Втора Лига България 2021

Втора Лига България 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
28
19
4
5
62
25
37
61
2
29
18
5
6
62
30
32
59
3
28
15
4
9
47
31
16
49
4
Лудогорец II
з п п з з
>
30
14
8
8
53
38
15
50
5
30
13
8
9
41
37
4
47
6
Хебър 1918
р р р р з
>
29
12
10
7
46
34
12
46
7
Литекс
з з р п п
>
29
8
12
9
33
31
2
36
8
Созопол
п з п з р
>
30
9
10
11
32
40
-8
37
9
29
9
9
11
27
37
-10
36
10
28
7
9
12
27
36
-9
30
11
Янтра
п п п п з
>
30
10
4
16
29
48
-19
34
12
30
9
6
15
35
41
-6
33
13
Добруджа
з з р з з
>
29
6
9
14
25
46
-21
27
14
30
6
7
17
26
58
-32
25
15
30
5
10
15
22
43
-21
25
16
15
9
4
2
29
14
15
31
17
8
1
3
4
4
11
-7
6
покажи на цял екран
Пирин Благоевград
Локомотив София
Септември София
Лудогорец II
Спортист Своге
Хебър 1918
Литекс
Созопол
Миньор Перник
Струмска Слава
Янтра
Септември Симитли
Добруджа
Нефтохимик Бургас
Локомотив Г.Оряховица
Кариана Ерден
Витоша Бистрица
1 Пирин Благоевград 5–1 1–3 2–1 4–0 2–0 0–0 4–1 3–2 2–0 4–1 2–0 4–0 4–0 5–1
2 Локомотив София 3–1 1–0 3–1 3–0 1–3 2–0 4–1 0–0 3–2 1–3 2–0 4–1 6–0 2–0
3 Септември София 0–2 2–5 2–1 3–0 0–1 1–0 4–0 3–1 0–0 5–0 0–0 1–0 3–0 0–0
4 Лудогорец II 3–2 1–4 2–0 1–1 3–2 0–1 1–1 2–1 4–1 3–0 4–1 2–2 2–0 2–0
5 Спортист Своге 1–1 0–2 5–1 1–2 1–1 1–0 1–0 5–1 0–0 1–0 3–1 2–0 1–1 3–0 1–2 1–1
6 Хебър 1918 1–1 5–2 1–3 1–2 0–0 2–1 2–0 3–0 4–0 3–2 1–1 1–1 2–1
7 Литекс 0–2 1–1 2–3 2–2 1–1 3–1 3–2 5–1 1–1 1–0 1–1 0–0 1–0 1–0 1–2
8 Созопол 0–0 2–0 0–0 3–2 2–1 1–2 1–0 1–1 2–0 1–0 0–0 1–1 3–2 3–3 2–2 0–0
9 Миньор Перник 1–1 1–0 1–0 0–0 3–0 2–2 0–0 0–2 1–1 2–0 1–0 0–0 2–1 1–0 0–1
10 Струмска Слава 1–2 0–2 0–0 3–1 0–2 3–3 0–0 1–0 4–2 2–0 4–0 1–0 1–1
11 Янтра 0–2 1–1 0–2 2–2 0–1 1–0 0–3 2–0 3–2 0–1 0–1 2–1 4–0 1–3 1–0 2–1
12 Септември Симитли 2–0 1–4 1–3 1–1 0–1 2–3 2–0 2–0 3–0 2–0 1–1 3–0 1–2 1–1
13 Добруджа 0–2 0–3 0–1 0–1 1–2 2–1 4–3 2–1 0–0 2–0 0–1 0–2 3–2 2–0
14 Нефтохимик Бургас 2–1 0–1 0–6 3–1 2–4 1–1 0–0 0–1 0–1 1–0 1–1 2–1 0–0 1–3 0–4 3–0
15 Локомотив Г.Оряховица 1–2 0–0 0–2 0–2 0–0 0–0 0–0 1–0 1–2 0–0 0–1 3–0 1–1 1–1
16 Кариана Ерден 1–2 3–2 2–1 1–1 2–1 2–2 4–0
17 Витоша Бистрица 0–3 0–0 2–1 0–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
7 авг. 2020
- 19:00
Лудогорец II
2 1
Миньор Перник
Лудогорец II - Миньор Перник
8 авг. 2020
- 18:00
Янтра
1 0
Кариана Ерден
Янтра - Кариана Ерден
8 авг. 2020
- 18:00
Спортист Своге
0 2
Локомотив София
Спортист Своге - Локомотив София
8 авг. 2020
- 19:00
Септември Симитли
2 0
Литекс
Септември Симитли - Литекс
8 авг. 2020
- 19:00
Созопол
1 1
Добруджа
Созопол - Добруджа
8 авг. 2020
- 20:00
Локомотив Г.Оряховица
1 1
Нефтохимик Бургас
Локомотив Г.Оряховица - Нефтохимик Бургас
Кръг 2
14 авг. 2020
- 17:45
Миньор Перник
3 0
Спортист Своге
Миньор Перник - Спортист Своге
15 авг. 2020
- 18:00
Септември Симитли
3 0
Нефтохимик Бургас
Септември Симитли - Нефтохимик Бургас
15 авг. 2020
- 18:00
Локомотив София
2 0
Локомотив Г.Оряховица
Локомотив София - Локомотив Г.Оряховица
15 авг. 2020
- 18:00
Добруджа
0 1
Лудогорец II
Добруджа - Лудогорец II
15 авг. 2020
- 18:00
Кариана Ерден
3 0
Септември София
Кариана Ерден - Септември София
15 авг. 2020
- 19:00
Литекс
3 2
Созопол
Литекс - Созопол
15 авг. 2020
- 19:00
Витоша Бистрица
0 0
Хебър 1918
Витоша Бистрица - Хебър 1918
15 авг. 2020
- 20:00
Пирин Благоевград
4 1
Янтра
Пирин Благоевград - Янтра
Кръг 3
19 авг. 2020
- 18:00
Янтра
2 1
Витоша Бистрица
Янтра - Витоша Бистрица
19 авг. 2020
- 18:00
Хебър 1918
3 0
Струмска Слава
Хебър 1918 - Струмска Слава
19 авг. 2020
- 18:00
Спортист Своге
2 0
Добруджа
Спортист Своге - Добруджа
19 авг. 2020
- 19:00
Септември Симитли
2 0
Пирин Благоевград
Септември Симитли - Пирин Благоевград
19 авг. 2020
- 19:00
Созопол
2 2
Кариана Ерден
Созопол - Кариана Ерден
19 авг. 2020
- 19:00
Лудогорец II
0 1
Литекс
Лудогорец II - Литекс
19 авг. 2020
- 20:00
Локомотив Г.Оряховица
1 2
Миньор Перник
Локомотив Г.Оряховица - Миньор Перник
19 авг. 2020
- 20:00
Нефтохимик Бургас
0 1
Локомотив София
Нефтохимик Бургас - Локомотив София
Кръг 4
23 авг. 2020
- 18:00
Миньор Перник
2 1
Нефтохимик Бургас
Миньор Перник - Нефтохимик Бургас
23 авг. 2020
- 18:00
Добруджа
2 0
Локомотив Г.Оряховица
Добруджа - Локомотив Г.Оряховица
23 авг. 2020
- 18:00
Струмска Слава
4 2
Янтра
Струмска Слава - Янтра
23 авг. 2020
- 19:00
Литекс
1 1
Спортист Своге
Литекс - Спортист Своге
23 авг. 2020
- 19:00
Витоша Бистрица
2 1
Септември Симитли
Витоша Бистрица - Септември Симитли
23 авг. 2020
- 20:00
Пирин Благоевград
4 1
Созопол
Пирин Благоевград - Созопол
24 авг. 2020
- 18:00
Кариана Ерден
2 1
Лудогорец II
Кариана Ерден - Лудогорец II
25 авг. 2020
- 18:00
Септември София
2 5
Локомотив София
Септември София - Локомотив София
Кръг 5
28 авг. 2020
- 19:00
Лудогорец II
3 2
Пирин Благоевград
Лудогорец II - Пирин Благоевград
29 авг. 2020
- 18:00
Хебър 1918
5 2
Септември София
Хебър 1918 - Септември София
29 авг. 2020
- 18:00
Спортист Своге
1 2
Кариана Ерден
Спортист Своге - Кариана Ерден
29 авг. 2020
- 19:00
Септември Симитли
2 0
Струмска Слава
Септември Симитли - Струмска Слава
29 авг. 2020
- 19:00
Созопол
0 0
Витоша Бистрица
Созопол - Витоша Бистрица
29 авг. 2020
- 20:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Литекс
Локомотив Г.Оряховица - Литекс
29 авг. 2020
- 20:00
Нефтохимик Бургас
0 0
Добруджа
Нефтохимик Бургас - Добруджа
31 авг. 2020
- 18:00
Локомотив София
0 0
Миньор Перник
Локомотив София - Миньор Перник
Кръг 6
10 сеп. 2020
- 17:00
Добруджа
0 3
Локомотив София
Добруджа - Локомотив София
12 сеп. 2020
- 17:00
Кариана Ерден
4 0
Локомотив Г.Оряховица
Кариана Ерден - Локомотив Г.Оряховица
12 сеп. 2020
- 17:00
Струмска Слава
0 0
Созопол
Струмска Слава - Созопол
12 сеп. 2020
- 17:00
Хебър 1918
4 0
Янтра
Хебър 1918 - Янтра
12 сеп. 2020
- 19:00
Литекс
1 0
Нефтохимик Бургас
Литекс - Нефтохимик Бургас
12 сеп. 2020
- 19:00
Пирин Благоевград
4 0
Спортист Своге
Пирин Благоевград - Спортист Своге
13 сеп. 2020
- 18:00
Витоша Бистрица
0 3
Лудогорец II
Витоша Бистрица - Лудогорец II
14 сеп. 2020
- 17:00
Септември София
3 1
Миньор Перник
Септември София - Миньор Перник
Кръг 7
19 сеп. 2020
- 16:15
Локомотив София
2 0
Литекс
Локомотив София - Литекс
19 сеп. 2020
- 17:00
Янтра
0 2
Септември София
Янтра - Септември София
19 сеп. 2020
- 17:00
Спортист Своге
1 1
Витоша Бистрица
Спортист Своге - Витоша Бистрица
19 сеп. 2020
- 17:00
Нефтохимик Бургас
0 4
Кариана Ерден
Нефтохимик Бургас - Кариана Ерден
19 сеп. 2020
- 19:00
Септември Симитли
2 3
Хебър 1918
Септември Симитли - Хебър 1918
20 сеп. 2020
- 17:00
Миньор Перник
0 0
Добруджа
Миньор Перник - Добруджа
21 сеп. 2020
- 17:45
Локомотив Г.Оряховица
1 2
Пирин Благоевград
Локомотив Г.Оряховица - Пирин Благоевград
21 сеп. 2020
- 18:00
Лудогорец II
4 1
Струмска Слава
Лудогорец II - Струмска Слава
Кръг 8
25 сеп. 2020
- 17:00
Кариана Ерден
3 2
Локомотив София
Кариана Ерден - Локомотив София
25 сеп. 2020
- 17:00
Хебър 1918
2 1
Созопол
Хебър 1918 - Созопол
25 сеп. 2020
- 19:00
Пирин Благоевград
4 0
Нефтохимик Бургас
Пирин Благоевград - Нефтохимик Бургас
26 сеп. 2020
- 16:30
Янтра
0 1
Септември Симитли
Янтра - Септември Симитли
26 сеп. 2020
- 17:00
Септември София
1 0
Добруджа
Септември София - Добруджа
26 сеп. 2020
- 17:00
Струмска Слава
3 1
Спортист Своге
Струмска Слава - Спортист Своге
26 сеп. 2020
- 18:00
Витоша Бистрица
0 1
Локомотив Г.Оряховица
Витоша Бистрица - Локомотив Г.Оряховица
27 сеп. 2020
- 16:30
Литекс
5 1
Миньор Перник
Литекс - Миньор Перник
Кръг 9
3 окт. 2020
- 15:15
Локомотив София
3 1
Пирин Благоевград
Локомотив София - Пирин Благоевград
3 окт. 2020
- 17:00
Лудогорец II
3 2
Хебър 1918
Лудогорец II - Хебър 1918
4 окт. 2020
- 15:15
Миньор Перник
0 1
Кариана Ерден
Миньор Перник - Кариана Ерден
4 окт. 2020
- 16:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Струмска Слава
Локомотив Г.Оряховица - Струмска Слава
4 окт. 2020
- 16:00
Добруджа
4 3
Литекс
Добруджа - Литекс
4 окт. 2020
- 17:00
Созопол
1 0
Янтра
Созопол - Янтра
4 окт. 2020
- 19:00
Септември Симитли
1 3
Септември София
Септември Симитли - Септември София
5 окт. 2020
- 18:30
Нефтохимик Бургас
3 0
Витоша Бистрица
Нефтохимик Бургас - Витоша Бистрица
Кръг 10
16 окт. 2020
- 20:00
Пирин Благоевград
3 2
Миньор Перник
Пирин Благоевград - Миньор Перник
17 окт. 2020
- 15:15
Септември София
1 0
Литекс
Септември София - Литекс
17 окт. 2020
- 16:00
Кариана Ерден
2 2
Добруджа
Кариана Ерден - Добруджа
17 окт. 2020
- 16:00
Струмска Слава
1 0
Нефтохимик Бургас
Струмска Слава - Нефтохимик Бургас
17 окт. 2020
- 16:00
Хебър 1918
1 2
Спортист Своге
Хебър 1918 - Спортист Своге
17 окт. 2020
- 16:00
Септември Симитли
2 0
Созопол
Септември Симитли - Созопол
17 окт. 2020
- 18:00
Витоша Бистрица
- -
Локомотив София
Витоша Бистрица - Локомотив София
18 окт. 2020
- 16:00
Янтра
2 2
Лудогорец II
Янтра - Лудогорец II
Кръг 11
23 окт. 2020
- 20:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Хебър 1918
Локомотив Г.Оряховица - Хебър 1918
25 окт. 2020
- 15:30
Спортист Своге
1 0
Янтра
Спортист Своге - Янтра
25 окт. 2020
- 15:30
Локомотив София
3 2
Струмска Слава
Локомотив София - Струмска Слава
25 окт. 2020
- 15:30
Миньор Перник
- -
Витоша Бистрица
Миньор Перник - Витоша Бистрица
25 окт. 2020
- 15:30
Добруджа
0 2
Пирин Благоевград
Добруджа - Пирин Благоевград
25 окт. 2020
- 17:00
Созопол
0 0
Септември София
Созопол - Септември София
26 окт. 2020
- 15:30
Лудогорец II
4 1
Септември Симитли
Лудогорец II - Септември Симитли
27 окт. 2020
- 18:30
Литекс
1 2
Кариана Ерден
Литекс - Кариана Ерден
Кръг 12
31 окт. 2020
- 13:45
Септември София
0 0
Кариана Ерден
Септември София - Кариана Ерден
31 окт. 2020
- 15:30
Струмска Слава
1 0
Миньор Перник
Струмска Слава - Миньор Перник
31 окт. 2020
- 15:30
Хебър 1918
1 1
Нефтохимик Бургас
Хебър 1918 - Нефтохимик Бургас
1 ное. 2020
- 15:30
Витоша Бистрица
- -
Добруджа
Витоша Бистрица - Добруджа
1 ное. 2020
- 15:30
Янтра
1 3
Локомотив Г.Оряховица
Янтра - Локомотив Г.Оряховица
1 ное. 2020
- 15:30
Септември Симитли
0 1
Спортист Своге
Септември Симитли - Спортист Своге
2 ное. 2020
- 16:30
Пирин Благоевград
0 0
Литекс
Пирин Благоевград - Литекс
2 ное. 2020
- 17:00
Созопол
3 2
Лудогорец II
Созопол - Лудогорец II
Кръг 13
6 ное. 2020
- 15:30
Локомотив София
1 3
Хебър 1918
Локомотив София - Хебър 1918
7 ное. 2020
- 15:30
Спортист Своге
1 0
Созопол
Спортист Своге - Созопол
7 ное. 2020
- 15:30
Локомотив Г.Оряховица
3 0
Септември Симитли
Локомотив Г.Оряховица - Септември Симитли
7 ное. 2020
- 15:30
Литекс
- -
Витоша Бистрица
Литекс - Витоша Бистрица
8 ное. 2020
- 15:30
Нефтохимик Бургас
1 1
Янтра
Нефтохимик Бургас - Янтра
8 ное. 2020
- 15:30
Добруджа
2 0
Струмска Слава
Добруджа - Струмска Слава
9 ное. 2020
- 15:30
Лудогорец II
2 0
Септември София
Лудогорец II - Септември София
9 ное. 2020
- 15:30
Кариана Ерден
1 2
Пирин Благоевград
Кариана Ерден - Пирин Благоевград
Кръг 14
20 ное. 2020
- 15:00
Септември Симитли
1 2
Нефтохимик Бургас
Септември Симитли - Нефтохимик Бургас
20 ное. 2020
- 15:30
Янтра
1 1
Локомотив София
Янтра - Локомотив София
21 ное. 2020
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Кариана Ерден
Витоша Бистрица - Кариана Ерден
21 ное. 2020
- 15:30
Струмска Слава
3 3
Литекс
Струмска Слава - Литекс
21 ное. 2020
- 15:30
Хебър 1918
2 0
Миньор Перник
Хебър 1918 - Миньор Перник
21 ное. 2020
- 15:30
Созопол
3 3
Локомотив Г.Оряховица
Созопол - Локомотив Г.Оряховица
23 ное. 2020
- 15:30
Септември София
0 2
Пирин Благоевград
Септември София - Пирин Благоевград
24 ное. 2020
- 15:00
Лудогорец II
1 1
Спортист Своге
Лудогорец II - Спортист Своге
Кръг 15
27 ное. 2020
- 15:45
Локомотив София
2 0
Септември Симитли
Локомотив София - Септември Симитли
28 ное. 2020
- 00:00
Пирин Благоевград
- -
Витоша Бистрица
Пирин Благоевград - Витоша Бистрица
28 ное. 2020
- 15:30
Нефтохимик Бургас
0 1
Созопол
Нефтохимик Бургас - Созопол
28 ное. 2020
- 15:30
Миньор Перник
2 0
Янтра
Миньор Перник - Янтра
28 ное. 2020
- 15:30
Кариана Ерден
2 1
Струмска Слава
Кариана Ерден - Струмска Слава
29 ное. 2020
- 13:00
Спортист Своге
5 1
Септември София
Спортист Своге - Септември София
29 ное. 2020
- 13:00
Добруджа
2 1
Хебър 1918
Добруджа - Хебър 1918
1 дек. 2020
- 15:30
Локомотив Г.Оряховица
0 2
Лудогорец II
Локомотив Г.Оряховица - Лудогорец II
Кръг 16
4 дек. 2020
- 14:00
Струмска Слава
1 2
Пирин Благоевград
Струмска Слава - Пирин Благоевград
4 дек. 2020
- 15:00
Септември Симитли
3 0
Миньор Перник
Септември Симитли - Миньор Перник
5 дек. 2020
- 00:00
Септември София
- -
Витоша Бистрица
Септември София - Витоша Бистрица
5 дек. 2020
- 13:00
Созопол
2 0
Локомотив София
Созопол - Локомотив София
5 дек. 2020
- 15:00
Хебър 1918
0 0
Литекс
Хебър 1918 - Литекс
5 дек. 2020
- 15:00
Янтра
2 1
Добруджа
Янтра - Добруджа
5 дек. 2020
- 15:00
Спортист Своге
3 0
Локомотив Г.Оряховица
Спортист Своге - Локомотив Г.Оряховица
7 дек. 2020
- 15:00
Лудогорец II
2 0
Нефтохимик Бургас
Лудогорец II - Нефтохимик Бургас
Кръг 17
11 дек. 2020
- 13:45
Нефтохимик Бургас
2 4
Спортист Своге
Нефтохимик Бургас - Спортист Своге
11 дек. 2020
- 13:45
Кариана Ерден
1 1
Хебър 1918
Кариана Ерден - Хебър 1918
12 дек. 2020
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Струмска Слава
Витоша Бистрица - Струмска Слава
12 дек. 2020
- 15:00
Локомотив Г.Оряховица
0 2
Септември София
Локомотив Г.Оряховица - Септември София
12 дек. 2020
- 15:00
Миньор Перник
0 2
Созопол
Миньор Перник - Созопол
12 дек. 2020
- 15:00
Добруджа
0 2
Септември Симитли
Добруджа - Септември Симитли
12 дек. 2020
- 19:45
Литекс
1 0
Янтра
Литекс - Янтра
14 дек. 2020
- 15:00
Локомотив София
3 1
Лудогорец II
Локомотив София - Лудогорец II
Кръг 18
12 фев. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград
2 0
Хебър 1918
Пирин Благоевград - Хебър 1918
13 фев. 2021
- 15:00
Септември София
0 0
Струмска Слава
Септември София - Струмска Слава
13 фев. 2021
- 15:00
Литекс
1 1
Септември Симитли
Литекс - Септември Симитли
13 фев. 2021
- 15:00
Добруджа
2 1
Созопол
Добруджа - Созопол
13 фев. 2021
- 15:00
Нефтохимик Бургас
1 3
Локомотив Г.Оряховица
Нефтохимик Бургас - Локомотив Г.Оряховица
13 фев. 2021
- 19:00
Кариана Ерден
- -
Янтра
Кариана Ерден - Янтра
15 фев. 2021
- 14:30
Локомотив София
3 0
Спортист Своге
Локомотив София - Спортист Своге
16 фев. 2021
- 15:00
Миньор Перник
0 0
Лудогорец II
Миньор Перник - Лудогорец II
Кръг 19
20 фев. 2021
- 00:00
Хебър 1918
- -
Витоша Бистрица
Хебър 1918 - Витоша Бистрица
20 фев. 2021
- 15:00
Нефтохимик Бургас
0 6
Септември София
Нефтохимик Бургас - Септември София
20 фев. 2021
- 15:00
Спортист Своге
5 1
Миньор Перник
Спортист Своге - Миньор Перник
20 фев. 2021
- 15:00
Созопол
1 0
Литекс
Созопол - Литекс
20 фев. 2021
- 19:00
Септември Симитли
- -
Кариана Ерден
Септември Симитли - Кариана Ерден
21 фев. 2021
- 13:00
Янтра
0 2
Пирин Благоевград
Янтра - Пирин Благоевград
21 фев. 2021
- 15:00
Лудогорец II
2 2
Добруджа
Лудогорец II - Добруджа
22 фев. 2021
- 16:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Локомотив София
Локомотив Г.Оряховица - Локомотив София
Кръг 20
26 фев. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград
2 0
Септември Симитли
Пирин Благоевград - Септември Симитли
27 фев. 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Янтра
Витоша Бистрица - Янтра
27 фев. 2021
- 15:00
Добруджа
1 2
Спортист Своге
Добруджа - Спортист Своге
27 фев. 2021
- 15:00
Миньор Перник
1 0
Локомотив Г.Оряховица
Миньор Перник - Локомотив Г.Оряховица
27 фев. 2021
- 15:00
Локомотив София
6 0
Нефтохимик Бургас
Локомотив София - Нефтохимик Бургас
27 фев. 2021
- 19:00
Кариана Ерден
- -
Созопол
Кариана Ерден - Созопол
28 фев. 2021
- 15:00
Литекс
2 2
Лудогорец II
Литекс - Лудогорец II
1 мар. 2021
- 16:00
Струмска Слава
0 2
Хебър 1918
Струмска Слава - Хебър 1918
Кръг 21
5 мар. 2021
- 16:30
Локомотив Г.Оряховица
1 1
Добруджа
Локомотив Г.Оряховица - Добруджа
5 мар. 2021
- 18:30
Созопол
0 0
Пирин Благоевград
Созопол - Пирин Благоевград
6 мар. 2021
- 00:00
Септември Симитли
- -
Витоша Бистрица
Септември Симитли - Витоша Бистрица
6 мар. 2021
- 13:30
Локомотив София
1 0
Септември София
Локомотив София - Септември София
6 мар. 2021
- 16:30
Нефтохимик Бургас
0 1
Миньор Перник
Нефтохимик Бургас - Миньор Перник
6 мар. 2021
- 16:30
Янтра
0 1
Струмска Слава
Янтра - Струмска Слава
6 мар. 2021
- 19:00
Лудогорец II
- -
Кариана Ерден
Лудогорец II - Кариана Ерден
7 мар. 2021
- 16:30
Спортист Своге
1 0
Литекс
Спортист Своге - Литекс
Кръг 22
10 мар. 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Созопол
Витоша Бистрица - Созопол
10 мар. 2021
- 16:30
Септември София
0 1
Хебър 1918
Септември София - Хебър 1918
10 мар. 2021
- 16:30
Струмска Слава
2 0
Септември Симитли
Струмска Слава - Септември Симитли
10 мар. 2021
- 16:30
Пирин Благоевград
2 1
Лудогорец II
Пирин Благоевград - Лудогорец II
10 мар. 2021
- 16:30
Добруджа
3 2
Нефтохимик Бургас
Добруджа - Нефтохимик Бургас
10 мар. 2021
- 19:00
Кариана Ерден
- -
Спортист Своге
Кариана Ерден - Спортист Своге
11 мар. 2021
- 16:30
Литекс
1 0
Локомотив Г.Оряховица
Литекс - Локомотив Г.Оряховица
11 мар. 2021
- 16:30
Миньор Перник
1 0
Локомотив София
Миньор Перник - Локомотив София
Кръг 23
13 мар. 2021
- 00:00
Лудогорец II
- -
Витоша Бистрица
Лудогорец II - Витоша Бистрица
13 мар. 2021
- 19:00
Локомотив Г.Оряховица
- -
Кариана Ерден
Локомотив Г.Оряховица - Кариана Ерден
14 мар. 2021
- 13:00
Спортист Своге
1 1
Пирин Благоевград
Спортист Своге - Пирин Благоевград
14 мар. 2021
- 15:30
Локомотив София
4 1
Добруджа
Локомотив София - Добруджа
14 мар. 2021
- 16:30
Созопол
2 0
Струмска Слава
Созопол - Струмска Слава
14 мар. 2021
- 16:30
Янтра
1 0
Хебър 1918
Янтра - Хебър 1918
15 мар. 2021
- 16:30
Нефтохимик Бургас
0 0
Литекс
Нефтохимик Бургас - Литекс
8 апр. 2021
- 15:15
Миньор Перник
1 0
Септември София
Миньор Перник - Септември София
Кръг 24
19 мар. 2021
- 16:00
Литекс
1 1
Локомотив София
Литекс - Локомотив София
19 мар. 2021
- 16:30
Септември София
5 0
Янтра
Септември София - Янтра
19 мар. 2021
- 16:30
Струмска Слава
0 0
Лудогорец II
Струмска Слава - Лудогорец II
20 мар. 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Спортист Своге
Витоша Бистрица - Спортист Своге
20 мар. 2021
- 16:30
Хебър 1918
3 2
Септември Симитли
Хебър 1918 - Септември Симитли
20 мар. 2021
- 16:30
Добруджа
0 0
Миньор Перник
Добруджа - Миньор Перник
20 мар. 2021
- 19:00
Кариана Ерден
- -
Нефтохимик Бургас
Кариана Ерден - Нефтохимик Бургас
22 мар. 2021
- 18:30
Пирин Благоевград
5 1
Локомотив Г.Оряховица
Пирин Благоевград - Локомотив Г.Оряховица
Кръг 25
3 апр. 2021
- 00:00
Локомотив Г.Оряховица
- -
Витоша Бистрица
Локомотив Г.Оряховица - Витоша Бистрица
3 апр. 2021
- 18:00
Локомотив София
- -
Кариана Ерден
Локомотив София - Кариана Ерден
5 апр. 2021
- 17:00
Добруджа
0 1
Септември София
Добруджа - Септември София
5 апр. 2021
- 17:00
Миньор Перник
0 0
Литекс
Миньор Перник - Литекс
5 апр. 2021
- 17:00
Нефтохимик Бургас
2 1
Пирин Благоевград
Нефтохимик Бургас - Пирин Благоевград
5 апр. 2021
- 17:00
Септември Симитли
1 1
Янтра
Септември Симитли - Янтра
5 апр. 2021
- 19:30
Созопол
1 2
Хебър 1918
Созопол - Хебър 1918
6 апр. 2021
- 17:00
Спортист Своге
0 0
Струмска Слава
Спортист Своге - Струмска Слава
Кръг 26
9 апр. 2021
- 17:00
Хебър 1918
1 3
Лудогорец II
Хебър 1918 - Лудогорец II
9 апр. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград
5 1
Локомотив София
Пирин Благоевград - Локомотив София
10 апр. 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Нефтохимик Бургас
Витоша Бистрица - Нефтохимик Бургас
10 апр. 2021
- 00:00
Кариана Ерден
- -
Миньор Перник
Кариана Ерден - Миньор Перник
10 апр. 2021
- 15:00
Литекс
0 0
Добруджа
Литекс - Добруджа
10 апр. 2021
- 17:00
Струмска Слава
1 1
Локомотив Г.Оряховица
Струмска Слава - Локомотив Г.Оряховица
11 апр. 2021
- 14:30
Септември София
0 0
Септември Симитли
Септември София - Септември Симитли
11 апр. 2021
- 17:00
Янтра
2 0
Созопол
Янтра - Созопол
Кръг 27
13 апр. 2021
- 16:00
Спортист Своге
1 1
Хебър 1918
Спортист Своге - Хебър 1918
14 апр. 2021
- 00:00
Добруджа
- -
Кариана Ерден
Добруджа - Кариана Ерден
14 апр. 2021
- 00:00
Локомотив София
- -
Витоша Бистрица
Локомотив София - Витоша Бистрица
14 апр. 2021
- 16:00
Миньор Перник
1 1
Пирин Благоевград
Миньор Перник - Пирин Благоевград
14 апр. 2021
- 17:00
Нефтохимик Бургас
1 0
Струмска Слава
Нефтохимик Бургас - Струмска Слава
15 апр. 2021
- 17:00
Литекс
2 3
Септември София
Литекс - Септември София
15 апр. 2021
- 17:00
Лудогорец II
3 0
Янтра
Лудогорец II - Янтра
15 апр. 2021
- 17:00
Созопол
0 0
Септември Симитли
Созопол - Септември Симитли
Кръг 28
17 апр. 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Миньор Перник
Витоша Бистрица - Миньор Перник
17 апр. 2021
- 00:00
Кариана Ерден
- -
Литекс
Кариана Ерден - Литекс
19 апр. 2021
- 15:00
Хебър 1918
2 1
Локомотив Г.Оряховица
Хебър 1918 - Локомотив Г.Оряховица
19 апр. 2021
- 17:00
Септември София
4 0
Созопол
Септември София - Созопол
19 апр. 2021
- 17:00
Септември Симитли
1 1
Лудогорец II
Септември Симитли - Лудогорец II
19 апр. 2021
- 17:00
Янтра
0 1
Спортист Своге
Янтра - Спортист Своге
19 апр. 2021
- 17:15
Струмска Слава
0 2
Локомотив София
Струмска Слава - Локомотив София
19 апр. 2021
- 19:30
Пирин Благоевград
4 0
Добруджа
Пирин Благоевград - Добруджа
Кръг 29
23 апр. 2021
- 17:30
Литекс
0 2
Пирин Благоевград
Литекс - Пирин Благоевград
24 апр. 2021
- 00:00
Кариана Ерден
- -
Септември София
Кариана Ерден - Септември София
24 апр. 2021
- 00:00
Добруджа
- -
Витоша Бистрица
Добруджа - Витоша Бистрица
24 апр. 2021
- 15:15
Спортист Своге
3 1
Септември Симитли
Спортист Своге - Септември Симитли
24 апр. 2021
- 17:00
Нефтохимик Бургас
1 1
Хебър 1918
Нефтохимик Бургас - Хебър 1918
24 апр. 2021
- 17:00
Локомотив Г.Оряховица
0 1
Янтра
Локомотив Г.Оряховица - Янтра
24 апр. 2021
- 17:00
Лудогорец II
1 1
Созопол
Лудогорец II - Созопол
25 апр. 2021
- 14:00
Миньор Перник
1 1
Струмска Слава
Миньор Перник - Струмска Слава
Кръг 30
29 апр. 2021
- 17:00
Септември София
2 1
Лудогорец II
Септември София - Лудогорец II
29 апр. 2021
- 17:00
Янтра
4 0
Нефтохимик Бургас
Янтра - Нефтохимик Бургас
29 апр. 2021
- 17:00
Струмска Слава
4 0
Добруджа
Струмска Слава - Добруджа
29 апр. 2021
- 17:30
Септември Симитли
1 1
Локомотив Г.Оряховица
Септември Симитли - Локомотив Г.Оряховица
30 апр. 2021
- 18:30
Созопол
2 1
Спортист Своге
Созопол - Спортист Своге
1 май 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Литекс
Витоша Бистрица - Литекс
1 май 2021
- 00:00
Пирин Благоевград
- -
Кариана Ерден
Пирин Благоевград - Кариана Ерден
3 май 2021
- 15:15
Хебър 1918
1 1
Локомотив София
Хебър 1918 - Локомотив София
Кръг 31
6 май 2021
- 15:00
Локомотив София
1 3
Янтра
Локомотив София - Янтра
7 май 2021
- 13:45
Миньор Перник
2 2
Хебър 1918
Миньор Перник - Хебър 1918
7 май 2021
- 18:00
Локомотив Г.Оряховица
1 0
Созопол
Локомотив Г.Оряховица - Созопол
7 май 2021
- 18:00
Спортист Своге
1 2
Лудогорец II
Спортист Своге - Лудогорец II
8 май 2021
- 00:00
Кариана Ерден
- -
Витоша Бистрица
Кариана Ерден - Витоша Бистрица
8 май 2021
- 18:00
Литекс
1 1
Струмска Слава
Литекс - Струмска Слава
8 май 2021
- 18:00
Нефтохимик Бургас
2 1
Септември Симитли
Нефтохимик Бургас - Септември Симитли
8 май 2021
- 20:30
Пирин Благоевград
1 3
Септември София
Пирин Благоевград - Септември София
Кръг 32
11 май 2021
- 17:00
Хебър 1918
1 1
Добруджа
Хебър 1918 - Добруджа
11 май 2021
- 18:00
Лудогорец II
2 0
Локомотив Г.Оряховица
Лудогорец II - Локомотив Г.Оряховица
12 май 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Пирин Благоевград
Витоша Бистрица - Пирин Благоевград
12 май 2021
- 14:30
Септември София
3 0
Спортист Своге
Септември София - Спортист Своге
12 май 2021
- 18:00
Янтра
3 2
Миньор Перник
Янтра - Миньор Перник
12 май 2021
- 18:00
Струмска Слава
- -
Кариана Ерден
Струмска Слава - Кариана Ерден
13 май 2021
- 15:00
Созопол
3 2
Нефтохимик Бургас
Созопол - Нефтохимик Бургас
13 май 2021
- 15:00
Септември Симитли
1 4
Локомотив София
Септември Симитли - Локомотив София
Кръг 33
14 май 2021
- 19:00
Пирин Благоевград
2 0
Струмска Слава
Пирин Благоевград - Струмска Слава
15 май 2021
- 00:00
Витоша Бистрица
- -
Септември София
Витоша Бистрица - Септември София
15 май 2021
- 15:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Спортист Своге
Локомотив Г.Оряховица - Спортист Своге
16 май 2021
- 15:30
Добруджа
0 1
Янтра
Добруджа - Янтра
16 май 2021
- 17:45
Литекс
3 1
Хебър 1918
Литекс - Хебър 1918
16 май 2021
- 17:45
Локомотив София
4 1
Созопол
Локомотив София - Созопол
16 май 2021
- 18:00
Миньор Перник
1 0
Септември Симитли
Миньор Перник - Септември Симитли
16 май 2021
- 18:00
Нефтохимик Бургас
3 1
Лудогорец II
Нефтохимик Бургас - Лудогорец II
Кръг 34
21 май 2021
- 17:00
Септември София
3 0
Локомотив Г.Оряховица
Септември София - Локомотив Г.Оряховица
21 май 2021
- 17:00
Спортист Своге
1 1
Нефтохимик Бургас
Спортист Своге - Нефтохимик Бургас
21 май 2021
- 17:00
Лудогорец II
1 4
Локомотив София
Лудогорец II - Локомотив София
21 май 2021
- 17:00
Созопол
1 1
Миньор Перник
Созопол - Миньор Перник
21 май 2021
- 17:00
Септември Симитли
3 0
Добруджа
Септември Симитли - Добруджа
21 май 2021
- 17:00
Янтра
0 3
Литекс
Янтра - Литекс
22 май 2021
- 00:00
Струмска Слава
- -
Витоша Бистрица
Струмска Слава - Витоша Бистрица
22 май 2021
- 18:00
Хебър 1918
- -
Кариана Ерден
Хебър 1918 - Кариана Ерден
Позиция#
Играч
Голове
1
Локомотив София
22
2
Лудогорец II
15
3
Пирин Благоевград
12
4
Пирин Благоевград
11
5
Хебър 1918
10
6
Созопол
9
7
Локомотив Г.Оряховица
8
8
Витоша Бистрица
Спортист Своге
8
9
Септември София
Септември Симитли
8
10
Локомотив София
Спортист Своге
7
11
Септември София
7
12
Хебър 1918
Кариана Ерден
7
13
Лудогорец II
7
14
Хебър 1918
7
15
Спортист Своге
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Миньор Перник
0
2
Спортист Своге
0
3
Септември София
0
4
Миньор Перник
0
5
Нефтохимик Бургас
0
6
Локомотив Г.Оряховица
0
7
Пирин Благоевград
0
8
Пирин Благоевград
0
9
Пирин Благоевград
0
10
Спортист Своге
0
11
Септември София
Септември Симитли
0
12
Лудогорец II
0
13
0
14
Пирин Благоевград
0
15
Пирин Благоевград
0
#
Играч
Точки
1
И. Митрев
Литекс
Литекс
3
1
1
10
2
Ивайло Михайлов
Спортист Своге
Спортист Своге
6
1
0
8
3
Даниел Веселинов Леонтиев
Миньор Перник
Миньор Перник
2
0
1
7
4
Петко Цанков
Локомотив Г.Оряховица
Локомотив Г.Оряховица
1
0
1
6
5
Nikolay Bodurov
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
1
0
1
6
6
T. Kostadinov
Спортист Своге
Спортист Своге
4
1
0
6
7
Христо Митев
Янтра
Янтра
1
0
1
6
8
N. Stoilkov
Септември Симитли
Септември Симитли
1
0
1
6
9
Пламен Колев
Нефтохимик Бургас
Нефтохимик Бургас
0
0
1
5
10
Aleksandar Dyulgerov
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
0
0
1
5
11
Chetin Sadula
Миньор Перник
Миньор Перник
0
0
1
5
12
Петър Иванов
Нефтохимик Бургас
Нефтохимик Бургас
0
0
1
5
13
Ivan Yordanov
Лудогорец II
Лудогорец II
0
0
1
5
14
Yoan Baurenski
Литекс
Литекс
3
1
0
5
15
Aleksandar Lyubenov
Хебър 1918
Хебър 1918
0
0
1
5
16
Костадин Гаджалов
Янтра
Янтра
0
0
1
5
17
Spas Georgiev
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
3
1
0
5
18
Ivo Dimitrov
Добруджа
Добруджа
0
0
1
5
19
Антонио Ласков
Созопол
Созопол
3
1
0
5
P