Чехия: 1. Лига 2021 – 2022

Чехия 1 Лига 2021 - 2022

2021-2022
Шампионска група
Група на изпадащите
7-10 място
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
5
4
1
0
10
2
8
13
2
Словачко
з п з п п
5
3
0
2
9
8
1
9
3
5
2
1
2
7
8
-1
7
4
5
1
2
2
9
8
1
5
5
Баник
з з п р з
5
1
1
3
6
9
-3
4
6
5
1
1
3
6
12
-6
4
Виктория Пилзен
Словачко
Спарта Прага
Славия Прага
Баник
Храдец Кралове
1 Виктория Пилзен 3–1 3–0 1–0
2 Словачко 3–1 3–0
3 Спарта Прага 1–2 3–1 1–1
4 Славия Прага 1–1 3–0 1–2
5 Баник 1–1 3–1
6 Храдец Кралове 0–2 4–3
1
2
3
4
5
Кръг 1
23 апр. 2022
- 21:00
Спарта Прага
3 1
Баник
Спарта Прага - Баник
24 апр. 2022
- 17:00
Виктория Пилзен
3 1
Словачко
Виктория Пилзен - Словачко
24 апр. 2022
- 20:00
Храдец Кралове
4 3
Славия Прага
Храдец Кралове - Славия Прага
Кръг 2
30 апр. 2022
- 17:00
Словачко
3 1
Баник
Словачко - Баник
30 апр. 2022
- 20:00
Спарта Прага
1 1
Храдец Кралове
Спарта Прага - Храдец Кралове
1 май 2022
- 20:00
Славия Прага
1 1
Виктория Пилзен
Славия Прага - Виктория Пилзен
Кръг 3
7 май 2022
- 20:00
Баник
3 1
Храдец Кралове
Баник - Храдец Кралове
8 май 2022
- 17:00
Виктория Пилзен
3 0
Спарта Прага
Виктория Пилзен - Спарта Прага
8 май 2022
- 20:00
Славия Прага
3 0
Словачко
Славия Прага - Словачко
Кръг 4
11 май 2022
- 20:00
Баник
1 1
Славия Прага
Баник - Славия Прага
11 май 2022
- 20:00
Храдец Кралове
0 2
Виктория Пилзен
Храдец Кралове - Виктория Пилзен
11 май 2022
- 20:00
Спарта Прага
1 2
Словачко
Спарта Прага - Словачко
Кръг 5
15 май 2022
- 18:00
Славия Прага
1 2
Спарта Прага
Славия Прага - Спарта Прага
15 май 2022
- 18:00
Виктория Пилзен
1 0
Баник
Виктория Пилзен - Баник
15 май 2022
- 18:00
Словачко
3 0
Храдец Кралове
Словачко - Храдец Кралове

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Пардубице
п п п р п
5
4
1
0
7
1
6
13
2
5
2
2
1
11
5
6
8
3
Яблонец
з п п р р
5
2
2
1
5
3
2
8
4
Злин
р п з р р
5
1
3
1
7
7
0
6
5
Теплице
р з з р з
5
0
2
3
4
10
-6
2
6
Карвина
р з з р з
5
0
2
3
3
11
-8
2
Пардубице
Бохемианс 1905
Яблонец
Злин
Теплице
Карвина
1 Пардубице 1–1 2–0
2 Бохемианс 1905 0–1 4–0
3 Яблонец 0–1 1–1 2–0
4 Злин 1–4 1–1 3–0
5 Теплице 0–2 2–2 0–1
6 Карвина 1–1 2–2
1
2
3
4
5
Кръг 1
23 апр. 2022
- 18:00
Карвина
1 1
Злин
Карвина - Злин
23 апр. 2022
- 18:00
Теплице
2 2
Бохемианс 1905
Теплице - Бохемианс 1905
23 апр. 2022
- 18:00
Яблонец
0 1
Пардубице
Яблонец - Пардубице
Кръг 2
1 май 2022
- 17:00
Бохемианс 1905
0 1
Пардубице
Бохемианс 1905 - Пардубице
1 май 2022
- 17:00
Яблонец
2 0
Карвина
Яблонец - Карвина
1 май 2022
- 17:00
Злин
3 0
Теплице
Злин - Теплице
Кръг 3
7 май 2022
- 17:00
Теплице
0 1
Яблонец
Теплице - Яблонец
7 май 2022
- 17:00
Злин
1 4
Бохемианс 1905
Злин - Бохемианс 1905
7 май 2022
- 17:00
Пардубице
2 0
Карвина
Пардубице - Карвина
Кръг 4
10 май 2022
- 20:00
Пардубице
1 1
Злин
Пардубице - Злин
10 май 2022
- 20:00
Карвина
2 2
Теплице
Карвина - Теплице
10 май 2022
- 20:00
Яблонец
1 1
Бохемианс 1905
Яблонец - Бохемианс 1905
Кръг 5
14 май 2022
- 19:00
Злин
1 1
Яблонец
Злин - Яблонец
14 май 2022
- 19:00
Теплице
0 2
Пардубице
Теплице - Пардубице
14 май 2022
- 19:00
Бохемианс 1905
4 0
Карвина
Бохемианс 1905 - Карвина
покажи на цял екран
Полуфинал
Финал
24 апр. 2022
- 17:00
Ческе Будейовице
2 3
Млада Болеслав
Ческе Будейовице - Млада Болеслав
30 апр. 2022
- 17:00
Млада Болеслав
1 0
Ческе Будейовице
Млада Болеслав - Ческе Будейовице
24 апр. 2022
- 17:00
Сигма Оломоуц
1 0
Слован Либерец
Сигма Оломоуц - Слован Либерец
30 апр. 2022
- 17:00
Слован Либерец
0 2
Сигма Оломоуц
Слован Либерец - Сигма Оломоуц
6 май 2022
- 18:00
Сигма Оломоуц
1 2
Млада Болеслав
Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
13 май 2022
- 18:00
Млада Болеслав
2 2
Сигма Оломоуц
Млада Болеслав - Сигма Оломоуц

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
30
23
4
3
71
19
52
73
2
30
22
6
2
53
19
34
72
3
30
20
6
4
65
32
33
66
4
Словачко
п п п з п
30
18
5
7
50
30
20
59
5
Баник
з з р з п
30
14
9
7
54
39
15
51
6
30
9
13
8
38
40
-2
40
7
30
11
5
14
45
48
-3
38
8
30
9
10
11
39
37
2
37
9
30
10
7
13
29
38
-9
37
10
30
9
9
12
40
46
-6
36
11
Злин
п р р з з
30
8
6
16
36
53
-17
30
12
Теплице
з п з з п
30
8
3
19
29
49
-20
27
13
30
6
8
16
34
56
-22
26
14
Яблонец
р р р з з
30
4
14
12
22
45
-23
26
15
Пардубице
з р з п з
30
5
9
16
35
67
-32
24
16
Карвина
п р з з п
30
3
8
19
30
52
-22
17
- 1. Лига (Шампионска група)
- 1. Лига (7-10 място)
- 1. Лига (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
Славия Прага
Виктория Пилзен
Спарта Прага
Словачко
Баник
Храдец Кралове
Млада Болеслав
Сигма Оломоуц
Слован Либерец
Ческе Будейовице
Злин
Теплице
Бохемианс 1905
Яблонец
Пардубице
Карвина
1 Славия Прага 2–0 2–0 2–1 4–0 4–1 2–0 1–0 3–1 1–0 3–0 3–0 1–0 5–0 4–0 0–1
2 Виктория Пилзен 1–1 3–2 2–1 2–1 1–0 2–1 0–0 2–0 2–1 2–1 1–0 6–0 5–0 4–0 2–0
3 Спарта Прага 1–0 2–2 3–1 2–1 4–0 1–0 3–2 2–1 1–0 2–0 4–2 5–1 1–1 3–1 2–0
4 Словачко 0–1 1–2 4–0 0–0 1–0 2–1 1–0 2–0 1–0 3–0 3–2 1–0 2–1 2–1 3–1
5 Баник 3–3 2–2 2–2 1–2 0–0 1–0 1–0 1–1 4–1 5–1 2–4 4–1 1–0 3–1 1–3
6 Храдец Кралове 1–5 1–0 0–1 2–2 1–1 2–2 3–0 1–1 2–2 2–1 3–0 1–1 2–2 2–0 1–0
7 Млада Болеслав 0–2 0–2 0–3 3–5 2–3 3–2 3–3 3–3 2–0 1–0 3–1 4–1 3–0 2–3 1–0
8 Сигма Оломоуц 0–1 1–1 2–0 0–3 1–1 2–2 2–1 1–0 3–3 1–1 0–0 0–0 4–0 3–2 2–0
9 Слован Либерец 1–0 0–1 0–5 0–1 0–2 1–0 2–1 2–0 0–0 0–1 0–1 2–1 1–1 4–1 2–1
10 Ческе Будейовице 2–2 0–1 0–0 3–2 1–3 0–1 2–1 2–1 1–0 2–2 1–0 2–1 2–0 3–1 3–1
11 Злин 0–1 1–2 2–5 1–0 2–2 2–3 1–2 1–4 2–0 2–0 3–0 1–3 0–0 4–1 2–1
12 Теплице 1–3 0–1 0–3 0–1 1–2 1–2 0–1 0–0 1–2 2–1 4–1 1–0 1–0 1–2 1–0
13 Бохемианс 1905 1–5 1–2 1–1 1–2 0–2 1–1 2–2 2–0 0–0 3–1 1–0 4–2 1–2 1–2 3–0
14 Яблонец 1–2 0–0 1–1 1–1 1–0 1–1 0–1 1–0 0–1 2–2 1–1 0–2 2–2 1–1 1–0
15 Пардубице 0–5 0–1 2–4 0–0 0–3 0–0 1–1 1–5 2–2 3–3 0–0 2–0 3–0 1–1 2–2
16 Карвина 3–3 0–1 1–2 2–2 1–2 1–1 0–1 1–2 1–2 2–2 2–3 1–1 1–1 1–1 3–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
24 юли 2021
- 17:00
Храдец Кралове
1 1
Бохемианс 1905
Храдец Кралове - Бохемианс 1905
24 юли 2021
- 17:00
Пардубице
2 2
Карвина
Пардубице - Карвина
24 юли 2021
- 17:00
Яблонец
1 0
Баник
Яблонец - Баник
24 юли 2021
- 20:00
Спарта Прага
3 2
Сигма Оломоуц
Спарта Прага - Сигма Оломоуц
25 юли 2021
- 17:00
Виктория Пилзен
2 1
Млада Болеслав
Виктория Пилзен - Млада Болеслав
25 юли 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
1 0
Теплице
Ческе Будейовице - Теплице
25 юли 2021
- 17:00
Слован Либерец
0 1
Словачко
Слован Либерец - Словачко
25 юли 2021
- 20:00
Злин
0 1
Славия Прага
Злин - Славия Прага
Кръг 2
30 юли 2021
- 20:00
Теплице
1 3
Славия Прага
Теплице - Славия Прага
31 юли 2021
- 17:00
Карвина
1 1
Храдец Кралове
Карвина - Храдец Кралове
31 юли 2021
- 17:00
Сигма Оломоуц
3 2
Пардубице
Сигма Оломоуц - Пардубице
31 юли 2021
- 17:00
Млада Болеслав
3 0
Яблонец
Млада Болеслав - Яблонец
31 юли 2021
- 20:00
Слован Либерец
0 5
Спарта Прага
Слован Либерец - Спарта Прага
1 авг. 2021
- 17:00
Словачко
1 0
Ческе Будейовице
Словачко - Ческе Будейовице
1 авг. 2021
- 17:00
Баник
5 1
Злин
Баник - Злин
1 авг. 2021
- 20:00
Бохемианс 1905
1 2
Виктория Пилзен
Бохемианс 1905 - Виктория Пилзен
Кръг 3
7 авг. 2021
- 17:00
Злин
3 0
Теплице
Злин - Теплице
7 авг. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
1 3
Баник
Ческе Будейовице - Баник
7 авг. 2021
- 17:00
Спарта Прага
2 0
Карвина
Спарта Прага - Карвина
7 авг. 2021
- 17:00
Храдец Кралове
1 1
Слован Либерец
Храдец Кралове - Слован Либерец
8 авг. 2021
- 17:00
Пардубице
1 1
Млада Болеслав
Пардубице - Млада Болеслав
8 авг. 2021
- 17:00
Яблонец
2 2
Бохемианс 1905
Яблонец - Бохемианс 1905
8 авг. 2021
- 20:00
Виктория Пилзен
2 1
Словачко
Виктория Пилзен - Словачко
27 окт. 2021
- 20:00
Славия Прага
1 0
Сигма Оломоуц
Славия Прага - Сигма Оломоуц
Кръг 4
14 авг. 2021
- 15:00
Сигма Оломоуц
3 3
Ческе Будейовице
Сигма Оломоуц - Ческе Будейовице
14 авг. 2021
- 17:00
Млада Болеслав
0 2
Славия Прага
Млада Болеслав - Славия Прага
14 авг. 2021
- 17:00
Карвина
2 3
Злин
Карвина - Злин
14 авг. 2021
- 20:00
Бохемианс 1905
1 1
Спарта Прага
Бохемианс 1905 - Спарта Прага
15 авг. 2021
- 17:00
Теплице
1 0
Яблонец
Теплице - Яблонец
15 авг. 2021
- 17:00
Баник
3 1
Пардубице
Баник - Пардубице
15 авг. 2021
- 17:00
Словачко
1 0
Храдец Кралове
Словачко - Храдец Кралове
15 авг. 2021
- 20:00
Слован Либерец
0 1
Виктория Пилзен
Слован Либерец - Виктория Пилзен
Кръг 5
21 авг. 2021
- 17:00
Пардубице
3 0
Бохемианс 1905
Пардубице - Бохемианс 1905
21 авг. 2021
- 17:00
Злин
1 4
Сигма Оломоуц
Злин - Сигма Оломоуц
21 авг. 2021
- 17:00
Млада Болеслав
3 1
Теплице
Млада Болеслав - Теплице
21 авг. 2021
- 20:00
Спарта Прага
4 0
Храдец Кралове
Спарта Прага - Храдец Кралове
22 авг. 2021
- 17:00
Виктория Пилзен
2 0
Карвина
Виктория Пилзен - Карвина
22 авг. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
1 0
Слован Либерец
Ческе Будейовице - Слован Либерец
22 авг. 2021
- 17:00
Яблонец
1 1
Словачко
Яблонец - Словачко
22 авг. 2021
- 20:00
Славия Прага
4 0
Баник
Славия Прага - Баник
Кръг 6
28 авг. 2021
- 17:00
Баник
1 0
Млада Болеслав
Баник - Млада Болеслав
28 авг. 2021
- 17:00
Словачко
2 1
Пардубице
Словачко - Пардубице
28 авг. 2021
- 17:00
Слован Либерец
0 1
Злин
Слован Либерец - Злин
28 авг. 2021
- 20:00
Спарта Прага
1 0
Ческе Будейовице
Спарта Прага - Ческе Будейовице
29 авг. 2021
- 17:00
Храдец Кралове
1 0
Виктория Пилзен
Храдец Кралове - Виктория Пилзен
29 авг. 2021
- 17:00
Сигма Оломоуц
4 0
Яблонец
Сигма Оломоуц - Яблонец
29 авг. 2021
- 17:00
Бохемианс 1905
4 2
Теплице
Бохемианс 1905 - Теплице
29 авг. 2021
- 20:00
Карвина
3 3
Славия Прага
Карвина - Славия Прага
Кръг 7
11 сеп. 2021
- 17:00
Пардубице
2 2
Слован Либерец
Пардубице - Слован Либерец
11 сеп. 2021
- 17:00
Злин
1 3
Бохемианс 1905
Злин - Бохемианс 1905
11 сеп. 2021
- 17:00
Теплице
1 2
Баник
Теплице - Баник
11 сеп. 2021
- 20:00
Виктория Пилзен
3 2
Спарта Прага
Виктория Пилзен - Спарта Прага
12 сеп. 2021
- 15:00
Ческе Будейовице
0 1
Храдец Кралове
Ческе Будейовице - Храдец Кралове
12 сеп. 2021
- 17:00
Яблонец
1 0
Карвина
Яблонец - Карвина
12 сеп. 2021
- 17:00
Млада Болеслав
3 3
Сигма Оломоуц
Млада Болеслав - Сигма Оломоуц
12 сеп. 2021
- 20:00
Славия Прага
2 1
Словачко
Славия Прага - Словачко
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 20:00
Храдец Кралове
2 0
Пардубице
Храдец Кралове - Пардубице
17 сеп. 2021
- 20:00
Сигма Оломоуц
1 1
Баник
Сигма Оломоуц - Баник
18 сеп. 2021
- 17:00
Словачко
3 0
Злин
Словачко - Злин
18 сеп. 2021
- 17:00
Слован Либерец
2 1
Млада Болеслав
Слован Либерец - Млада Болеслав
18 сеп. 2021
- 20:00
Виктория Пилзен
2 1
Ческе Будейовице
Виктория Пилзен - Ческе Будейовице
19 сеп. 2021
- 17:00
Спарта Прага
1 1
Яблонец
Спарта Прага - Яблонец
19 сеп. 2021
- 17:00
Карвина
1 1
Теплице
Карвина - Теплице
19 сеп. 2021
- 20:00
Бохемианс 1905
1 5
Славия Прага
Бохемианс 1905 - Славия Прага
Кръг 9
25 сеп. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
3 1
Карвина
Ческе Будейовице - Карвина
25 сеп. 2021
- 17:00
Пардубице
0 1
Виктория Пилзен
Пардубице - Виктория Пилзен
25 сеп. 2021
- 17:00
Баник
4 1
Бохемианс 1905
Баник - Бохемианс 1905
25 сеп. 2021
- 20:00
Злин
2 5
Спарта Прага
Злин - Спарта Прага
26 сеп. 2021
- 17:00
Яблонец
0 1
Слован Либерец
Яблонец - Слован Либерец
26 сеп. 2021
- 17:00
Млада Болеслав
3 5
Словачко
Млада Болеслав - Словачко
26 сеп. 2021
- 17:00
Теплице
0 0
Сигма Оломоуц
Теплице - Сигма Оломоуц
26 сеп. 2021
- 20:00
Славия Прага
4 1
Храдец Кралове
Славия Прага - Храдец Кралове
Кръг 10
2 окт. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
3 1
Пардубице
Ческе Будейовице - Пардубице
2 окт. 2021
- 17:00
Бохемианс 1905
2 0
Сигма Оломоуц
Бохемианс 1905 - Сигма Оломоуц
2 окт. 2021
- 17:00
Словачко
3 2
Теплице
Словачко - Теплице
2 окт. 2021
- 20:00
Виктория Пилзен
2 1
Злин
Виктория Пилзен - Злин
3 окт. 2021
- 17:00
Храдец Кралове
2 2
Яблонец
Храдец Кралове - Яблонец
3 окт. 2021
- 17:00
Карвина
0 1
Млада Болеслав
Карвина - Млада Болеслав
3 окт. 2021
- 17:00
Слован Либерец
0 2
Баник
Слован Либерец - Баник
3 окт. 2021
- 20:00
Спарта Прага
1 0
Славия Прага
Спарта Прага - Славия Прага
Кръг 11
16 окт. 2021
- 17:00
Яблонец
2 2
Ческе Будейовице
Яблонец - Ческе Будейовице
16 окт. 2021
- 17:00
Млада Болеслав
4 1
Бохемианс 1905
Млада Болеслав - Бохемианс 1905
16 окт. 2021
- 17:00
Баник
1 2
Словачко
Баник - Словачко
16 окт. 2021
- 20:00
Славия Прага
3 1
Слован Либерец
Славия Прага - Слован Либерец
17 окт. 2021
- 17:00
Злин
2 3
Храдец Кралове
Злин - Храдец Кралове
17 окт. 2021
- 17:00
Теплице
0 1
Виктория Пилзен
Теплице - Виктория Пилзен
17 окт. 2021
- 17:00
Сигма Оломоуц
2 0
Карвина
Сигма Оломоуц - Карвина
17 окт. 2021
- 20:00
Пардубице
2 4
Спарта Прага
Пардубице - Спарта Прага
Кръг 12
23 окт. 2021
- 17:00
Пардубице
0 0
Злин
Пардубице - Злин
23 окт. 2021
- 17:00
Словачко
1 0
Бохемианс 1905
Словачко - Бохемианс 1905
23 окт. 2021
- 17:00
Слован Либерец
2 0
Сигма Оломоуц
Слован Либерец - Сигма Оломоуц
24 окт. 2021
- 17:00
Храдец Кралове
3 0
Теплице
Храдец Кралове - Теплице
24 окт. 2021
- 17:00
Виктория Пилзен
5 0
Яблонец
Виктория Пилзен - Яблонец
24 окт. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
2 2
Славия Прага
Ческе Будейовице - Славия Прага
24 окт. 2021
- 20:00
Спарта Прага
1 0
Млада Болеслав
Спарта Прага - Млада Болеслав
24 ное. 2021
- 18:00
Карвина
1 2
Баник
Карвина - Баник
Кръг 13
30 окт. 2021
- 16:00
Злин
2 0
Ческе Будейовице
Злин - Ческе Будейовице
30 окт. 2021
- 16:00
Теплице
1 2
Слован Либерец
Теплице - Слован Либерец
30 окт. 2021
- 19:00
Сигма Оломоуц
0 3
Словачко
Сигма Оломоуц - Словачко
31 окт. 2021
- 16:00
Яблонец
1 1
Пардубице
Яблонец - Пардубице
31 окт. 2021
- 16:00
Млада Болеслав
3 2
Храдец Кралове
Млада Болеслав - Храдец Кралове
31 окт. 2021
- 16:00
Баник
2 2
Спарта Прага
Баник - Спарта Прага
31 окт. 2021
- 19:00
Славия Прага
2 0
Виктория Пилзен
Славия Прага - Виктория Пилзен
1 дек. 2021
- 19:00
Бохемианс 1905
3 0
Карвина
Бохемианс 1905 - Карвина
Кръг 14
6 ное. 2021
- 16:00
Храдец Кралове
1 1
Баник
Храдец Кралове - Баник
6 ное. 2021
- 16:00
Ческе Будейовице
2 1
Млада Болеслав
Ческе Будейовице - Млада Болеслав
6 ное. 2021
- 16:00
Слован Либерец
2 1
Бохемианс 1905
Слован Либерец - Бохемианс 1905
6 ное. 2021
- 19:00
Виктория Пилзен
0 0
Сигма Оломоуц
Виктория Пилзен - Сигма Оломоуц
7 ное. 2021
- 16:00
Пардубице
0 5
Славия Прага
Пардубице - Славия Прага
7 ное. 2021
- 16:00
Злин
0 0
Яблонец
Злин - Яблонец
7 ное. 2021
- 16:00
Карвина
2 2
Словачко
Карвина - Словачко
7 ное. 2021
- 19:00
Спарта Прага
4 2
Теплице
Спарта Прага - Теплице
Кръг 15
20 ное. 2021
- 16:00
Млада Болеслав
1 0
Злин
Млада Болеслав - Злин
20 ное. 2021
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 2
Храдец Кралове
Сигма Оломоуц - Храдец Кралове
20 ное. 2021
- 16:00
Бохемианс 1905
3 1
Ческе Будейовице
Бохемианс 1905 - Ческе Будейовице
20 ное. 2021
- 19:00
Баник
2 2
Виктория Пилзен
Баник - Виктория Пилзен
21 ное. 2021
- 16:00
Теплице
1 2
Пардубице
Теплице - Пардубице
21 ное. 2021
- 16:00
Словачко
4 0
Спарта Прага
Словачко - Спарта Прага
21 ное. 2021
- 16:00
Карвина
1 2
Слован Либерец
Карвина - Слован Либерец
21 ное. 2021
- 19:00
Славия Прага
5 0
Яблонец
Славия Прага - Яблонец
Кръг 16
27 ное. 2021
- 16:00
Ческе Будейовице
3 2
Словачко
Ческе Будейовице - Словачко
27 ное. 2021
- 16:00
Пардубице
1 5
Сигма Оломоуц
Пардубице - Сигма Оломоуц
27 ное. 2021
- 16:00
Злин
2 2
Баник
Злин - Баник
27 ное. 2021
- 19:00
Виктория Пилзен
6 0
Бохемианс 1905
Виктория Пилзен - Бохемианс 1905
28 ное. 2021
- 16:00
Храдец Кралове
1 0
Карвина
Храдец Кралове - Карвина
28 ное. 2021
- 16:00
Яблонец
0 1
Млада Болеслав
Яблонец - Млада Болеслав
28 ное. 2021
- 16:00
Славия Прага
3 0
Теплице
Славия Прага - Теплице
28 ное. 2021
- 19:00
Спарта Прага
2 1
Слован Либерец
Спарта Прага - Слован Либерец
Кръг 17
4 дек. 2021
- 16:00
Теплице
4 1
Злин
Теплице - Злин
4 дек. 2021
- 16:00
Карвина
1 2
Спарта Прага
Карвина - Спарта Прага
4 дек. 2021
- 16:00
Слован Либерец
1 0
Храдец Кралове
Слован Либерец - Храдец Кралове
4 дек. 2021
- 19:00
Сигма Оломоуц
0 1
Славия Прага
Сигма Оломоуц - Славия Прага
5 дек. 2021
- 16:00
Млада Болеслав
2 3
Пардубице
Млада Болеслав - Пардубице
5 дек. 2021
- 16:00
Баник
4 1
Ческе Будейовице
Баник - Ческе Будейовице
5 дек. 2021
- 16:00
Бохемианс 1905
1 2
Яблонец
Бохемианс 1905 - Яблонец
5 дек. 2021
- 19:00
Словачко
1 2
Виктория Пилзен
Словачко - Виктория Пилзен
Кръг 18
11 дек. 2021
- 16:00
Пардубице
0 3
Баник
Пардубице - Баник
11 дек. 2021
- 16:00
Храдец Кралове
2 2
Словачко
Храдец Кралове - Словачко
11 дек. 2021
- 16:00
Злин
2 1
Карвина
Злин - Карвина
11 дек. 2021
- 19:00
Виктория Пилзен
2 0
Слован Либерец
Виктория Пилзен - Слован Либерец
12 дек. 2021
- 16:00
Славия Прага
2 0
Млада Болеслав
Славия Прага - Млада Болеслав
12 дек. 2021
- 16:00
Яблонец
0 2
Теплице
Яблонец - Теплице
12 дек. 2021
- 16:00
Ческе Будейовице
2 1
Сигма Оломоуц
Ческе Будейовице - Сигма Оломоуц
12 дек. 2021
- 19:00
Спарта Прага
5 1
Бохемианс 1905
Спарта Прага - Бохемианс 1905
Кръг 19
18 дек. 2021
- 16:00
Карвина
0 1
Виктория Пилзен
Карвина - Виктория Пилзен
18 дек. 2021
- 16:00
Бохемианс 1905
1 2
Пардубице
Бохемианс 1905 - Пардубице
18 дек. 2021
- 16:00
Словачко
2 1
Яблонец
Словачко - Яблонец
18 дек. 2021
- 19:00
Храдец Кралове
0 1
Спарта Прага
Храдец Кралове - Спарта Прага
19 дек. 2021
- 16:00
Слован Либерец
0 0
Ческе Будейовице
Слован Либерец - Ческе Будейовице
19 дек. 2021
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 1
Злин
Сигма Оломоуц - Злин
19 дек. 2021
- 16:00
Теплице
0 1
Млада Болеслав
Теплице - Млада Болеслав
19 дек. 2021
- 19:00
Баник
3 3
Славия Прага
Баник - Славия Прага
Кръг 20
5 фев. 2022
- 16:00
Яблонец
1 0
Сигма Оломоуц
Яблонец - Сигма Оломоуц
5 фев. 2022
- 16:00
Теплице
1 0
Бохемианс 1905
Теплице - Бохемианс 1905
5 фев. 2022
- 16:00
Славия Прага
0 1
Карвина
Славия Прага - Карвина
5 фев. 2022
- 19:00
Ческе Будейовице
0 0
Спарта Прага
Ческе Будейовице - Спарта Прага
6 фев. 2022
- 16:00
Млада Болеслав
2 3
Баник
Млада Болеслав - Баник
6 фев. 2022
- 19:00
Виктория Пилзен
1 0
Храдец Кралове
Виктория Пилзен - Храдец Кралове
15 фев. 2022
- 17:30
Злин
2 0
Слован Либерец
Злин - Слован Либерец
22 фев. 2022
- 18:00
Пардубице
0 0
Словачко
Пардубице - Словачко
Кръг 21
12 фев. 2022
- 16:00
Храдец Кралове
2 2
Ческе Будейовице
Храдец Кралове - Ческе Будейовице
12 фев. 2022
- 16:00
Бохемианс 1905
1 0
Злин
Бохемианс 1905 - Злин
12 фев. 2022
- 19:00
Баник
2 4
Теплице
Баник - Теплице
13 фев. 2022
- 16:00
Карвина
1 1
Яблонец
Карвина - Яблонец
13 фев. 2022
- 16:00
Словачко
0 1
Славия Прага
Словачко - Славия Прага
13 фев. 2022
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 1
Млада Болеслав
Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
13 фев. 2022
- 19:00
Спарта Прага
2 2
Виктория Пилзен
Спарта Прага - Виктория Пилзен
9 мар. 2022
- 17:30
Слован Либерец
4 1
Пардубице
Слован Либерец - Пардубице
Кръг 22
19 фев. 2022
- 16:00
Пардубице
0 0
Храдец Кралове
Пардубице - Храдец Кралове
19 фев. 2022
- 16:00
Баник
1 0
Сигма Оломоуц
Баник - Сигма Оломоуц
19 фев. 2022
- 16:00
Злин
1 0
Словачко
Злин - Словачко
19 фев. 2022
- 19:00
Ческе Будейовице
0 1
Виктория Пилзен
Ческе Будейовице - Виктория Пилзен
20 фев. 2022
- 16:00
Теплице
1 0
Карвина
Теплице - Карвина
20 фев. 2022
- 16:00
Млада Болеслав
3 3
Слован Либерец
Млада Болеслав - Слован Либерец
20 фев. 2022
- 19:00
Славия Прага
1 0
Бохемианс 1905
Славия Прага - Бохемианс 1905
9 мар. 2022
- 19:30
Яблонец
1 1
Спарта Прага
Яблонец - Спарта Прага
Кръг 23
26 фев. 2022
- 16:00
Слован Либерец
1 1
Яблонец
Слован Либерец - Яблонец
26 фев. 2022
- 16:00
Словачко
2 1
Млада Болеслав
Словачко - Млада Болеслав
26 фев. 2022
- 16:00
Бохемианс 1905
0 2
Баник
Бохемианс 1905 - Баник
26 фев. 2022
- 19:00
Виктория Пилзен
4 0
Пардубице
Виктория Пилзен - Пардубице
27 фев. 2022
- 16:00
Карвина
2 2
Ческе Будейовице
Карвина - Ческе Будейовице
27 фев. 2022
- 16:00
Храдец Кралове
1 5
Славия Прага
Храдец Кралове - Славия Прага
27 фев. 2022
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 0
Теплице
Сигма Оломоуц - Теплице
27 фев. 2022
- 19:00
Спарта Прага
2 0
Злин
Спарта Прага - Злин
Кръг 24
5 мар. 2022
- 16:00
Злин
1 2
Виктория Пилзен
Злин - Виктория Пилзен
5 мар. 2022
- 16:00
Пардубице
3 3
Ческе Будейовице
Пардубице - Ческе Будейовице
5 мар. 2022
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 0
Бохемианс 1905
Сигма Оломоуц - Бохемианс 1905
5 мар. 2022
- 19:00
Баник
1 1
Слован Либерец
Баник - Слован Либерец
6 мар. 2022
- 16:00
Яблонец
1 1
Храдец Кралове
Яблонец - Храдец Кралове
6 мар. 2022
- 16:00
Теплице
0 1
Словачко
Теплице - Словачко
6 мар. 2022
- 16:00
Млада Болеслав
1 0
Карвина
Млада Болеслав - Карвина
6 мар. 2022
- 19:00
Славия Прага
2 0
Спарта Прага
Славия Прага - Спарта Прага
Кръг 25
12 мар. 2022
- 16:00
Храдец Кралове
2 1
Злин
Храдец Кралове - Злин
12 мар. 2022
- 16:00
Бохемианс 1905
2 2
Млада Болеслав
Бохемианс 1905 - Млада Болеслав
12 мар. 2022
- 16:00
Словачко
0 0
Баник
Словачко - Баник
12 мар. 2022
- 19:00
Виктория Пилзен
1 0
Теплице
Виктория Пилзен - Теплице
13 мар. 2022
- 16:00
Ческе Будейовице
2 0
Яблонец
Ческе Будейовице - Яблонец
13 мар. 2022
- 16:00
Слован Либерец
1 0
Славия Прага
Слован Либерец - Славия Прага
13 мар. 2022
- 16:00
Карвина
1 2
Сигма Оломоуц
Карвина - Сигма Оломоуц
13 мар. 2022
- 19:00
Спарта Прага
3 1
Пардубице
Спарта Прага - Пардубице
Кръг 26
19 мар. 2022
- 16:00
Злин
4 1
Пардубице
Злин - Пардубице
19 мар. 2022
- 16:00
Бохемианс 1905
1 2
Словачко
Бохемианс 1905 - Словачко
19 мар. 2022
- 16:00
Баник
1 3
Карвина
Баник - Карвина
19 мар. 2022
- 19:00
Яблонец
0 0
Виктория Пилзен
Яблонец - Виктория Пилзен
20 мар. 2022
- 16:00
Теплице
1 2
Храдец Кралове
Теплице - Храдец Кралове
20 мар. 2022
- 16:00
Млада Болеслав
0 3
Спарта Прага
Млада Болеслав - Спарта Прага
20 мар. 2022
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 0
Слован Либерец
Сигма Оломоуц - Слован Либерец
20 мар. 2022
- 19:00
Славия Прага
1 0
Ческе Будейовице
Славия Прага - Ческе Будейовице
Кръг 27
2 апр. 2022
- 17:00
Ческе Будейовице
2 2
Злин
Ческе Будейовице - Злин
2 апр. 2022
- 17:00
Слован Либерец
0 1
Теплице
Слован Либерец - Теплице
2 апр. 2022
- 17:00
Словачко
1 0
Сигма Оломоуц
Словачко - Сигма Оломоуц
2 апр. 2022
- 20:00
Спарта Прага
2 1
Баник
Спарта Прага - Баник
3 апр. 2022
- 17:00
Пардубице
1 1
Яблонец
Пардубице - Яблонец
3 апр. 2022
- 17:00
Храдец Кралове
2 2
Млада Болеслав
Храдец Кралове - Млада Болеслав
3 апр. 2022
- 17:00
Карвина
1 1
Бохемианс 1905
Карвина - Бохемианс 1905
3 апр. 2022
- 20:00
Виктория Пилзен
1 1
Славия Прага
Виктория Пилзен - Славия Прага
Кръг 28
9 апр. 2022
- 17:00
Сигма Оломоуц
1 1
Виктория Пилзен
Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен
9 апр. 2022
- 17:00
Словачко
3 1
Карвина
Словачко - Карвина
9 апр. 2022
- 17:00
Бохемианс 1905
0 0
Слован Либерец
Бохемианс 1905 - Слован Либерец
9 апр. 2022
- 20:00
Теплице
0 3
Спарта Прага
Теплице - Спарта Прага
10 апр. 2022
- 17:00
Млада Болеслав
2 0
Ческе Будейовице
Млада Болеслав - Ческе Будейовице
10 апр. 2022
- 17:00
Яблонец
1 1
Злин
Яблонец - Злин
10 апр. 2022
- 17:00
Баник
0 0
Храдец Кралове
Баник - Храдец Кралове
10 апр. 2022
- 20:00
Славия Прага
4 0
Пардубице
Славия Прага - Пардубице
Кръг 29
17 апр. 2022
- 18:00
Яблонец
1 2
Славия Прага
Яблонец - Славия Прага
17 апр. 2022
- 18:00
Злин
1 2
Млада Болеслав
Злин - Млада Болеслав
17 апр. 2022
- 18:00
Пардубице
2 0
Теплице
Пардубице - Теплице
17 апр. 2022
- 18:00
Виктория Пилзен
2 1
Баник
Виктория Пилзен - Баник
17 апр. 2022
- 18:00
Храдец Кралове
3 0
Сигма Оломоуц
Храдец Кралове - Сигма Оломоуц
17 апр. 2022
- 18:00
Ческе Будейовице
2 1
Бохемианс 1905
Ческе Будейовице - Бохемианс 1905
17 апр. 2022
- 18:00
Спарта Прага
3 1
Словачко
Спарта Прага - Словачко
17 апр. 2022
- 18:00
Слован Либерец
2 1
Карвина
Слован Либерец - Карвина
Кръг 30
20 апр. 2022
- 19:00
Бохемианс 1905
1 1
Храдец Кралове
Бохемианс 1905 - Храдец Кралове
20 апр. 2022
- 19:00
Сигма Оломоуц
2 0
Спарта Прага
Сигма Оломоуц - Спарта Прага
20 апр. 2022
- 19:00
Млада Болеслав
0 2
Виктория Пилзен
Млада Болеслав - Виктория Пилзен
20 апр. 2022
- 19:00
Теплице
2 1
Ческе Будейовице
Теплице - Ческе Будейовице
20 апр. 2022
- 19:00
Карвина
3 2
Пардубице
Карвина - Пардубице
20 апр. 2022
- 19:00
Славия Прага
3 0
Злин
Славия Прага - Злин
20 апр. 2022
- 19:00
Баник
1 0
Яблонец
Баник - Яблонец
20 апр. 2022
- 19:00
Словачко
2 0
Слован Либерец
Словачко - Слован Либерец
Позиция#
Играч
Голове
1
Виктория Пилзен
19
2
Словачко
17
3
Баник
16
4
Славия Прага
14
5
Млада Болеслав
12
6
Яблонец
Спарта Прага
12
7
Бохемианс 1905
11
8
Млада Болеслав
10
9
Славия Прага
10
10
Спарта Прага
9
11
Славия Прага
9
12
Храдец Кралове
9
13
Ческе Будейовице
9
14
Баник
8
15
Сигма Оломоуц
Пардубице
8
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Спарта Прага
13
2
Славия Прага
9
3
Баник
9
4
Пардубице
8
5
Виктория Пилзен
7
6
Спарта Прага
7
7
Виктория Пилзен
7
8
Словачко
7
9
Храдец Кралове
7
10
Млада Болеслав
6
11
Славия Прага
6
12
Спарта Прага
6
13
Теплице
6
14
Словачко
6
15
Пардубице
6
#
Играч
Точки
1
J. Jeřábek
Пардубице
Пардубице
10
0
1
15
2
V. Procházka
Злин
Злин
9
0
1
14
3
J. Hora
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
8
0
1
13
4
L. Bartošák
Карвина
Карвина
8
0
1
13
5
David Lischka
Баник
Баник
7
0
1
12
6
D. Köstl
Бохемианс 1905
Бохемианс 1905
12
0
0
12
7
P. Kodeš
Храдец Кралове
Храдец Кралове
10
1
0
12
8
M. Matějovský
Млада Болеслав
Млада Болеслав
11
0
0
11
9
Maksym Talovierov
Славия Прага
Славия Прага
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
9
1
0
11
10
Гигли Ндефе
Баник
Баник
8
1
0
10
11
L. Štetina
Спарта Прага
Спарта Прага
Слован Либерец
Слован Либерец
5
0
1
10
12
M. Havel
Виктория Пилзен
Виктория Пилзен
5
0
1
10
13
Vakhtang Chanturishvili
Злин
Злин
5
0
1
10
14
Martin Koscelník
Слован Либерец
Слован Либерец
5
0
1
10
15
Tomáš Čvančara
Яблонец
Яблонец
Спарта Прага
Спарта Прага
5
0
1
10
16
V. Smrž
Млада Болеслав
Млада Болеслав
5
0
1
10
P