Локо София би Спортист Своге за край на подготовката
В последна и за двата тима проверка "столичните железничари" биха Спортист Своге с минималното 1:0

В последна и за двата тима проверка “столичните железничари” биха Спортист Своге с минималното 1:0, преди подновяването на първенството в efbet Лига. Диас реализира единствения гол в двубоя още в 4-ата минута, когато вкара след ъглов удар.

В началните минути футболистите на Локомотив достигнаха до попадение. След подаване на Милошев от корнер, Диас удари с глава и заби кълбото в мрежата на гостите от Своге. До края на първата част и пред двата отбора се откриха добри възможности, но до нов гол не се стигна.

В 70-ата минута топката се удари в ръката на бранител на “железничарите”, но съдията не отсъди наказателен удар. Малко по-късно Калоян Йосифов пресира ефективно стража на домакините и почти успя да отмъкне кълбото топката, за да вкара в мрежата. В 86-ата минута Спортист направи много добра атака, Калоян Йосифов отправи силен удар с левия крак, а Любенов изби в корнер.

ЛОКОМОТИВ СФ: Бубакар Гайе (46 – Александър Любенов), Диас, Диме Димов, Даниел Ками, Ивайло Найденов, Бруно Франко (64 – Стилиян Ванков), Красимир Станоев, Красимир Милошев (78 – Теодор Иванов), Валентин Николов (64 – Галин Минков), Калоян Кръстев (46 – Димитър Митков), Карлос Франса (73 – Тодор Иванов)

СПОРТИСТ СВОГЕ: Иван Гошев (46 – Ивайло Василев), Атанас Йорданов (46 – Александър Бастунов), Павлин Чиликов, Тихомир Димитров (76 – Димитър Андонов), Владимир Сиромахов, Кристиан Тасков (46 – Мартин Кръстев), Георги Маджаров (54 – Мартин Сандов), Владимир Семерджиев (77 – Антон Иванов), Иван Аврамов (64 – Йоан Мариновм), Калоян Стефанов (77 – Иван Митрев), Радослав Живков (64 – Калоян Йосифов)