:30
Берое II
0 0
Борислав 2009
Берое II - Борислав 2009
22 ное. 2021
- 14:30
Левски Крумовград
3 0
Гигант Съединение
Левски Крумовград - Гигант Съединение
Кръг 17
27 ное. 2021
- 14:30
Борислав 2009
2 0
Ямбол 1915
Борислав 2009 - Ямбол 1915
27 ное. 2021
- 14:30
Родопа Смолян
2 2
Атлетик Куклен
Родопа Смолян - Атлетик Куклен
27 ное. 2021
- 14:30
Несебър
1 3
Загорец
Несебър - Загорец
27 ное. 2021
- 14:30
Карнобат
2 0
Димитровград
Карнобат - Димитровград
27 ное. 2021
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Локомотив Пловдив II
Черноморец 1919 Бургас - Локомотив Пловдив II
27 ное. 2021
- 14:30
Левски Карлово
2 0
Сокол Марково
Левски Карлово - Сокол Марково
28 ное. 2021
- 14:30
Гигант Съединение
2 1
Берое II
Гигант Съединение - Берое II
28 ное. 2021
- 14:30
Розова Долина
2 3
Асеновец
Розова Долина - Асеновец
28 ное. 2021
- 14:30
Саяна Хасково
0 0
Левски Крумовград
Саяна Хасково - Левски Крумовград
Кръг 18
19 фев. 2022
- 15:00
Ямбол 1915
0 0
Сокол Марково
Ямбол 1915 - Сокол Марково
19 фев. 2022
- 15:00
Левски Карлово
1 1
Асеновец
Левски Карлово - Асеновец
19 фев. 2022
- 15:00
Розова Долина
2 1
Локомотив Пловдив II
Розова Долина - Локомотив Пловдив II
19 фев. 2022
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Димитровград
Черноморец 1919 Бургас - Димитровград
19 фев. 2022
- 15:00
Карнобат
0 1
Загорец
Карнобат - Загорец
19 фев. 2022
- 15:00
Несебър
4 1
Атлетик Куклен
Несебър - Атлетик Куклен
19 фев. 2022
- 15:00
Родопа Смолян
0 5
Левски Крумовград
Родопа Смолян - Левски Крумовград
19 фев. 2022
- 15:00
Гигант Съединение
1 0
Борислав 2009
Гигант Съединение - Борислав 2009
20 фев. 2022
- 15:00
Саяна Хасково
6 0
Берое II
Саяна Хасково - Берое II
Кръг 19
26 фев. 2022
- 15:00
Гигант Съединение
3 1
Ямбол 1915
Гигант Съединение - Ямбол 1915
26 фев. 2022
- 15:00
Борислав 2009
1 4
Саяна Хасково
Борислав 2009 - Саяна Хасково
26 фев. 2022
- 15:00
Берое II
0 1
Родопа Смолян
Берое II - Родопа Смолян
26 фев. 2022
- 15:00
Левски Крумовград
3 0
Несебър
Левски Крумовград - Несебър
26 фев. 2022
- 15:00
Атлетик Куклен
0 0
Карнобат
Атлетик Куклен - Карнобат
26 фев. 2022
- 15:00
Загорец
1 1
Черноморец 1919 Бургас
Загорец - Черноморец 1919 Бургас
26 фев. 2022
- 15:00
Димитровград
1 0
Розова Долина
Димитровград - Розова Долина
26 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Пловдив II
2 1
Левски Карлово
Локомотив Пловдив II - Левски Карлово
26 фев. 2022
- 15:00
Асеновец
1 0
Сокол Марково
Асеновец - Сокол Марково
Кръг 20
5 мар. 2022
- 16:00
Левски Карлово
3 0
Димитровград
Левски Карлово - Димитровград
5 мар. 2022
- 16:00
Розова Долина
5 0
Загорец
Розова Долина - Загорец
5 мар. 2022
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
2 1
Атлетик Куклен
Черноморец 1919 Бургас - Атлетик Куклен
5 мар. 2022
- 16:00
Карнобат
0 5
Левски Крумовград
Карнобат - Левски Крумовград
5 мар. 2022
- 16:00
Несебър
3 0
Берое II
Несебър - Берое II
5 мар. 2022
- 16:00
Ямбол 1915
1 1
Асеновец
Ямбол 1915 - Асеновец
5 мар. 2022
- 16:00
Сокол Марково
0 2
Локомотив Пловдив II
Сокол Марково - Локомотив Пловдив II
6 мар. 2022
- 16:00
Саяна Хасково
1 0
Гигант Съединение
Саяна Хасково - Гигант Съединение
29 мар. 2022
- 17:00
Родопа Смолян
3 0
Борислав 2009
Родопа Смолян - Борислав 2009
Кръг 21
12 мар. 2022
- 15:00
Атлетик Куклен
0 2
Розова Долина
Атлетик Куклен - Розова Долина
12 мар. 2022
- 16:00
Гигант Съединение
2 1
Родопа Смолян
Гигант Съединение - Родопа Смолян
12 мар. 2022
- 16:00
Несебър
2 0
Борислав 2009
Несебър - Борислав 2009
12 мар. 2022
- 16:00
Берое II
0 1
Карнобат
Берое II - Карнобат
12 мар. 2022
- 16:00
Левски Крумовград
4 0
Черноморец 1919 Бургас
Левски Крумовград - Черноморец 1919 Бургас
12 мар. 2022
- 16:00
Загорец
1 2
Левски Карлово
Загорец - Левски Карлово
12 мар. 2022
- 16:00
Димитровград
5 1
Сокол Марково
Димитровград - Сокол Марково
12 мар. 2022
- 16:00
Локомотив Пловдив II
0 0
Асеновец
Локомотив Пловдив II - Асеновец
13 мар. 2022
- 16:00
Саяна Хасково
3 0
Ямбол 1915
Саяна Хасково - Ямбол 1915
Кръг 22
19 мар. 2022
- 16:00
Ямбол 1915
1 1
Локомотив Пловдив II
Ямбол 1915 - Локомотив Пловдив II
19 мар. 2022
- 16:00
Асеновец
1 0
Димитровград
Асеновец - Димитровград
19 мар. 2022
- 16:00
Сокол Марково
0 2
Загорец
Сокол Марково - Загорец
19 мар. 2022
- 16:00
Левски Карлово
4 1
Атлетик Куклен
Левски Карлово - Атлетик Куклен
19 мар. 2022
- 16:00
Розова Долина
1 1
Левски Крумовград
Розова Долина - Левски Крумовград
19 мар. 2022
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Берое II
Черноморец 1919 Бургас - Берое II
19 мар. 2022
- 16:00
Карнобат
2 0
Борислав 2009
Карнобат - Борислав 2009
19 мар. 2022
- 16:00
Несебър
4 2
Гигант Съединение
Несебър - Гигант Съединение
19 мар. 2022
- 16:00
Родопа Смолян
0 0
Саяна Хасково
Родопа Смолян - Саяна Хасково
Кръг 23
26 мар. 2022
- 16:00
Родопа Смолян
3 0
Ямбол 1915
Родопа Смолян - Ямбол 1915
26 мар. 2022
- 16:00
Гигант Съединение
0 0
Карнобат
Гигант Съединение - Карнобат
26 мар. 2022
- 16:00
Борислав 2009
0 0
Черноморец 1919 Бургас
Борислав 2009 - Черноморец 1919 Бургас
26 мар. 2022
- 16:00
Берое II
0 1
Розова Долина
Берое II - Розова Долина
26 мар. 2022
- 16:00
Левски Крумовград
3 0
Левски Карлово
Левски Крумовград - Левски Карлово
26 мар. 2022
- 16:00
Атлетик Куклен
0 2
Сокол Марково
Атлетик Куклен - Сокол Марково
26 мар. 2022
- 16:00
Загорец
3 1
Асеновец
Загорец - Асеновец
26 мар. 2022
- 16:00
Димитровград
1 0
Локомотив Пловдив II
Димитровград - Локомотив Пловдив II
27 мар. 2022
- 17:00
Саяна Хасково
1 0
Несебър
Саяна Хасково - Несебър
Кръг 24
2 апр. 2022
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Димитровград
Ямбол 1915 - Димитровград
2 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Пловдив II
1 2
Загорец
Локомотив Пловдив II - Загорец
2 апр. 2022
- 17:00
Асеновец
2 0
Атлетик Куклен
Асеновец - Атлетик Куклен
2 апр. 2022
- 17:00
Сокол Марково
0 5
Левски Крумовград
Сокол Марково - Левски Крумовград
2 апр. 2022
- 17:00
Левски Карлово
2 0
Берое II
Левски Карлово - Берое II
2 апр. 2022
- 17:00
Розова Долина
6 0
Борислав 2009
Розова Долина - Борислав 2009
2 апр. 2022
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Гигант Съединение
Черноморец 1919 Бургас - Гигант Съединение
2 апр. 2022
- 17:00
Карнобат
0 1
Саяна Хасково
Карнобат - Саяна Хасково
2 апр. 2022
- 17:00
Несебър
1 0
Родопа Смолян
Несебър - Родопа Смолян
Кръг 25
6 апр. 2022
- 17:00
Несебър
3 0
Ямбол 1915
Несебър - Ямбол 1915
6 апр. 2022
- 17:00
Родопа Смолян
3 0
Карнобат
Родопа Смолян - Карнобат
6 апр. 2022
- 17:00
Саяна Хасково
0 0
Черноморец 1919 Бургас
Саяна Хасково - Черноморец 1919 Бургас
6 апр. 2022
- 17:00
Гигант Съединение
1 2
Розова Долина
Гигант Съединение - Розова Долина
6 апр. 2022
- 17:00
Борислав 2009
0 3
Левски Карлово
Борислав 2009 - Левски Карлово
6 апр. 2022
- 17:00
Берое II
5 2
Сокол Марково
Берое II - Сокол Марково
6 апр. 2022
- 17:00
Левски Крумовград
6 1
Асеновец
Левски Крумовград - Асеновец
6 апр. 2022
- 17:00
Атлетик Куклен
0 0
Локомотив Пловдив II
Атлетик Куклен - Локомотив Пловдив II
6 апр. 2022
- 17:00
Загорец
4 0
Димитровград
Загорец - Димитровград
Кръг 26
9 апр. 2022
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Загорец
Ямбол 1915 - Загорец
9 апр. 2022
- 17:00
Димитровград
0 0
Атлетик Куклен
Димитровград - Атлетик Куклен
9 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Левски Крумовград
Локомотив Пловдив II - Левски Крумовград
9 апр. 2022
- 17:00
Сокол Марково
4 2
Борислав 2009
Сокол Марково - Борислав 2009
9 апр. 2022
- 17:00
Левски Карлово
1 0
Гигант Съединение
Левски Карлово - Гигант Съединение
9 апр. 2022
- 17:00
Розова Долина
1 1
Саяна Хасково
Розова Долина - Саяна Хасково
9 апр. 2022
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
2 0
Родопа Смолян
Черноморец 1919 Бургас - Родопа Смолян
9 апр. 2022
- 17:00
Карнобат
0 5
Несебър
Карнобат - Несебър
12 апр. 2022
- 17:00
Асеновец
1 0
Берое II
Асеновец - Берое II
Кръг 27
16 апр. 2022
- 16:00
Борислав 2009
0 3
Асеновец
Борислав 2009 - Асеновец
16 апр. 2022
- 17:00
Карнобат
3 0
Ямбол 1915
Карнобат - Ямбол 1915
16 апр. 2022
- 17:00
Несебър
1 0
Черноморец 1919 Бургас
Несебър - Черноморец 1919 Бургас
16 апр. 2022
- 17:00
Родопа Смолян
3 1
Розова Долина
Родопа Смолян - Розова Долина
16 апр. 2022
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Сокол Марково
Гигант Съединение - Сокол Марково
16 апр. 2022
- 17:00
Берое II
0 4
Локомотив Пловдив II
Берое II - Локомотив Пловдив II
16 апр. 2022
- 17:00
Левски Крумовград
2 0
Димитровград
Левски Крумовград - Димитровград
16 апр. 2022
- 17:00
Атлетик Куклен
0 2
Загорец
Атлетик Куклен - Загорец
17 апр. 2022
- 15:00
Саяна Хасково
2 0
Левски Карлово
Саяна Хасково - Левски Карлово
Кръг 28
21 апр. 2022
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Атлетик Куклен
Ямбол 1915 - Атлетик Куклен
21 апр. 2022
- 17:00
Загорец
1 3
Левски Крумовград
Загорец - Левски Крумовград
21 апр. 2022
- 17:00
Димитровград
3 0
Берое II
Димитровград - Берое II
21 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Пловдив II
4 1
Борислав 2009
Локомотив Пловдив II - Борислав 2009
21 апр. 2022
- 17:00
Асеновец
1 0
Гигант Съединение
Асеновец - Гигант Съединение
21 апр. 2022
- 17:00
Сокол Марково
1 3
Саяна Хасково
Сокол Марково - Саяна Хасково
21 апр. 2022
- 17:00
Левски Карлово
2 2
Родопа Смолян
Левски Карлово - Родопа Смолян
21 апр. 2022
- 17:00
Розова Долина
1 2
Несебър
Розова Долина - Несебър
21 апр. 2022
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Карнобат
Черноморец 1919 Бургас - Карнобат
Кръг 29
30 апр. 2022
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Ямбол 1915
Черноморец 1919 Бургас - Ямбол 1915
30 апр. 2022
- 17:00
Карнобат
0 1
Розова Долина
Карнобат - Розова Долина
30 апр. 2022
- 17:00
Несебър
2 1
Левски Карлово
Несебър - Левски Карлово
30 апр. 2022
- 17:00
Родопа Смолян
4 0
Сокол Марково
Родопа Смолян - Сокол Марково
30 апр. 2022
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Локомотив Пловдив II
Гигант Съединение - Локомотив Пловдив II
30 апр. 2022
- 17:00
Борислав 2009
0 4
Димитровград
Борислав 2009 - Димитровград
30 апр. 2022
- 17:00
Берое II
0 3
Загорец
Берое II - Загорец
30 апр. 2022
- 17:00
Левски Крумовград
5 0
Атлетик Куклен
Левски Крумовград - Атлетик Куклен
1 май 2022
- 17:00
Саяна Хасково
3 1
Асеновец
Саяна Хасково - Асеновец
Кръг 30
7 май 2022
- 16:00
Сокол Марково
2 1
Несебър
Сокол Марково - Несебър
7 май 2022
- 17:00
Загорец
7 0
Борислав 2009
Загорец - Борислав 2009
7 май 2022
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Левски Крумовград
Ямбол 1915 - Левски Крумовград
7 май 2022
- 18:00
Атлетик Куклен
4 0
Берое II
Атлетик Куклен - Берое II
7 май 2022
- 18:00
Димитровград
2 2
Гигант Съединение
Димитровград - Гигант Съединение
7 май 2022
- 18:00
Локомотив Пловдив II
2 0
Саяна Хасково
Локомотив Пловдив II - Саяна Хасково
7 май 2022
- 18:00
Асеновец
2 0
Родопа Смолян
Асеновец - Родопа Смолян
7 май 2022
- 18:00
Левски Карлово
2 1
Карнобат
Левски Карлово - Карнобат
7 май 2022
- 18:00
Розова Долина
0 2
Черноморец 1919 Бургас
Розова Долина - Черноморец 1919 Бургас
Кръг 31
11 май 2022
- 16:00
Карнобат
3 1
Сокол Марково
Карнобат - Сокол Марково
11 май 2022
- 18:00
Розова Долина
3 0
Ямбол 1915
Розова Долина - Ямбол 1915
11 май 2022
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
3 1
Левски Карлово
Черноморец 1919 Бургас - Левски Карлово
11 май 2022
- 18:00
Несебър
3 2
Асеновец
Несебър - Асеновец
11 май 2022
- 18:00
Родопа Смолян
1 0
Локомотив Пловдив II
Родопа Смолян - Локомотив Пловдив II
11 май 2022
- 18:00
Саяна Хасково
0 0
Димитровград
Саяна Хасково - Димитровград
11 май 2022
- 18:00
Гигант Съединение
2 1
Загорец
Гигант Съединение - Загорец
11 май 2022
- 18:00
Борислав 2009
0 1
Атлетик Куклен
Борислав 2009 - Атлетик Куклен
11 май 2022
- 18:00
Берое II
1 5
Левски Крумовград
Берое II - Левски Крумовград
Кръг 32
14 май 2022
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Берое II
Ямбол 1915 - Берое II
14 май 2022
- 18:00
Левски Крумовград
8 0
Борислав 2009
Левски Крумовград - Борислав 2009
14 май 2022
- 18:00
Атлетик Куклен
1 1
Гигант Съединение
Атлетик Куклен - Гигант Съединение
14 май 2022
- 18:00
Загорец
2 0
Саяна Хасково
Загорец - Саяна Хасково
14 май 2022
- 18:00
Димитровград
1 0
Родопа Смолян
Димитровград - Родопа Смолян
14 май 2022
- 18:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Несебър
Локомотив Пловдив II - Несебър
14 май 2022
- 18:00
Асеновец
2 1
Карнобат
Асеновец - Карнобат
14 май 2022
- 18:00
Сокол Марково
2 2
Черноморец 1919 Бургас
Сокол Марково - Черноморец 1919 Бургас
14 май 2022
- 18:00
Левски Карлово
1 0
Розова Долина
Левски Карлово - Розова Долина
Кръг 33
21 май 2022
- 16:00
Розова Долина
4 1
Сокол Марково
Розова Долина - Сокол Марково
21 май 2022
- 17:00
Несебър
9 2
Димитровград
Несебър - Димитровград
21 май 2022
- 18:00
Левски Карлово
3 0
Ямбол 1915
Левски Карлово - Ямбол 1915
21 май 2022
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
2 2
Асеновец
Черноморец 1919 Бургас - Асеновец
21 май 2022
- 18:00
Карнобат
2 2
Локомотив Пловдив II
Карнобат - Локомотив Пловдив II
21 май 2022
- 18:00
Родопа Смолян
2 0
Загорец
Родопа Смолян - Загорец
21 май 2022
- 18:00
Гигант Съединение
1 1
Левски Крумовград
Гигант Съединение - Левски Крумовград
21 май 2022
- 18:00
Борислав 2009
1 1
Берое II
Борислав 2009 - Берое II
22 май 2022
- 18:00
Саяна Хасково
4 1
Атлетик Куклен
Саяна Хасково - Атлетик Куклен
Кръг 34
28 май 2022
- 18:00
Ямбол 1915
- -
Борислав 2009
Ямбол 1915 - Борислав 2009
28 май 2022
- 18:00
Берое II
- -
Гигант Съединение
Берое II - Гигант Съединение
28 май 2022
- 18:00
Левски Крумовград
- -
Саяна Хасково
Левски Крумовград - Саяна Хасково
28 май 2022
- 18:00
Атлетик Куклен
- -
Родопа Смолян
Атлетик Куклен - Родопа Смолян
28 май 2022
- 18:00
Загорец
- -
Несебър
Загорец - Несебър
28 май 2022
- 18:00
Димитровград
- -
Карнобат
Димитровград - Карнобат
28 май 2022
- 18:00
Локомотив Пловдив II
- -
Черноморец 1919 Бургас
Локомотив Пловдив II - Черноморец 1919 Бургас
28 май 2022
- 18:00
Асеновец
- -
Розова Долина
Асеновец - Розова Долина
28 май 2022
- 18:00
Сокол Марково
- -
Левски Карлово
Сокол Марково - Левски Карлово
P