Гълъбинов се контузи, без него Милан съкруши Специя

Българският таран Андрей Гълъбинов получи мускулна травма и трябваше да напусне терена още в 33-тата минута при гостуването на Специя на Милан.

В негово отсъствие Росонерите успяха да установят контрол и в крайна сметка се поздравиха с убедителна победа с 3:0.

Милан излезе напред чрез Рафаел Леао, който се разписа в 57-мата минута, след като засече центриране от свободен удар от Хакан Чалханоглу.

Домакините нанесоха своя съкрушителен удар в рамките на две минути. Четвърт час преди края Тео Ернандес матира Рафаел с удар от границата на наказателното поле, а стотина секунди след това Леао направи 3:0 след асистенция на Франк Кеси.

След третия кръг Милан е втори с 9 точки, колкото има и първия Аталанта. С една победа до момента, Специя заема 15-тото място в класирането.