Футболистът на Левски Марин Петков е със скъсана връзка на глезена, според информация на Dsport. Универсалният футболист на “сините” ще бъде извън терена за около месец, което е неприятна новина за треньора Николай Костов.
Марин Петков е с ботуш на десния крак. Той получи травмата през първото полувреме на двубоя с Апоел Беер Шева. Петков беше заменен от Патрик-Габриел Галчев, който се представи стабилно в срещата.
Марин Петков стартира сезон 2023/24 на позицията ляв бек, а след това отбеляза и голове в мачовете срещу Локомотив София и Шкупи.
През миналия сезон Марин Петков записа 4 участия в Първа лига, като вкара 4 гола. Футболистът е ценен високо от наставника Николай Костов, като специалистът със сигурност ще очаква завръщането му обратно на терена.
Левски представи първото си ново попълнение за лятото
Левски научи възможните си съперници при завръщането в Шампионска лига
Георги Костадинов: Това е най-сладката и жадувана титла на Левски 
