"Армейците" спечелиха с 4:0 проверката на спортния комплекс „Голд Сити“ в Алания

ЦСКА записа категорична победа с 4:0 над дублиращия отбор на Аланияспор в първата си контрола за 2021 година.

„Армейците“ доминираха в проверката на спортния комплекс „Голд Сити“ в Алания, а Тиаго Родригес откри резултата в 8-ата минута с прехвърлящ удар.

Само минута по-късно португалецът асистира на Греъм Кери, който удвои преднината за тима на Бруно Акрапович.

Али Соу направи резултата класически малко преди края на първата част.

След почивката „червените“ добавиха още един гол в сметката си. Енрике Рафаел беше фаулиран в 61-ата минута в наказателното поле, а минута след това Георги Йомов беше точен за крайното 4:0.

ЦСКА имаше още няколко добри възможности да запише още по-изразителна победа, като най-фрапантен беше пропускът на Ахмед Ахмедов, който не успя в 86-ата минута да вкара на празна врата.

Следващата проверка на ЦСКА е на 13 януари от 16:00 часа срещу полския Стал Мелец.

ЦСКА-София 4:0 Аланияспор II

1:0 Тиаго Родригес (8)

2:0 Греъм Кери (9)
3:0 Али Соу (43)
4:0 Георги Йомов (62 – дузпа)