Лудогорец и Олимпия оставиха развръзката за реванша след реми
"Орлите" отново ще имат тежка задача в реванша

Лудогорец и Олимпия (Любляна) завършиха при резултат 1:1 и оставиха развръзката за втория мач. Той ще се играе на първи август на стадиона в Людбляна.

Гостите поведоха рано в мача чрез гол на Тими Елсник. Попадението падна още в 14-ата минута и това хвърли в шок домакините. Лудогорец обаче реагира правилно и започна опити да изравни резултата. В началото играчите на Олмимпия удържаха на натиска, но в 44-ата минута се поддадоха на натиска.

В герой за “орлите” отново се превърна Доминик Янков, който се разписа след невероятни индивидуални действия и асистенция на Гонкалвеш. Това остана и последното попадение до края на двубоя.

Разградчани ще получат почивка преди реванша. Техният мач със Славия ще бъде отложен, за да може играчите на Ивайло Петев да получат възможно най-много време за почивка и да се намират в оптимална форма.