Словакия: Купа на Словакия 2021 – 2022

Словакия: Купа на Словакия 2021 - 2022

2021-2022
покажи на цял екран
1/16 финали
19 окт. 2021
- 15:00
Кежмарок
0 3
Скалица
Кежмарок - Скалица
3 ное. 2021
- 14:00
МШК Славой Спишска Бела
0 12
Шаморин
МШК Славой Спишска Бела - Шаморин
12 фев. 2022
- 17:00
Стропков
1 2
Пухов
Стропков - Пухов
2 ное. 2021
- 14:30
Бешеньов
1 5
Сеница
Бешеньов - Сеница
15 фев. 2022
- 15:00
МШК Спишске Подрадие
0 7
Злате Моравце
МШК Спишске Подрадие - Злате Моравце
26 окт. 2021
- 18:00
Подбрезова
2 2
Спартак Търнава
Подбрезова - Спартак Търнава
27 окт. 2021
- 15:30
Галанта
1 2
ФК Хуменне
Галанта - ФК Хуменне
27 окт. 2021
- 15:30
ТЙД Прибелце
0 3
Тренчин
ТЙД Прибелце - Тренчин
27 окт. 2021
- 15:30
Бела
0 1
Вранов над Топлу
Бела - Вранов над Топлу
21 ное. 2021
- 14:00
Рохожник
0 2
Кошице
Рохожник - Кошице
10 ное. 2021
- 14:30
Комарно
2 1
Земплин Михаловце
Комарно - Земплин Михаловце
27 окт. 2021
- 15:30
Сасова
3 2
Ровинка
Сасова - Ровинка
20 окт. 2021
- 16:00
Лехота п. В.
0 1
Похроние
Лехота п. В. - Похроние
27 окт. 2021
- 17:00
Липани
1 0
Ружомберок
Липани - Ружомберок
2 ное. 2021
- 14:30
Долни Кубин
2 3
Жилина
Долни Кубин - Жилина
27 окт. 2021
- 15:30
Славия ТУ Кошице
0 5
Слован Братислава
Славия ТУ Кошице - Слован Братислава
Осминафинали
2 мар. 2022
- 15:00
Шаморин
1 1
Скалица
Шаморин - Скалица
2 мар. 2022
- 18:00
Тренчин
3 1
ФК Хуменне
Тренчин - ФК Хуменне
1 мар. 2022
- 19:00
Кошице
1 2
Спартак Търнава
Кошице - Спартак Търнава
1 мар. 2022
- 15:00
Сасова
0 3
Сеница
Сасова - Сеница
2 мар. 2022
- 15:00
Вранов над Топлу
1 2
Похроние
Вранов над Топлу - Похроние
1 мар. 2022
- 15:00
Ружомберок
0 2
Слован Братислава
Ружомберок - Слован Братислава
9 мар. 2022
- 16:00
Жилина
2 1
Комарно
Жилина - Комарно
1 мар. 2022
- 15:00
Злате Моравце
1 0
Пухов
Злате Моравце - Пухов
Четвъртфинали
15 мар. 2022
- 17:00
Слован Братислава
2 0
Злате Моравце
Слован Братислава - Злате Моравце
15 мар. 2022
- 20:00
Тренчин
2 0
Скалица
Тренчин - Скалица
16 мар. 2022
- 17:00
Сеница
3 2
Похроние
Сеница - Похроние
16 мар. 2022
- 15:00
Жилина
0 0
Спартак Търнава
Жилина - Спартак Търнава
Полуфинали
7 апр. 2022
- 20:45
Тренчин
0 0
Слован Братислава
Тренчин - Слован Братислава
19 апр. 2022
- 20:30
Слован Братислава
2 1
Тренчин
Слован Братислава - Тренчин
6 апр. 2022
- 20:45
Спартак Търнава
3 0
Сеница
Спартак Търнава - Сеница
20 апр. 2022
- 20:30
Сеница
0 4
Спартак Търнава
Сеница - Спартак Търнава
Финал
8 май 2022
- 18:30
Слован Братислава
1 2
Спартак Търнава
Слован Братислава - Спартак Търнава
Позиция#
Играч
Голове
1
Слован Братислава
3
2
Жилина
3
3
Слован Братислава
2
4
Подбрезова
2
5
Слован Братислава
2
6
Кошице
2
7
Сеница
2
8
Похроние
2
9
Спартак Търнава
2
10
Спартак Търнава
2
11
Скалица
2
12
Сеница
2
13
Сеница
2
14
ФК Хуменне
2
15
Слован Братислава
1
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Спартак Търнава
1
2
Спартак Търнава
1
3
Слован Братислава
0
4
Слован Братислава
0
5
Спартак Търнава
0
6
Слован Братислава
0
7
Слован Братислава
0
8
Слован Братислава
0
9
Земплин Михаловце
0
10
Земплин Михаловце
0
11
Тренчин
0
12
Тренчин
0
13
Слован Братислава
0
14
Спартак Търнава
0
15
Злате Моравце
0
#
Играч
Точки
1
T. Barseghyan
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
1
6
2
J. Kankava
Слован Братислава
Слован Братислава
3
0
0
3
3
Vernon
Слован Братислава
Слован Братислава
1
1
0
3
4
D. Trajkovski
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
1
0
3
5
J. Grič
Спартак Търнава
Спартак Търнава
3
0
0
3
6
Мартин Шкъртел
Спартак Търнава
Спартак Търнава
2
0
0
2
7
Lazar Stojsavljević
Тренчин
Тренчин
2
0
0
2
8
M. Regáli
Ружомберок
Ружомберок
2
0
0
2
9
A. Mustafić
Слован Братислава
Слован Братислава
2
0
0
2
10
Dominik Takáč
Спартак Търнава
Спартак Търнава
2
0
0
2
11
K. Savvidis
Спартак Търнава
Спартак Търнава
2
0
0
2
12
Philip Azango Elayo
Тренчин
Тренчин
2
0
0
2
13
J. Luka
Ружомберок
Ружомберок
2
0
0
2
14
Уче Агбо
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
15
I. Šaponjić
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
16
A. Green
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
17
José David Casado García
Земплин Михаловце
Земплин Михаловце
1
0
0
1
18
Kingsley Madu
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
19
M. Čurma
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
20
M. Abena
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
21
I. Rabiu
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
22
R. Procházka
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
23
Vladimír Weiss
Слован Братислава
Слован Братислава
1
0
0
1
24
Erik Grendel
Подбрезова
Подбрезова
1
0
0
1
25
Tomáš Bobček
Ружомберок
Ружомберок
1
0
0
1
26
Milan Šimčák
Похроние
Похроние
1
0
0
1
27
Ondrej Rudzan
Скалица
Скалица
1
0
0
1
28
Martin Boda
Ружомберок
Ружомберок
1
0
0
1
29
Njegoš Kupusović
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
30
F. Blažek
Скалица
Скалица
1
0
0
1
31
J. Vlasko
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
32
L. Hrdlička
Похроние
Похроние
1
0
0
1
33
V. Kukoľ
Подбрезова
Подбрезова
1
0
0
1
34
M. Ristovski
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
35
M. Bukata
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
36
Azevedo
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
37
Elvis Mashike Sukisa
Жилина
Жилина
1
0
0
1
38
Filip Bainović
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
39
M. Kapor
Похроние
Похроние
1
0
0
1
40
G. Tumma
Спартак Търнава
Спартак Търнава
1
0
0
1
41
P. Mazáň
Похроние
Похроние
1
0
0
1
42
D. Mašulovič
Сеница
Сеница
1
0
0
1
43
M. Mečiar
Галанта
Галанта
1
0
0
1
44
Kelvin Spencer Pires
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
45
A. Tučný
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
46
I. Niarchos
Сеница
Сеница
1
0
0
1
47
Michal Kukučka
Тренчин
Тренчин
1
0
0
1
48
T. Slebodník
Жилина
Жилина
1
0
0
1
49
A. Pajer
Похроние
Похроние
1
0
0
1
50
Matus Repa
Сеница
Сеница
1
0
0
1
51
M. Mader
Скалица
Скалица
1
0
0
1
52
T. Peciar
Лехота п. В.
Лехота п. В.
1
0
0
1
53
D. Pavuk
Подбрезова
Подбрезова
1
0
0
1
54
M. Hamulak
ФК Хуменне
ФК Хуменне
1
0
0
1
55
D. Bardadym
Галанта
Галанта
1
0
0
1
56
M. Vysocan
Липани
Липани
1
0
0
1
57
A. Ouattara
Сеница
Сеница
1
0
0
1
58
D. Hundak
Пухов
Пухов
1
0
0
1
59
A. Baez
Шаморин
Шаморин
1
0
0
1
60
L. Kulich
Вранов над Топлу
Вранов над Топлу
1
0
0
1
61
P. Varga
Комарно
Комарно
1
0
0
1
P