
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >От ръководството на втородивизионния Етър Велико Търново обявиха, че “виолетовите” са получили лиценз за участие в лигата на майсторите – efbet Лига.
Ето какво написаха от клуба в тази връзка:
“Етър” получи лиценз за участие в Първа професионална лига, съобщи след днешното си заседание Изпълкомът на БФС!
Новият сезон в Първа и Втора лига стартира на 15-16 юли, а последният есенен кръг е на 9-10 декември. Пролетният полусезон стартира на 17-18 февруари и ще завърши на 25-26 май. Баражите са на 31 май и 1 юни.
От сезон 2023/2024 г. всички клубове от Първа лига трябва да имат женски или девически отбор в официални състезания или да предоставят подкрепа на такъв.
В Трета лига клубовете могат да картотекират до 26 състезатели плюс неограничен брой футболисти, родени след 01.01.2002 г. и тренирани минимум 3 пълни сезона в системата на БФС.