Крумовград взе трите точки срещу Ботев Враца
Крумовград постигна още една победа в дебютното си участие в родния шампионат. Те изковаха нови три точки към актива си след успех над Ботев Враца с 1:0, а единственото попадение в срещата отбеляза Даниел Миланович.

Първият точен удар в срещата дойде в 4-ата минута. Спас Георгиев стреля, но Янко Георгиев се отчете със спасяване. Повторенията показаха, че има засада. Само минута по-късно Марко Мажуга отново тества рефлекса на вратаря на Крумовград, но той отново се намеси.

Крумовград откри резултата в 24-ата минута с гол на Даниел Миланович, при който останаха сериозни съмнения за нарушение на Александър Колев в хода на атаката.

В 53-ата минута Серкан Юсеин стреля от пряк свободен удар и изненада Федерико Бариос, но вратарят на Ботев Враца все пак успя да се намеси.

Две минути по-късно Жак Пехливанов отправи опасен удар от далечно разстояние, но той мина на сантиметри от десния страничен стълб на Бариос.

В 68-ата минута Момчил Цветанов намери на добра позиция Жан Пиер Да Силва, но ударът на офанзивния футболист бе неточен. Последва нова хубава атака на Ботев Враца, която завърши с далечен изстрел на Цветанов, който бе спасен от Георгиев.

10 минути по-късно Мартин Смоленски центрира от ъглов удар. Топката стигна до Браян Переа, но стражът на Крумовград показа невероятен рефлекс, за да спаси изстрела на нападателя. При добавката Луиз Соарес преодоля Георгиев, но попадението бе отменено заради засада.