Българският футболен съюз и Министерството на спорта са дали отрицателен отговор на Левски относно въпроса дали тимът ще може да използва Марин Петков за днешния мач с Арда. Нападателят на „сините“ няма навършени 18 години и според разпоредбата за борба с COVID-19 няма право да взема участие в мачовете на отбора, пише „Тема Спорт“.
В Левски имат немалко футболисти, които фигурират в този списък, въпреки че имат подписани професионални договори. На „Герена“ се надяваха на компромис, но вчера са получили отказ.
Петър Хубчев взимаше Петков в първия състав на Левски, а нападателят беше харесан и от треньора Георги Тодоров. Славиша Стоянович също смята да разчита на младока, който през сезона има 4 мача в първенството и един за Купата.