Полша: Купа на Полша 2022 – 2023

Полша: Купа на Полша 2022 – 2023

2022-2023
покажи на цял екран
31 авг. 2022
- 17:00
Погон Шедълце
3 1
Хойничанка
Погон Шедълце - Хойничанка
1 сеп. 2022
- 19:00
Одра Ополе
0 1
Ягелония
Одра Ополе - Ягелония
31 авг. 2022
- 19:00
Горник Полковице
1 3
Сандеця Нови Сонч
Горник Полковице - Сандеця Нови Сонч
30 авг. 2022
- 20:45
Стомил Олщин
1 3
Хробри Глогов
Стомил Олщин - Хробри Глогов
30 авг. 2022
- 20:00
Стал Жешов
3 3
Корона Киелце
Стал Жешов - Корона Киелце
31 авг. 2022
- 17:30
Скра
1 3
Плоцк
Скра - Плоцк
30 авг. 2022
- 21:30
Нечеча
2 3
Легия Варшава
Нечеча - Легия Варшава
31 авг. 2022
- 19:15
Калиш
5 5
Видзев Лодз
Калиш - Видзев Лодз
31 авг. 2022
- 21:30
ЛКС Лодз
2 2
Стал Миелец
ЛКС Лодз - Стал Миелец
31 авг. 2022
- 19:00
ГКП Ястшембе
0 2
Варта Познан
ГКП Ястшембе - Варта Познан
1 сеп. 2022
- 21:30
Ruch Chorzów
0 1
Забже
Ruch Chorzów - Забже
1 сеп. 2022
- 20:29
Арка Гдиня
0 0
Гурник З.
Арка Гдиня - Гурник З.
31 авг. 2022
- 17:00
Вечиста Краков
0 2
Radunia Stężyca
Вечиста Краков - Radunia Stężyca
30 авг. 2022
- 17:30
Лехия Зелона Гура
2 1
Подбезкидзе
Лехия Зелона Гура - Подбезкидзе
31 авг. 2022
- 20:00
Zawisza Bydgoszcz
2 1
ГКС Тихи
Zawisza Bydgoszcz - ГКС Тихи
31 авг. 2022
- 17:00
Pogoń Szczecin II
0 2
ГКС Катовице
Pogoń Szczecin II - ГКС Катовице
31 авг. 2022
- 20:05
Жешов
1 0
Легница
Жешов - Легница
30 авг. 2022
- 20:00
Bałtyk Gdynia
0 3
Олимпия Елблаг
Bałtyk Gdynia - Олимпия Елблаг
31 авг. 2022
- 17:30
Łagów
1 3
Краковия
Łagów - Краковия
30 авг. 2022
- 17:30
Stal Stalowa Wola
1 2
Пуща
Stal Stalowa Wola - Пуща
30 авг. 2022
- 18:00
Wikielec
1 2
Заглембие Сосновац
Wikielec - Заглембие Сосновац
30 авг. 2022
- 17:15
Legia Warszawa II
0 5
Висла Краков
Legia Warszawa II - Висла Краков
31 авг. 2022
- 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie
0 4
Шльонск Вроцлав
Ruch Wysokie Mazowieckie - Шльонск Вроцлав
30 авг. 2022
- 17:30
Radomsko
0 3
Радомяк Радом
Radomsko - Радомяк Радом
31 авг. 2022
- 17:00
Шрода
0 2
Мотор Любин
Шрода - Мотор Любин
30 авг. 2022
- 17:30
Белско-Бяла
3 0
Chełmianka Chełm
Белско-Бяла - Chełmianka Chełm
30 авг. 2022
- 18:30
Start Jełowa
0 4
Заглебие
Start Jełowa - Заглебие
1 сеп. 2022
- 17:30
Lechia Dzierżoniów
1 2
Пяст Гливице
Lechia Dzierżoniów - Пяст Гливице
Позиция#
Играч
Голове
1
Легия Варшава
2
2
Корона Киелце
2
3
Сандеця Нови Сонч
2
4
Видзев Лодз
2
5
Шльонск Вроцлав
2
6
Заглебие
2
7
Видзев Лодз
2
8
Калиш
2
9
Висла Краков
1
10
Краковия
1
11
ГКС Тихи
1
12
Пяст Гливице
1
13
Краковия
1
14
Краковия
1
15
ЛКС Лодз
1
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Видзев Лодз
0
2
Легия Варшава
0
3
Висла Краков
0
4
Краковия
0
5
Забже
0
6
Плоцк
0
7
ГКС Тихи
0
8
Легия Варшава
0
9
Легия Варшава
0
10
Пяст Гливице
0
11
Краковия
0
12
Краковия
0
13
Легия Варшава
0
14
ЛКС Лодз
0
15
ГКС Тихи
0
#
Играч
Точки
1
K. Getinger
Стал Миелец
Стал Миелец
0
0
1
5
2
M. Janota
Подбезкидзе
Подбезкидзе
0
0
1
5
3
S. Wawrzynowicz
Pogoń Szczecin II
Pogoń Szczecin II
1
1
0
3
4
Bartłomiej Kukułowicz
Нечеча
Нечеча
1
1
0
3
5
Мато Милош
Видзев Лодз
Видзев Лодз
1
0
0
1
6
Юри Рибейро
Легия Варшава
Легия Варшава
1
0
0
1
7
Анхел Родадо
Висла Краков
Висла Краков
1
0
0
1
8
Dani Pacheco
Забже
Забже
1
0
0
1
9
A. Krivotsyuk
Плоцк
Плоцк
1
0
0
1
10
A. Jędrzejczyk
Легия Варшава
Легия Варшава
1
0
0
1
11
L. Rose
Легия Варшава
Легия Варшава
1
0
0
1
12
N. Nedić
ГКС Тихи
ГКС Тихи
1
0
0
1
13
D. Kądzior
Пяст Гливице
Пяст Гливице
1
0
0
1
14
F. Černych
Ягелония
Ягелония
1
0
0
1
15
Рафал Аугустиняк
Легия Варшава
Легия Варшава
1
0
0
1
16
M. Sipľak
Краковия
Краковия
1
0
0
1
17
Mateusz Lewandowski
Плоцк
Плоцк
1
0
0
1
18
Damian Byrtek
Хойничанка
Хойничанка
1
0
0
1
19
Josué
Легия Варшава
Легия Варшава
1
0
0
1
20
Fábio Nunes
Видзев Лодз
Видзев Лодз
1
0
0
1
21
Filip Borowski
Заглембие Сосновац
Заглембие Сосновац
1
0
0
1
22
Thibault Moulin
Вечиста Краков
Вечиста Краков
1
0
0
1
23
Jordi Sánchez
Видзев Лодз
Видзев Лодз
1
0
0
1
24
Chuca
Легница
Легница
1
0
0
1
25
Joan Román
Подбезкидзе
Подбезкидзе
1
0
0
1
26
T. Zaviyskyi
Нечеча
Нечеча
1
0
0
1
27
D. Bashlay
Radunia Stężyca
Radunia Stężyca
1
0
0
1
28
Á. Henríquez
Легница
Легница
1
0
0
1
29
T. Loska
Нечеча
Нечеча
1
0
0
1
30
N. Tekijaški
Нечеча
Нечеча
1
0
0
1
31
M. Orłowski
Radunia Stężyca
Radunia Stężyca
1
0
0
1
32
T. Romanczuk
Ягелония
Ягелония
1
0
0
1
33
R. Majewski
Вечиста Краков
Вечиста Краков
1
0
0
1
34
M. Masłowski
Заглембие Сосновац
Заглембие Сосновац
1
0
0
1
35
Mateusz Mak
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
36
M. Flis
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
37
Nataniel Wybraniec
ГКП Ястшембе
ГКП Ястшембе
1
0
0
1
38
R. Deaconu
Корона Киелце
Корона Киелце
1
0
0
1
39
S. Rudol
Мотор Любин
Мотор Любин
1
0
0
1
40
M. Scalet
Подбезкидзе
Подбезкидзе
1
0
0
1
41
M. Szpakowski
Корона Киелце
Корона Киелце
1
0
0
1
42
D. Mikołajewski
Подбезкидзе
Подбезкидзе
1
0
0
1
43
W. Lisowski
Pogoń Szczecin II
Pogoń Szczecin II
1
0
0
1
44
M. Matras
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
45
M. Spychała
Одра Ополе
Одра Ополе
1
0
0
1
46
F. Laskowski
Legia Warszawa II
Legia Warszawa II
1
0
0
1
47
Jesús Imaz
Ягелония
Ягелония
1
0
0
1
48
Marko Roginic
ГКС Катовице
ГКС Катовице
1
0
0
1
49
Kamil Kruk
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
50
Fryderyk Gerbowski
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
51
Jan Biegański
ГКС Тихи
ГКС Тихи
1
0
0
1
52
Kacper Rogoziński
Łagów
Łagów
1
0
0
1
53
Jakub Serafin
Пуща
Пуща
1
0
0
1
54
O. Wojciechowski
Ягелония
Ягелония
1
0
0
1
55
D. Gaska
Гурник З.
Гурник З.
1
0
0
1
56
J. Wilczynski
Калиш
Калиш
1
0
0
1
57
A. Danek
Корона Киелце
Корона Киелце
1
0
0
1
58
M. Zapytowski
Корона Киелце
Корона Киелце
1
0
0
1
59
I. Nekić
Сандеця Нови Сонч
Сандеця Нови Сонч
1
0
0
1
60
E. Čikoš
Пуща
Пуща
1
0
0
1
61
Karol Knap
Краковия
Краковия
1
0
0
1
62
M. Kochalski
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
63
Artem Putivtsev
Нечеча
Нечеча
1
0
0
1
64
Vladyslav Okhronchuk
ЛКС Лодз
ЛКС Лодз
1
0
0
1
65
Сюлейман Сисе
Гурник З.
Гурник З.
1
0
0
1
66
K. Welniak
Подбезкидзе
Подбезкидзе
1
0
0
1
67
M. Stromecki
ГКС Катовице
ГКС Катовице
1
0
0
1
68
E. Thiakane
Пуща
Пуща
1
0
0
1
69
M. Bojdys
Горник Полковице
Горник Полковице
1
0
0
1
70
W. Fabisiak
Лехия Зелона Гура
Лехия Зелона Гура
1
0
0
1
71
J. Głaz
Калиш
Калиш
1
0
0
1
72
B. Biel
ЛКС Лодз
ЛКС Лодз
1
0
0
1
73
J. Piątek
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
1
0
0
1
74
Ł. Grzeszczyk
Гурник З.
Гурник З.
1
0
0
1
75
M. Długołęcki
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia
1
0
0
1
76
A. Franczak
Вечиста Краков
Вечиста Краков
1
0
0
1
77
J. Bąk
Вечиста Краков
Вечиста Краков
1
0
0
1
78
G. Rogala
ГКС Катовице
ГКС Катовице
1
0
0
1
79
S. Kiebzak
Горник Полковице
Горник Полковице
1
0
0
1
80
Jerzy Tomal
Арка Гдиня
Арка Гдиня
1
0
0
1
81
T. Swedrowski
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
1
0
0
1
82
Dominik Kun
Видзев Лодз
Видзев Лодз
1
0
0
1
83
David Poreba
Стал Миелец
Стал Миелец
1
0
0
1
84
Jurich Christopher Alexander Carolina
Легница
Легница
1
0
0
1
85
Maciej Wichtowski
Погон Шедълце
Погон Шедълце
1
0
0
1
86
Ernest Dzięcioł
Погон Шедълце
Погон Шедълце
1
0
0
1
87
Remigiusz Szywacz
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
1
0
0
1
88
H. Tomalski
Пуща
Пуща
1
0
0
1
89
S. Duda
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
1
0
0
1
90
P. Mrozinski
Пуща
Пуща
1
0
0
1
91
L. Gora
Стал Жешов
Стал Жешов
1
0
0
1
92
A. Piekarski
Олимпия Елблаг
Олимпия Елблаг
1
0
0
1
93
R. Stepien
Radunia Stężyca
Radunia Stężyca
1
0
0
1
94
K. Tulowiecki
Radunia Stężyca
Radunia Stężyca
1
0
0
1
95
R. Karmelita
Горник Полковице
Горник Полковице
1
0
0
1
96
R. Adamski
Жешов
Жешов
1
0
0
1
97
K. Slaby
Сандеця Нови Сонч
Сандеця Нови Сонч
1
0
0
1
98
B. Kasprzak
Сандеця Нови Сонч
Сандеця Нови Сонч
1
0
0
1
99
M. Koziara
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
1
0
0
1
100
K. Krasa
Жешов
Жешов
1
0
0
1
101
M. Biernat
Гурник З.
Гурник З.
1
0
0
1
P