Ман Юнайтед се завърна към победите в драматичен мач срещу Нотингам
"Червените дяволи" надделяха над опонента си в двубой с много попадения, състоял се на "Олд Трафорд".

След като в изминалия кръг от Висшата лига отборът на Манчестър Юнайтед допусна загуба от Тотнъм с 0:2, сега възпитаниците на Ерик тен Хаг се завърнаха на победния път.

“Червените дяволи” надвиха с 3:2 Нотингам Форест на “Олд Трафорд” в драматичен сблъсък от 3-ия кръг на Премиър лийг.

Срещата стартира по ужасен начин за 20-кратните шампиони на Англия, които изоставаха с два гола след първите 4 минути.

Във 2-ата Тайво Авониуи бе точен за Форест, а в 4-ата Вили Боли удвои преднината за своя тим.

Все пак в 17-ата минута Кристиан Ериксен отбеляза след асистенция на Маркъс Рашфорд, а в 52-ата минута и Каземиро записа името си сред голмайсторите.

В 68-ата минута гостите останаха в намален състав след червен картон на Джо Уоръл, а играчите на Манчестър Юнайтед логично потърсиха пълния обрат.

Той стана факт в 76-ата минута, когато Бруно Фернандеш не сгреши след изпълнение на дузпа.

Съставите на двата отбора:

Манчестър Юнайтед: Онана, Уан-Бисака, Варан, Мартинес, Дало, Каземиро, Ериксен, Антони, Фернандеш, Рашфорд, Марсиал

Нотингам Форест: Търнър, Боли, Уоръл, МакКена, Орие, Аина, Йейтс, Данило, Гибс-Уайт, Джонсън, Аиуоний