Германия победи Унгария 2-0 и е 2 от 2 на Евро 2024
Немците с втора поредна победа на родното Европейско.

Германия се справи и с Унгария като спечели мача си срещу тях с 2-0 в Щутгарт и продължава увереното си представяне на Евро 2024 след като спечели откриващия си мач на турнира с 5-1 срещу Шотландия.

Мусиала вкара откриващото попадение в двубоя в 22та минута на мача след асистенция на Гюндоган. Илкай Гюндоган реализира второто попадение след като получи топката сам срещу вратата от Максимилиан Мителщад в 67мата минута и на всички на стадиона беше ясно, че отборът воден от Нагелсман ще запише своята втора победа от 2 мача на турнира и ще си гарантира участието в елиминационната фаза на Евро 2024.

В последния си мач от груповата фаза Германия ще се изправи срещу Швейцария като най-вероятно от този сблъсък ще се реши кой ще завърши на първо място в групата и ще си осигури по-лесен съперник на 1/8 финалите.