"Имахме шанс да изтръгнем победата, но не се получи", коментира норвежецът.
Звездният нападател на Манчестър Сити Ерлинг Хaланд сподели мнението си след зрелищното равенство 4:4 в мача с Челси от 12-ия кръг на английската Висша лига.
Бившият футболист на Борусия Дортмунд блесна с два гола на сметката си във въпросния сблъсък, който се състоя на “Стамфорд Бридж”.
“Имахме тежка битка, но ми хареса. Често, когато вкараш четири гола, печелиш. Но не и в този момент. Имахме шанс да изтръгнем победата, но не се получи”, каза Холанд.
“Трябва да продължим да работим. Следващият път трябва да вкараме пет гола”, обяви националът на Норвегия пред “Goal.com”.
Възпитаниците на Хосеп Гуардиола се намират на първото място във временното класирането след 12 изиграни кръга.
Челси се насочва към Душан Влахович
Виктор Осимен попада в трансферните планове на новия мениджър на Челси
Ефектът на Ман Сити: Как триумфите в купите пратиха осмия от Висшата лига в Европа 
