Клуж може да е с нов треньор във втория мач с ЦСКА
Дан Петреску обяви, че ще напусне тима, обезверен от съдийските скандали в румънското първенство

Наставникът на съперника на ЦСКА София в груповата фаза на Лига Европа ЧФР Клуж – Дан Петреску, обяви, че ще напусне отбора след драматичната загуба на неговия тим в румънското първенство.

“Не искам да съм част от всичко това,” изригна Петреску, след като ЧФР допусна първа загуба за сезона – 1:2 срещу Газ Метан, като от щаба на тима от Клуж бяха бесни от съдийството в мача.

“Не мога повече! Казвам “сбогом” на всички. Искам да си взема почивка, защото вече не издържам.”

От Клуж пък заплашиха, че ще бойкотират следващия си мач в първенството – срещу новака Арджеш, в знак на протест.

“Нека някой друг да дойде на мястото ми и да се справи,” продължи Петреску. “Не говоря само за съдийството, има и други неща. Искам отборът да върви добре, но без мен.”

Според информации в румънските медии бившият десен бранител на Челси Петреску ще подаде оставка след дуела с италианския гранд Рома в четвъртък.