Добави коментар
Рилски спортист (Самоков) и Ботев 93 (Враца) допълниха челната тройка

Борците от клуб „ЦСКА-Владимир Стойчев“ събраха най-много точки и заеха първата позиция в генералното отборно класиране на държавния шампионат за деца в класическиия стил в Ловеч.

Армейците оглавиха подреждането със 124 точки, оставяйки зад себе си „Рилски спортист“ (Самоков) – със 112, и „Ботев 93“ (Враца) – със 110.

Константин Попов („Рилски спортист“), който извоюва титлата в категория до 47 килограма, беше обявен за най-техничен борец.

Призът за най-резултатен състезател бе връчен на Стивън Делчев („Ангел войвода“, Хасково), който стана първи при 66-килограмовите.

В шампионата взеха участие 232 млади борци от 32 клуба.

Ето и всички призьори:

Категория до 30 кг
1. Борис Крумов („Ботев-93“ Враца)
2. Владислав Иванов („Ботев-93“ Враца)
3. Калоян Борисов („Миньор“ Перник)
3. Мерт Ангелов („Класик“ Белене)

Категория до 32 кг
1. Станислав Иванов („Ботев-93“ Враца)
2. Антоан Цветанов („Левски“ София)
3. Ивайло Иванов („Плевен“ Плевен)
3. Яко Стефанов („Рилски спортист“ Самоков)

Категория до 35 кг
1. Станислав Димитров („Стоян Николов“ Златица)
2. Юлиян Рашков („Плевен“ Плевен)
3. Лазар Митов („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)
3. Николай Карабойнов („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)

Категория до 38 кг
1. Александър Балабанов („Славия“ София)
2. Николай Великов („Локомотив-93“ Варна)
3. Християн Николов („Ботев-93“ Враца)
3. Денислав Донков („Левски“ София)

Категория до 42 кг
1. Мирослав Решковски („Плевен“ Плевен)
2. Цветомир Велев („Селановци-93“ Селановци)
3. Габриел Стоименов („Рилски спортист“ Самоков)
3. Радостин Минчев („Берое“ Стара Загора)

Категория до 47 кг

1. Константин Попов („Рилски спортист“ Самоков)
2. Илия Стойков („Левски“ София)
3. Алекс Лазаров („Славия“ София)
3. Стоян Благоев („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)

Категория до 53 кг
1. Кристиян Петков („Стоян Николов“ Златица)
2. Йоан Дяков („Славия“ София)
3. Николай Арангелов („Рилски спортист“ Самоков)
3. Александър Петков („Стоян Николов“ Златица)

Категория до 59 кг
1. Искрен Говедаров („Септември“ София)
2. Мартин Любенов („Локомотив-93“ Варна)
3. Валентин Валентинов („Ботев-93“ Враца)
3. Константин Тодоров („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)

Категория до 66 кг
1. Стивън Делчев („Ангел войвода-Хасково“ Хасково)
2. Йордан Китаровски („Атлетик“ Пловдив)
3. Преслав Николов („Плевен“ Плевен)
3. Александър Иванов („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)

Категория до 73 кг
1. Иван Николов („Локомотив-93“ Варна)
2. Васил Иванов („Дупница“ Дупница)
3. Мартин Александров („Левски“ София)

3. Филип Дурев („ЦСКА-Вл.Стойчев“ София)

Категория +73 кг
1. Денис Лазаров („Левски“ София)
2. Михаил Кралев („Левски“ София)
3. Иван Георгиев („Камчия-2019“ Камчия)
3. Иван Яръмов („Рилски спортист“ Самоков)

Генерално отборно класиране
1. „ЦСКА-Вл.Стойчев“, София – 124 точки
2. „Рилски спортист“, Самоков – 112 точки
3. „Ботев-93“, Враца – 110 точки

Добави коментар
Гласувай: