Офанзивният състезател блесна с гол в 76-ата минута, като оформи крайния резултат.

Бившият футболист на Левски и Мидтиланд – Бодиждар Краев, направи силен дебют за новия си отбор Уелингтън Финикс.

Родният играч се появи в игра през втората част за своя тим и реализира последното попадение при категоричната победа с 4:0 при гостуването на Девънпорт Сити Страйкърс в двубой от 1/16-финалите за Купата на Австралия.

По този начин съставът на Уелингтън Финикс вече гледа към осминафиналите в надпреварата.

Краев, който акостира в редиците на Финикс само преди няколко дни и не успя да проведе нормална подготовка, се появи в игра в 68-ата минута и само 8 минути по-късно успя да се разпише с глава след центриране от ъглов удар.