ЦСКА 1948 допусна загуба от у дома от ФКСБ
Българите ще имат тежка задача в реванша

ЦСКА 1948 и румънския ФКСБ завършиха при резултат 0:1, което дава сериозно предимство на тима преди реванша, който ще се играе на 3-ти август в Румъния.

През първите 20 минути головете липсваха, макар и двата отбора да създадоха добри положения. В 28-ата минута обаче гостите успяха да излязат напред в резултата след гол на Коман, който дойде в следствие на добавка при удар към вратата на Даниел Наумов.

През втората половина домакините от София опитваха да се върнат в мача, но топката не искаше да влезе във вратата на румънците. Техният ритъм обаче бе нарушен от непредвиден инцидент. Два токови удара на националния стадион “Васил Левски” наложиха спирането на срещата за няколко минути, което може би и повлия не нейния развой.

Преди реванша с ФКСБ, ЦСКА трябваше да играе мач с Арда Кърджали, но за сега той е отложен и датата, на която ще се играе все още не е ясна.