Добави коментар
"Мисля, че Анхел Ди Мария ни донесе победата на финала", каза вратарят.

Стражът на националния отбор на АржентинаЕмилиано Мартинес, който стана популярен със своите неприлични жестове по време на церемонията по награждаването след финала на Мондиал 2022 в Катар, заяви, че Анхел Ди Мария е бил най-добрият футболист в решаващия мач за титлата срещу Франция.

“Тимът се опитваше всячески да помогне на Лионел Меси, а Ди Мария беше най-добрият на терена в решителния мач. Националният отбор има нужда от играчи, които могат да изпъкнат в решаващите битки”, посочи вратарят.

“Когато Анхел напусна терена, го аплодирах. Мисля, че именно той ни донесе победата на финала. Ди Мария беше най-добрият”, сподели още Мартинес пред “ESPN”.

На 18 декември миналата година Аржентина триумфира със световната титла след драматичен успех с дузпи над Франция.

Добави коментар