Малко не стигна на България U19 да бие Северна Македония U19
Равенство между националните гарнитури до 19 г. на България и Северна Македония

Националният ни футболен тим до 19 години се представи добре срещу връстниците си от Северна Македония, като двата тима изиграха приятелски мач и завършиха наравно 1:1. Стелиян Добрев се разписа за нашите, докато Бехар Фета бе точен за съперника.

Двубоят стартира равностойно и нямаше шансове пред двете врати. В 38-мата минута Северна Македония наказа грешка в отбраната на България и поведе чрез Бехар Фета.

България стартира по-добре второто полувреме. В 61-вата минута резервата Стелиян Добрев възстанови равенството. До края на двубоя имаме по-добрите положения в мача, но възпитаниците на Ангел Стойков не успяха да вкарат втори гол.