Наставникът на Локомотив смята, че неговият тим се е възползвал по най-добрия начин от слабостите на съперника

Старши треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев беше видимо доволен от изразителната победа на своите с 3:0 над Септември в среща от петия кръг на Първа лига, подчертавайки че във втора поредна среща отборът му не допусна гол.

“Напълно заслужена победа,” заяви предводителят на столичните “железничари”. “Възползвахме се от слабостите на Септември. Да отбележим три гола през първата част ни даде самочувствие.

“Септември играят добър футбол, имат си собствен стил. Стараем се да поправяме грешките.

“За мен е много радостно, че втори пореден мач не ни вкарват гол. Имаме някакъв напредък, но и още неща, които да развием в отбора.

“Особено през първата част се възползвахме се по най-добрия начин от слабостите на Септември.  Второто полувреме малко се поотпуснахме, въпреки че на това наблегнахме на почивката – да не се отпускаме и ако можем да вкараме четвърти гол.

“Това обаче е психологическа нагласа – върху това трябва да работя, за да го променя”