Левски победи Рига след дубъл на Рикардиньо
Георги Минчев се разписа за латвийците

С първите два гола със синята фланелка на Рикардиньо Левски надделя с 3:2 над латвийския Рига в третата си контролна среща от зимния подготвителен лагер в Дубай.

Българският нападател Георги Минчев даде аванс на тима от бившата съветска република в 20-ата минута след точно изпълнена дузпа.

Само три минути по-късно обаче Асен Чандъров възстанови паритета, след като на свой ред бе точен от бялата точката.

Десет минути след почивката Левски стигна до пълен обрат, след като Рикардиньо бе точен след центриране на Ивелин Попов от ъглов удар.

Латвийците стигнаха до ново равенство, възползвайки се от груба грешка в отбраната на Сините в 73-ата минута, но последната дума отново бе на Рикардиньо, който оформи крайния резултат след асистенция на Ромарио.