Аржентина: Професионална лига 2021 – 2022

Професионална лига Аржентина 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
27
16
8
3
55
21
34
56
2
27
14
6
7
40
30
10
48
3
26
13
8
5
43
25
18
47
4
29
13
8
8
33
33
0
47
5
28
11
11
6
37
21
16
44
6
27
11
10
6
36
21
15
43
7
27
10
11
6
43
31
12
41
8
Уракан
з п з п п
26
10
9
7
29
26
3
39
9
28
10
9
9
27
27
0
39
10
Ланус
з р з р з
26
10
7
9
44
45
-1
37
11
26
9
10
7
27
28
-1
37
12
29
9
10
10
25
26
-1
37
13
26
10
5
11
42
41
1
35
14
26
10
5
11
33
33
0
35
15
Алдосиви
п п з п п
26
10
3
13
29
41
-12
33
16
Годой Круз
р з п р з
26
8
8
10
36
34
2
32
17
Платенсе
з р п р п
26
7
11
8
37
37
0
32
18
26
8
8
10
26
27
-1
32
19
Банфилд
з р п р р
26
6
12
8
22
25
-3
30
20
26
7
8
11
32
37
-5
29
21
Патронато
п з з р р
26
6
10
10
25
35
-10
28
22
26
7
7
12
24
34
-10
28
23
26
7
7
12
24
35
-11
28
24
26
6
7
13
24
34
-10
25
25
26
5
9
12
13
34
-21
24
26
26
5
7
14
23
48
-25
22
покажи на цял екран
Ривър Плейт
Талерес де Кордоба
Дефенса и Хустиния
Колон Санта Фе
Бока Хуниорс
Велес Сарсфилд
Естудиантес Л.П.
Уракан
Индепендианте
Ланус
Химнасия Л.П.
Расинг Клуб
Росарио Сентрал
Унион Санта ФЕ
Алдосиви
Годой Круз
Платенсе
Архентинос Хуниорс
Банфилд
Сентрал Кордоба
Патронато
Сан Лоренцо
Нюелс Олд Бойс
Атлетико Сармиенто
Арсенал Саранди
Атлетико Тукуман
1 Ривър Плейт 2–3 1–2 2–1 2–0 1–1 1–1 4–0 4–0 2–0 3–0 5–0 3–1 1–0
2 Талерес де Кордоба 0–2 0–0 1–1 2–0 1–0 1–2 4–1 2–0 1–1 2–1 2–0 2–0 2–0
3 Дефенса и Хустиния 3–0 1–1 2–1 2–1 3–2 3–0 1–2 2–1 0–0 1–1 2–0 4–2 0–1
4 Колон Санта Фе 1–0 2–1 1–4 1–0 3–0 1–4 1–1 1–0 3–0 0–0 1–0 1–1 1–1 3–0
5 Бока Хуниорс 1–1 0–0 1–0 4–2 0–1 0–0 2–1 1–1 8–1 1–0 0–2 0–0 2–0
6 Велес Сарсфилд 0–0 0–1 2–0 3–3 5–1 0–0 4–0 3–2 3–0 2–0 0–0 2–1 0–0
7 Естудиантес Л.П. 1–1 1–0 1–0 4–1 0–1 0–0 2–2 2–3 1–1 1–1 2–0 4–0 1–1
8 Уракан 2–1 1–1 0–3 1–1 0–1 0–1 1–0 0–0 2–0 1–1 1–0 2–1 1–0
9 Индепендианте 0–0 3–0 1–0 0–1 1–1 1–0 1–0 1–4 0–0 2–0 1–1 1–1 3–0
10 Ланус 0–3 3–3 1–1 2–0 2–2 1–1 3–1 3–3 1–1 2–1 1–2 1–1 4–2
11 Химнасия Л.П. 1–1 5–2 0–0 4–4 0–0 1–0 1–0 2–2 0–1 2–2 1–0 0–1 1–0
12 Расинг Клуб 1–2 1–2 1–2 0–0 1–1 1–0 3–1 0–0 2–1 0–1 0–0 0–0 2–0 1–0
13 Росарио Сентрал 2–2 1–2 1–0 1–4 1–2 2–1 1–2 0–1 3–2 1–0 3–0 4–0 3–1
14 Унион Санта ФЕ 1–2 2–3 3–0 1–1 0–2 1–1 3–1 1–2 1–0 0–1 2–0 4–0 3–0
15 Алдосиви 1–0 3–0 0–3 1–0 2–3 1–3 0–2 1–2 1–4 3–2 0–2 2–0 2–1
16 Годой Круз 2–1 0–2 1–3 1–1 4–0 2–1 1–2 2–2 2–1 0–0 2–2 1–1 1–2
17 Платенсе 0–1 1–3 3–2 4–2 1–1 1–1 0–1 0–0 0–0 1–1 1–1 2–1 4–1
18 Архентинос Хуниорс 1–2 0–2 3–1 0–2 0–1 3–0 2–0 0–0 2–0 1–1 1–1 1–0 2–0
19 Банфилд 0–1 0–1 0–0 2–1 1–1 1–4 4–1 2–0 1–2 0–2 2–4 0–0 2–0
20 Сентрал Кордоба 1–3 2–1 1–2 1–2 1–2 1–0 2–4 2–0 0–0 2–2 1–1 5–0 2–0
21 Патронато 0–0 3–3 2–0 1–2 3–2 0–0 1–2 2–0 0–3 1–1 1–0 0–0 2–0
22 Сан Лоренцо 2–1 1–2 1–1 1–3 0–1 1–1 1–0 0–1 1–1 1–0 3–0 3–2 1–0
23 Нюелс Олд Бойс 1–4 3–2 1–2 4–2 0–1 1–0 1–1 1–0 0–0 1–0 0–0 1–0 1–2
24 Атлетико Сармиенто 1–2 1–2 0–1 0–3 0–0 1–0 3–4 3–0 1–0 0–0 1–3 2–1 3–0
25 Арсенал Саранди 0–0 0–0 1–1 1–0 0–1 0–3 0–1 0–0 1–0 2–2 1–1 3–1 1–0
26 Атлетико Тукуман 1–1 0–4 1–2 0–0 1–0 2–0 0–2 2–2 4–3 1–2 2–2 0–0 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Кръг 1
10 мар. 2021
- 23:10
Платенсе
1 1
Атлетико Сармиенто
Платенсе - Атлетико Сармиенто
15 май 2021
- 23:30
Естудиантес Л.П.
0 0
Индепендианте
Естудиантес Л.П. - Индепендианте
16 май 2021
- 03:00
Колон Санта Фе
1 1
Талерес де Кордоба
Колон Санта Фе - Талерес де Кордоба
16 май 2021
- 18:00
Велес Сарсфилд
0 0
Расинг Клуб
Велес Сарсфилд - Расинг Клуб
16 май 2021
- 23:30
Бока Хуниорс
1 1
Ривър Плейт
Бока Хуниорс - Ривър Плейт
31 май 2021
- 21:00
Расинг Клуб
0 0
Бока Хуниорс
Расинг Клуб - Бока Хуниорс
1 юни 2021
- 01:00
Индепендианте
0 2
Колон Санта Фе
Индепендианте - Колон Санта Фе
5 юни 2021
- 01:00
Колон Санта Фе
3 0
Расинг Клуб
Колон Санта Фе - Расинг Клуб
17 юли 2021
- 01:00
Унион Санта ФЕ
1 1
Бока Хуниорс
Унион Санта ФЕ - Бока Хуниорс
17 юли 2021
- 03:15
Атлетико Сармиенто
0 3
Естудиантес Л.П.
Атлетико Сармиенто - Естудиантес Л.П.
17 юли 2021
- 19:30
Алдосиви
0 2
Патронато
Алдосиви - Патронато
17 юли 2021
- 21:45
Нюелс Олд Бойс
3 2
Талерес де Кордоба
Нюелс Олд Бойс - Талерес де Кордоба
17 юли 2021
- 21:45
Ланус
4 2
Атлетико Тукуман
Ланус - Атлетико Тукуман
18 юли 2021
- 00:00
Химнасия Л.П.
2 2
Платенсе
Химнасия Л.П. - Платенсе
18 юли 2021
- 02:15
Велес Сарсфилд
0 0
Расинг Клуб
Велес Сарсфилд - Расинг Клуб
18 юли 2021
- 19:30
Уракан
2 1
Дефенса и Хустиния
Уракан - Дефенса и Хустиния
18 юли 2021
- 21:45
Арсенал Саранди
1 1
Сан Лоренцо
Арсенал Саранди - Сан Лоренцо
19 юли 2021
- 00:00
Ривър Плейт
1 2
Колон Санта Фе
Ривър Плейт - Колон Санта Фе
19 юли 2021
- 02:15
Индепендианте
0 0
Архентинос Хуниорс
Индепендианте - Архентинос Хуниорс
20 юли 2021
- 00:00
Сентрал Кордоба
1 1
Банфилд
Сентрал Кордоба - Банфилд
20 юли 2021
- 02:15
Годой Круз
2 1
Росарио Сентрал
Годой Круз - Росарио Сентрал
Кръг 2
23 фев. 2021
- 01:15
Атлетико Тукуман
1 2
Сентрал Кордоба
Атлетико Тукуман - Сентрал Кордоба
24 юли 2021
- 01:00
Атлетико Тукуман
1 0
Уракан
Атлетико Тукуман - Уракан
24 юли 2021
- 03:15
Платенсе
0 1
Алдосиви
Платенсе - Алдосиви
24 юли 2021
- 19:30
Колон Санта Фе
1 4
Ланус
Колон Санта Фе - Ланус
24 юли 2021
- 21:45
Сан Лоренцо
1 0
Сентрал Кордоба
Сан Лоренцо - Сентрал Кордоба
25 юли 2021
- 00:00
Расинг Клуб
0 0
Химнасия Л.П.
Расинг Клуб - Химнасия Л.П.
25 юли 2021
- 02:15
Банфилд
0 0
Бока Хуниорс
Банфилд - Бока Хуниорс
25 юли 2021
- 19:30
Дефенса и Хустиния
1 2
Годой Круз
Дефенса и Хустиния - Годой Круз
25 юли 2021
- 19:30
Патронато
2 0
Атлетико Сармиенто
Патронато - Атлетико Сармиенто
25 юли 2021
- 21:45
Росарио Сентрал
1 0
Велес Сарсфилд
Росарио Сентрал - Велес Сарсфилд
26 юли 2021
- 00:00
Ривър Плейт
4 0
Унион Санта ФЕ
Ривър Плейт - Унион Санта ФЕ
26 юли 2021
- 02:15
Естудиантес Л.П.
0 1
Индепендианте
Естудиантес Л.П. - Индепендианте
27 юли 2021
- 00:00
Талерес де Кордоба
2 0
Арсенал Саранди
Талерес де Кордоба - Арсенал Саранди
27 юли 2021
- 02:15
Архентинос Хуниорс
1 0
Нюелс Олд Бойс
Архентинос Хуниорс - Нюелс Олд Бойс
Кръг 3
27 фев. 2021
- 03:30
Архентинос Хуниорс
0 2
Велес Сарсфилд
Архентинос Хуниорс - Велес Сарсфилд
27 юли 2021
- 22:30
Уракан
1 1
Колон Санта Фе
Уракан - Колон Санта Фе
28 юли 2021
- 00:45
Алдосиви
0 2
Расинг Клуб
Алдосиви - Расинг Клуб
28 юли 2021
- 03:00
Бока Хуниорс
0 2
Сан Лоренцо
Бока Хуниорс - Сан Лоренцо
28 юли 2021
- 20:15
Унион Санта ФЕ
0 1
Банфилд
Унион Санта ФЕ - Банфилд
28 юли 2021
- 20:15
Годой Круз
1 2
Атлетико Тукуман
Годой Круз - Атлетико Тукуман
28 юли 2021
- 22:30
Атлетико Сармиенто
1 0
Платенсе
Атлетико Сармиенто - Платенсе
28 юли 2021
- 22:30
Велес Сарсфилд
0 0
Дефенса и Хустиния
Велес Сарсфилд - Дефенса и Хустиния
29 юли 2021
- 00:45
Индепендианте
2 0
Патронато
Индепендианте - Патронато
29 юли 2021
- 03:00
Ланус
0 3
Ривър Плейт
Ланус - Ривър Плейт
29 юли 2021
- 20:15
Сентрал Кордоба
2 1
Талерес де Кордоба
Сентрал Кордоба - Талерес де Кордоба
29 юли 2021
- 22:30
Арсенал Саранди
1 0
Архентинос Хуниорс
Арсенал Саранди - Архентинос Хуниорс
30 юли 2021
- 00:45
Химнасия Л.П.
1 0
Росарио Сентрал
Химнасия Л.П. - Росарио Сентрал
30 юли 2021
- 03:00
Нюелс Олд Бойс
4 2
Естудиантес Л.П.
Нюелс Олд Бойс - Естудиантес Л.П.
Кръг 4
7 мар. 2021
- 03:30
Сан Лоренцо
1 1
Уракан
Сан Лоренцо - Уракан
31 юли 2021
- 19:30
Колон Санта Фе
1 0
Годой Круз
Колон Санта Фе - Годой Круз
31 юли 2021
- 21:45
Ланус
1 1
Унион Санта ФЕ
Ланус - Унион Санта ФЕ
1 авг. 2021
- 00:00
Расинг Клуб
1 0
Атлетико Сармиенто
Расинг Клуб - Атлетико Сармиенто
1 авг. 2021
- 02:15
Платенсе
1 1
Индепендианте
Платенсе - Индепендианте
1 авг. 2021
- 19:30
Дефенса и Хустиния
3 2
Химнасия Л.П.
Дефенса и Хустиния - Химнасия Л.П.
1 авг. 2021
- 21:45
Талерес де Кордоба
0 0
Бока Хуниорс
Талерес де Кордоба - Бока Хуниорс
2 авг. 2021
- 00:00
Ривър Плейт
1 1
Уракан
Ривър Плейт - Уракан
2 авг. 2021
- 02:15
Сан Лоренцо
1 1
Банфилд
Сан Лоренцо - Банфилд
2 авг. 2021
- 22:45
Патронато
0 0
Нюелс Олд Бойс
Патронато - Нюелс Олд Бойс
2 авг. 2021
- 22:45
Архентинос Хуниорс
1 1
Сентрал Кордоба
Архентинос Хуниорс - Сентрал Кордоба
3 авг. 2021
- 01:00
Росарио Сентрал
1 2
Алдосиви
Росарио Сентрал - Алдосиви
3 авг. 2021
- 01:00
Естудиантес Л.П.
4 0
Арсенал Саранди
Естудиантес Л.П. - Арсенал Саранди
3 авг. 2021
- 03:15
Атлетико Тукуман
0 0
Велес Сарсфилд
Атлетико Тукуман - Велес Сарсфилд
Кръг 5
15 мар. 2021
- 00:00
Бока Хуниорс
1 1
Ривър Плейт
Бока Хуниорс - Ривър Плейт
7 авг. 2021
- 01:00
Атлетико Сармиенто
1 0
Росарио Сентрал
Атлетико Сармиенто - Росарио Сентрал
7 авг. 2021
- 03:15
Нюелс Олд Бойс
1 0
Платенсе
Нюелс Олд Бойс - Платенсе
7 авг. 2021
- 19:30
Банфилд
0 1
Талерес де Кордоба
Банфилд - Талерес де Кордоба
7 авг. 2021
- 21:45
Унион Санта ФЕ
4 0
Сан Лоренцо
Унион Санта ФЕ - Сан Лоренцо
8 авг. 2021
- 00:00
Уракан
0 1
Ланус
Уракан - Ланус
8 авг. 2021
- 02:15
Годой Круз
2 1
Ривър Плейт
Годой Круз - Ривър Плейт
8 авг. 2021
- 19:30
Химнасия Л.П.
1 0
Атлетико Тукуман
Химнасия Л.П. - Атлетико Тукуман
8 авг. 2021
- 21:45
Велес Сарсфилд
0 1
Колон Санта Фе
Велес Сарсфилд - Колон Санта Фе
9 авг. 2021
- 00:00
Бока Хуниорс
1 1
Архентинос Хуниорс
Бока Хуниорс - Архентинос Хуниорс
9 авг. 2021
- 02:15
Индепендианте
1 0
Расинг Клуб
Индепендианте - Расинг Клуб
10 авг. 2021
- 00:00
Арсенал Саранди
2 2
Патронато
Арсенал Саранди - Патронато
10 авг. 2021
- 00:00
Алдосиви
1 0
Дефенса и Хустиния
Алдосиви - Дефенса и Хустиния
10 авг. 2021
- 02:15
Сентрал Кордоба
1 2
Естудиантес Л.П.
Сентрал Кордоба - Естудиантес Л.П.
Кръг 6
20 мар. 2021
- 22:15
Банфилд
2 0
Ланус
Банфилд - Ланус
14 авг. 2021
- 01:00
Колон Санта Фе
1 0
Химнасия Л.П.
Колон Санта Фе - Химнасия Л.П.
14 авг. 2021
- 03:15
Уракан
0 0
Унион Санта ФЕ
Уракан - Унион Санта ФЕ
14 авг. 2021
- 19:30
Атлетико Тукуман
2 2
Алдосиви
Атлетико Тукуман - Алдосиви
14 авг. 2021
- 21:45
Архентинос Хуниорс
2 0
Банфилд
Архентинос Хуниорс - Банфилд
15 авг. 2021
- 00:00
Ривър Плейт
2 0
Велес Сарсфилд
Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
15 авг. 2021
- 02:15
Росарио Сентрал
1 2
Индепендианте
Росарио Сентрал - Индепендианте
15 авг. 2021
- 19:30
Патронато
1 0
Сентрал Кордоба
Патронато - Сентрал Кордоба
15 авг. 2021
- 21:45
Платенсе
2 1
Арсенал Саранди
Платенсе - Арсенал Саранди
16 авг. 2021
- 00:00
Естудиантес Л.П.
1 0
Бока Хуниорс
Естудиантес Л.П. - Бока Хуниорс
16 авг. 2021
- 02:15
Расинг Клуб
2 0
Нюелс Олд Бойс
Расинг Клуб - Нюелс Олд Бойс
17 авг. 2021
- 00:00
Талерес де Кордоба
2 0
Сан Лоренцо
Талерес де Кордоба - Сан Лоренцо
17 авг. 2021
- 02:15
Дефенса и Хустиния
4 2
Атлетико Сармиенто
Дефенса и Хустиния - Атлетико Сармиенто
17 авг. 2021
- 03:45
Ланус
3 1
Годой Круз
Ланус - Годой Круз
Кръг 7
28 мар. 2021
- 20:00
Талерес де Кордоба
1 1
Годой Круз
Талерес де Кордоба - Годой Круз
20 авг. 2021
- 22:45
Алдосиви
3 0
Колон Санта Фе
Алдосиви - Колон Санта Фе
21 авг. 2021
- 01:00
Банфилд
1 1
Естудиантес Л.П.
Банфилд - Естудиантес Л.П.
21 авг. 2021
- 01:00
Атлетико Сармиенто
3 0
Атлетико Тукуман
Атлетико Сармиенто - Атлетико Тукуман
21 авг. 2021
- 03:15
Индепендианте
0 0
Дефенса и Хустиния
Индепендианте - Дефенса и Хустиния
21 авг. 2021
- 19:00
Сентрал Кордоба
2 2
Платенсе
Сентрал Кордоба - Платенсе
21 авг. 2021
- 19:30
Годой Круз
1 1
Уракан
Годой Круз - Уракан
21 авг. 2021
- 21:45
Велес Сарсфилд
5 1
Ланус
Велес Сарсфилд - Ланус
22 авг. 2021
- 00:00
Арсенал Саранди
0 3
Расинг Клуб
Арсенал Саранди - Расинг Клуб
22 авг. 2021
- 02:15
Бока Хуниорс
1 0
Патронато
Бока Хуниорс - Патронато
22 авг. 2021
- 19:30
Унион Санта ФЕ
1 2
Талерес де Кордоба
Унион Санта ФЕ - Талерес де Кордоба
22 авг. 2021
- 21:45
Нюелс Олд Бойс
1 1
Росарио Сентрал
Нюелс Олд Бойс - Росарио Сентрал
23 авг. 2021
- 00:00
Сан Лоренцо
0 1
Архентинос Хуниорс
Сан Лоренцо - Архентинос Хуниорс
23 авг. 2021
- 02:15
Химнасия Л.П.
1 1
Ривър Плейт
Химнасия Л.П. - Ривър Плейт
Кръг 8
2 апр. 2021
- 23:00
Патронато
2 0
Алдосиви
Патронато - Алдосиви
24 авг. 2021
- 20:15
Патронато
1 1
Банфилд
Патронато - Банфилд
24 авг. 2021
- 22:30
Колон Санта Фе
1 1
Атлетико Сармиенто
Колон Санта Фе - Атлетико Сармиенто
25 авг. 2021
- 00:45
Атлетико Тукуман
2 0
Индепендианте
Атлетико Тукуман - Индепендианте
25 авг. 2021
- 03:00
Расинг Клуб
0 0
Сентрал Кордоба
Расинг Клуб - Сентрал Кордоба
25 авг. 2021
- 20:15
Росарио Сентрал
4 0
Арсенал Саранди
Росарио Сентрал - Арсенал Саранди
25 авг. 2021
- 22:30
Ланус
2 0
Химнасия Л.П.
Ланус - Химнасия Л.П.
25 авг. 2021
- 22:30
Дефенса и Хустиния
2 0
Нюелс Олд Бойс
Дефенса и Хустиния - Нюелс Олд Бойс
26 авг. 2021
- 00:45
Уракан
1 1
Велес Сарсфилд
Уракан - Велес Сарсфилд
26 авг. 2021
- 03:00
Платенсе
1 3
Бока Хуниорс
Платенсе - Бока Хуниорс
26 авг. 2021
- 20:15
Годой Круз
1 2
Унион Санта ФЕ
Годой Круз - Унион Санта ФЕ
26 авг. 2021
- 22:30
Архентинос Хуниорс
1 2
Талерес де Кордоба
Архентинос Хуниорс - Талерес де Кордоба
27 авг. 2021
- 00:45
Естудиантес Л.П.
2 0
Сан Лоренцо
Естудиантес Л.П. - Сан Лоренцо
27 авг. 2021
- 03:00
Ривър Плейт
2 0
Алдосиви
Ривър Плейт - Алдосиви
Кръг 9
11 апр. 2021
- 03:00
Расинг Клуб
1 0
Индепендианте
Расинг Клуб - Индепендианте
28 авг. 2021
- 21:45
Химнасия Л.П.
0 0
Уракан
Химнасия Л.П. - Уракан
29 авг. 2021
- 00:00
Банфилд
2 4
Платенсе
Банфилд - Платенсе
29 авг. 2021
- 02:15
Индепендианте
3 0
Колон Санта Фе
Индепендианте - Колон Санта Фе
29 авг. 2021
- 19:30
Арсенал Саранди
0 0
Дефенса и Хустиния
Арсенал Саранди - Дефенса и Хустиния
29 авг. 2021
- 21:45
Сентрал Кордоба
2 4
Росарио Сентрал
Сентрал Кордоба - Росарио Сентрал
29 авг. 2021
- 21:45
Алдосиви
2 3
Ланус
Алдосиви - Ланус
30 авг. 2021
- 00:00
Велес Сарсфилд
3 0
Годой Круз
Велес Сарсфилд - Годой Круз
30 авг. 2021
- 02:15
Бока Хуниорс
0 0
Расинг Клуб
Бока Хуниорс - Расинг Клуб
30 авг. 2021
- 20:30
Унион Санта ФЕ
1 0
Архентинос Хуниорс
Унион Санта ФЕ - Архентинос Хуниорс
30 авг. 2021
- 20:30
Нюелс Олд Бойс
1 2
Атлетико Тукуман
Нюелс Олд Бойс - Атлетико Тукуман
30 авг. 2021
- 22:45
Сан Лоренцо
3 0
Патронато
Сан Лоренцо - Патронато
31 авг. 2021
- 01:00
Атлетико Сармиенто
1 2
Ривър Плейт
Атлетико Сармиенто - Ривър Плейт
31 авг. 2021
- 03:15
Талерес де Кордоба
2 0
Естудиантес Л.П.
Талерес де Кордоба - Естудиантес Л.П.
Кръг 10
18 апр. 2021
- 21:45
Естудиантес Л.П.
0 0
Химнасия Л.П.
Естудиантес Л.П. - Химнасия Л.П.
4 сеп. 2021
- 01:00
Дефенса и Хустиния
1 1
Сентрал Кордоба
Дефенса и Хустиния - Сентрал Кордоба
4 сеп. 2021
- 03:15
Уракан
2 0
Алдосиви
Уракан - Алдосиви
4 сеп. 2021
- 19:30
Атлетико Тукуман
0 0
Арсенал Саранди
Атлетико Тукуман - Арсенал Саранди
4 сеп. 2021
- 21:45
Ланус
1 1
Атлетико Сармиенто
Ланус - Атлетико Сармиенто
4 сеп. 2021
- 21:45
Колон Санта Фе
1 1
Нюелс Олд Бойс
Колон Санта Фе - Нюелс Олд Бойс
5 сеп. 2021
- 00:00
Платенсе
1 1
Сан Лоренцо
Платенсе - Сан Лоренцо
5 сеп. 2021
- 02:15
Росарио Сентрал
1 2
Бока Хуниорс
Росарио Сентрал - Бока Хуниорс
5 сеп. 2021
- 19:30
Годой Круз
4 0
Химнасия Л.П.
Годой Круз - Химнасия Л.П.
5 сеп. 2021
- 19:30
Патронато
0 0
Талерес де Кордоба
Патронато - Талерес де Кордоба
6 сеп. 2021
- 01:00
Расинг Клуб
0 0
Банфилд
Расинг Клуб - Банфилд
6 сеп. 2021
- 03:15
Ривър Плейт
1 1
Индепендианте
Ривър Плейт - Индепендианте
7 сеп. 2021
- 00:00
Естудиантес Л.П.
1 1
Архентинос Хуниорс
Естудиантес Л.П. - Архентинос Хуниорс
7 сеп. 2021
- 02:15
Велес Сарсфилд
4 0
Унион Санта ФЕ
Велес Сарсфилд - Унион Санта ФЕ
Кръг 11
25 апр. 2021
- 19:30
Дефенса и Хустиния
0 1
Арсенал Саранди
Дефенса и Хустиния - Арсенал Саранди
13 сеп. 2021
- 20:15
Атлетико Сармиенто
0 0
Уракан
Атлетико Сармиенто - Уракан
13 сеп. 2021
- 20:15
Алдосиви
1 4
Годой Круз
Алдосиви - Годой Круз
13 сеп. 2021
- 22:30
Индепендианте
0 1
Ланус
Индепендианте - Ланус
14 сеп. 2021
- 00:45
Сан Лоренцо
1 1
Расинг Клуб
Сан Лоренцо - Расинг Клуб
14 сеп. 2021
- 03:00
Химнасия Л.П.
0 0
Велес Сарсфилд
Химнасия Л.П. - Велес Сарсфилд
14 сеп. 2021
- 20:15
Талерес де Кордоба
2 1
Платенсе
Талерес де Кордоба - Платенсе
14 сеп. 2021
- 22:30
Арсенал Саранди
0 0
Колон Санта Фе
Арсенал Саранди - Колон Санта Фе
15 сеп. 2021
- 00:45
Сентрал Кордоба
2 0
Атлетико Тукуман
Сентрал Кордоба - Атлетико Тукуман
15 сеп. 2021
- 03:00
Бока Хуниорс
0 0
Дефенса и Хустиния
Бока Хуниорс - Дефенса и Хустиния
15 сеп. 2021
- 20:15
Унион Санта ФЕ
0 2
Естудиантес Л.П.
Унион Санта ФЕ - Естудиантес Л.П.
15 сеп. 2021
- 22:30
Архентинос Хуниорс
1 1
Патронато
Архентинос Хуниорс - Патронато
16 сеп. 2021
- 00:45
Банфилд
1 2
Росарио Сентрал
Банфилд - Росарио Сентрал
16 сеп. 2021
- 03:00
Нюелс Олд Бойс
1 4
Ривър Плейт
Нюелс Олд Бойс - Ривър Плейт
Кръг 12
3 май 2021
- 03:00
Росарио Сентрал
3 0
Нюелс Олд Бойс
Росарио Сентрал - Нюелс Олд Бойс
18 сеп. 2021
- 19:30
Годой Круз
1 1
Атлетико Сармиенто
Годой Круз - Атлетико Сармиенто
18 сеп. 2021
- 21:45
Велес Сарсфилд
3 2
Алдосиви
Велес Сарсфилд - Алдосиви
19 сеп. 2021
- 00:00
Расинг Клуб
1 2
Талерес де Кордоба
Расинг Клуб - Талерес де Кордоба
19 сеп. 2021
- 02:15
Атлетико Тукуман
1 2
Бока Хуниорс
Атлетико Тукуман - Бока Хуниорс
19 сеп. 2021
- 19:30
Патронато
1 2
Естудиантес Л.П.
Патронато - Естудиантес Л.П.
19 сеп. 2021
- 21:45
Колон Санта Фе
1 0
Сентрал Кордоба
Колон Санта Фе - Сентрал Кордоба
19 сеп. 2021
- 21:45
Платенсе
0 0
Архентинос Хуниорс
Платенсе - Архентинос Хуниорс
20 сеп. 2021
- 00:00
Уракан
0 1
Индепендианте
Уракан - Индепендианте
20 сеп. 2021
- 02:15
Ривър Плейт
1 0
Арсенал Саранди
Ривър Плейт - Арсенал Саранди
20 сеп. 2021
- 19:30
Химнасия Л.П.
1 0
Унион Санта ФЕ
Химнасия Л.П. - Унион Санта ФЕ
20 сеп. 2021
- 21:45
Ланус
1 2
Нюелс Олд Бойс
Ланус - Нюелс Олд Бойс
21 сеп. 2021
- 00:00
Росарио Сентрал
1 0
Сан Лоренцо
Росарио Сентрал - Сан Лоренцо
21 сеп. 2021
- 02:15
Дефенса и Хустиния
0 0
Банфилд
Дефенса и Хустиния - Банфилд
Кръг 13
10 май 2021
- 00:00
Колон Санта Фе
1 1
Унион Санта ФЕ
Колон Санта Фе - Унион Санта ФЕ
25 сеп. 2021
- 01:00
Атлетико Сармиенто
0 1
Велес Сарсфилд
Атлетико Сармиенто - Велес Сарсфилд
25 сеп. 2021
- 03:15
Естудиантес Л.П.
1 1
Платенсе
Естудиантес Л.П. - Платенсе
25 сеп. 2021
- 19:30
Алдосиви
1 3
Химнасия Л.П.
Алдосиви - Химнасия Л.П.
25 сеп. 2021
- 21:45
Талерес де Кордоба
4 1
Росарио Сентрал
Талерес де Кордоба - Росарио Сентрал
25 сеп. 2021
- 21:45
Арсенал Саранди
1 0
Ланус
Арсенал Саранди - Ланус
26 сеп. 2021
- 00:00
Банфилд
2 0
Атлетико Тукуман
Банфилд - Атлетико Тукуман
26 сеп. 2021
- 02:15
Сентрал Кордоба
1 3
Ривър Плейт
Сентрал Кордоба - Ривър Плейт
26 сеп. 2021
- 19:30
Унион Санта ФЕ
2 0
Патронато
Унион Санта ФЕ - Патронато
26 сеп. 2021
- 21:45
Сан Лоренцо
2 1
Дефенса и Хустиния
Сан Лоренцо - Дефенса и Хустиния
27 сеп. 2021
- 00:00
Индепендианте
1 4
Годой Круз
Индепендианте - Годой Круз
27 сеп. 2021
- 02:15
Бока Хуниорс
1 0
Колон Санта Фе
Бока Хуниорс - Колон Санта Фе
28 сеп. 2021
- 00:00
Архентинос Хуниорс
2 0
Расинг Клуб
Архентинос Хуниорс - Расинг Клуб
28 сеп. 2021
- 02:15
Нюелс Олд Бойс
0 1
Уракан
Нюелс Олд Бойс - Уракан
Кръг 14
2 окт. 2021
- 01:00
Алдосиви
1 2
Унион Санта ФЕ
Алдосиви - Унион Санта ФЕ
2 окт. 2021
- 03:15
Ланус
2 1
Сентрал Кордоба
Ланус - Сентрал Кордоба
2 окт. 2021
- 19:30
Годой Круз
2 2
Нюелс Олд Бойс
Годой Круз - Нюелс Олд Бойс
2 окт. 2021
- 19:30
Платенсе
0 0
Патронато
Платенсе - Патронато
2 окт. 2021
- 21:45
Уракан
1 0
Арсенал Саранди
Уракан - Арсенал Саранди
3 окт. 2021
- 00:00
Атлетико Тукуман
0 0
Сан Лоренцо
Атлетико Тукуман - Сан Лоренцо
3 окт. 2021
- 02:15
Велес Сарсфилд
3 3
Индепендианте
Велес Сарсфилд - Индепендианте
3 окт. 2021
- 19:30
Химнасия Л.П.
0 1
Атлетико Сармиенто
Химнасия Л.П. - Атлетико Сармиенто
3 окт. 2021
- 19:30
Росарио Сентрал
0 1
Архентинос Хуниорс
Росарио Сентрал - Архентинос Хуниорс
3 окт. 2021
- 23:00
Ривър Плейт
2 1
Бока Хуниорс
Ривър Плейт - Бока Хуниорс
4 окт. 2021
- 02:15
Расинг Клуб
1 1
Естудиантес Л.П.
Расинг Клуб - Естудиантес Л.П.
5 окт. 2021
- 00:00
Дефенса и Хустиния
3 0
Талерес де Кордоба
Дефенса и Хустиния - Талерес де Кордоба
5 окт. 2021
- 02:15
Колон Санта Фе
0 0
Банфилд
Колон Санта Фе - Банфилд
Кръг 15
8 окт. 2021
- 20:30
Унион Санта ФЕ
1 2
Платенсе
Унион Санта ФЕ - Платенсе
8 окт. 2021
- 22:45
Сентрал Кордоба
1 2
Уракан
Сентрал Кордоба - Уракан
9 окт. 2021
- 01:00
Естудиантес Л.П.
2 2
Росарио Сентрал
Естудиантес Л.П. - Росарио Сентрал
9 окт. 2021
- 03:15
Нюелс Олд Бойс
1 2
Велес Сарсфилд
Нюелс Олд Бойс - Велес Сарсфилд
9 окт. 2021
- 19:30
Архентинос Хуниорс
0 2
Дефенса и Хустиния
Архентинос Хуниорс - Дефенса и Хустиния
9 окт. 2021
- 19:30
Атлетико Сармиенто
3 0
Алдосиви
Атлетико Сармиенто - Алдосиви
9 окт. 2021
- 21:45
Патронато
1 2
Расинг Клуб
Патронато - Расинг Клуб
10 окт. 2021
- 00:00
Банфилд
0 1
Ривър Плейт
Банфилд - Ривър Плейт
10 окт. 2021
- 02:15
Бока Хуниорс
4 2
Ланус
Бока Хуниорс - Ланус
11 окт. 2021
- 20:30
Арсенал Саранди
0 0
Годой Круз
Арсенал Саранди - Годой Круз
11 окт. 2021
- 22:45
Сан Лоренцо
1 2
Колон Санта Фе
Сан Лоренцо - Колон Санта Фе
12 окт. 2021
- 01:00
Индепендианте
1 1
Химнасия Л.П.
Индепендианте - Химнасия Л.П.
12 окт. 2021
- 03:15
Талерес де Кордоба
2 0
Атлетико Тукуман
Талерес де Кордоба - Атлетико Тукуман
Кръг 16
15 окт. 2021
- 20:30
Годой Круз
0 0
Сентрал Кордоба
Годой Круз - Сентрал Кордоба
15 окт. 2021
- 22:45
Росарио Сентрал
3 2
Патронато
Росарио Сентрал - Патронато
16 окт. 2021
- 01:00
Расинг Клуб
0 1
Платенсе
Расинг Клуб - Платенсе
16 окт. 2021
- 03:15
Велес Сарсфилд
0 0
Арсенал Саранди
Велес Сарсфилд - Арсенал Саранди
16 окт. 2021
- 03:15
Дефенса и Хустиния
2 1
Естудиантес Л.П.
Дефенса и Хустиния - Естудиантес Л.П.
16 окт. 2021
- 19:30
Атлетико Сармиенто
3 4
Унион Санта ФЕ
Атлетико Сармиенто - Унион Санта ФЕ
16 окт. 2021
- 21:45
Химнасия Л.П.
1 0
Нюелс Олд Бойс
Химнасия Л.П. - Нюелс Олд Бойс
17 окт. 2021
- 00:00
Ланус
1 1
Банфилд
Ланус - Банфилд
17 окт. 2021
- 02:15
Уракан
0 3
Бока Хуниорс
Уракан - Бока Хуниорс
17 окт. 2021
- 21:45
Колон Санта Фе
1 0
Талерес де Кордоба
Колон Санта Фе - Талерес де Кордоба
17 окт. 2021
- 21:45
Атлетико Тукуман
4 3
Архентинос Хуниорс
Атлетико Тукуман - Архентинос Хуниорс
18 окт. 2021
- 00:00
Алдосиви
1 0
Индепендианте
Алдосиви - Индепендианте
18 окт. 2021
- 02:15
Ривър Плейт
3 1
Сан Лоренцо
Ривър Плейт - Сан Лоренцо
Кръг 17
19 окт. 2021
- 20:30
Платенсе
1 1
Росарио Сентрал
Платенсе - Росарио Сентрал
19 окт. 2021
- 22:45
Унион Санта ФЕ
1 1
Расинг Клуб
Унион Санта ФЕ - Расинг Клуб
20 окт. 2021
- 01:00
Патронато
3 3
Дефенса и Хустиния
Патронато - Дефенса и Хустиния
20 окт. 2021
- 03:15
Сентрал Кордоба
1 2
Велес Сарсфилд
Сентрал Кордоба - Велес Сарсфилд
20 окт. 2021
- 20:30
Арсенал Саранди
0 1
Химнасия Л.П.
Арсенал Саранди - Химнасия Л.П.
20 окт. 2021
- 22:45
Сан Лоренцо
1 3
Ланус
Сан Лоренцо - Ланус
21 окт. 2021
- 01:00
Естудиантес Л.П.
1 1
Атлетико Тукуман
Естудиантес Л.П. - Атлетико Тукуман
21 окт. 2021
- 01:00
Банфилд
1 4
Уракан
Банфилд - Уракан
21 окт. 2021
- 03:15
Бока Хуниорс
2 1
Годой Круз
Бока Хуниорс - Годой Круз
21 окт. 2021
- 20:30
Архентинос Хуниорс
3 1
Колон Санта Фе
Архентинос Хуниорс - Колон Санта Фе
21 окт. 2021
- 22:45
Нюелс Олд Бойс
0 0
Алдосиви
Нюелс Олд Бойс - Алдосиви
22 окт. 2021
- 01:00
Индепендианте
1 1
Атлетико Сармиенто
Индепендианте - Атлетико Сармиенто
22 окт. 2021
- 03:15
Талерес де Кордоба
0 2
Ривър Плейт
Талерес де Кордоба - Ривър Плейт
Кръг 18
23 окт. 2021
- 21:45
Химнасия Л.П.
2 2
Сентрал Кордоба
Химнасия Л.П. - Сентрал Кордоба
24 окт. 2021
- 00:00
Дефенса и Хустиния
2 1
Платенсе
Дефенса и Хустиния - Платенсе
24 окт. 2021
- 02:15
Росарио Сентрал
2 1
Расинг Клуб
Росарио Сентрал - Расинг Клуб
24 окт. 2021
- 21:45
Годой Круз
2 1
Банфилд
Годой Круз - Банфилд
24 окт. 2021
- 21:45
Колон Санта Фе
2 1
Естудиантес Л.П.
Колон Санта Фе - Естудиантес Л.П.
25 окт. 2021
- 00:00
Уракан
2 1
Сан Лоренцо
Уракан - Сан Лоренцо
25 окт. 2021
- 02:15
Велес Сарсфилд
2 0
Бока Хуниорс
Велес Сарсфилд - Бока Хуниорс
25 окт. 2021
- 20:30
Атлетико Сармиенто
2 1
Нюелс Олд Бойс
Атлетико Сармиенто - Нюелс Олд Бойс
25 окт. 2021
- 20:30
Алдосиви
2 1
Арсенал Саранди
Алдосиви - Арсенал Саранди
25 окт. 2021
- 22:45
Ланус
3 3
Талерес де Кордоба
Ланус - Талерес де Кордоба
25 окт. 2021
- 22:45
Атлетико Тукуман
2 2
Патронато
Атлетико Тукуман - Патронато
26 окт. 2021
- 01:00
Ривър Плейт
3 0
Архентинос Хуниорс
Ривър Плейт - Архентинос Хуниорс
26 окт. 2021
- 03:15
Индепендианте
1 0
Унион Санта ФЕ
Индепендианте - Унион Санта ФЕ
Кръг 19
30 окт. 2021
- 01:00
Расинг Клуб
1 2
Дефенса и Хустиния
Расинг Клуб - Дефенса и Хустиния
30 окт. 2021
- 03:15
Архентинос Хуниорс
0 1
Ланус
Архентинос Хуниорс - Ланус
30 окт. 2021
- 21:45
Платенсе
4 1
Атлетико Тукуман
Платенсе - Атлетико Тукуман
30 окт. 2021
- 21:45
Арсенал Саранди
1 0
Атлетико Сармиенто
Арсенал Саранди - Атлетико Сармиенто
31 окт. 2021
- 00:00
Талерес де Кордоба
1 0
Уракан
Талерес де Кордоба - Уракан
31 окт. 2021
- 00:00
Банфилд
2 1
Велес Сарсфилд
Банфилд - Велес Сарсфилд
31 окт. 2021
- 01:15
Бока Хуниорс
0 1
Химнасия Л.П.
Бока Хуниорс - Химнасия Л.П.
31 окт. 2021
- 20:45
Унион Санта ФЕ
3 1
Росарио Сентрал
Унион Санта ФЕ - Росарио Сентрал
31 окт. 2021
- 20:45
Сан Лоренцо
1 0
Годой Круз
Сан Лоренцо - Годой Круз
31 окт. 2021
- 23:00
Нюелс Олд Бойс
1 0
Индепендианте
Нюелс Олд Бойс - Индепендианте
1 ное. 2021
- 01:15
Естудиантес Л.П.
1 1
Ривър Плейт
Естудиантес Л.П. - Ривър Плейт
2 ное. 2021
- 00:00
Патронато
2 0
Колон Санта Фе
Патронато - Колон Санта Фе
2 ное. 2021
- 02:15
Сентрал Кордоба
0 0
Алдосиви
Сентрал Кордоба - Алдосиви
Кръг 20
6 ное. 2021
- 00:00
Дефенса и Хустиния
3 0
Росарио Сентрал
Дефенса и Хустиния - Росарио Сентрал
6 ное. 2021
- 02:15
Ланус
1 1
Естудиантес Л.П.
Ланус - Естудиантес Л.П.
6 ное. 2021
- 20:45
Годой Круз
0 2
Талерес де Кордоба
Годой Круз - Талерес де Кордоба
6 ное. 2021
- 20:45
Колон Санта Фе
3 0
Платенсе
Колон Санта Фе - Платенсе
6 ное. 2021
- 23:00
Индепендианте
3 0
Арсенал Саранди
Индепендианте - Арсенал Саранди
7 ное. 2021
- 01:15
Атлетико Тукуман
0 2
Расинг Клуб
Атлетико Тукуман - Расинг Клуб
7 ное. 2021
- 20:45
Атлетико Сармиенто
1 3
Сентрал Кордоба
Атлетико Сармиенто - Сентрал Кордоба
7 ное. 2021
- 20:45
Химнасия Л.П.
0 1
Банфилд
Химнасия Л.П. - Банфилд
7 ное. 2021
- 23:00
Велес Сарсфилд
2 1
Сан Лоренцо
Велес Сарсфилд - Сан Лоренцо
8 ное. 2021
- 01:15
Ривър Плейт
5 0
Патронато
Ривър Плейт - Патронато
8 ное. 2021
- 21:45
Нюелс Олд Бойс
1 0
Унион Санта ФЕ
Нюелс Олд Бойс - Унион Санта ФЕ
9 ное. 2021
- 00:00
Уракан
1 1
Архентинос Хуниорс
Уракан - Архентинос Хуниорс
9 ное. 2021
- 02:15
Алдосиви
0 3
Бока Хуниорс
Алдосиви - Бока Хуниорс
Кръг 21
18 ное. 2021
- 22:00
Унион Санта ФЕ
2 3
Дефенса и Хустиния
Унион Санта ФЕ - Дефенса и Хустиния
19 ное. 2021
- 00:15
Патронато
3 2
Ланус
Патронато - Ланус
19 ное. 2021
- 02:30
Банфилд
0 2
Алдосиви
Банфилд - Алдосиви
19 ное. 2021
- 22:00
Естудиантес Л.П.
4 1
Уракан
Естудиантес Л.П. - Уракан
20 ное. 2021
- 00:15
Сан Лоренцо
0 1
Химнасия Л.П.
Сан Лоренцо - Химнасия Л.П.
20 ное. 2021
- 02:30
Архентинос Хуниорс
0 0
Годой Круз
Архентинос Хуниорс - Годой Круз
20 ное. 2021
- 02:30
Талерес де Кордоба
1 1
Велес Сарсфилд
Талерес де Кордоба - Велес Сарсфилд
20 ное. 2021
- 22:00
Росарио Сентрал
3 1
Атлетико Тукуман
Росарио Сентрал - Атлетико Тукуман
21 ное. 2021
- 00:15
Бока Хуниорс
2 0
Атлетико Сармиенто
Бока Хуниорс - Атлетико Сармиенто
21 ное. 2021
- 02:30
Сентрал Кордоба
1 0
Индепендианте
Сентрал Кордоба - Индепендианте
21 ное. 2021
- 22:00
Арсенал Саранди
3 1
Нюелс Олд Бойс
Арсенал Саранди - Нюелс Олд Бойс
22 ное. 2021
- 00:15
Расинг Клуб
1 2
Колон Санта Фе
Расинг Клуб - Колон Санта Фе
22 ное. 2021
- 02:30
Платенсе
0 1
Ривър Плейт
Платенсе - Ривър Плейт
Кръг 22
23 ное. 2021
- 22:00
Химнасия Л.П.
5 2
Талерес де Кордоба
Химнасия Л.П. - Талерес де Кордоба
23 ное. 2021
- 22:00
Уракан
1 0
Патронато
Уракан - Патронато
24 ное. 2021
- 00:15
Алдосиви
2 0
Сан Лоренцо
Алдосиви - Сан Лоренцо
24 ное. 2021
- 02:30
Велес Сарсфилд
2 0
Архентинос Хуниорс
Велес Сарсфилд - Архентинос Хуниорс
24 ное. 2021
- 02:30
Годой Круз
1 3
Естудиантес Л.П.
Годой Круз - Естудиантес Л.П.
24 ное. 2021
- 22:00
Нюелс Олд Бойс
1 0
Сентрал Кордоба
Нюелс Олд Бойс - Сентрал Кордоба
24 ное. 2021
- 22:00
Атлетико Сармиенто
0 0
Банфилд
Атлетико Сармиенто - Банфилд
25 ное. 2021
- 00:15
Атлетико Тукуман
0 4
Дефенса и Хустиния
Атлетико Тукуман - Дефенса и Хустиния
25 ное. 2021
- 02:30
Индепендианте
1 0
Бока Хуниорс
Индепендианте - Бока Хуниорс
25 ное. 2021
- 22:00
Арсенал Саранди
0 1
Унион Санта ФЕ
Арсенал Саранди - Унион Санта ФЕ
26 ное. 2021
- 00:15
Ланус
3 3
Платенсе
Ланус - Платенсе
26 ное. 2021
- 00:15
Колон Санта Фе
1 4
Росарио Сентрал
Колон Санта Фе - Росарио Сентрал
26 ное. 2021
- 02:30
Ривър Плейт
4 0
Расинг Клуб
Ривър Плейт - Расинг Клуб
Кръг 23
27 ное. 2021
- 22:00
Талерес де Кордоба
2 0
Алдосиви
Талерес де Кордоба - Алдосиви
28 ное. 2021
- 00:15
Патронато
0 3
Годой Круз
Патронато - Годой Круз
28 ное. 2021
- 02:30
Естудиантес Л.П.
1 0
Велес Сарсфилд
Естудиантес Л.П. - Велес Сарсфилд
28 ное. 2021
- 22:00
Росарио Сентрал
2 2
Ривър Плейт
Росарио Сентрал - Ривър Плейт
29 ное. 2021
- 00:15
Дефенса и Хустиния
1 1
Колон Санта Фе
Дефенса и Хустиния - Колон Санта Фе
29 ное. 2021
- 00:15
Архентинос Хуниорс
3 0
Химнасия Л.П.
Архентинос Хуниорс - Химнасия Л.П.
29 ное. 2021
- 22:00
Унион Санта ФЕ
3 0
Атлетико Тукуман
Унион Санта ФЕ - Атлетико Тукуман
30 ное. 2021
- 00:15
Расинг Клуб
3 1
Ланус
Расинг Клуб - Ланус
30 ное. 2021
- 02:30
Платенсе
4 2
Уракан
Платенсе - Уракан
30 ное. 2021
- 02:30
Сентрал Кордоба
5 0
Арсенал Саранди
Сентрал Кордоба - Арсенал Саранди
30 ное. 2021
- 22:00
Сан Лоренцо
1 0
Атлетико Сармиенто
Сан Лоренцо - Атлетико Сармиенто
1 дек. 2021
- 00:15
Бока Хуниорс
0 0
Нюелс Олд Бойс
Бока Хуниорс - Нюелс Олд Бойс
1 дек. 2021
- 02:30
Банфилд
4 1
Индепендианте
Банфилд - Индепендианте
Кръг 24
4 дек. 2021
- 00:15
Сентрал Кордоба
2 0
Унион Санта ФЕ
Сентрал Кордоба - Унион Санта ФЕ
4 дек. 2021
- 00:15
Колон Санта Фе
3 0
Атлетико Тукуман
Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман
4 дек. 2021
- 02:30
Велес Сарсфилд
0 0
Патронато
Велес Сарсфилд - Патронато
4 дек. 2021
- 22:00
Арсенал Саранди
1 1
Бока Хуниорс
Арсенал Саранди - Бока Хуниорс
5 дек. 2021
- 00:15
Атлетико Сармиенто
1 2
Талерес де Кордоба
Атлетико Сармиенто - Талерес де Кордоба
5 дек. 2021
- 00:15
Годой Круз
2 2
Платенсе
Годой Круз - Платенсе
5 дек. 2021
- 02:30
Уракан
1 0