Локомотив Пловдив посяга към сребърните медали още днес
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
"Смърфовете" си гарантират второто място, ако днес спечелят двубоя си с ЦСКА 1948

Локомотив Пловдив приема ЦСКА 1948 в отложен мач от 27-ия кръг на efbet Лига.

„Смърфовете“ се нуждаят от победа, за да си гарантират сребърните медали – пловдивският тим е на втората позиция с 59 точки, следван от ЦСКА с 56, а за тима на Любослав Пенев остават два мача в шампионата.

По-рано през сезона новакът в елита ЦСКА 1948 записа победа с 1:0 като домакин на Локомотив, докато първият мач на „Лаута“ на 22 ноември миналата година завърши при резултат 1:1.

Bet365 онлайн счита за сигурен победител днес „смърфовете“, давайки 1.30 коефициент за тима на Александър Тунчев. Ставката за „червените“ е 9.00.

Стартовите състави:

Локомотив Пловдив: Пиргов, Алмейда, Масоеро, Гомис, Витанов, Умарбаев, Руан, Карагарен, Илич, Илиев (к), Минчев

ЦСКА 1948: Наумов (к), Лясков, Пиргов, Петров, А. Александров, Климентов, Хайдаров, Бастунов, Д. Александров, Русев, Митков